Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9
    1. #1
      Tuca avatar
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Jul 2011
      Poruke
      10,363
      Teme
      108
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      155 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      1731
      Like (dobivenih)
      1496
      Rep

      Tuca --> Alen Tucakovic

      Pošto vidim da se mogu pisati biografije, odlučio sam i ja napisati svoju, red bi bio nakon toliko vremena igranja. Na CH sam došao 2011 godine.

      UVOD

      Za CH sam saznao od prijatelja Amira (Dino Tucakovic) koji je igrao, ali prestao jer se nije snašao na serveru. Tako on mene nagovori da počnemo igrati, i ja instaliram GTA, skinem sa:mp i tu počinje patnja. Prvo što smo uradili jeste da smo našli nickove, i tako ja nađem na TOP11 ovo prezime Tucakovic, i počnemo ga koristiti. Na početku je bila patnja odgovoriti RP pitanja, koja su bila prilikom registracije, tako da smo se tu dosta mučili, ali on je nekako bolje znao ta pravila, pa mi je on to odradio. Eh sada, dolazim na "botodvor", tamo dosta raje ima, jer u to vrijeme CH ima 250-300 aktivnih članova na serveru. Kao svi radio sam neke poslove da zaradim nešto para, ali mi to nikada nije išlo od ruke, tako da nisam previše pažnju obraćao na novac i imovinu.

      Prva banda TSC

      Prvi test sam imao za NGR, jer je Dino tamo ušao. Naravno pao sam test, jer nisam ništa razumio ta RP pravila. Izbaci tako mene frajer iz auta, i ja se onako ljut vraćam na kolodvor, kad prilazi mi neki Amar Abaz i pita me da li hoću postati regrut TSCa. Ja onako gledam, nemam ja pojma šta mu to znači, i sjednem s njim u auto, a on me doveze u SF do TSC baze, pokaže mi onaj hotel pored i kaže čekaj tu Amera Chupaju. Tamo kad sam došao bilo je nekih 10-15 igrača i svi su čekali nekog Amera. Nakon nekog vremena on dolazi, i govori nama kako smo mi sada regruti i moramo čuvati TSC bazu i burg koji se nalazio pored. Tako on nama kupi svima stanove u SF, dobijemo onaj debeli skin i počnemo čuvanje. Čuvali smo po cijeli dan bazu i burg, ja nikada posle toga nisam otišao u LS. Nakon mjesec dana, svi prekinu sa čuvanjem, samo ja ostanem. Tako meni Izo Chupaja sredi test za TSC, a lider je bio Veldin Šarak. Testao je on mene 3-4 puta i ubaci me u TSC. Meni ono bilo drago, nisam se znao ni javiti, vidim svi pišu nešto, samo ja ne znam. Poslije oni meni objasne sve te cake, i tada dobijem ovaj nadim Tuca koji je ostao do dana današnjeg. U TSC sam proveo nezaboravne dane, bio sam skoro godinu dana, po cijeli dan je bila zafrkancija, zezali smo GSF, postavljali bombe i vazda dobivali areu i banove. Iz TSCa odlazim poslije neke svađe, nekih problema i poslije toga sam promijenio par bandi. Pretežno sam išao tamo gdje je dobra war ekipa i gdje su bili moji prijatelji koje sam upoznao tokom igranja. Dok sam boravio u TSC dobio sam tri puta ban, ali uz pomoć dobrih prijatelja i unban.

      Yakuza i LC

      Moja druga ozbiljnija banda bila je Yakuza. Vidim jednom otvorene prijave za Yakuzu, i hajde prijavim se ja, bio sam dobar sa Acom, i nadao se pozivu na test. U Y je bilo veoma teško ući, morao si biti baš dobar war igrač da bi mogao ući kod njih. Tako ja dolazim jedno večer iz škole, ulazim na forum, a ono poruka od Fraje, koji mi kaže da uđem IG i idem na test. Ja onako brzo uđem IG, odem do Y baze i tamo me čeka Aca, Fraja i Deny (lowar). Tako oni mene počnu testat RP pravila, jedan od najtežih testova trajao skoro sat vremena. Poslije toga odradim VS, i poslije nekog vremena dobijem ja invite u Yakuzu. Nisam se dugo zadržao, bio sam rank 2, ali sam prestao tada igrati sa:mp zbog problema u školi. Ljudi koji su mi ostali u sjećanju iz Y: Aca, Fraja, Deny, Hrenovka, Bimbaš, Cigara, Oma, bilo ih je još, ali se ne mogu sjetiti davno je to bilo.
      Poslije Y odlazim u La Cocainu. Tamo sam isto proveo dugo vremena, bila veoma jaka ekipa na čelu sa Jaskom. Igrali smo po cijeli dan warove, zezali se sve dok nije došao neki novi owner i kikao nas sve iz LCa. Poslije se ekipa rasula, neki su prestali igrati, a neki su otišli u druge bande.

      Što se tiče RP servera, igram i dan danas. Dosta toga ima još da se piše. Što se tiče bandi, treba spomenuti LCV,CT i naravno TRG, gdje sam trenutno. TRG ekipa je odlična, dosta starih igrača koje sam ranije znao igra i danas. Ima i nekih novih, dobri momci.

      CH FR/DM

      Igrao sam i na ostalim CH serverima (FR, DM). Na FR sam upoznao dosta igrača, cijelo igranje sam proveo u DB gdje sam legenda. Nisam ništa naročito postigao na FR, osim legende DBa i DJ sam bio jednom, ali su me smijenili zbog neaktivnosti. Igranje na DM serveru je dosta zabavno. Nema puno igrača, ali se zna skupiti dobra ekipa i bude veoma zanimljivo. Tamo sam bio GS, ali sam morao da odem zbog RL.


      Nisam ništa postigao bitno za ovo igranje na CH serverima, kao ni na forumu. Nikad me nije želja ni vukla da budem nešto više od ovog sada. Uvijek sam cijenio ljude koji su bili spremni za šalu, one kojima ova igra nije bila sve u životu. Jako dugo vremena sam proveo na ovoj zajednici. Bilo je dobrih i loših trenutaka. Iskreno bih volio da ova zajednica vrati staru slavu, kakvu je nekada imala. Meni je nekako bilo bolje igrati ranije, admini su bili opušteni, igrači znali za šalu. Nadam se da će ovi momci koji vode sada ovu zajednicu uspjeti vratiti ono što je nekada bila. To je nešto ukratko.

      Ekipa koju ću jako dugo pamtiti: Veldin Šarak, Izo Chupaja, Brutko, Emilio, Andy, Kera, Aca, Fraja, Deny, Hrenovka, Gagi, Lex, Jasko, Chupo, Kićo, Vučko, Jole, Pajo (PAŠTAR), Sanko, Ado, Fajfer, Candy, Ledo, Runic, Kovac, Jay, Ivory, Alda, Seba i još mnogo njih.
      Posljednje uređivanje od Tuca : 16-11-15 at 13:04

    2. #2
      Tuca avatar
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Jul 2011
      Poruke
      10,363
      Teme
      108
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      155 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      1731
      Like (dobivenih)
      1496
      Rep
      Za update, ako nekada bude

    3. #3
      Ivory avatar
      Datum pristupanja
      Nov 2013
      Poruke
      2,309
      Teme
      29
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      81 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1905
      Like (dobivenih)
      2522
      Rep
      he he baki moj odlicno si ovo sve srocio
      Ma sta kazesss

    4. Like Tuca se sviđa ovaj post
    5. #4
      Karlo Tancredi avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Sanтa Barbara,California
      Poruke
      25,812
      Teme
      618
      CHB
      236
      Spomenut(a)
      114 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      144
      Like (dobivenih)
      2386
      Rep
      Pa vise manje je okej biografija, nisi nista posebno o nekom djelio opisivao, samo ukratko gdje si bio i to je to
      I don't care what it is in life: listen to your heart. If you do, no matter what, you win.

    6. Like Tuca se sviđa ovaj post
    7. #5
      Southpaw avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2010
      Lokacija
      Hrv: Zagorje
      Poruke
      5,966
      Teme
      223
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      49 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1052
      Like (dobivenih)
      2846
      Rep
      Super je biografija ,po meni malo previse boja al dobro I mogo si malo ljepsi font dati ,ovaj oci nekako cupa
      Al sve je to dobro ,sa drugacijek stajalista ,jedino si mogo malo opsirnije

    8. Like Tuca se sviđa ovaj post
    9. #6
      Paul avatar
      :)
       
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Lokacija
      Pula, Hrvatska
      Poruke
      8,026
      Teme
      909
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      187 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      3813
      Like (dobivenih)
      3683
      Rep
      Fin tekst, zanimljiva biografija, lijepo uređeno, pomalo kratko ali vjerujem da će biti editano s vremenom. Sve u svemu, super napisano

    10. Like Tuca se sviđa ovaj post
    11. #7

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,815
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Dobra ti je ova biografija Tuca, samo je malo kratka. Moglo se o dosta toga opširnije pisati, oko estetike malo potruditi i dodaj Nedima u respekte, naljutio bi se kad bi vidio da ga nema haha

    12. #8
      did Kikaš avatar
      Datum pristupanja
      Nov 2013
      Lokacija
      Ljubuški, Hercegovina.
      Poruke
      8,471
      Teme
      144
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      9 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      1103
      Like (dobivenih)
      484
      Rep
      Lijepa biografija cestitam na uspjesima samo si mogao malo vise o CT

    13. #9
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,662
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      22 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1884
      Rep
      Dok sam boravio u TSC dobio sam tri puta ban
      Pravi stari TSCovac haha.

      Dobra biografija Tuca
      .
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •