Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 3605 od 3824 PrviPrvi ... 2605310535053555359536033604360536063607361536553705 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 36,041 do 36,050 od 38237
    1. #36041
      Victor Corleone avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2013
      Lokacija
      Niđe
      Poruke
      1,609
      Teme
      104
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      4 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1350
      Like (dobivenih)
      641
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Leonelo_Corleone Vidi poruku
      Da jbt ja nez kj svi cekate mene da ja sam radim sjemenke da svi rade toga nebi bilo ja isto imam obaveze sad u rl vinograd suma puno posla u poljoprivredi i jos sad kad se vratim na poso ,tako da trebali bi svi radit sjemenke
      Pa brate mi smo te zadužili da budeš glavni za drug lab, ako si znao da nećeš moći izvršavati obavezu tu nisi ni trebao uzimati voditelja DLa ako ćemo iskreno, stavit ćemo nekog drugog ako ti ne možeš i tjt

      Hitman Agency Leader: 19.02.2019 - 24.04.2019




    2. #36042
      Leonelo Corleone avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2013
      Lokacija
      Zagorje
      Poruke
      344
      Teme
      74
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      7 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      126
      Like (dobivenih)
      129
      Rep
      Pa jbt ***** ako si voditelj dl onda ne znaci da samo ja moram radit sjemenke, ako je tako skini mi voditelja pa daj nekom drugom da bude voditelj pa nek radi sjemenke sam ko budala ja ne mislim radit sam sjemenke
      || Leonelo Corleone || lvl 31|| Lider Street Gangsters || CH Donator ||


    3. #36043
      Victor Corleone avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2013
      Lokacija
      Niđe
      Poruke
      1,609
      Teme
      104
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      4 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1350
      Like (dobivenih)
      641
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Leonelo_Corleone Vidi poruku
      Pa jbt ***** ako si voditelj dl onda ne znaci da samo ja moram radit sjemenke, ako je tako skini mi voditelja pa daj nekom drugom da bude voditelj pa nek radi sjemenke sam ko budala ja ne mislim radit sam sjemenke

      nema to da radiš sam, odredi sebi likove koji će raditi sa tobom i tjt, evo chiky je aktivan, on ti može pomoći, i još neko ko je aktivan fino pod ruku uzmeš i deri, a što se tiče lidera ja nez šta je to bilo pa nas toliko sad mrzite što smo neaktivni i glen i ja xD, to se odnosi na amelov post gore jer ste vi već sebi izabrali čikija kao lidera, nemam ja ništa protiv tog ali čisto nako pitam i govorim

      Hitman Agency Leader: 19.02.2019 - 24.04.2019




    4. Like Lincoln_Clay, Aladeen se sviđa ovaj post
    5. #36044
      Chiky Garcia
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Victor Corleone Vidi poruku
      nema to da radiš sam, odredi sebi likove koji će raditi sa tobom i tjt, evo chiky je aktivan, on ti može pomoći, i još neko ko je aktivan fino pod ruku uzmeš i deri, a što se tiče lidera ja nez šta je to bilo pa nas toliko sad mrzite što smo neaktivni i glen i ja xD, to se odnosi na amelov post gore jer ste vi već sebi izabrali čikija kao lidera, nemam ja ništa protiv tog ali čisto nako pitam i govorim
      Citiram " a što se tiče lidera ja nez šta je to bilo pa nas toliko sad mrzite što smo neaktivni i glen i ja ".

      Ja ne znam odakle tebi to da vas neko "
      mrzi" jer ste neaktivni, ko vam je rekao da vas "mrzi"?.
      Problem je u tome što Organizacija/Mafija/Banda
      NE MOŽE uredno funkcionisati bez Lidera, lider je na vrhu i lider je taj koji vodi ostale članove, kako mislite biti "Neaktivni" i istovremeno biti na poziciji Lidera?.

      Niko vas ne mrzi niti vas tjera sa pozicije, stvar je u tome da ukoliko imate
      RL obaveze i niste u mogućnosti biti aktivni kao što ste nekad bili onda prepustite Lider poziciju članu koji će biti aktivan i raditi zajedno sa ostatkom ekipe.

      Da prokomentarišem i Amelov post, tačnije pričao sam sa čovjekom o trenutnoj situaciji kod nas, naravno da ni on nije zadovoljan jer nema apsolutno nikakve koristi od nas kao saveznika!!!.

      Na kraju krajeva prepustite Lider poziciju nekome od članova samo na određeni vremenski period da vodi Organizaciju dok Vi niste u mogućnosti, kad budete mogli vratite se na pozicije i to je to, ovako kako je trenutno sad jednostavno ne ide na bolje, ne može, nema tu nikakve priče, sve je jasno...

      Ozbiljno malo razmislite vas dvojica šta će te i kako će te o svemu ovome, sitacija je katastrofa a ako ovako nastavi biće i još gora, ostat' ćemo i bez ovo malo članova što ima, ostat ćemo bez saveznika.
      Posljednje uređivanje od Chiky Garcia : 30-03-19 at 20:09

    6. #36045
      Victor Corleone avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2013
      Lokacija
      Niđe
      Poruke
      1,609
      Teme
      104
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      4 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1350
      Like (dobivenih)
      641
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Chiky Garcia Vidi poruku
      Citiram " a što se tiče lidera ja nez šta je to bilo pa nas toliko sad mrzite što smo neaktivni i glen i ja ".

      Ja ne znam odakle tebi to da vas neko "
      mrzi" jer ste neaktivni, ko vam je rekao da vas "mrzi"?.
      Problem je u tome što Organizacija/Mafija/Banda
      NE MOŽE uredno funkcionisati bez Lidera, lider je na vrhu i lider je taj koji vodi ostale članove, kako mislite biti "Neaktivni" i istovremeno biti na poziciji Lidera?.

      Niko vas ne mrzi niti vas tjera sa pozicije, stvar je u tome da ukoliko imate
      RL obaveze i niste u mogućnosti biti aktivni kao što ste nekad bili onda prepustite Lider poziciju članu koji će biti aktivan i raditi zajedno sa ostatkom ekipe.

      Da prokomentarišem i Amelov post, tačnije pričao sam sa čovjekom o trenutnoj situaciji kod nas, naravno da ni on nije zadovoljan jer nema apsolutno nikakve koristi od nas kao saveznika!!!.

      Na kraju krajeva prepustite Lider poziciju nekome od članova samo na određeni vremenski period da vodi Organizaciju dok Vi niste u mogućnosti, kad budete mogli vratite se na pozicije i to je to, ovako kako je trenutno sad jednostavno ne ide na bolje, ne može, nema tu nikakve priče, sve je jasno...

      Ozbiljno malo razmislite vas dvojica šta će te i kako će te o svemu ovome, sitacija je katastrofa a ako ovako nastavi biće i još gora, ostat' ćemo i bez ovo malo članova što ima, ostat ćemo bez saveznika.
      Nek se javi ovdje i @Glen Crack pa ćemo vidjeti i dogovoriti se za taj "neki" period da drugi ljudi vode orgu dok mi ne sredimo ovo sve u RLu
      Dogovoreno?

      Hitman Agency Leader: 19.02.2019 - 24.04.2019




    7. #36046
      Chiky Garcia
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Victor Corleone Vidi poruku
      Nek se javi ovdje i @Glen Crack pa ćemo vidjeti i dogovoriti se za taj "neki" period da drugi ljudi vode orgu dok mi ne sredimo ovo sve u RLu
      Dogovoreno?
      Svejedno, radite šta hoćete, ja što se više trudim sve više ispadam gori i gori, ne želim da me ovdje neko pogrešno shvati.

      Radite ono što mislite da je najbolje, ovo trenutno što se dešava je da te Bog sačuva i sakloni...

    8. #36047
      Danny Sucre avatar
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Zurich & Novi Sad
      Poruke
      1,431
      Teme
      40
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      10 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      1304
      Like (dobivenih)
      960
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Victor Corleone Vidi poruku
      ****te kolika ti je to sensitivity
      jebajga ..znanje xD neki kazu aim a ja kazem skill
      CH Staff again 23.11.2020
      || CH SAMP since 2009||Danny_Sucre||SWAT R6||H-Legend since 2010||Adm/Gs||Cod4 cH 37Adm||DJ/Producer Daniel Mayda ||

    9. #36048
      Chiky Garcia
      Deleted User
      Jedan od Lidera, kad bude imao vremena, ne bi bilo loše da spisak članova dovede u red.

      https://croherze.com/forum/showthrea...Agency-Members

    10. #36049
      Glen avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Srbija, Niš
      Poruke
      1,612
      Teme
      67
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      86 post(ova)
      Označen(a)
      8 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1469
      Like (dobivenih)
      1011
      Rep
      Slažem se da nam aktivnost nije jača strana. Da je broj igrača barem malo veći i da ima potrebe za zamenom lidera za vreme odsutnosti pa i ajde.. Ja uveče uđem kad dođem s posla ako sam sposoban da ostanem budan.. Znaju tu igrači koji noću igraju da se znamo okupiti. Ja jedino što mogu da kažem jeste da će se stanje popraviti što se aktivnosti tiče. Trenutno je gusta situacija u RLu pa sam i slabije aktivan kao što sam nekim adminima rekao. Ukoliko baš toliko organizacija ne može da izdrži promenićemo to. Znajte da kao hitmani uvek možemo da izdominiramo i vratimo sve za jedan dan tako da bez sekiracije oko teritorija. Sada treba da budemo složni i biće sve kao pre.

      Hitman Agencija.


      Hvala na vašem mišljenju, chat lockovan na neodređeno dok se ne pročita.
      Posljednje uređivanje od Glen : 31-03-19 at 04:11

    11. #36050
      Glen avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Srbija, Niš
      Poruke
      1,612
      Teme
      67
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      86 post(ova)
      Označen(a)
      8 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1469
      Like (dobivenih)
      1011
      Rep
      Unlock. Svi vi što niste bili na sastanku da vam prenesem.. Odsutan sam do 09.03 zbog putovanja. Najavljeno je adminima tako da bez brige. Aktivnost vraćamo SVI čim se vratim. Budite dobri, srećni i nasmejani pa se vidimo.

      Biće nekih promena kad se ja vratim ali više o tome tada...

    12. Like Amel Hamilton, Southpaw, Aladeen se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 3605 od 3824 PrviPrvi ... 2605310535053555359536033604360536063607361536553705 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •