Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 2139 od 2526 PrviPrvi ... 1139163920392089212921372138213921402141214921892239 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 21,381 do 21,390 od 25251
    1. #21381
      Nenad Sokolov avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2019
      Lokacija
      Dimitrovgrad
      Poruke
      405
      Teme
      64
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      3 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      176
      Like (dobivenih)
      274
      Rep
      Pa admin treba da budu ljudi koji znaju šta je cit šta je war šta je dm sk db rl tk pg /spec /ban ...

    2. Like Pudlica se sviđa ovaj post
    3. #21382

      11.7.
       
      Datum pristupanja
      Jul 2011
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      14,140
      Teme
      364
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      78 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      23 min
      Like (kliknutih)
      3911
      Like (dobivenih)
      2647
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Bred Vidi poruku
      Sposoban je barem snimiti igrača koji je prijavljen za AIM ako već ne zna ništa o WARu, pa će ljudi koji će biti u mom "teamu" odlučivati da li ima netko ili ne, s tim da će to biti igrači koji su "više" iskusni u tom WARu a da su čisti.

      Nisam nigdje rekao da će admini odlučivati ima li tko AIM ili ne, oni će tu služiti samo da snime kako tko igra WAR jer naravno imaju komandu /spec.
      Jeste da pravis dupli posao, ali eto dobra ideja sto da ne. Ostajem pri tome da se igraci samo snimaju i kazne BANom(hladjenje) nekoliko dana, ako se opet isto desi ban za stalno i to je to.
      y legenda, ex rp admin

    4. #21383

      Datum pristupanja
      Jul 2011
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      3,862
      Teme
      225
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      22 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1424
      Like (dobivenih)
      1770
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od anzrK le Vidi poruku
      Najveći problem je što su se svi admini oslanjali na Breda i da će on pregledavat TW, pa onda kad prijaviš čitera oni se ni ne potrude probat snimit ili pratit pa olakšat Bredu posao i možda bi bilo manje čitera. Onda Bred tu nije bio par mjeseci i to je najgore vrijeme čitera bilo, vrijeme kad je bilo jedva 40 igrača, a 90% igrača su tada imali neki čit, pogotovo oni novi koji dođu, oni su najviše koristili jer se nisu imali koga plašit da će ih snimit ili pregledat za nešto

      Da sam imao volje potrudio bi se da doguram do admina i jedino što bi tada radio snimo bi čitere, al problem je što i kad ih snimiš i prijaviš u prijavama, neki admin ti odgovori da će mu se uzet TW i da će ga pregledat, a video je sasvim dovoljan dokaz. Evo primjer, ja tebe snimim, prijavim, odobre prijavu i napišu da će ti uzet TW (video zanemare), a do tada ti pobrišeš sve, još ako imaš drugi komp ili laptop koristiš ga neko vrijeme dok te ne pregledaju i igraš dalje, a dok Breda nije bilo, takve odobrene prijave uglavnom ostanu samo na tome da će ga neko pregledat, a nikad nije bio pregledan. Al najgore od svega što bi ti tako recimo odobrili pritužbu jer nisi kaznio neki oglas, dm ili dao mute za psovanje, a snimo si čitere i trudio se da ih što manje bude

      Al sve dok je vlasniku u interesu da ima što više igrača, pa bili oni čiteri ili ne bezveze bilo ko šta tu piše i uzalud i lista citera i prijave i pregledavanje preko TW

      Sve što si napisao, potpis, iako sam ispao šupak prema tebi, i dalje te poštujem.
      Da se skonta više napokon na ovoj zajednici, da Pajo treba bit, uz Breda, pratiti čitere, jer ako neko ima iskustva pored Breda, to je on. Riješavati čitere ko na FRu, ban, BL staffa, i tema dokaza u aboard, i ne brisati, da se ne briše. I nemojte biti toliko biased prema orgama, svađate se tu, pravite pritisak na jednu osobu, bez potrebe. Snimiš, pošalješ Bredu, kakve prijave tamo, ne ide tamo, očigledno. Ali opet, ko sam ja tu da pričam, samo sam na ovoj zajednici od 2009, kojeg je Alek/Barzini prozvao za čit, spread, manje bitno to, nema veze. Nije da krijem da sam igrao s cleo modovima, pa uz Miju, Kupusare, i još par momaka, uvijek smo imali modove, koji nisu kvarili igru nikome, ponavljam, nisu kvarili igru nikome. Ovo sam napisao, pošto sam ja skinut s liste, da ne bi ko menje spominjao, bez potrebe.Pozdrav za vas koji igrate tu dugo, i poštujete po koju rečenicu, šta znam, previše se ozbiljno shvata ova igrica, opušteno.
      Da dodam, Pem je idiot, hvala.

    5. #21384
      [GSF] J'Buck avatar
      Please don't listen to
      opinions of me. They are
      always hopeful - therefore
      they are always wrong.
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Ganton
      Poruke
      3,906
      Teme
      205
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      94 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      3059
      Like (dobivenih)
      3777
      Rep
      Rigorozne kazne resavaju sve:
      -nadjes cit, oduzmes svu imovinu/pare/invetory, das 15 dana hladjenje i zabranu da napravi novi acc (a ako napravi na novom dobije ban + produzenu kaznu). Kad dobije unban stavis mu status citera i ne skidas. Ako se ponovi nakon toga sve u krug, ali sa 30 dana hladjenja, tako ce svi biti sigurni da nece samo napraviti novi acc i opet citovati.

      Takodje ako ja prijavim igraca za aim sa 2 dobra snimka gde se vidi ocigledan aim ne cekati admine da uzmu TV vec odmah dati kaznu ili admini ako uhvate citera (sobeit ili slicno) da smeju kazne na licu mesta
      blood makes you related, loyalty makes you family



    6. Like Archer, Caka, Renco, Raul Hernandez, Mauro Vitelli se sviđa ovaj post
    7. #21385
      Galardo Scaletta avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2015
      Lokacija
      München,Deutschland
      Poruke
      12,572
      Teme
      305
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      22 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      5 min
      Like (kliknutih)
      2021
      Like (dobivenih)
      1846
      Rep
      Tvrktak Pink Panter zaposljava iskusne citere SMSme or CALL
      Wir sind freundlich

    8. Like Pudlica se sviđa ovaj post
    9. #21386
      Nenad Sokolov avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2019
      Lokacija
      Dimitrovgrad
      Poruke
      405
      Teme
      64
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      3 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      176
      Like (dobivenih)
      274
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od [GSF] J'Buck Vidi poruku
      Rigorozne kazne resavaju sve:
      -nadjes cit, oduzmes svu imovinu/pare/invetory, das 15 dana hladjenje i zabranu da napravi novi acc (a ako napravi na novom dobije ban + produzenu kaznu). Kad dobije unban stavis mu status citera i ne skidas. Ako se ponovi nakon toga sve u krug, ali sa 30 dana hladjenja, tako ce svi biti sigurni da nece samo napraviti novi acc i opet citovati.

      Takodje ako ja prijavim igraca za aim sa 2 dobra snimka gde se vidi ocigledan aim ne cekati admine da uzmu TV vec odmah dati kaznu ili admini ako uhvate citera (sobeit ili slicno) da smeju kazne na licu mesta
      A zašto zabrana kad može se bana ip, naravno ako imaju cmd

    10. #21387

      Datum pristupanja
      Nov 2018
      Poruke
      605
      Teme
      37
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      22 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      332
      Like (dobivenih)
      452
      Rep
      Slažem se sa tim da bi igrače trebao provjeravati/nadgledati neko ko je iskusan u tom aspektu servera, a i same igrice, mislim na WAR i pucanje opcenito..
      Vjerujem da ima dovoljno ljudi koji bi cak bili i voljni to uraditi ako bi im se pruzala nekakva sansa, jer i sami ti igraci zele da sve bude pravedno, da nitko nema prednost nad drugima..Ovdje sam godinu dana na CH, iskljucivo zbog tog aspekta servera, WARa...

      Zna nekad bit los dan, nekad nervoza, svi smo kroz to prosli..ali u mnogo slucajeva sve to izaziva taj "IGRAČ"
      TW nije lose solucija, al smatram takodjer da nije ni dovoljna..Sve te opcije sto ste naveli iznad bi trebalo ukomponirat u jedno..Potruditi se oko toga, pa makar gledali jednog igrača 2-3 sata, al da bude temeljito.. vjerujte mi vrijedno je toga jer su svi sretni kad neki citer bude uhvacen i odma im je lakse..mozda zvuci smijesno al je istina..također je žalosno što se neki igrači vade na to što su dugo na zajednici i dugo igraju što na kraju rezultira tome da ih staff ne pregleda, tj. zanemari ljude koji se žale na njih, treba biti jednak prema svima, bio to početnik ili neko ko igra od 2007...

    11. #21388
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,308
      Teme
      670
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5225
      Like (dobivenih)
      8583
      Rep
      Svidja mi se sto se napokon nesto pozitivno prica u ovom chatu.
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    12. Like Fiesta, Raul Hernandez, Mauro Vitelli se sviđa ovaj post
    13. #21389
      Aladeen avatar
      .
       
      Zarazeno
       
      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Lokacija
      Dubrovačka Republika
      Poruke
      7,362
      Teme
      470
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      92 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      5 min
      Like (kliknutih)
      5843
      Like (dobivenih)
      2643
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Nenad Sokolov Vidi poruku
      A zašto zabrana kad može se bana ip, naravno ako imaju cmd
      Ban ip, a meni se ip mjenja svakih pola sata...cisti primjer

      Najbolje da mu podjes doma i izbacis ruter iz kuce..

      Razmislite malo, prije nego sto napisete nesto..
      Posljednje uređivanje od Aladeen : 14-11-19 at 01:40
      CH Minecraft Voditelj × CH Rust Voditelj × CH Marketing Team Voditelj × CH Insider Team Founder × Oxasson Wei
      CroHerze Roleplay Admin 1337 × EK Legend × RED Legend × CIA Legend × H Legend



      Demokracija će platiti zato što će pokušati odgovarati svima.
      Siromasi će htjeti imetak bogatih.
      A demokracija će im to dati.
      Mladi će htjeti biti uvažavani kao stari,žene će htjeti biti kao muškarci,stranci će htjeti prava starosjedilaca.
      A demokracija će im to dati.
      Lopovi i prevaranti će htjeti važne državne funkcije.
      A demokracija će im to dati.
      A kada lopovi i prevaranti konačno demokratki preuzmu vlast,jer kriminalci i zločinci
      teže za moći,nastat će gora tiranija nego u vrijeme bilo koje monarhije ili oligarhije.

      [/CENTER]

    14. Like Matthew, Kum se sviđa ovaj post
    15. #21390
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,308
      Teme
      670
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5225
      Like (dobivenih)
      8583
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Aladeen Vidi poruku
      Ban ip, a meni se ip mjenja svakih pola sata...cisti primjer

      Razmislite malo, prije nego sto napisete nesto..
      192.168.0.1 na google chrome, udjes u panel, ukucas sifru -> disconnect -> connect = nova IP adresa
      easy as that
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    16. Like Aladeen, Caka se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 2139 od 2526 PrviPrvi ... 1139163920392089212921372138213921402141214921892239 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •