Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 2142 od 2526 PrviPrvi ... 1142164220422092213221402141214221432144215221922242 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 21,411 do 21,420 od 25256
    1. #21411

      Datum pristupanja
      Oct 2019
      Lokacija
      Nije dostupno
      Poruke
      561
      Teme
      71
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      8 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      261
      Like (dobivenih)
      315
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od [GSF] J'Buck Vidi poruku
      Pa nadjen ti je cit u kompu pre mesec dana ili kad vec, jesi ti lud?
      Jesi ti retardiran? Nadjem je folder samo koji je obrisan 20.9 a nigdje nema nikakvih tragova da je koristen....

    2. #21412
      [GSF] J'Buck avatar
      Please don't listen to
      opinions of me. They are
      always hopeful - therefore
      they are always wrong.
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Ganton
      Poruke
      3,906
      Teme
      205
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      94 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      3060
      Like (dobivenih)
      3777
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Bryan Crack Vidi poruku
      Jesi ti retardiran? Nadjem je folder samo koji je obrisan 20.9 a nigdje nema nikakvih tragova da je koristen....
      Ne znam sta bih ti rekao vise xD
      blood makes you related, loyalty makes you family



    3. Like Shinobu Tsukasa se sviđa ovaj post
    4. #21413
      Kum avatar
      Datum pristupanja
      Mar 2014
      Lokacija
      Herceg-Bosna
      Poruke
      2,236
      Teme
      151
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      51 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1415
      Like (dobivenih)
      1443
      Rep
      Ma možete pričat šta hoćete Bred sam ovo ono,nema tko da mu pomogne..Ok je sve to ,al jesmo mi obicni igrači krivi za to što ste davali admine svakom ,tko nema pojma prepoznat čit ..Nadam se da će napravit taj team što je reko sam i da će to bit uspješno nešto ,da se čiteri iskorjene hah



    5. Like Raul Hernandez se sviđa ovaj post
    6. #21414
      Matthew avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Dec 2017
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      23,604
      Teme
      1792
      CHB
      119
      Spomenut(a)
      244 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 22 min
      Like (kliknutih)
      4632
      Like (dobivenih)
      3552
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Jack Mouser Vidi poruku
      Kad mi je pregledan tw, Bred je pokrenuo neki zanimljivi program koji pronalazi čitove i mogu reci da je veoma efikasan, osim sto detektuje i cheatove koji su izbrisani i to moze biti problem...Uglavnom zvao sam Breda par dana ali uvijek si jaro ili afk ili ne zelis doci, zelio sam se dogovoriti oko skidanja cheater statusa, izbrisao bih naravno cijeli GTA folder pa ponovo instalirao kako bih se rijesio cheatova koje imam. Kad mi je dopizdilo otiso sam i baco raju kod pda. I sada kad istekne hlađenje opet se ce sve vjerovatno ponoviti dok neko od admina ne htio saradjivati fino. Nije mi problem obrisati sve i normalno igrati, ukoliko ce mi se skinuti status naravno.

      sada se ceka pametni jorek da komentarise jer misli da je pokupio svu pamet svijeta a zapravo je glup ko k.u.r.ac.
      Da ti se skine citer rank ? Jednom citer uvijek citer, to su me naucili sa FRa i to ce uvijek biti tako. Kad bi ti na osnovu toga skinuli citer rank nasta bi ovk sve licilo na neki cirkus? Gluposti si napravio i toga bi se ti trebao kajati, jer si sebe ukaljao, dao si sam sebi citer rank sa svojim postupcima..
      I ne vređaj Joreka, jer češ za vređanje biti kaznjen. Sve dok sam ja ovde moderator jedni druge nećete vređat već ćete voditi razgovor kao normalni civilizovani ljudi ili ćete jednostavno zaboravit na ovaj chat, jer onda on za vas ne postoji.

      Nista lično protiv tebe nemam, ali sam si kriv za to što posedujes citer status.

    7. Like [GSF] J'Buck se sviđa ovaj post
    8. #21415
      Berserker avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2013
      Lokacija
      Sarajevo & Sanski Most
      Poruke
      922
      Teme
      150
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      34 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      14 min
      Like (kliknutih)
      1441
      Like (dobivenih)
      875
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Chilly Vidi poruku
      Da ti se skine citer rank ? Jednom citer uvijek citer, to su me naucili sa FRa i to ce uvijek biti tako. Kad bi ti na osnovu toga skinuli citer rank nasta bi ovk sve licilo na neki cirkus? Gluposti si napravio i toga bi se ti trebao kajati, jer si sebe ukaljao, dao si sam sebi citer rank sa svojim postupcima..
      I ne vređaj Joreka, jer češ za vređanje biti kaznjen. Sve dok sam ja ovde moderator jedni druge nećete vređat već ćete voditi razgovor kao normalni civilizovani ljudi ili ćete jednostavno zaboravit na ovaj chat, jer onda on za vas ne postoji.

      Nista lično protiv tebe nemam, ali sam si kriv za to što posedujes citer status.
      Ocito ne mislimo na isto, boli me briga za ovo na forumu kao sto mi nick mora biti striktno u formatu Ime Prezime, ali ja mislim na status unutar igre koji je namjenjen na određeni period koji ti oduzima oruzje i tako dalje. Slazem se za izjavom jednom citer-uvijek citer i o tome nema svrhe sada raspravljati.
      A za joreka sam samo rekao sta mislim, uvijek najpametniji i daje si za pravo da komentarise druge a zapravo je i sam takav.

    9. Like Matthew se sviđa ovaj post
    10. #21416
      [GSF] J'Buck avatar
      Please don't listen to
      opinions of me. They are
      always hopeful - therefore
      they are always wrong.
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Ganton
      Poruke
      3,906
      Teme
      205
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      94 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      3060
      Like (dobivenih)
      3777
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Jack Mouser Vidi poruku
      Kad mi je pregledan tw, Bred je pokrenuo neki zanimljivi program koji pronalazi čitove i mogu reci da je veoma efikasan, osim sto detektuje i cheatove koji su izbrisani i to moze biti problem...Uglavnom zvao sam Breda par dana ali uvijek si jaro ili afk ili ne zelis doci, zelio sam se dogovoriti oko skidanja cheater statusa, izbrisao bih naravno cijeli GTA folder pa ponovo instalirao kako bih se rijesio cheatova koje imam. Kad mi je dopizdilo otiso sam i baco raju kod pda. I sada kad istekne hlađenje opet se ce sve vjerovatno ponoviti dok neko od admina ne htio saradjivati fino. Nije mi problem obrisati sve i normalno igrati, ukoliko ce mi se skinuti status naravno.

      sada se ceka pametni jorek da komentarise jer misli da je pokupio svu pamet svijeta a zapravo je glup ko k.u.r.ac.
      Je l sve u redu kod kuce? Treba li sta?
      blood makes you related, loyalty makes you family



    11. #21417

      Datum pristupanja
      Jan 2019
      Lokacija
      3LJ
      Poruke
      1,329
      Teme
      72
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      21 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      834
      Like (dobivenih)
      536
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Jack Mouser Vidi poruku
      Kad mi je pregledan tw, Bred je pokrenuo neki zanimljivi program koji pronalazi čitove i mogu reci da je veoma efikasan, osim sto detektuje i cheatove koji su izbrisani i to moze biti problem...Uglavnom zvao sam Breda par dana ali uvijek si jaro ili afk ili ne zelis doci, zelio sam se dogovoriti oko skidanja cheater statusa, izbrisao bih naravno cijeli GTA folder pa ponovo instalirao kako bih se rijesio cheatova koje imam. Kad mi je dopizdilo otiso sam i baco raju kod pda. I sada kad istekne hlađenje opet se ce sve vjerovatno ponoviti dok neko od admina ne htio saradjivati fino. Nije mi problem obrisati sve i normalno igrati, ukoliko ce mi se skinuti status naravno.

      sada se ceka pametni jorek da komentarise jer misli da je pokupio svu pamet svijeta a zapravo je glup ko k.u.r.ac.
      Haahahahahahahahahaahahahaha gasi sve hahaha auff ovo je posve...

    12. #21418

      Datum pristupanja
      Oct 2019
      Lokacija
      Nije dostupno
      Poruke
      561
      Teme
      71
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      8 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      261
      Like (dobivenih)
      315
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Jack Mouser Vidi poruku
      Kad mi je pregledan tw, Bred je pokrenuo neki zanimljivi program koji pronalazi čitove i mogu reci da je veoma efikasan, osim sto detektuje i cheatove koji su izbrisani i to moze biti problem...Uglavnom zvao sam Breda par dana ali uvijek si jaro ili afk ili ne zelis doci, zelio sam se dogovoriti oko skidanja cheater statusa, izbrisao bih naravno cijeli GTA folder pa ponovo instalirao kako bih se rijesio cheatova koje imam. Kad mi je dopizdilo otiso sam i baco raju kod pda. I sada kad istekne hlađenje opet se ce sve vjerovatno ponoviti dok neko od admina ne htio saradjivati fino. Nije mi problem obrisati sve i normalno igrati, ukoliko ce mi se skinuti status naravno.

      sada se ceka pametni jorek da komentarise jer misli da je pokupio svu pamet svijeta a zapravo je glup ko k.u.r.ac.
      Ako ti treba account, znaš kome se treba javiti. Izgleda hoće da sa "bacanja vozila u hoodu" predjem na bacanje igrača.. Hahaha carevi su mi skinuli 5 boardova i misle da su postigli nešto.. Pa izgubili ste sad osobu koja je na neki način veoma doprinosila zajednici.. dovodjenje igrača, maping, intervju, fanart, moderatir itd... Ja bar sad nemam nikakvih obaveza... HVALAAAAAAA

    13. Like Berserker se sviđa ovaj post
    14. #21419
      hAm3 avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Nov 2013
      Lokacija
      71210
      Poruke
      3,042
      Teme
      110
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      49 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      1408
      Like (dobivenih)
      1172
      Rep
      Puno se vodi polemike oko "čitera" ,i javljanje svakih likova , spolna diskriminacija , ch logger, launcher , skidanje statusa čitera. E to je ukratko ovih zadnjih 3-4 stranice.
      × RP × SB LEGEND × ADMIN ×

      × FR × DB LEGEND × 1337 ×

    15. #21420
      Berserker avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2013
      Lokacija
      Sarajevo & Sanski Most
      Poruke
      922
      Teme
      150
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      34 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      14 min
      Like (kliknutih)
      1441
      Like (dobivenih)
      875
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Bryan Crack Vidi poruku
      Ako ti treba account, znaš kome se treba javiti. Izgleda hoće da sa "bacanja vozila u hoodu" predjem na bacanje igrača.. Hahaha carevi su mi skinuli 5 boardova i misle da su postigli nešto.. Pa izgubili ste sad osobu koja je na neki način veoma doprinosila zajednici.. dovodjenje igrača, maping, intervju, fanart, moderatir itd... Ja bar sad nemam nikakvih obaveza... HVALAAAAAAA
      Ma ne necu ja vise time da se bavim sumarima i sranjima, ja okrecem novi list. Ja sam zavrsio sa cheatovanjem ukoliko dobijem trunku saradnje sa administracijom i ukoliko pokazu da podsticu igrace da izbrisu citove! Evo ovom prilikom dobronamjerno savjetujem i drugim igracima citerima da prestanu citovati fuj to, treba sada fino igrati, evo podigao se malo mod, pa ce ubrzo i global sa novinama i tako, sve lijepo idilično.

    16. Like Pudlica, hAm3 se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 2142 od 2526 PrviPrvi ... 1142164220422092213221402141214221432144215221922242 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •