Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 1 od 13 12311 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1 do 10 od 123
    1. #1
      Bobo avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      RI - Ljubljana - RI
      Poruke
      5,645
      Teme
      520
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      55
      Like (dobivenih)
      3924
      Rep

      Bobo - Bobo_Balde

      Eto, vidio sam da svi pišete CroHerze biografiju pa sam i ja odlučio to napisati čisto da se malo podsjetim na svoju CH povjest

      Dakle, na CroHerzu sam došao na preporuku jednog prijatelja iz škole kojega sam pitao kako se to igra i dali ima kakav HRV server.
      Dakle, dao on meni taj IP, meni se svidjelo ODMAH i ja reko to je to, to je igra za mne
      Ispocetka naravno nisam imao forum acc. Zašto?? Nisu mi ga aktivirali mjesec dana
      Krenuo sam sa prvom igrom sredinom 4. mjeseca kada sam postao svjestan da necu proci razred pa reko da iskorisim nekako jos ta 2 mjeseca do ljeta.
      Dakle, igrao sam prvo na nicku Bobo_Balde, dobio sam ban isti dan (bannick) kada sam vec 5 respekta skupio i onda krenuo na Borna_Klaric ispocetka. Ukratko, na Borna Klaric na 2.9.9. modu sam bio nitko i nista. Zajebavao se sam sa sobom, radio poslove itd itd. U bandi na tom accu nisam bio. Tamo negdje pcoetkom 6. mjeseca, na tom accu me banala, NINA WOLF <3 xD


      Sigurno se pitate zasto? ZA ČIT! Da, bio sam citer. Nisam kuzio sa 6. leveom jos tako dobro igru i isao sam probavati hesoyam i te gluposti kucati unutra ali nije radilo i onda proguglao i nasao sobeit i instalirao i onda stisnuo nesto i taqmo nagdje u Sfu sa busom poletio prema hoodu GSF-a i ova mala gorenaveddena me recon i ban
      Naravno da sam lagao na forumu itd itd. Znate vec kaqko to ide no unban nisam dobio.
      Srecom stizalo je ljeto pa mi vise samp nije trebao, nisam igrao do 15.08.2010.
      Tada sam registrirao nick Matija_Klaric. Zasto bas Matija? Zato sta ,mi je Borna bio banan a Matia je ime moga brata pa mi je nekako bilo lakse zapamtiti nick
      U svakom slucaju, krenuo sam, igrao i dosao do levela 7 koji je trebao za ulaz u nekiu bandu.
      Prvo sam se prijavio MD lideru IG jer nisam imao forum acc jer se u medjuvremenu forum mjenjao pa je trebalo novi acc radit koji sam opet cekao dugo na aktivaciju no dobro, sasvim nebitno xD


      Dakle MD lider je rekao da naccuim pravila do navecer i da ce me testati. Naravno nije mi se dalo cekati i trazio sam an /lideri prvog drugog lidera i nasao Gary_King-a To je bio Jack Brutal, Bob Bubba (Ivan). Dakle taj je sjeo u auto, testao me pravila koja sam od neznam koga dobio i prepisao na papir i onda me poceo lokacije testat Ja sam se skamenio e nisam imao pojma nista. Prva lokacija je bila LV Aero. I ja vozim na LS aero i pravim se blesav i on meni kaze nemozes proc javi mi se kad to naucis. I dobro ja naucio to, prosao test i zavrsio u taxiju.
      Naravno, dosao sam do ranka 5 na proslom modu skupa sa Izzyjem, Petrom Lexingtonom, Galetom, Blazom – Jenny – Nikki i jos nekima koje se sad nemogu sjetit.
      Aha evo sjetio sam se, da lider drugi je bio Milos odnosno Chicharito.
      Neke stvari sam preskocio ali sam se sad sjetio
      Dakle, mi smo se puno zajebavali u taxiju i puno radili. Svi smo bili dobri unutra sa svima, iskreno meni je Blaza bila najdraza Mozda zato sta je bila jedina cura u taxiju i bila je onak ,fora xD Uvjek se moglo zajebavat s njom i tako to hehhe. (na svakakve nacine hehe)
      Ona je inace Ivanova RL cura


      E sad, posto mi vise nista ne pada na pamet sa proslog moda prelazimo na novi mod.
      Doso je vikend, jedna nedjelja, ja sam bio kod tate i ujutro oko 11 sati igrao i doso Nikola na server i rekao idemo napraviti sliku svih igraca sa 2.9..9. moda i portao nas na burg odnosno ispred burga. Naravno bilo je ******a, idiota, budala koji nisu mogli biti mirni i slikati se pa je Nikola izgubio zivce i GMX napravio.
      Server se iskljucio.... Cekali smo sa velkim iscekivanjem i spamali u taxi chatu do navecer a onda, doslo i to, SERVER se upalio, prvo pod lozinkom a tocno u 20 sati bez lozinke. Uletili smo ko manijaci svi unutra. Bilo je preko 400 igraca Laggalo je sve ugl. Vecina znate kako je bilo.
      Ja sam regao nick Borna_Klaric.
      I nesjecam se vise tocno sta je bilo, neznam zasto sam to napravio ali znam da je bilo nesto xD Poslao sam Jacku sms posto mi ej nesto Darda kao admin anpravio da je budala ili tako ensto i BUDALA me banala Ja se zalio trazio unban, pisao svasta Nikoli i Zoranu na PM, filozofirao do pakla i na kraju me ZORAN banao na 10 dana SSS
      No dobro, prebolio sam to nekako...

      Dakle, bio sam level 2 i Jack Brutal je vec dobio lidera taxija (Gary King). Ja ga molio invite a on reko da nemoze dok ne dodjem do levela ttri. Ja reko dobro. Ali onda posto mene nije bilo online a Milos Tankosic nije jos regao nick, Jack je trebao drugog lidera a drugog lidera dobio Izzy Gold ili tako nekako se zvaoo xD
      U svakom slucaju usao sam ponovno u taxi, Rank 6 sam bio. Glavna faca jedno 2-3 tjedna.
      U medjuvremenu je Jack dobio 1337 admina. Neznam iskreno kako ni zasto, samo se sjecam da sam jedan dan dosao online i automatski kao sta sam uvjek tipkao /administrators nasao Jack Brutala kao 37 admina
      No, par dana kasnije dobio sam lidera taxija. Bilo sve super bla bla bla. Samo, imao sam ja jednog izdajicu u taxiju, kukolja! ZVAO SE HARRY WILSON!
      Sta je taj meni napravio? Mi smo se navecer uvjek zajebavali medjusobno, prcali, sprdali itd itd. Naime ja sam Blazu uvjek zajebavao na XXX nacin i tako to a on je to sve slikao skupa i sa zajebancijom na njegov racun i tako... Ja to tada nisam znao... Proslo je vrijeme, stizali su novi clanovi, odlazili stari i tako to. Ugl nas par je uvjek ostalo u taxiju.
      EVO SAD SAM SE SJETIO koga sam zaboravio gore napisat, Paul Sorino, ODLICAN decko, super drug. Druzili smo se u taxiju jaaaaaaaaako dugo hehehe.
      No da nastavim, Harryja sam takodjer smatrao dobrim drugom, bio je rank 4 ili 5 i na sastanku tjedan dana prije on mene nesto zajebavao nesto se pravio pametan ali ignorirao sam ga, reko nema veze ko ga **** xD Svi smo si dobri hehe


      Ali iduci tjedan mislim da je Jack vodio sastanak ili Sandro il netko, nesjecam se vise kako je isao redosljed lidera u svakom slucaju, izbacilo ga van iz taksija.
      Par sati kasnije gospodin HARRY WILSON salje slike od prije 2 mjeseca Nikoli na PM, on ih prosljedi Anesu Velicu koji mi skine lidera. Duuugo je proslo dok nisam saznao tko mi je to uradio, jako dugo. Htio sam otici sa CH, bilo mi je grozno, to je bila jedina stvar zbog koje sam igrao... Ali dobro, reko okej, nastavio igrati, prvo sams e durio i nisam htio u taxi ali poslje sam popustio na rank 6 i vratio se nazad.
      Nije puno proslo sto sam zicao ivana da mi da lidera negdje bilo gdje i stvarno ivan meni sredi CNN lidera posto je tamo bio neki problem non rp ili tako nesto.
      Ugl. Dao on meni lidera i ja i on i kasnije Blaza, izmislili novi CNN. Izmislili program tocno u koliko sati ce biti sta, izmislili nove emisije tipa astroshow, jedno vrijeme smo se i zajebavali do kasno navecer sa time i tako to xD hehe
      U svakom swlucaju bilo je MRAK u CNN-u ali naravno, ne taok dobro kao i u taxiju. Naime ja sam neznam od koga svako malo dobivao dojave da Sandro Kucinic kojega istini za volju niakda nisam volio nesjecam se zasto radi sranja i da steti taxiju tako da sam ja Sandru konstantno zanovjetao na sto se Gale Cesc drugi lider naljutio i jednu vecer smoo se zustro posvadjali, ali dobro, i to je proslo...
      Dakle nema se tu sta previse za pricat, osim da se iz CNNa jako dobro sjecam jednog bota koji je sto puta pao test na forumu i kada je konacno usao u CNN gnjavio me do PAKLA.


      Gospodin se zove Igor_Vikilic. Ljudi moji sta je taj mogao spamat i bit naporan to je nesto strasno nesto nevjerovatno.
      No, negdje tamo 25.12. oko Bozica ja bio aktivan na forumu, vidio da ima dosta ljudi kojima treba pomoci pa odgovarao non stop na one Pomoc teme i primjetio ja da mene Photoshopn posmatra po profilu i reko super idem jos malo se forsirati pa mozda moderatora dobijem =) A kad ono, stize PM kratkog sadrzaja: "Imam te u vidu za gmoda".
      Skako sam od srece i uzbudjenja Prvi kojima sam rekao naravno su bili Blaza i Ivan Mislim da je to cak bio prvi nas razgovor na skype, tada sam ih prvi puta cuo
      Ugl. Dali je bilo dan ili dva kasnije, stavi on meni GMODA, kasnije sam vidio, jer je Nikola na prijedlog rekao probajte momka pa cemo vidjeti
      Eto, tako sam ja dobio GMODA hehe.
      E da, preskocio sam jednu vaznu stvar koja je bitna za daljnju pricu. Ta stvar odnosno osoba je LENNART WIZZLE.
      Kako je on tu bitan? Sada cete cuti!


      Dakle ja sam cesto trebao Gsove za neke sitnice, neznam zasto ali trebao sam ih i nekako mi se Lennart cinio super bolji od drugih jer je uvjek mi se napravio i nikad nije zabusavao, barem se meni to tako sa te pozicije cinilo, uvjkek se portao, neki puta zajebavao i tako to. Ugl. Kada je dobio admina,m cestitao sam mu i par puta ga zvao za nesto i jednom ga pitao imas skype on reko imam, ja reko ajde na skype da pricamo malo. I tako to meni bila velika forra sa adminom pricat xD
      Ugl. Doticni me nakon par dana upoznao sa Velicem i Foxicem a neznam tlko od njih preko nekooga me kasnije upoznao sa Amerom Chupajom. Sa njima sam ja ljudi moji moghao satima biti online na skypeeu i pricat i zajebavat se. To je bilo nesto strasno. Neka velic kaze, nekada sam znao slusalice bacit kraj stola kolko su me usi bolile od njiih hahhahah
      Ugl. Tamo negdje kada sam dobio moda, svi se poceli zanimati za mene, tko sam, sta sam, odakle sam ja sad izletio, iz koje to rupe xD hahaha
      Dakle da prekoscim to, bio sam ja dobar IG i sa Samirom, neznamm koji je nick imao tad no sjecam se da je isto bio jako usluzan i dobar 1337 admin. I tamo negdje kad i ja gmoda, dobi on 38 i tako malo ga zajebavao na report zbog toga i jednu vecer lennart neznam kako ubaci me u razgovor sa samirom i tako se nas dvojica upoznali.
      I tako tu vecer meni samir da GS-a level jedan da malo vidim sta je to xD Onak do reloga i ja bio odusevljen, reko predobro
      Nakon par tjedana sta samn govorio samiru ako vam treba pomoc u GS timu zovi, ne trazim nista, radio bi majke mi i tako te foree. Porta mene jednu vecer Nikola, Claude_Speed na SF aero i kaze" I sta kao ti bi bio GMOD i GS"? Ja sutio neko vrijeme jer je to tako brzo napisao da sam mislio da se obraca jos nesto Samiru, a kad on meni nesto u stiilu, sta ste vi sa one strane učke sporiji il tako nesto hhaahhhhaahha

      Ja rek nene, kao naravno da bi mogo bla bla bla. Pito me sta je GS i to i stavio mi ga. GS level 1.
      06. ili 07. 01. neasjecam se datuma tocno. Ugl od tada je pocela moja prava STAFF CH karijera.
      Evo sada sam dosao do drugog djela biografije. Iskreno se nadam da nesto nisam zaboravio. Neznam, mozda jesam ali u svakom slucaju trenutno me toliko bole prsi od pisanja da i ako sam zaboravio neda mi se pisat hahahhahah
      Uglavnom.. Bio ja GS level 1 i pricao tada jaaaako puno sa Amerom Chupajom... Bili si super i tako to i jedan dan nesto pricali i gnjavio ga da mi doda Brunu Venutija u razgovor jer mi tada bilo fora pricat sa headovima lol
      Kao i prije sa Lennartom xD
      No dakle, dodao on meni Venutija, nesto kratko pricali, zajebavali se i tak, i ja njega dodam na skype i proslo malo vremena opet ja i Venuti razgovaramo mislim da sa Darcem i zajebavamo se nesto ugl. Gubimo vrijeme i Venuti vidio da ja puno radim i dade on meni levle 2.
      Ja nisam mogo vjerovat da on to moze i smije i reko ma nikola ce mi smaknut kad dodje ****s to xD Ali nije Nikola kao da nije ni primjetio xD hehe
      Ah, da, tu sam, Ante Bajrusovic. Njega sam izostavio na levelu 1 AL dobro ugl. Ante je meni bio super lik, cesto se portao do mne i ja do njega i uvjek mi govorio da smanjim da i drugi nesto rade jer sam UVJEK ali UVJEK radio. Nije bilo pomoci na koju nisam odgovorio i newa na koji nisam otisao ALI DOSLOVNO. To moze potvrditi i Fox i Velic i Lennar ti Amer koji su ceston ostajali u jednom momentu sami na skypeu kada je meni bila guzva i kada mi se nije dalo pricati sa njima xD hahhaa
      Velic je isto tako jedva docekao da kupim stolni komp jer sam tako brzo pisao i lkupao po laptopu a nisam imao slusalice da je covjek imao zdravstvenih problema od toga
      E da, kada sam dobio GS-a navukle me budale u GSF i tamo sam i sada iako mi je bilo suoper i u taxiju al dobro ehehe
      Dakle da nastavim sa Antom. Jedan dan on meni reče predlozit cu ja tebe za admina ja reko super xD
      Par dana kasnije, neznam tocno sta je bilo ugl neki rac se dogodio no da to mogu ispricat moroam jos jedan detalj izbacit. Dakle ja NISAM PODNOSIO NEPRAVDU! Nisam podnosio nerad svojih kolega i nerjetko sam Nikoli slao Pmove sa slikama neradnika zbog kojih se ja ubijam ko konj I tako je bilo i toga dana. Nesto sam mu poslao za nekoga GS-a i on se svadjao sa tim nekim na /g ako se ne varam a budala od Lennarta si je nezanm sta umislio pa se iso smijat na /g To mu je bila najidiotastija zamisao ikad S**** se naravno, skinuo mu je admina a meni ga dao. NASTAO JE MUK NA SKYPEU. Sutio sam jedno dve tri mnute. IMAM SVEJDOKE ZA TO!
      Nikola je capsom na /g napisao. Dobio je admina zato sto je dokazao da mu je CH vaznija od guzice hahahhahahahahahah
      No dobro, dakle admin sam... To je bilo krajem 1. mjeseca znaci mjesec dana kasnije sta sam dobio GS level 1.
      Sada mi iskreno ne pada puno stvari na pamet. Nemogu se sjetit nekih stvari ugl. Znnam da sam svojedobno pokrenuo ponovno TS za staff sta nikola nije bas zelio ali ja reko nije mi problem i eto napravio sam to.

      Jos je tu biilo nekih sitnica koje mi sad nepadaju anpamet al okej.
      Admina level 3 sam dobio za par tjedana. Zbog aktivnosti koja nikada nije bila manja od 600 minuta otprilike
      I naravno rada.
      E da, zaboravio sam nesto. Kada sam dobio GMODA nikola me postavio za svoga moderatora tamo na unbanove i tako nekako kada je Brutal otisao o cemu sada moram pricati sam nasljedio i Prijavi igraca i Prevare igraca koje sam kasnije preppustio Čupavoj Jaji.
      Dakle level 3 sam bio, bio je 2. mjesec AKO se ne varam. Ivan mi se gadno promjenio, neke njegove odluke nisam podrzavao a primjetio sam, nevole ga ni headovi ni drugi admini ni Nikola pomalo mi se cinilo da ga ne obozava al dobro. Nesjecam se tocno sto je bila kap koja je prelila casu. Ustvari evo sjetio sam se. Mislim da je Brutal mene uvrijedio, da ,tada nismo bili u dobrim odnosima, uvrijedio me na forumu i za kaznu dobio level 1 ak se dobro sjecam. Poslje toga trazio skidanje admina. Dan kasnije bio sam prolazio ispred taxija na motoru pravio se da nevidim da je Å¡ef Nikola online i radio svoj posao revno i dobro kao i uvjek i odjednom tamo kraj renta motora prodjem aa ono level 1337. Reko hvala xD hahahhah


      Samir me preporucio. Ako sam dobro skontao. Isti onaj Samir koji me za Gs-a preporucio i to mu nikada necu zaboraviti kakav god bio i sta god napravio.
      Dakle, sa 37 sam preuzeo sve Ivanove duznosti, a bilo ih je milijon xD
      37 sam bio najduze od svih ostalih leevela, radio, zajebavao se i tako to.
      U medjuvremenu Velic je izgubio admina. Navodno zbog nerada ali s time se nikada necu sloziti smatram da je velic bio u pravu hehe.
      Ja i Fox smo tada bili 37 skupa sa Miletom. Bilo nam je dobro, malo smo se svadjali oko lidera ali nacelno nije bilo nekih vecih konflikata.
      Sada, nesjecam se nesto posebno vazno trenutno iz toga doba taok da idem adlje, ako se sjetim naknadno cu napisati hehe
      Dakle, negdje tamo krajem 3. mjeseca bila lagana kriza sa staffom, JAKO su se opustili nisu previse radili i tak te fore... Ugl Nikoli trebala pomoc... Nesjecam se tocno dal je netko otiso ili ne ali pomoc mu je trebala u svakom slucaju. On mene prebaci taj dan u headove i kaze da mu dam broj moba. Dam ja njemu mob i ono nastane trema xD Jbte sad ce me nazavt covjek s kojim 4 mjeseci IG komuniciram, i preko Pmova, koji je glavna faca na CH i ono, sta cu mu rec hahhahah Kako cu zvucat. E ljudi trema samo takva xD hahhaha
      Ugl zove on mene i pricali smoo nesto nebitno sta i tako proslo par dana i ja dobijem heada. Fox se bedirao totalno xD rekao mi je davno da cu ga dobit prije njega, svi su vidjeli to i bili svjesni toga a fox rekao idem sa CH kad se to dogodi iu onda naravno par dana nakon toga ja i max ga sprdali za to ali nije otiso hehe, Osttao je ali je brzo ostao bez admina. Razlog cu ostaviti da vam on kaze.


      Dakle kada sam postao head uupoznao sam bolje Terrija, Maxa, Samira
      Samir doduse nikada nije previse na skype i TS htio pricat, uvjek je bio nekako sutljiv. XD
      Dakle, posto ja head i tu vecer htio isprobavati sta sad sve head moze kad ono dodje Bajra na server. Isti onaj bajra s kojime sam do jucer bio predobar. I sta napravi on, kaze tko tebe ubaci tuu xD I nesto se zajebavali i on mene ban. I umjesto da me unban odmah on mene pusti bananog e 30 minuta me banao ja sam popizduo htiio sam mu sve po spisku majke mi mile. Izbirsao sam ga na fejsu, blokiro na skypeu, na MSNu, sve zivo I od tada, nikada vise si nismo bili onako dobri.. Al ****ga sta je tu je, vrijeme se nemoze vratiti.

      Sta sada
      Dakle head sam do dana danasnjeg, evo vec 7 mjeseci ako dobro racunam i nadam se biti jos dugo
      Ne pada mi na pamet stvarno nista pametno jos da napisem. Padaju mi sad neke stvari na pamet koje sam zaboravio ali eto stvarno majke mi mile prsti su mi crveni i nemogu vise ni razmisljat o tome Glava me boli od ovog pisanja vec sat i pol to pisem.


      Zakljucit cu sa time da:


      U sjecanju ce mi UVJEK ostati Ivan i Blaza, to definitivno. Poslje njih Marko Dolenac, covjek koji je kao sta sam rekao upoznao me sa Samirom. Darda koji mi je dao GMODA i tako mi dao sansu.
      Samir koji mi je dao sansu za GS-a. Nikola takodjer iz istih razloga. Harry Wilson koji me nauucio da se nije pametno saliti jer uvjek negdje postoji izdajica, Velic i Foxic sa kojima sam sate probdijo na skypeu, Chupajaja iz istih razloga , John Carty i njegove fore kada je napusen, i neznam vise tko i sta
      Pobrkat cu sve sad hahhaha
      Bolje da ja ovo idem postat pa sta buide bude hehe
      Mislim da sam napisao vise manje sve. Siguran sam da cu jednom napravit reviziju ovoga i dodati jos 5 stranica onog zaboraviljenog al eto, ovo je valda taj dio kojega se sad ovako brzinski sjecam hehe


      Komentirajte, pitajte, pisite, Nemojte samo vrijedjat


      Pusa od Bobe



      EDIT by Darac: Morao sam to malo ofarbati jer nisam mogo procitati... cc

      Edit by kruno: darac tebi dosadno u životu jel?

      EDIT by DArac: Nije nego sam htio procitati sta sve ovaj more nasrati u biografiji... I nemogu staviti smajlic na kraju jer je ovaj naspammao 20 komada...

    2. #2
      marshmello avatar
      Plodan
       
      Zgodno
       
      Datum pristupanja
      Sep 2011
      Lokacija
      21000
      Poruke
      3,119
      Teme
      221
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      41 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      981
      Like (dobivenih)
      1758
      Rep
      bobislave ima malih gramatickih gresaka,ali ti si slovenac pa te razumin xD biografija ti je opsirna ali ti si seksan pa je moja ocijena 1 .
      Samo kreni, rasti i cvitaj

    3. #3
      AnTaS
      Deleted User
      Citam samo sam zelio biti drugi koji je posto ..

      Edit: Cito sam skoro pola sata i zelim ti reci da je ****na biografija .. Ti si meni puno pomogo dugo smo bili na skypu pricali i nadam se da cemo dugo ostat u kontaktu ..

    4. #4
      Komes avatar
      Datum pristupanja
      Mar 2011
      Lokacija
      Varazdin<3
      Poruke
      195
      Teme
      31
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      3 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      0
      Like (dobivenih)
      2
      Rep
      Super biografija svaka ti dala.
      Prevelik potpis

    5. #5
      s[A]rGe^
      Deleted User
      previse ima da se cita ali super napisano

    6. #6
      Vedro avatar
      Datum pristupanja
      Nov 2010
      Lokacija
      Hrvatska, Osijek
      Poruke
      155
      Teme
      52
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      0
      Like (dobivenih)
      6
      Rep
      gooddd D

    7. #7

      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Poruke
      1,755
      Teme
      101
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      22 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      261
      Like (dobivenih)
      407
      Rep
      Jako dobro...i opsirno
      Johnny_Bullet aka Antun Waros - ex. BK OWNER - KGB OWNER...

      ex. RP Administrator - GameSage...

      Waros



      GAME OVER. - 2009 - 2015...

    8. #8
      Jony Taylor
      Deleted User
      Odlicna i opsirna biografija.
      Secam se tog dana kada si dobio admina ,tacno se secam i te Nikoline recenice i reakcije celog staff teama.Koliko se secam jedno vreme si jos kao GS radio na prijavama igraca...Kada si dobio GMODa ukoliko se ne varam imao si nick Premiere tako nesto nervirao si me kao nikada do tada jer do tada nisam cuo za tebe ni ko si ni sta si.Posle smo vec poceli malo da se druzimo,najvise sam voleo sa tobom da radim ono da delim kazne za prijavi igraca tada sam tek dobio admina i bilo mi je zanimljivo da delim kazne.Sto posto sam siguran da si mi ti bio rekao na PM da si mi ti ranije kada sam trebao da dobijem admina rekao cu da dobijem admina sledeci iako se toga ne secas.

    9. #9
      Marcelo(Garcia) avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2011
      Lokacija
      Los Angeles
      Poruke
      1,393
      Teme
      177
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      179
      Like (dobivenih)
      176
      Rep
      svaka cast .....

    10. #10
      dzonyBRE avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2011
      Lokacija
      Novi Sad
      Poruke
      1,231
      Teme
      80
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      0
      Like (dobivenih)
      6
      Rep
      Uf procitao sam... Predobro...

      | Ex. TSC Hustla [ R5 ] SFM Lider [R6] LSPD ; Agent [R2] | Ex. Nick's : Nikola Calic [ 2008,2009,2010 ] , Mark Tyson [ 2011 ] |

      La Cosa Nostra Since 11.11.2011



     

     
  • Stranica 1 od 13 12311 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •