Citiraj Prvotno napisano od Marcelo Coleridge Vidi poruku
Nema tu mnogo filozofije, sprema mu se otkaz u kratkom periodu, nego sad me zanima da li će da odjebu PL i da se fokusiraju na EL i preko nje uđu u LP jer sve su manje šanse da idu preko PLa.

Što se tice Liverpoola i derbi na Old Trafordu mislim da će obje ekipe podijeliti bodove tu, iako više preferiram Liverpool.United igra vrhunski, igrači su bojkotirali kod Murinja što se i vidi nakon njegovog odlaska.Prije svega volio bih da pobijede sad Paris i imaju dobre šanse da budu u 1/4 LP.
Da sprema mu se otkaz vjerovatno, bilo mi je cudno na pocetku sezone da su tako jednom one-hit wonderu dali tolike novce na raposlaganje za kupnju posto u Napulju nije imo neke teske zadatke posto je za njim biti 2-3 i ligi i igrati ligu prvaka veliki uspijeh,a biti trener jednog brenda i velikog eurpskog kluba poput čelzija je puno teže jer imaju puno vece zahtjeve....

Ja kad navijac Unitedu uvijek vjerujem u pobijedu tako da se nemogu slozit da ce biti X.Iako sam napiso gore da je "preporođeni" i nije neka velika razlika od vremena murinja, ole je dao igracima vecu slobodu i mentalno ih digo i stvorio opet ono sta se desavlo za vrijeme ferigja da protivnci boje igrati na old traffordu i protiv uniteda, tj. da ne ulaze sa tolikom vjerom da ce pobijediti cisti primjer utakmica sa FullHamom na otvaranju ovog kola.
Jako me zanima kako ce izgledati utakmica protiv psg-a jer je to prva utakmica kojoj ce ole trebati pristupiti sa nekom taktikom do sad je sve ove utakmice vecinom dobio na nacin da je jednostavno pustio igrace na teren i dobijali su na kvalitetu.Ali u utakmici sa PSG ce trebati uzbiljnija tatika, PSG ce u provj utakmici biti bez 2 jako bitna igraca (neymar i cavani) i to treba iskoristiti i sa nekom prednosti ici na uzvrat na park prinčeva.Vjerujem da ce United doci do 1/4 LP, ali svjestan sam da su sanse da osvoji nikakve nazalost .