Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 2222 od 2526 PrviPrvi ... 1222172221222172221222202221222222232224223222722322 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 22,211 do 22,220 od 25252
    1. #22211
      zlatan avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Mar 2015
      Lokacija
      Lokacija:
      Poruke
      3,023
      Teme
      266
      CHB
      60
      Spomenut(a)
      119 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      24 min
      Like (kliknutih)
      2490
      Like (dobivenih)
      2283
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Shakespeare Vidi poruku
      Radi zaštite građana?
      Joj Alek, sit sam tih gluposti.

      Kad bi vidio šta se radi u trgovinama onda bih volio čuti tvoje
      Mišljenje.

      A što se tiće mene i dalje idem po cijelo Hrvatskoj..jer radim takac posao, nit sam koga ugrozio niti išta, živio.
      Ne možeš ti moj Ivane to objasniti ljudima poput Aleka. On je kao onaj konjić mrkonjić, ne vidi dalje od svog nosa ( Alek zvani TS huligan, mlatimudan ). Slavonija, odnosno Vinkovci, ovo napominjem jer smo obojica iz tog dijela Hrvatske, ljudi su na ulicama, parkovima itd itd, lijepi su dani, zašto se to ne bi iskoristilo? Ako može 50 budala ući u trgovinu i kupovati namirnice i ne drže razmak od 2m već 1m, onda može i 50 budala biti u parku i slično. Od idućeg tjedna se to ukida i svi imaju slobodu kretanja, koji je vama ***** sa glava? Ovo "stanje" može potrajati mjesecima i ti bi mjesecima bio zatvoren u 4 zida? Ovo "stanje" je jedna velika napuhana priča a vi samo čitajte medije, slušajte vladu, precjednike naših napaćenih država sa Balkana. Druže Aleke, ako se to tebi tako sviđa, ti poštuj to, ali ti si pojedinac u krdu ljudi koji žele slobodu kretanja, otići na svježi zrak, raspaliti roštilj na nekoj livadi i joooš puno sličnih radnji. Evo ti jedan primjer, kod mene se radi vodovod, radnici su na ulici, imaju kontakt sa svima, ako je donešena odluka da svi moraju imati maske i rukavice, zašto ih se ne pridržavaju SVI? Razlog, ljudima je pun ***** toga da budu nečije marijonete, ljudi polako shvaćaju da je sve ovo napuhana priča ne bi li neki mudonja zaradio milijarde. Sad će krenuti negativni komentari na ovo moje, ali me to ni najmanje ne čudi, jer mi smo Balkanci jedini narod koji ne vidi dalje od svog nosa.

    2. Like Shakespeare, Klara se sviđa ovaj post
    3. #22212
      Alek Cortez avatar
      alek>lcn
       
      Zakon
       
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Srbija
      Poruke
      12,356
      Teme
      354
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      268 post(ova)
      Označen(a)
      29 tema
      Dnevna aktivnost
      15 min
      Like (kliknutih)
      1708
      Like (dobivenih)
      4554
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od ilDiavolo Vidi poruku


      Ne možeš ti moj Ivane to objasniti ljudima poput Aleka. On je kao onaj konjić mrkonjić, ne vidi dalje od svog nosa ( Alek zvani TS huligan, mlatimudan ). Slavonija, odnosno Vinkovci, ovo napominjem jer smo obojica iz tog dijela Hrvatske, ljudi su na ulicama, parkovima itd itd, lijepi su dani, zašto se to ne bi iskoristilo? Ako može 50 budala ući u trgovinu i kupovati namirnice i ne drže razmak od 2m već 1m, onda može i 50 budala biti u parku i slično. Od idućeg tjedna se to ukida i svi imaju slobodu kretanja, koji je vama ***** sa glava? Ovo "stanje" može potrajati mjesecima i ti bi mjesecima bio zatvoren u 4 zida? Ovo "stanje" je jedna velika npuhana priča a vi samo čitajte medije, slušajte vladu, precjednike naših napaćenih država sa Balkana. Druže Aleke, ako se to tebi tako sviđa, ti poštuj to, ali ti si pojedinac u krdu ljudi koji žele slobodu kretanja, otići na svježi zrak, raspaliti roštilj na nekoj livadi i joooš puno sličnih radnji. Evo ti jedan primjer, kod mene se radi vodovod, radnici su na ulici, imaju kontakt sa svima, ako je donešena odluka da svi moraju imati maske i rukavice, zašto ih se ne pridržavaju SVI? Razlog, ljudima je pun ***** toga da budu nečije marijonete, ljudi polako shvaćaju da je sve ovo napuhana priča ne bi li neki mudonja zaradio milijarde. Sad će krenuti negativni komentari na ovo moje, ali me to ni najmanje ne čudi, jer mi smo Balkanci jedini narod koji ne vidi dalje od svog nosa.
      Samoziv si i necu da trosim reci na tebe
      Neizbegavanjem kontakta mozes ugroziti sebe a kasnije i tvoje starije i zbog toga sto ti ne mozes da sedis kuci mesec dana mozes ubiti one koje volis
      RESPECT: Joca Botinec !!!!!!!!
      EX: LCN Šef ~~ NOW: LCN Black Lista

    4. Like Do Me se sviđa ovaj post
    5. #22213
      zlatan avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Mar 2015
      Lokacija
      Lokacija:
      Poruke
      3,023
      Teme
      266
      CHB
      60
      Spomenut(a)
      119 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      24 min
      Like (kliknutih)
      2490
      Like (dobivenih)
      2283
      Rep
      Ti si zbilja ne vidiš dalje od svog nosića malog i ovo što si napisao, slažem se s tobom da nemaš riječi, ne bi niti ja imao šta za reći znajuči da je ta osoba upravu. Eh, još da napomenem, zabrana kretanja ljudima starijim od 55 godina ili ugledati se na Švedski primjer.

    6. #22214
      Shakespeare avatar
      .
       
      a
       
      Datum pristupanja
      May 2012
      Lokacija
      Otok
      Poruke
      6,366
      Teme
      256
      CHB
      50
      Spomenut(a)
      119 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      32 min
      Like (kliknutih)
      2933
      Like (dobivenih)
      1902
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Alek Cortez Vidi poruku
      Samoziv si i necu da trosim reci na tebe
      Neizbegavanjem kontakta mozes ugroziti sebe a kasnije i tvoje starije i zbog toga sto ti ne mozes da sedis kuci mesec dana mozes ubiti one koje volis
      Sve jedno ne mogu sjediti kući jer idem po terenima.

      Ćao poy Alek
      Super Moderator | ex. RP GameSages | ex. RP Administrator | ex. FR Head Administrator | ex. DM GameSages

    7. #22215
      Hare avatar
      Poštujte Pravila !
       
      Odlucno
       
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Lokacija
      VG
      Poruke
      18,900
      Teme
      638
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      417 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      2225
      Like (dobivenih)
      4769
      Rep
      Da malo promijenimo temu , danas je bio jako lijep dan šteta što kafici ne rade / bašta , ali jednom kad prorade uf ....


      Poštujte Pravila !

    8. #22216
      Filozof avatar
      Datum pristupanja
      Mar 2020
      Lokacija
      Filozof
      Poruke
      97
      Teme
      1
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      11 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      4 min
      Like (kliknutih)
      121
      Like (dobivenih)
      218
      Rep
      Da malo promjenimo temu, koga pucaju kompleksi pa ih na meni naso ljecit? Zasto se u mojoj galeriji brisu svi komentari korisnika?

      https://croherze.com/forum/showthrea...ilozof/page185


    9. Like Sara se sviđa ovaj post
    10. #22217
      Hare avatar
      Poštujte Pravila !
       
      Odlucno
       
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Lokacija
      VG
      Poruke
      18,900
      Teme
      638
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      417 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      2225
      Like (dobivenih)
      4769
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od filozof Vidi poruku
      Da malo promjenimo temu, koga pucaju kompleksi pa ih na meni naso ljecit? Zasto se u mojoj galeriji brisu svi komentari korisnika?

      https://croherze.com/forum/showthrea...ilozof/page185
      Nisam zadužen za taj dio ali ti mogu dati odgovor, korisnici su prekršili pravilo :

      * Zabranjeno je komentarisanje u tudje galerije ukoliko nemate svoju galeriju.


      Poštujte Pravila !

    11. #22218
      Filozof avatar
      Datum pristupanja
      Mar 2020
      Lokacija
      Filozof
      Poruke
      97
      Teme
      1
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      11 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      4 min
      Like (kliknutih)
      121
      Like (dobivenih)
      218
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Hare Vidi poruku
      Nisam zadužen za taj dio ali ti mogu dati odgovor, korisnici su prekršili pravilo :

      * Zabranjeno je komentarisanje u tudje galerije ukoliko nemate svoju galeriju.
      alfo ima galeriju samo nije vezana uz trenutni acc, kao ni meni tako da to vec pada u vodu

      a nije bas da se svuda revno prati to pravilo, ali neka - svaka budala ima svoje veselje, tako i ona koja je nasla brisat postove po mojoj galeriji


    12. Like Mauro Vitelli se sviđa ovaj post
    13. #22219
      Sara avatar
      .
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Feb 2019
      Poruke
      1,621
      Teme
      165
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      118 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      1531
      Like (dobivenih)
      2014
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od filozof Vidi poruku
      Da malo promjenimo temu, koga pucaju kompleksi pa ih na meni naso ljecit? Zasto se u mojoj galeriji brisu svi komentari korisnika?

      https://croherze.com/forum/showthrea...ilozof/page185
      Odes da citas pravila galerije "ne smes offtopic, ne smes komentarisati ako nemas svoju galeriju bla bla". Na stranici pre ove ljudi se dopisuju k'o da je glavni chat. Dodje Sara napise nesto u galeriju, obrisu sve komentare s te stranice. Iako nije nikakvo krsenje pravila pdfa osim ovog da ne smes komentarisati ako nemas svoju galeriju ? Ok. Nije problem. Na stranici pre ove s koje su obrisani komentari, marsmelo i ostali, ima ih ...Oni imaju svoju galeriju ? ( marsmelo nista nemam protiv tebe, samo dajem primer hahah ). Odjednom dodje neko i "kazni" za krsenje pravila pdfa hahah. A ostalih 200 sto komentarisu pre toga, stoje komentari... Nije vazno sta pise, nego ko pise !

      btw. Dobro i galeriju imas
      Posljednje uređivanje od Sara : 18-04-20 at 20:30


    14. Like pvlnsc, Filozof se sviđa ovaj post
    15. #22220

      Datum pristupanja
      Jan 2020
      Poruke
      151
      Teme
      3
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      188
      Like (dobivenih)
      178
      Rep
      a jel mogu znati KO je obrisao te postove?

    16. Like Filozof se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 2222 od 2526 PrviPrvi ... 1222172221222172221222202221222222232224223222722322 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •