Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 660 od 741 PrviPrvi ... 160560610650658659660661662670710 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 6,591 do 6,600 od 7405
    1. #6591

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,815
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Gunner Vidi poruku
      Zašto bi plasman bio upitan? Dalić isprobava nove stvari.. Nego neam volje prepirati se. Mislim se samo kako je Jedvaju kad izbornik stavi malo ofenzivnijeg veznog igrača na njegovu poziciju iako je on tu na klupi lel
      Šta se tiče plasmana gotovo sam siguran da ćemo imati prolaz. Dosta je novih talenata i još će ih se i s vremenom otkriti. Pa evo i naši mladi su sad razbili Bjelorusiju (nije bitno rezultatski 4 0 već kakvu su igru imali) i sigurno će se pokušati probiti i do seniora. Kad još računaš da do primljenog gola je bio Vrsaljko u igri, da nema Rebića i Kramarića te ujedno i Lovrena koji je bio stup obrane na SP te iskustva jednog Subašića ja nisam nimalo večeras razočaran. Nove generacije dolaze. I prije smo bili dobri, i sad smo, i bit ćemo

      Danas je bio loš dan i ništa više. I dalje su naš srebreni ponos. Da nisu Santini i Perišić falili na početku okrenuta bi ploča bila. Srećom igra se ovo totalno nebitno natjecanje i puca mi ona stvar i da smo 10-0 izgubili ili pobjedili. Bitno mi je samo da sačuvamo dostojanstvo s prljavcima s Otoka (točnije njihovih medija).

      Btw Ado šta potpaljuješ vatru s tim potpisom? Ne vidim smisao prcanja nekog po tom načinu pa pravdanju kako ti to nisi mislia nego random stavljeno
      Mislio sam Anđele na naredno Svjetsko, nauka je ne plasirati se na Euro za puno slabije reprezentacije od Hrvatske. Čak i da ne prođu kroz kvalifikacije, što je teško za očekivati, Španija i Engleska to hoće, pa će Hrvatska i kroz Final4 Lige nacija imati dodatnu priliku za plasman. Nije baš da je Liga nacija nebitna...A i onako kad sagledaš, dosta kvalifikacija Hrvatske su bile drame. Engleska je cirkus od reprezentacije, uvijek bila i uvijek će biti.
      Pa osim što je dobra poslovica, treba malo zbog ovih što se pale odmah i sve kao provokaciju shvataju, a odgovoriti ne znaju. To je obični poziv na postove sa Svjetskog i nakon njega, ništa više. Pa i Hrvatska je preko baraža otišla, a i imala jedan od najlakših puteva ikad ka historijskom uspjehu. Svaka čast, neki nisu ni imali priliku do toga doći, ali bar imati trunku objektivnosti pa reći jeste, imali smo priliku i iskoristili je.

    2. #6592
      Matthew avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Dec 2017
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      23,616
      Teme
      1791
      CHB
      119
      Spomenut(a)
      244 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 21 min
      Like (kliknutih)
      4631
      Like (dobivenih)
      3550
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      Nađeš momčino jedno jedino pravilo koje sam prekršio i prijaviš, nadređeni će riješiti. U postu iznad imaš/te pitanje, pa eto čekam odgovor.
      To što ste vi sa fudbalom na vi, što vas subjektivnost ubi, ne razlikujete jezičke pojmove i imate naopaku percepciju je druga priča.


      Nemoj mi brisati postove ko si da si, jer nemaš razloga da ih brišeš. Zašto djeca imaju moderatore offtopica?
      Moderatori ti nisu obrisali post vec smod ..

      Ja sam jednom opomeno za ove svadje u ovom nogomet chat a ono opr opet i opet stvarno ne znam jel vam trebam crtat ? Ako ocete nacrtat cu ali da shvatite sta je zabranjeno radit/pisati ovde, ne shvacajte se uvredjenim vec ja kao moderator iznosim cinjenice ..


      Sto se fudbala tice kolko je bosna juce zavrsila ?
      🌐 Postani dio našeg Marketing tima i učestvuj u kreiranju priče koja će oblikovati budućnost CroHerze. KLIK🌐
      🎨 Započni svoj kreativni put s nama! Postani član Fan Art tima! KLIK 🚀

    3. #6593
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3154
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Ovo je tema stvorena za prepirke tako da nema potrebe brisat neke postove osim ako se vrijeđa po bilo kakvoj osnovi ili nešto #JustSayin
      @North; ne bi trebao biti upitan plasman za SP. Izgurat će naši to. Ima dosta novih mladih igrača koji će do tada već procvjetati te još ovi sadašnji novi igrači će već do tada skupit neko novo iskustvo.. Uvijek će biti novootkrivenih talenata. Nije ni Rebić bio u repci nešto posebno s minutažom do ovog prvenstva pa je ovo prvenstvo bio jedan od ključnih igrača za osvajanje svjetskog srebra.
      Nemam sad volje davati vamo tko ima od mladih igraca s ogromnim potencijalom
       
      HEHE

    4. Like Matthew se sviđa ovaj post
    5. #6594
      Plemeniti avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Zagreb, Hrvatska
      Poruke
      4,096
      Teme
      372
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      168 post(ova)
      Označen(a)
      10 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1688
      Like (dobivenih)
      2366
      Rep
      Tesko je nekome izvana (pogotovo s tako agresivnim i negativnim stabom prema nasoj repki) objasniti sta sam ja kao Hrvat dozivio za vrijeme svjetskog prvenstva. Mogu izgubit svaku narednu utakmicu u slijedecih godinu dana ja i dalje necu bit nesretan. To nije postapalica nego jedan stvaran trajan osjecaj pobjede koji ne blijedi ni nakon npr. ovih 0:6.

      A sto se utakmice tice, da ne serem puno, nama se nije poklopilo a njima je a uz to su i izasli sa dalrko jacim sastavom. Svaku losu rijec koju sam ikada rekao o Strinicu nakon jucerasnje partije Pivarica povlacim. Caleta Car ispred Mitrovica mora biti uvijek (ovaj put je mladjoj repki bio posudjen pa ok). Rebic nam jako fali, nadam se da ce se Pjaca proigrat u blizoj buducnosti isto za tu desnu stranu. I naravno, Mandzo je prerano otisao jer je svjetska klasa ma sta god tko rekao. Realno nemamo pravu spicu top kvalitete sada u reprezentaciji.

    6. Like Stevy_Linglet, toMa, Gunner se sviđa ovaj post
    7. #6595
      Stevy_Linglet avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2012
      Lokacija
      Zagreb
      Poruke
      26,309
      Teme
      399
      CHB
      600
      Spomenut(a)
      138 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      1635
      Like (dobivenih)
      2548
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Plemeniti Vidi poruku
      Tesko je nekome izvana (pogotovo s tako agresivnim i negativnim stabom prema nasoj repki) objasniti sta sam ja kao Hrvat dozivio za vrijeme svjetskog prvenstva. Mogu izgubit svaku narednu utakmicu u slijedecih godinu dana ja i dalje necu bit nesretan. To nije postapalica nego jedan stvaran trajan osjecaj pobjede koji ne blijedi ni nakon npr. ovih 0:6.

      A sto se utakmice tice, da ne serem puno, nama se nije poklopilo a njima je a uz to su i izasli sa dalrko jacim sastavom. Svaku losu rijec koju sam ikada rekao o Strinicu nakon jucerasnje partije Pivarica povlacim. Caleta Car ispred Mitrovica mora biti uvijek (ovaj put je mladjoj repki bio posudjen pa ok). Rebic nam jako fali, nadam se da ce se Pjaca proigrat u blizoj buducnosti isto za tu desnu stranu. I naravno, Mandzo je prerano otisao jer je svjetska klasa ma sta god tko rekao. Realno nemamo pravu spicu top kvalitete sada u reprezentaciji.
      Za ovaj post idem na palacinke u sesvete

      Ps: nemoj tako grubo prema mitru, nije decko nist kriv, svi su opcenito kompletno lose odigrali i to je to ;D

    8. Like toMa se sviđa ovaj post
    9. #6596
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3154
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Stevy_Linglet Vidi poruku
      Za ovaj post idem na palacinke u sesvete

      Ps: nemoj tako grubo prema mitru, nije decko nist kriv, svi su opcenito kompletno lose odigrali i to je to ;D
      Koliko sam gledao Mitrovića u par utakmica nikad nije bio na nivou ( ne govorim samo za repku). Nije da i ima neku minutažu. Mislim da sam prije vidio na transfermarketu da je pisalo u svim natjecanjima 20 utakmica s tim da je možda 10ak utakmica odigrao cijele. Bilježi stagnaciju čim su ga se iz Besiktasa tako brzo riješili. Nadam se samo da će se Benković razviti dobro te da Duje i Mitrović dobiju poveću minutažu u svojim klubovima da se više razviju. Treba tu iskustva na visokom nivou.

      Što se tiče napadača veliki je iskorak Santiniju sad ovo. Igrao je u nižerazrednijim klubovima. Tek je sad ostvario dobar transfer u Anderlecht no ni tamo nije toliko nešto bajna liga. Livaja da je sredio stvari s glavom bio bi odlično rješenje za naš napad. Bit će to bolje kad se Kramarić vrati. Malo su nam i krila kritična tako da veseli to da Vlašić i Halilović dobro igraju za u21. Još ako Čorić dobije neku minutažu u Romi, a vjerujem da hoće uz sva natjecanja u kojima su to će biti odlično. Pjaca nakon one ozlijede prije godinu dana nikako da uđe u formu. Prije sam se veselio njegovim igrama, ali u zadnje vrijeme me brine njegova stagnacija.. I da zaboravia sam na Brekala

      A u daljoj budućnosti imamo još i Bornu Sosu koji me oduševio u par utakmica šta sam gledao Dinama. Imamo još u Bayernu Mihaljevića i Stanišića. Nije loša budućnost
      Brinu samo napadači i desni bek
       
      HEHE

    10. #6597
      Plemeniti avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Zagreb, Hrvatska
      Poruke
      4,096
      Teme
      372
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      168 post(ova)
      Označen(a)
      10 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1688
      Like (dobivenih)
      2366
      Rep
      @Stevy_Linglet; Uvijek si dobrodosao
      @Gunner;
      Nikad nismo i necemo imat inteligentnijeg napadaca od Mandzukica, moje osobno misljenje

    11. #6598
      Roske avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      3,012
      Teme
      4
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      28 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      73
      Like (dobivenih)
      261
      Rep
      Liga nacija je super stvar, pitanje koliko su svi shvatili ovo takmicenje, ali je itekako bitno.

      O tome kako je Hrvatska dosla do finala posto citam na prethodnim stranicama, to uopstee nije bitno, momci su dosli do finala i to je veliki uspeh koji se ne moze komentarisati.

      Tako je i Zvezda sada usla sa i previse srece u LS, ali koga briga ?? Liga Sampiona je tu 20 miliona evra i Napoli,PSG, Liverpul dolaze u Beograd, gde ces bolji uspeh za jedan klub koji toliko godina nije video Evropu.

      Slazem se da se u ovoj temi i treba malo prepirati u nekim granicama, teme vezane za sport su uvek pune prepirki i to se ne moze regulisati pravilima.

    12. #6599
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Roske Vidi poruku
      Liga nacija je super stvar, pitanje koliko su svi shvatili ovo takmicenje, ali je itekako bitno.

      O tome kako je Hrvatska dosla do finala posto citam na prethodnim stranicama, to uopstee nije bitno, momci su dosli do finala i to je veliki uspeh koji se ne moze komentarisati.

      Tako je i Zvezda sada usla sa i previse srece u LS, ali koga briga ?? Liga Sampiona je tu 20 miliona evra i Napoli,PSG, Liverpul dolaze u Beograd, gde ces bolji uspeh za jedan klub koji toliko godina nije video Evropu.

      Slazem se da se u ovoj temi i treba malo prepirati u nekim granicama, teme vezane za sport su uvek pune prepirki i to se ne moze regulisati pravilima.
      Kako bi definirali valjda tu rang listu FIFA je uvela ligu nacija kako ne bi ekipe poput Rumunije bile u top10 (2015 Rumunija 8.), msm ništa protiv njih nemam, al Džeko bi obriso pločice sa njima.


      Pošto vidim aktuelna je tema o Hrvatskoj, šta da se radi, Španija je velesila u svijetu, a svako može imat loš dan. Boli vas ona stvarka finale izboreno je dovoljan uspjeh za narednih 10 godina.

    13. #6600

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,815
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Harry Vidi poruku
      Kako bi definirali valjda tu rang listu FIFA je uvela ligu nacija kako ne bi ekipe poput Rumunije bile u top10 (2015 Rumunija 8.), msm ništa protiv njih nemam, al Džeko bi obriso pločice sa njima.
      Bila je i Poljska osma pred Svjetsko, žestoko se sa prijateljskim manipulisalo.

    14. Like Harry se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 660 od 741 PrviPrvi ... 160560610650658659660661662670710 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •