Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 1 od 16 12311 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1 do 10 od 159
    1. #1

      Datum pristupanja
      Nov 2011
      Lokacija
      30ZONA
      Poruke
      11,303
      Teme
      282
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      170 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      3439
      Like (dobivenih)
      6392
      Rep

      kadafi - Alexis_Neymar ( Chakkiro_Kadafi )

      Dolazak na CH

      Znači , igrao sam GTA Single Player ko lud , ako ga nisam prešao jedno 100 puta , i ja stalno pričam u školi o tom , i jednom meni frend kaže sa SA:MP i sa CroHerze. To je bilo u 11. mjesecu 2011. I sad ja jedva čekam da dodjem doma da si to sve napravim , i skinuo si ja SA:MP 0.3b client a trebao je 0.3c pa sam čekao jedno 1 h da mi se log ina , i ja ljut reko : ****š ovo odo ja na SP.
      I sutra dan nađem forum i vidim da je na 0.3c pa si to skinuo i nick svoj napravio Antonio_Martinovic i ušo , i sad onaj tut rješavo jedno 10 min , oko pol sata. Rješim ja to sve , spawna me na kolodvoru , sve mi lagga onak , šteka . I neznam šta sad , vidim neki oglasi reko hah šta je ovo. I onda sam doveo par svojih igrača tu no prestali su igrat , igraju možda još 2 njih. I tak ja istraživao server malo i udjem ja u Alhambru i neznam kak izać , i ja /Q i tak uvijek kad udjem u int odma /q i mislio da je to jedini način. Pa sam počeo spammat na /pomoc i /new i naučio se s vremenom. Onda sam si vidio zaštitar tamo i zaposlio se i dosadilo , nema nikakvih para a vozim ko lud. E onda sam vozio autobuse i zaradio minimalno jedno 200 k na njima. Do 8 lvl pa sam onda kamiondzija.


      Prva organizacija

      Jednog dana odlazim kod RL frenda Antonio_Bilanovic i tamo se mi zajebavamo i piše gore KGB traži nove agente i on mene ubaci tamo i isprintao on meni sve komande i pravila KGB , i požurim ja kući. Dodjem kući odma ušo oću hapsit niko ne sluša kad kažem da stanu i ja poživčanio i odem spavat. I sutra dan ja sretnem Henry_Lopez tadašnji lider MSa i ja u OOC chat počnem RPat , i vidim ja on meni sumnjiv ja njemu /frisk i on ode i ja mu wl dam i prijavi me i kickaju mene iz KGBa , ja bio tužan joj skoro plako. I odem ja opet radit. Kad ono opet za par dana KGB trazi bla bla i odem ja i prođem i sad malo već nisam bio bot znao kako i šta , i prijave za LSPD bile , a tad Stipe ( Frany ) bio lider samo čisti RP RP, na forumu rjetko ko prolazi i ja se prijavim i prođem , a to mi bila najveća zelja. Al šta ću ja u KGB nemogu /qf i ja žicam kick i oni mene kickaju , zovem Franya dog se za test i paf meni BAN. Taman za praznike zimske nemam kaj radit dosadno i ban. Kad sam dobio unban onda sam baš nolifeo , naučio pravila sva , i dosadila meni policija, bio sam neš kratko u SWATu ali od tad sam rekao nikad više tam i počeo ja u bande ulazit.
      Prva banda mi bila SFM , Kamix bio lider , nisam imao pojma u VSu al sam nekako dobio Scofieldera ( Almin Devic, Crimson Foogy ) i dobijem ja invite , tam igro prvi war svoj protiv LCNa i iskazo se , i onda dođe Luigi Pisstone na lidera , i Jeny Black valjda tad trebao kupit SFM i mi se neš zakačili i posvađali i kick me.

      E onda sam ulazio u neke bande stalno i upoznao Dany_McFenry i DMali ko budale i evo i dan danas smo si predobri.
      Pa sam onda prestao ulazit u bande neke već se okrenut financijama , zarađivao i kupovao kuće pa preprodavao , onda dođe ispred moje kuće
      Adnan_Coso i neš me ispituje i ja mu pomogao i evo dan danas smo si takodje predobri. Pomazem mu oko svega , forum itd.
      Onda sam ušao u TIM , Jack i Lazo bili lideri , eh , tad smo fakat derali Warove , tamo sam naučio igrat VS i War , to je ono što danas znam , skill iz TIMa. pobjeđivali Y na turniru , aktivnost ogromna , nekad bude nas 16 IG u isto vrijeme , eh. Jack Prescott , Lazar Mijailovic , Ivan Tomos , Tijana Tandara , Filip Goricanec , Ante Periša , Fadil Smith , Anita Black i ostali.. Onda Jack i Lazo dobivaju GSa i raspadne se ekipa i odem i ja. Moram napomenut da sam tamo proveo 2 mjeseca dobrih dogurao do R3 pa se vratio kad je Kamix bio lider i dogurao do R4 pa me Kamix kicko ni sam neznam zašto.
      Onda sam ušao u BD i zasluzeno dobio R5 jer sam napunio cijeli BD baš ono pravom rajom , to su bili Adis Bilal , Amar Huma , Arman Kaplan , Ryan Gomes, Esmir Civic , Dany McFenry , Milos i Kimi Petrovic. I naravno , sve se raspadne , dodju Mario Jackson i Duran na lidera i svi odemo.
      Onda sam se uhvatio RPa , nisam mogo u GSF jer je bilo teško pa otišao u TRG , RPao sam ko lud , slikavao i RPo u HOODU Tamo sam upoznao Allen_Twain i on je isto otišao u GSF prije mene , ali otišao je sad s CHa , hvala Vladan Pantelić na kicku iz TRGa na moju molbu


      GSF

      RPao sam često u hoodu , baš ono pravo dobro sa Mike_Tyler , Admir White , Johny Cube ..
      Dok sam bio u TRG jedno jutro zove mene Mike da dodjem do TGB-a u hoodu. Ja mislio opet ćemo RPat , dodjem ja kad ono cijeli GSF tamo , i sve mi izrpali tako , dobio maramu i u GSF sam za 2-3 h ušao jer sam još bio TRG pa sam žicao kick.
      Tamo provodim lijepa 2 mjeseca , dogurao do r2 , moguće i trice da sam ostao 2 dana još , RPao sam ko lud , trebao sam dobit Jefferson set voditelja , ali škola me sjebala pa sam otišo /qf u TIM na r4 i bio 2 dana i sredio školu ( NEMOGU VJEROVAT ) i žicao Ernada da me vrati i mislio sam da ću dobit R 2 nazad ali nisam. Ernad je dao , Luka nije... Al i dalje sam ostao tamo.
      Nedjelja , sastanak. svi dobivaju R2 ja R1 i dalje , i kazem ja luki /sms kad ces meni vratit rank i dobijem kick i najvjerojatnije BL gsfa , ali nema veze , tamo sam upoznao odličnu ekipu. Admir White , Mike Tyler , Luke Tyler , Ernad Wolf , Tony Nikolic , Nick Manson , Zvonimir Grgić , Ernad Wolf , Filip Hoax <3..

      Nisam mogao bez RPa pa sam otišao na SOA lidera , uveo baš ono RP eno i sada RPaju ko ludi što mi se sviđa.
      Tad sam dobio 1 warn svoj jer sam otišao prebrzo

      Eh , vratim se ja u TIM , vraćen mi rank i sve , igrao svaki war , i tu sam vratio skill VSa i WARa , igrao sam svaki , ama baš svaki WAR , i ShinA ( Antony_Bond ex Tony_Bond ) me zove u BL , ali nisam htio te sam se sprijateljio s njim i sad sam baš dobar s njim Vjezbao sam VS stalno sa Y sa Marićem ( Diego Ferruciom ) i tak sad mi se vratio neki skill.

      Vozim se ja jednog dana i rokne meni auto , ja sam neznam šta ću i prolazi Jack Diesell , i ja njemu daj pokupi me i on meni ,, G '' i tak mi se vozamo i vidim ja on u TSC , i odveze me do TSCa i sretnem tam Antonio Antunovica i zovu mene oni u TSC , ja nisam htio zbog ekipe u TIMu , i nagovorili me , reko Buda da se prijavim i ja se prijavim i prođem i eto sad u TSC lijepo. Tek sam par dana..

      Vozim se ja motorom jučer od banke i ak me neko nije pogodio sa autom deset puta do FBI i ja kazem ****te B** šta je ovo , i Matti Storm me slika ( Lika prvi put čujem tu , neznam odkud se stvorio ) i prijavi me i VSam ja sa Yakuzama i dodje Veky i pita jesi psovo ja kazem jesam jbg al nisam nikom i on mene u areu , ne zamjeram mu jbg , takva su pravila , al mi je krivo zbog tih FOSMERA i što nisam nekom baš opsovo , i evo sada imam 3 warna , u opasnosti sam xd.

      Nadam se valjda ući u Staff Team , volim pomagati , još će sad i ljeto pa bumo vidli.

      FORUM

      Nisam baš prije se služio forumom , al evo sad u zadnje vrijeme nemogu bez njeg.
      Ušao sam u Marketing Team i trudim se baš , dobio sam moderatora Auto/Moto te ga vodim što bolje mogu.
      Moram se pohvaliti da mi je GMOD Mateo pohvalio SIG i reko da je najbolji na forumu , a ja sam ga sam radio hvala ti


      RESPECT :

      Adnan Coso
      Dany McFenry
      Antonio Bilanovic
      Luigi Pavarotti
      Antony Bond
      Filip Goričanec , Tijana Tandara , Fadil , Anita , Tomos , Enzo
      Jack Diesell
      Diego Ferrucio
      Iva Suarez
      Jack Prescott
      GSF ( Hoax, Nikolic itd. )
      TIM
      Huma , Bilal , Kaplan , Gomes , Esma , Petrovići , Tica.
      Almin Dević


      Ak sam koga zaboravio ****ga , pisao sam ovo dugo pa ...


      EDIT 29.9.2012.

      Ipak sam se vratio jer se bila vratila stara ekipa iz TIMa pa sam i ja međutim to se bilo raspalo u 4-5 dana , razmisljao sam da opet odem lol no vidim ja opet prijave za gsf i ja se prijavim i opet piše da BL ostaje zauvijek i tad sam se pomirio. Kad ono za cca. 2-3 h odem ja na forum vidim par obavjesti , PM , poruke na zidu i onda sam vdiio da su mi pruzili sansu , maknuli me sa BLa to je ponos , jer sam ja i još jedan lik jedini koje se skida sa BL , i to nešto znači , zato ću se sad dokazat !

      Respekt :

      Velić , Alme , Darius , Hrca !


      EDIT 4.1.2013.

      Uff dosta toga se dogodilo, bio sam dosta dugo u GSFu no otišao sam slučajno.. U GSFu mogu reći najbolje vrijeme igranja, jer je ekipa za 10 i zajebancija desetka na skali, al kad se RPa , RPa se.
      Jack Weed , Tony Nikolic, Alberto Manczella, James Smooth, Hrvoje Andrakovic, Allen Gomez, Fadil Smith.. to su dečki koji će se pamtiti, hvala Veliću i Foxu kaj su mi sredili za ovaj acc neke vezice haha.
      Ugl, poslije GSFa sam bio nešto kratko u LCNu ( Hvala Karlu Celiceku aka Cesare Bennettiu ) i otišao na TIM lidera.. Doveli smo odličnu ekipu, ENZO, Mitrovic, Calegro, Tommy King, Michel Kuntic, Odorjan kasnije i Vanja pa Cobayn.. Ja sam u međuvremenu dobio ban na Antonio_Martinovic lvl 39-40 zbog psovanja xd.. I poslije tog je oduzet TIM.. Igram sada na Alexis_Neymar , ispočetka, lvl 4 tek.. Ušao sam danas u UR te mislim ostati dok ne nabijem kakav lvl za orge za WARove


      EDIT 15.3.2013.

      Trenutno sam lvl 18 još malo te sam ušao u Yakuzu.. najviše zahvaljujući Cartyu Tu je fino i dobra je ekipa Planiram ostati još dugo tu
      Ušao sam i u Portal Team, pitala me Jeanne te sam naravno prihvatio to jer mi je to oduvijek bila želja
      Do 10 lvla sam bio UR te otišao u La Cocainu, no jebao me lagg pa nisam mogao WARove i otišao..
      Popravio sam to nekako i otišao u SFM.. Jaka ekipa, ENZO, Hudson, Mirza, Idriz... no morao sam biti kickan jer sam se zakačio sa Jenyem.. Bio sam rank 3..
      Tada sam otišao u ENC.. To je bilo brutalno, gazili smo sve pred sobom.. Ja, Casanova, Brutale, Gotti, Bennetti, Knez, Leonarda, kasnije i Max Zero.. Niko Armani.. Bio sam rank 3 i tad sam neš kratko bio u LCN pa se vratio u ENC i dobio priliku za Yakuzu.. Za Yakuzu sam bio testan 2 puta, jednom RP i VS malo, i onda za 2 dana VS.. To je bilo teško i tijesno, jedva sam prošao jer me hvatala trema no onda sam se opustio i odvalio.. Sve je fino u Yakuzi, samo Levko malo smrdi..

      RAP TEAM..
      Ovdje je puno odličnih momaka, tu sam rank 4 od 9. mjeseca i planiram ostati do MASTERA te na kraju i legende.. Koga zanima moji tekstovi, odite u Hip-Hop sekciju u Vaši textovi te čitajte i komajte rullam haha

      To bi bilo to, do slijedećeg puta, adiooooo


      EDIT 28.9.2013.

      Nije se ništa izmjenjalo od zadnjeg update-a osim toga da sam napredovao...
      LVL sam 55
      Za 2-3 dana mi je točno 7 mjeseci u Yakuzi, veliko zar ne?
      Rap MASTER sam već 8 mjeseci i sad će mi godina još malo..
      U Yakuzi je odlična ekipa i ne planiram izlaziti nit sam uopće razmišljao o izlasku, odlična mi je ekipa i nemogu zamislit trenutno igranje bez njih..
      Najveći respect sigurno ima Alexandro Carassco koji me je uvijek saslušao i pomogao mi, također tako i ja njemu.
      Pa onda Armin Omić s kojim sam napisao par textova, s kojim često pričam i zajebavam iako ima puno posla.
      Martin Levanić, Kyle Toretto, Deny Parker, Ron White Ryan Gomes, Cigarett, Billie, Keny, Anel, Disidente, Fabo dečki koji su mi predragi i koje obožavam zajebavat.
      Fakat svi imaju respect i pamtit ću ih dugo jer su fakat predragi dečki iako se neki kurče il se svađamo.
      Također i ostali dečki koji nisu Yakuze, McDarda, Steve Brutal, Vlado, Rigamonti, Richard Bentley, Pablo Fiennes i Alexis Assante.. ima ih još.

      Pa moji dečki iz Rap Teama, 2Pac, MC Notorious, Maniaco', Woon, Ilić, Paydo, Disidente, Teddybear, Alex Crack..
      Za RAP se živi dečki moji, to je jedino nešto što radiš ovdje jer to voliš, vjerujte mi.


      EDIT 9.12.2013.

      Yakuza Wakagashira Alexis Neymar



      Ovdje je stvarno došlo dobrih dečkiju koje sam upoznao malo bolje i skužio da su fakat dobri dečki, od novijih u Yakuzi to su Amko Brutalle, Tomo Matta, Max Smith, Alexis Assante..

      Postigao sam nešto što nikad nisam mogao očekivati, dogurao daleko, stvarno, daleko u Yakuzi i to je trenutno jedina opcija što se tiče srva.. RAP Team - i dalje repam, i dalje rasturam

      respect za KERATOX-a također

      Što se tiče nekakvih Forum TEAMova poslije Portal TEAM-a mi se ništa ne dopada, nisam nigdje ulazio nit planiram..

      Do sljedećeg puta, adio !

      CroHerze DeathMatch:

      5.1.2014.

      Tu sam krenuo igrati ovak po malo sa različitim nickovima, pa na kadafi krenuo aktivno, dok sam bio neaktivan bio u RUS i FA i BM i onda kad sam aktivno krenuo ušao u GM i lidera dobio i još uvijek sam tu već dosta, i prekjučer 3.1.2014. sam dobio GameModerator-a.. najjači srv, nema lagga, niko nije nakurčen, nema aimera al uvijek se nađe neki koji ubrzo bude odstranjen.


      28.1.2014.

      Evo i prvi update ove godine dobio sam Administratora na lvl 2 na smješan način xd



      18.2.2014.

      RP

      I dalje sam u Yakuzi, za 13 dana mi je točno 1 godina u Yakuzi.. Ekipa odlična i dalje


      DM

      Nažalost, nisam bio previše aktivan odnosno manjak vremena sam imao za DM, odrađivao sam aktivnost ali to nije dovoljno, lijepo je biti negdje Administrator pogotovo na DMu gdje stekneš nova prijateljstva..
      U 4CH sam dobio legendu pa sad ja i Silver vodimo to i to mi je isto jako drago što mi je Silver dao povjerenje.. Na DM ću ostati da mogu pratiti 4CH da ne propadnu više već sada, ne? xD
      Spomenuti ću i neke ljude sa DMa

      Keratox
      jackdaw
      Filozof
      Raza
      StjepanS
      An3s
      Pfeiffer
      shaba
      nippla
      fre3d0m
      KuLa
      Squirtle
      LoL
      Arko ( nez mu nick xd )


      Edit 23.2.2014.

      Evo ga i 1000 h u TIM ugovor




      EDIT 11.5.2014.

      21.4.2014. dobivam lidera Yakuze nakon 4 bana lidera preuzimam Yakuzu sa Kenyem koji je nažalost bio neaktivan..
      Tada sam imao hrpu problema jer sam imao nestašicu članova i bilo mi je teško u WARu jer nije bilo većih rankova..
      No uspio sam nekako napunit Y s dobrim dečkima i vraćat se u WARove i bilo mi je teško priviknut se u WAR kao lider jer sam igrao na neku čudnu taktiku kao član pa sam tako nastavio i kao lider no brzo sam to promijenio..
      Čak sam dobio ban za AIM kao 5 lider banan u Yakuzi ali se naravno ispostavilo da nemam to hvala Bogu..

      Drago mi je što sam i dalje tu u Yakuzi jer sam tu upoznao jako dobre ljude i ostat ću tu i ako budem igrao poslije globala..

      EDIT 11.9.2014.

      Vec me nema cijelo ljeto.. iako sam bio lider YAKUZE bio sam neaktivan jer sam nasao posao i radio, pa mogao uletiti na 1h-2h max. Cim sam shvatio da i kad sam lider najvece YAKUZE ne mogu igrati, onda znaci da je to to, da se moram povući i prestati sa igrom.. Puno dobrih ljudi sam upoznao, ali znajte da mi jos uvijek nekad zafali ono 25 članova online i zajebancija na /f.. ovaj srv je čudo a samp takoder jer fkt zavolis ljude a i oni tebe..
      Ovdje sam upoznao i jednog od svojih trenutno RL najboljih frendova, Gabrijela Sirovicu aka Jack Weed aka 2Pac.. zamisli..
      Pozdrav do slijedeceg slusanja, sumnjam da ću biti na globalu tu, ali ne zaboravite profica nejmaaha kadafia veliku glavu japanskih irashira..
      Respect za sve yakuze od r 1 do r 6 stare članove i nove respect za moje repere u hh sekciji respect za ljude s DMa koji su igrali dok sam bio admin respect za sve pse koji su karali levku u dupe


      EDIT 16.10.2014.

      Spletom nespretnih okolnosti zbog državne krize više ne radim, nakon 4 mjeseca izbivanja s CH se vraćam te dobivam DM Admina... Ako bude global na RP, igram.
      ADM lvl 2 sam

      EDIT 27.1.2015.

      Na DM sam ADMINISTRATOR lvl 3..
      Na RP igram i dalje sam vjeran Yakuzi..
      Na FR isto igram i tam sam već duže vrijeme u YDu cepam warove itd.
      W

      17.2.2015.

      Uzeo lidera Yakuza's Devils na FR
      Dobio priliku za GS odbio
      Na DM i dalje admin lvl 3
      na RP yakuza ofc
      derem

      21.2.2015.

      Na DM sam dobio sinoć admin lvl 4, a zaboravih napomenut da mi je za par dana 2 godine u Yakuzi
      Ušao sam 2.3.2013.

      25.3.2015.

      -Na DM sam napustio Adm poziciju, izgubio sam volju
      -Na FR sam napustio lidera Yakuza's Devilsa
      -Na RP sam lider Yakuze...
      -Nemam nikakva očekivanja daljnja, šta sam htio sam davno postigao

      14.5.2015.

      I dalje sam lider Yakuze, imao sam šansu za GSa po 10 x i ovaj put sam prihvatio, proša test i reko ma skidaj ne mogu bez warova xd
      Promijenio sam nick iz Alexis Neymar u Cornelis Heynckes.. čisto malo radi promjene.. i tako


      19.5.2015.

      Mjenjao sam nick u Chakkiro Kadafi

      Dobio sam legendu Yakuza's Devils na FreeRoamu..
      Posljednje uređivanje od kadafi : 15-06-16 at 16:07 Razlog: Korisnik trazio mjenjanje naslova Teme

    2. #2
      MC Notorious avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Lokacija
      Santiago Bernabeu
      Poruke
      1,261
      Teme
      32
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      606
      Like (dobivenih)
      309
      Rep
      Hvala kaj si me spomenuo
      Tony Nikolic | East Nashvile Crips Owner | Latino Kings ,Patterno ,KGB Legend | Rap Master [6]

      ex.Grove Street Family Top O.G | Grove Street Family Legend

    3. Like kadafi, Znaci EX3R se sviđa ovaj post
    4. #3
      Agresiva87 avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Lokacija
      Bistrik
      Poruke
      878
      Teme
      69
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      4 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      664
      Like (dobivenih)
      722
      Rep
      dobra bio. svaka čast
      | Ino Boubacar | CroHerze member since 2008 |

    5. Like Znaci EX3R se sviđa ovaj post
    6. #4
      Tijana_Tandara avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2011
      Lokacija
      Bjelovar
      Poruke
      13,079
      Teme
      530
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      598
      Like (dobivenih)
      574
      Rep
      aa lijepa biografija, vidim spomenuo si me ...
      ma znam ja da ces se ti opet nama vratiti u TIM
      ne mozes ti bez nas

    7. #5

      Datum pristupanja
      Sep 2011
      Lokacija
      Frankfurt, D - Pula, HR
      Poruke
      1,766
      Teme
      114
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      834
      Like (dobivenih)
      333
      Rep
      dobra BIOgrafija, i hvala sto si me spomenuo ! ..

    8. #6

      Datum pristupanja
      May 2012
      Lokacija
      Bogu iza nogu :D
      Poruke
      207
      Teme
      31
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      173
      Like (dobivenih)
      33
      Rep
      Brate hvala sto si me spomenuo,sviđa mi se biografija
      Respect: Gale,Alem Okeric,Ivan Buda,Dany McFenry,Fabo Dukic,David Sabljak,Paul Sorino,Jackey Johnson
      Big respect: Antonio Martinovic <3

    9. #7

      Datum pristupanja
      Sep 2011
      Lokacija
      Hercegovina
      Poruke
      469
      Teme
      21
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      32
      Like (dobivenih)
      10
      Rep
      jako dobro brate
      hvala sto si me spomenuo

    10. #8
      KuNNa avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Lokacija
      rajvo'Sa
      Poruke
      724
      Teme
      91
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      145
      Like (dobivenih)
      145
      Rep
      Odlicna biografija,svaka cast
      btw. Good Writen
      ◄ Luis Rodrigez [54] | HoC Leader [6]

      Respect: Lisandro Black ,Tom Montana ,Nikolai Sanchez ,Adel Zero ,Robert Mihajlovic, Will Jersey


    11. #9

      Datum pristupanja
      May 2012
      Lokacija
      Županja, Srbija
      Poruke
      87
      Teme
      12
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      57
      Like (dobivenih)
      16
      Rep
      Ma ko je to svog PRO jacka spomenuo <3


    12. #10
      Wicky avatar
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      Sep 2011
      Lokacija
      71000
      Poruke
      18,093
      Teme
      643
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      136 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      4849
      Like (dobivenih)
      4794
      Rep
      Dobro si napisao samo ova boja slova ti nevalja ubi u oci
      G A M E O V E R

    13. Like kadafi se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 1 od 16 12311 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •