Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 2138 od 2526 PrviPrvi ... 1138163820382088212821362137213821392140214821882238 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 21,371 do 21,380 od 25252
    1. #21371
      Pudlica avatar
      Kada Bog koga hoće da kazni,
      najprije mu uzme pamet.
       
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Na Livadi
      Poruke
      3,052
      Teme
      471
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      109 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      4092
      Like (dobivenih)
      2250
      Rep
      Nema druge , vratite @Messala u na crvenog i uvest nazad CH Loger... najjednostavnije rijesenje svih problema sto se tice i citeva i citera ...
      hvala ljepo,cao i dovidenja
      Bolje je patiti zbog istine, nego biti nagrađen za laž.







    2. Like Emir Brutalle se sviđa ovaj post
    3. #21372
      Mauro Vitelli avatar
      ƋZG
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Jul 2013
      Lokacija
      u Jon_Carr srcu
      Poruke
      25,043
      Teme
      91
      CHB
      655
      Spomenut(a)
      258 post(ova)
      Označen(a)
      12 tema
      Dnevna aktivnost
      16 min
      Like (kliknutih)
      7280
      Like (dobivenih)
      4566
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Misty Niagara Vidi poruku
      Nema druge , vratite @Messala u na crvenog i uvest nazad CH Loger... najjednostavnije rijesenje svih problema sto se tice i citeva i citera ...
      hvala ljepo,cao i dovidenja
      Čekaj ti si njega nazvala Messala-u??? Jel to spolna diskriminacija ili? Ja ću prijavit ovaj post pa će tvoje bivše kolege i kolegice ovo riješit kako oni misle da treba eto da znaš samo

    4. #21373

      Datum pristupanja
      Oct 2019
      Lokacija
      Nije dostupno
      Poruke
      561
      Teme
      71
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      8 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      261
      Like (dobivenih)
      315
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Misty Niagara Vidi poruku
      Nema druge , vratite @Messala u na crvenog i uvest nazad CH Loger... najjednostavnije rijesenje svih problema sto se tice i citeva i citera ...
      hvala ljepo,cao i dovidenja
      Treba napraviti CH launcher.
      Ma da, KO CE TO PRAVITI... ****s to ....


      Nek odu ovi admini/voditelji na malo veci server, nek pogledaju malo forum, nek pogledaju malo sta admini/helperi rade na serverima.
      Neka udju na teamspeak, da vidu kako su ljudi organizovani i kako to sve funkcionise.
      Pa sjebali bi se u zivot.

      Dzaba ovo vise komentarisati, kao da ce sta promjeniti.

    5. Like Pudlica se sviđa ovaj post
    6. #21374
      Pudlica avatar
      Kada Bog koga hoće da kazni,
      najprije mu uzme pamet.
       
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Na Livadi
      Poruke
      3,052
      Teme
      471
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      109 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      4092
      Like (dobivenih)
      2250
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od anzrK le Vidi poruku
      Čekaj ti si njega nazvala Messala-u??? Jel to spolna diskriminacija ili? Ja ću prijavit ovaj post pa će tvoje bivše kolege i kolegice ovo riješit kako oni misle da treba eto da znaš samo
      Slobodno ,navali narode , nikakva provokacija niti ista, ali vidim da kao i vecina imas problem sa padezima..jasno mi je,jer vecina ljudi isto ima problema s time...
      umjesto da se tu natezes pisuci ovakve recenice, mogao bi ti bacit oko na padeze




      a i jasno mi je zasto je vecina protiv, jer nesto skrivaju... zato i ne zele CH Logger nazad ...

      a i prouci malo kako se sta pise, hvala cao i dovidenja
      ugodan ostatak veceri
      Bolje je patiti zbog istine, nego biti nagrađen za laž.







    7. Like Emir Brutalle se sviđa ovaj post
    8. #21375

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Poruke
      11,080
      Teme
      401
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      116 post(ova)
      Označen(a)
      8 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      1662
      Like (dobivenih)
      3332
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od anzrK le Vidi poruku
      Najveći problem je što su se svi admini oslanjali na Breda i da će on pregledavat TW, pa onda kad prijaviš čitera oni se ni ne potrude probat snimit ili pratit pa olakšat Bredu posao i možda bi bilo manje čitera. Onda Bred tu nije bio par mjeseci i to je najgore vrijeme čitera bilo, vrijeme kad je bilo jedva 40 igrača, a 90% igrača su tada imali neki čit, pogotovo oni novi koji dođu, oni su najviše koristili jer se nisu imali koga plašit da će ih snimit ili pregledat za nešto

      Da sam imao volje potrudio bi se da doguram do admina i jedino što bi tada radio snimo bi čitere, al problem je što i kad ih snimiš i prijaviš u prijavama, neki admin ti odgovori da će mu se uzet TW i da će ga pregledat, a video je sasvim dovoljan dokaz. Evo primjer, ja tebe snimim, prijavim, odobre prijavu i napišu da će ti uzet TW (video zanemare), a do tada ti pobrišeš sve, još ako imaš drugi komp ili laptop koristiš ga neko vrijeme dok te ne pregledaju i igraš dalje, a dok Breda nije bilo, takve odobrene prijave uglavnom ostanu samo na tome da će ga neko pregledat, a nikad nije bio pregledan. Al najgore od svega što bi ti tako recimo odobrili pritužbu jer nisi kaznio neki oglas, dm ili dao mute za psovanje, a snimo si čitere i trudio se da ih što manje bude

      Al sve dok je vlasniku u interesu da ima što više igrača, pa bili oni čiteri ili ne bezveze bilo ko šta tu piše i uzalud i lista citera i prijave i pregledavanje preko TW
      Da, pojedini igrači moraju isto shvatiti da ne mogu sam sve stići i da provjerim 30 igrača dnevno, nemam toliko vremena a i svaka provjera čitera mi traje od 15 do 30 minuta listanja ogromnih fileova i kucanjem komandi u "run" i .cmd a i uz to imam privatnih obaveza i svoj život izvan svega ovoga.


      Mislim da je se više obratilo pažnje na "čitere" od kada sam se vratio, znam da nije to to i da postoje još nekih čitera koji nisu provjereni i koji igraju ali doći će i oni na red.


      Problem je isto u tome što kada sam aktivan i kada sam na serveru, tih čitera što ste prijavili i koji stoje da se trebaju riješiti NEMA na serveru tada.


      Isto tako, lovim iste čitere koji su već na listi čitera pa možda i ne primjetite kada nekoga ulovim, prije je bilo lakše kada nije bio nitko na listi pa se uvijek nadopunjavala lista čitera i s tim ste bili zadovoljni jer vodimo računa o tome.


      Ali isto razmišljam o tome da stvorim sebi ekipu koja će pratiti i snimati igrača kada igra WAR koji je prijavljen + uz sve to da ga provjerim prvo na teamviewer ili obratno. 10 minuta dnevno mislim da mogu izdvojiti za admin dužnost osim odgovaranja na /report i slično.


      Da ne želim promjeniti situaciju trenutnu oko čitera(glavni problem servera), ne bih vam ovdje ni pisao niti komunicirao sa vama.

    9. #21376
      Aladeen avatar
      .
       
      Zarazeno
       
      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Lokacija
      Dubrovačka Republika
      Poruke
      7,362
      Teme
      470
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      92 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      5 min
      Like (kliknutih)
      5843
      Like (dobivenih)
      2643
      Rep
      Nikakav CH launcher.

      Nikakav CH logger.

      Nikakav TW.

      Jedino sto ovdje moze sve rijesiti jest pracenje i snimanje sumnjivih igraca na dulji period(tjedan dana) kako bi se skupili odgovarajuci dokazi za titulu citer i ban.

      To zahtjeva:

      Veci broj ljudi u admin teamu
      Veci broj iskusnih ljudi
      Ravnomjerno rasporedeno vrijeme u pracenju igraca i pomaganju igraca
      Dobronamjerne clanove staff teama te nikakav nepotizam.

      Ovo ne moze pasti na ledja jednog clana staff teama, svaki clan staff teama mora ravnomjerno pridonositi zajednici.

      HVALA

      VAS KNEGO
      CH Minecraft Voditelj × CH Rust Voditelj × CH Marketing Team Voditelj × CH Insider Team Founder × Oxasson Wei
      CroHerze Roleplay Admin 1337 × EK Legend × RED Legend × CIA Legend × H Legend



      Demokracija će platiti zato što će pokušati odgovarati svima.
      Siromasi će htjeti imetak bogatih.
      A demokracija će im to dati.
      Mladi će htjeti biti uvažavani kao stari,žene će htjeti biti kao muškarci,stranci će htjeti prava starosjedilaca.
      A demokracija će im to dati.
      Lopovi i prevaranti će htjeti važne državne funkcije.
      A demokracija će im to dati.
      A kada lopovi i prevaranti konačno demokratki preuzmu vlast,jer kriminalci i zločinci
      teže za moći,nastat će gora tiranija nego u vrijeme bilo koje monarhije ili oligarhije.

      [/CENTER]

    10. #21377

      Datum pristupanja
      Oct 2019
      Lokacija
      Nije dostupno
      Poruke
      561
      Teme
      71
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      8 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      261
      Like (dobivenih)
      315
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Bred Vidi poruku
      Da, pojedini igrači moraju isto shvatiti da ne mogu sam sve stići i da provjerim 30 igrača dnevno, nemam toliko vremena a i svaka provjera čitera mi traje od 15 do 30 minuta listanja ogromnih fileova i kucanjem komandi u "run" i .cmd a i uz to imam privatnih obaveza i svoj život izvan svega ovoga.


      Mislim da je se više obratilo pažnje na "čitere" od kada sam se vratio, znam da nije to to i da postoje još nekih čitera koji nisu provjereni i koji igraju ali doći će i oni na red.


      Problem je isto u tome što kada sam aktivan i kada sam na serveru, tih čitera što ste prijavili i koji stoje da se trebaju riješiti NEMA na serveru tada.


      Isto tako, lovim iste čitere koji su već na listi čitera pa možda i ne primjetite kada nekoga ulovim, prije je bilo lakše kada nije bio nitko na listi pa se uvijek nadopunjavala lista čitera i s tim ste bili zadovoljni jer vodimo računa o tome.


      Ali isto razmišljam o tome da stvorim sebi ekipu koja će pratiti i snimati igrača kada igra WAR koji je prijavljen + uz sve to da ga provjerim prvo na teamviewer ili obratno. 10 minuta dnevno mislim da mogu izdvojiti za admin dužnost osim odgovaranja na /report i slično.


      Da ne želim promjeniti situaciju trenutnu oko čitera(glavni problem servera), ne bih vam ovdje ni pisao niti komunicirao sa vama.
      Pa zasto ti ne uradis onako kako treba da uradis i olaksas, kako sebi tako i ostalima.

      Svaki dan ste na teamspeaku, ti hana stevo i ne znam jos koji admin ulazili.
      Fino im objasni gdje i kako mogu naci i skinuti Last Activity i kako da ubace na neciji kompjuter i pregledavaju.
      Otvoris fino temu sa svim potrebnim linkovima u admin boardu, kao sto ima/je bila, ona jedna sa "recent, prefetch, %temp%" itd...

      Niko od tebe ne ocekuje da ti pregledas sviju odjednom.


      A sve je to jednostavno... I ne znam zasto bi i jedan ADMIN trebao imati DOZVOLU da pregleda neciji Team Viewer?'

      Daj promjenite to vec jednom, dodje /report TAJ I TAJ ima aim, provjerite ga..
      Ode prvi slobodan admin, porta ga do sebe, uzme id i pw i pregleda.. (ne)nadje i zdravo zivio.


      Citiraj Prvotno napisano od Aladeen Vidi poruku
      Nikakav CH launcher.

      Nikakav CH logger.

      Nikakav TW.

      Jedino sto ovdje moze sve rijesiti jest pracenje i snimanje sumnjivih igraca na dulji period(tjedan dana) kako bi se skupili odgovarajuci dokazi za titulu citer i ban.

      To zahtjeva:

      Veci broj ljudi u admin teamu
      Veci broj iskusnih ljudi
      Ravnomjerno rasporedeno vrijeme u pracenju igraca i pomaganju igraca
      Dobronamjerne clanove staff teama te nikakav nepotizam.

      "Veci broj ljudi u admin teamu ... "itd sto si nabrojao, nije ni toliko vazno, koliko je vazno da:

      admini budu MAKSIMALNO objektivni.

      Jarane, druzimo se, sve super, ali druzba je druzba, sluzba je sluzba..

    11. Like Pudlica, Aladeen, Raul Hernandez se sviđa ovaj post
    12. #21378

      11.7.
       
      Datum pristupanja
      Jul 2011
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      14,140
      Teme
      364
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      78 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      23 min
      Like (kliknutih)
      3911
      Like (dobivenih)
      2647
      Rep
      Ali isto razmišljam o tome da stvorim sebi ekipu koja će pratiti i snimati igrača kada igra WAR koji je prijavljen + uz sve to da ga provjerim prvo na teamviewer ili obratno. 10 minuta dnevno mislim da mogu izdvojiti za admin dužnost osim odgovaranja na /report i slično.
      Iskreno, nema niti jedan admin trenutno sposoban za nesto takvo, u smislu da zna sta je war, sta je cit i kako skontati da li neko ima cit. Ne znam je li neko odigrao jedan war samo od admina na ovom modu ..

      Jednostavno, uvesti da se snimaju potencijalni citeri neko vrijeme i odluciti da li imaju cit ili ne. Kakav tw i gluposti
      Posljednje uređivanje od Alex Martinez : 14-11-19 at 01:14
      y legenda, ex rp admin

    13. Like Pudlica, Kum se sviđa ovaj post
    14. #21379
      Pudlica avatar
      Kada Bog koga hoće da kazni,
      najprije mu uzme pamet.
       
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Na Livadi
      Poruke
      3,052
      Teme
      471
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      109 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      4092
      Like (dobivenih)
      2250
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Martinez Vidi poruku
      Iskreno, nema niti jedan admin trenutno sposoban za nesto takvo, u smislu da zna sta je war, sta je cit i kako skontati da li neko ima cit. Ne znam je li neko odigrao jedan war samo od admina na ovom modu ..
      Kao sta sam rekla, jedino sto moze pomoc u svemu ovome je @Messala i njegov CH Logger

      Peticija za CH LOGGER !
      Bolje je patiti zbog istine, nego biti nagrađen za laž.







    15. #21380

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Poruke
      11,080
      Teme
      401
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      116 post(ova)
      Označen(a)
      8 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      1662
      Like (dobivenih)
      3332
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Martinez Vidi poruku
      Iskreno, nema niti jedan admin trenutno sposoban za nesto takvo, u smislu da zna sta je war, sta je cit i kako skontati da li neko ima cit. Ne znam je li neko odigrao jedan war samo od admina na ovom modu ..
      Sposoban je barem snimiti igrača koji je prijavljen za AIM ako već ne zna ništa o WARu, pa će ljudi koji će biti u mom "teamu" odlučivati da li ima netko ili ne, s tim da će to biti igrači koji su "više" iskusni u tom WARu a da su čisti.

      Nisam nigdje rekao da će admini odlučivati ima li tko AIM ili ne, oni će tu služiti samo da snime kako tko igra WAR jer naravno imaju komandu /spec.

    16. Like Alex Martinez, Raul Hernandez se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 2138 od 2526 PrviPrvi ... 1138163820382088212821362137213821392140214821882238 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •