Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1 do 10 od 50
    1. #1
      Michael Sheen avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Bosna i Hercegovina
      Poruke
      1,527
      Teme
      38
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      429
      Like (dobivenih)
      389
      Rep

      Yassko ! - Yassin_Artukovic

      Evo slucajno sam malo pretrazivao forum i pogleda ovu temu pa reko da i ja nesto napisem cisto nako da ostavim neki trag ovdje
      Pocetak:
      Eh pa da pocnemo.
      Znaci na CroHerzegovinu sam dosao negdje 2008 godine. To nije bilo pocetkom godine, naprotiv bilo je negdje mislim u 11 ili 12 mjesecu ne sjecam se tacno. Uglavnom sjecam se da nisam imao pojma sta je SAMP.
      Znaci dosao sam uz nagovor svojih prijatelja. Oni su bili vec tu malo prije mene. Njima je to bilo jako zanimljivo pa sam tako i ja odlucio poceti igrati. Tada sam imao negdje oko 12 godina u RLu i ova igrica mi je predstavljala sve u zivotu. Kad god sam bio kod kuce igrao sam je, a nisam znao niti jedno pravilo. Tako kad sam poceo, stvorio sam se na kolodvoru kao i svi... Malo sam razgledao server, a zatim sam se nasao sa dva prijatelja koji su me navukli na SAMP. Nasao sam se sa njima i oni su mi pokazali server. Sada bih rado pomenuo im server nickove ali ne sjecam se tacno samo cu napisati Rale i Deljka vjerovatno ce ih neko prepoznati. Tu je jos bio i Huso, jako dobar lik stalno je visio u GSF-u sjecam se da je imao preko 2000 h sati igranja sto je meni tad bilo pojam..

      __________________________________________________ _________________________________________________

      Ni oni nisu imali vremena mi pokazati sve pa sam zamolio nekog od GS-ove na /pomoc da mi pokazu server. Zao mi je i ovog sto se ne sjecam igraca koji mi je pokazao sve. Covjek se stvarno potrudio da mi pokaze i izgubio skoro sat i vise na meni. Od srca mu se zahvaljujem mada ni sam ne znam da li ce vidjeti ovo, ali ukoliko vidi nadam se da ce mi se javiti
      Znaci nakon sto sam vidio da su svi u neki mafijama i organizacijama i ja sam htio uci u neku. Naravno to mi nije bilo lako prvo sam htio u GSF. Medjutim tu nije bilo sanse pogotovo za mene sa lvl 3 koji nije znao nista. Kad sam vidio da od toga nema nista onda sam htio u PD. I tu sam pokusavao ali bezuspjesno. Upravo danas se sjetim kada vidim nekog ko zeli u neku org i pita IC chatu : ee mogu u tvoju bandu lvl pet sam znam sva pravila. Tako sam i ja i uvijek sam bio kulturno odbijen.
      No onda su mi objasnili da moram naucit RP pravila i sve to da bi mogao biti clan neke mafije ili organizacije. Tako sam posjetio forum CroHerzegovine. Kada sam se registrovao forum mi je bio kao spansko selo. Znaci nista nisam kontao. Nisam se mogao uopste snaci, da bi kasnije shvatio da mi nije jos odobren acc na forumu i da moram cekat... Cekao sam par dana i onda konacno pregledao forum. Nasao sam ta RP pravila i odmah sebi isprintao. Onda sam vidio i prijave za MD. Odlucio sam se prijaviti rekao sam nista me nece kostati. Prijavio sam se i iscekivao odgovor lidera nekoliko dana. Ne znate ni sami koliko sam bio napet za MD kao da je u pitanju neka velika funkcija u RL-u. Ali onda kad sam usao na forum nakon nekoliko dana vidio sam da je prijava odbijena. Bio sam jako tuzan i nisam htio vise igrati. Pisalo mi je nesto kao MG u prijavi. Ja nisam imao pojma sta je MG mislio sam da je to neka oznaka za odbijenicu ili sala. Onda sam odlucio nauciti sva RP pravila da bih mogao nastaviti dalje. Naucio sam konacno sta je i MG, a onda opet se vratio na server. Proslo je nekoliko dana odkad sam postao malo iskusniji na serveru i bilo mi je jako drago sto nisam vise kako su me zvali bot. Ubrzo sam vidio kako pise da FBI trazi nove agente. Odma sam otisao do FBI baze i cekao na test. Po prvi put sam bio testan na serveru i tresao sam se sav. Prosao sam RP test i FBI pravila i sve a onda je dosao VS test. Nisam znao sta se tu radi. Samo smo uzeli gunove i lider je poceo pucati po meni.. Bio sam se izgubio nisam znao sta cu i onda sam i ja poceo pucati. Vjerujete mi ni danas dan nezz kak sam prosao taj test, vjerovatno je bilo ono pocetnicka sreca. Lider me invitao u FBI i bio sam jako sretan. Tada sam poceo malo da kapiram i igru na CHu i sve je bilo lakse, valjda zbog toga sto je vec bilo nekih igraca u FBI pa su mi znali pokazati sve i sl.

      __________________________________________________ __________________________________________________
      Nakon toga vec sam bio neko na CHu.
      Poslije se mnogo toga izdesavalo ulazio sam i izlazio iz mnogih bandi/mafija. Bio sam aktivan i neaktivan, ma svega je bilo. Najzanimljivije je period ovaj sada sto je. Znaci to je negdje nezz ni ja od posljednjeg globalca pa do danas sve ni toga se ne sjecam xD

      Znaci u ovom periodu sam vec bio ono ajmo reci jedan od starijih igraca. Vec sam drugima pokazivao server i bio sam iskusniji. Nisam MG-ao i postovao sam RP pravila. Odmah nakon globalca usao sam u CNN. Tu sam ostao jako dugo ni sam nezz koliko. Uglavnom dovoljno dugo da budem lider. Naslijedio sam lidera Andreja Gregica i tako postao lider sa Danielom Gold. Ona je tada bila carica CNNa niko joj nije smio ni A reci. Mogu govoriti sta god oce o njoj, da je musko, da je glumica ili sta vec ali mora se priznati da je bila jedna od legendi CNNa. Nezz sada sta je sa njom, nisam se dugo cuo, valjda bude citala ovo xD
      E sada necemo da duljimo vise. Nadam se da ste stigli do ovog dijela, a i da niste ofarbat cu pa procitajte bar ovo bilo bi mi jako drago
      Znaci nakon lidersta negdje oko 2-3 mjeseca otisao sam sa lidera, dobrovoljno jer mi je bilo dosta svega. Otisao sam u PD gdje sam bio do ranka 3, a zatim u TRG do r 4. Onda mi je vec bilo dosadilo sve i prestao sam igrati. Ulazio sam samo po 5-10 min da vidim sta ima novo i to je to. Cak sam raspodijelio i novac sa acc-a nisam vise htio igrati. Ali opet evo sad po nezz ni ja koji put sam se vratio. Evo nisam mislio ovo spomenuti ali moram..
      Sto se tice GS-a imao sam dvije sanse koje sam prokockao. Jednu sam slucajno pao kada su me testali, a drugi put namjerno sam napravio MG zato sto nisam zelio biti GS! Znam da je mnogim stalo do toga, ali meni tada i nije toliko to bilo vazno...
      Eto da ne duljim vise znaci to je moja biografija na CHu. Nadam se da ste procitali sve, a i da niste hvala vam sto ste bar posjetili ovo temu. Nisam htio duziti, ali eto ne da mi se spavati pa se zadao malo
      Procitajte jos bar ove legende dole


      Respecti !

      Evo znaci necu pisati kao neki stavljati admine i to kao respect, a ustvari nikad nisu ni pricali sa njima. Sta ocu reci : Ove ljude koje stavim su stvarno, ali ono bas zasluzili da se nadju dole. Necu sada reci da staff team ne pripada, ali ne zelim ih pozdravljati, ne zato sto ih ne volim nego zato sto ni sa jednim adminom / GS-om nisam toliko dobar ili ih bar u ovom trenutku nisam poznavao, svakako bit ce editovano s vremenom vjerovatno ...


      RESPECT :

      Rale, Deljka,Huso (znaci nezz im nickove ali pozz ih i oni su krivci sto sam ovdje )
      Ibrahim Krlicevic (Znam da vas pola pa i vise ne zna ovog lika ali legenda vjerujte mi )
      Mido Hajdarevic ( Isto tako legenda njega neko vise/manje zna ali sve pohvale )
      Emina Bently (Mslm ko je zna nemam sta reci, a ko ne zna nek upozna bit ce jasno xD )
      Nina Hrnjica (Jos jedna legenda na CHu )
      Alaudin Kobilica ( Ma nemam rijeci svaka ti cast brate )
      Johny Klebitz (jedan od onih sa kojim sam se najvise sprijateljio od kako sam na CHu)


      Eto toliko kao sto sam rekao ovo su posebni ljudi i sa njima sam skoro najbolji na CHu. Nadam se da nisam nikog zaboravio a ukoliko jesam neka oprosti jbg

      Eto toliko, sry ako sam napravio neku gresku ne zamjerite mi, nadam se da vam se svidja i da ste procitali. Toliko od mene

      PS: Zelim samo da napomenem. Ne znam jos da li mi je ovo zadnja sezona na CroHerzi. Znaci planiram vec duze vrijeme prestati se baviti ovim igricama pa eto budemo vidjeli. Ako budem otisao neka ovo ostane kao jedan pozz od mene sve najbolje vam zelim! Uzivajte

      __________________________________________________ __________________________________________________
      Update 19.03.2014.
      15.03.2014. - Povratak na CH (više forum nego IG)
      17.03.2014 - Član Marketing tima

      25.09.2018. - Povratak na CH -RolePlay

      Update Januar 2020.
      CroHerze RolePlay novi mod stari igrac
      Back on Leader of CNN


      14.02.2020. CH GameSage lvl 1

      Update 04.03.2020.

      Definitivno napustanje CroHerzegovina zajednice. RL obaveze su uradile svoje, godine ne cekaju tako da prepustam mladjim generacijama da ispisuju svoje CH memoare.

      Zivi i zdravi mi bili CH igraci!

      Yassin Arutkovic --> Michael Sheen --> Yassko!


      Posljednje uređivanje od Michael Sheen : 04-03-20 at 20:12
      Ukoliko zelite saznati moju biografiju na CroHerzegovini
      CH PLAYER SINCE 2009

      Yassin Artukovic--------->Michael Sheen

      Imate pitanja u vezi foruma ili nesto vezano za igru, javite mi se na PM odgovorit cu vam u najkracem vremenu -
      KLIK OVDJE ZA PM

    2. #2
      Eminaaa. avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      City of Angels
      Poruke
      4,395
      Teme
      355
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2461
      Like (dobivenih)
      2892
      Rep
      Jasine <3

      Wien ist sich nicht bewusst was ihn erwartet.
      Eine Stadt, Ein Traum

    3. #3
      Nina avatar
      Datum pristupanja
      Jul 2011
      Poruke
      16,442
      Teme
      1161
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      163 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1461
      Like (dobivenih)
      4087
      Rep
      Lijepo napisano.Hvala Å¡to si me spomenuo

    4. #4

      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      3,075
      Teme
      95
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      12 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      889
      Like (dobivenih)
      1335
      Rep
      E Nina spomenit cu te i ja kad budem piso, btw dobra BIOGRAFIJA !

    5. #5
      Michael Sheen avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Bosna i Hercegovina
      Poruke
      1,527
      Teme
      38
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      429
      Like (dobivenih)
      389
      Rep
      Hvala svima
      Ukoliko zelite saznati moju biografiju na CroHerzegovini
      CH PLAYER SINCE 2009

      Yassin Artukovic--------->Michael Sheen

      Imate pitanja u vezi foruma ili nesto vezano za igru, javite mi se na PM odgovorit cu vam u najkracem vremenu -
      KLIK OVDJE ZA PM

    6. #6

      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Lokacija
      Cazin,Bosna i Herzegovina
      Poruke
      1,903
      Teme
      241
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1482
      Like (dobivenih)
      847
      Rep
      Dobro bro moj svaka cast a to ste ja nisam spomenuo nemoj zamjeriti,Stvarno znas da si dobar i ti sam xD,bili smo zajedno i lideri sta reci

    7. #7
      Michael Sheen avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Bosna i Hercegovina
      Poruke
      1,527
      Teme
      38
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      429
      Like (dobivenih)
      389
      Rep
      ma np ono sam spomenuo onak znas
      I dalje smo dobri haah uzivaj mi
      Ukoliko zelite saznati moju biografiju na CroHerzegovini
      CH PLAYER SINCE 2009

      Yassin Artukovic--------->Michael Sheen

      Imate pitanja u vezi foruma ili nesto vezano za igru, javite mi se na PM odgovorit cu vam u najkracem vremenu -
      KLIK OVDJE ZA PM

    8. #8

      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Poruke
      581
      Teme
      52
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      13
      Like (dobivenih)
      37
      Rep
      Super Biografija

    9. #9
      ner0 avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sisak
      Poruke
      1,609
      Teme
      43
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1
      Like (dobivenih)
      48
      Rep
      Dobro napisano, al sam vid izgubio....
      •NEMAM SIG, RECESIJA!•

    10. #10
      Michael Sheen avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Bosna i Hercegovina
      Poruke
      1,527
      Teme
      38
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      429
      Like (dobivenih)
      389
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od ner0 Vidi poruku
      Dobro napisano, al sam vid izgubio....
      haha Hvala ... Nisam mislio da ce biti ovoliko ali nema veze kome se cita neka procita
      Ukoliko zelite saznati moju biografiju na CroHerzegovini
      CH PLAYER SINCE 2009

      Yassin Artukovic--------->Michael Sheen

      Imate pitanja u vezi foruma ili nesto vezano za igru, javite mi se na PM odgovorit cu vam u najkracem vremenu -
      KLIK OVDJE ZA PM

     

     
  • Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •