Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 2137 od 2526 PrviPrvi ... 1137163720372087212721352136213721382139214721872237 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 21,361 do 21,370 od 25252
    1. #21361
      Hrvoje Andrakovic avatar
      Datum pristupanja
      May 2010
      Lokacija
      Osijek 031
      Poruke
      5,099
      Teme
      229
      CHB
      450
      Spomenut(a)
      86 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      55 min
      Like (kliknutih)
      4103
      Like (dobivenih)
      4768
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Bred Vidi poruku
      Lijep pozdrav i tebi, svidja mi se način na koji je ovo sve napisano, da je barem više ovakvih postova pa čovjek bi onda mogao normalno komunicirati sa igračima do mile volje, sve bi se moglo objasniti i razjasniti.


      Što se tiće WallHacka od Shroud Clouda ili Ashleya Morningstara, wallhack mu je pronadjen u .rar da je skidan negdje krajem 8mjeseca s tim da nije korišten niti je raspakiran na desktop ili u pojedini folder kao što je slučaj sa Bryanom Crackom što mu je pronadjen "aim for samp" u datoteci.


      Naime, kada sam poslao Aleku Cortezu dokaze i rekao mu da sam osobi spomenutoj našao wallhack ali koji se nije koristio u tada skorijoj budučnosti, on je odmah objavio da tada banda BB gubi 5 poena sa razlogom da je "Shroud Cloud" koristio wallhack dok je trajala War League(točnije 15.12 jer je tada objavljeno da je uhvačen) što je nekako po meni velika laž i nepravda učinjena prije svega organizaciji BB a i prema igraču jer je postavljen na stup srama gdje se nalaze čiteri.


      Odmah iza toga organizacija BB je otišla sa servera zbog toga jer je tada Alek Cortez bio najviše pitan za odluke što se tiće servera i igrača iako su mu slali, žalili se da CroHerze nije bila ni otvorena niti je se moglo igrati na njoj sa tim WallHackom iz 8 mjeseca, za one koji ne znaju, CroHerze se otvorila 23.09.2018g a War League je započela 4.11.2018g što Vam odmah dokazuje kakva je se nepravda učinila i iskreno sramota me je zašto je to učinjeno pa sada kada želim da zadovoljim pravdu i da nevine ljude obrišem sa liste čitera diže se i pravi se veliki ultimatum na mene.


      I najvažnije oko svega toga je da nitko ne zna pravu istinu niti su se pokušali zapitati zašto je uklonjen sa liste čitera a ne samo da nalaze razlog da sam mu "sredio" skidanje sa liste čitera ili da mi je nekakav drug, a i takvi ljudi što komentiraju oko toga je samo je dokaz da radim svoj posao kako treba. Skidam kapu Viti Altieriu ili kako već što mi je se javio preko PM-a i pitao me kao čovjek pa je i dobio odgovor na njegovo pitanje bez nekakvog pisanja posta javno da postoje ljudi koje "štitim".


      Sam si svjestan tko je bio Alek Cortez i koliko je samo tebi učinio nepravde, no to nije tema sada, s time je ovo moj zadnji post u vezi toga i ti si jedini razlog zašto sam izdvojio 10 minuta da napišem sve ovo.
      Cekaj sad sec, jel to znaci da mi neces na digl doci?
      You can cry but you'll still die, they'll be no tears in the end...

    2. Like Bred se sviđa ovaj post
    3. #21362
      Kum avatar
      Datum pristupanja
      Mar 2014
      Lokacija
      Herceg-Bosna
      Poruke
      2,236
      Teme
      151
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      51 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1415
      Like (dobivenih)
      1443
      Rep
      joj daj nemoj te filozofije sviju ti bred..Danci ima cit dok je vodio DM i odkad igra na RP ..covjek ne zna igrat bez cita i to svi znamo..igro je protiv nas 1000 warova,bio je jedno vrijeme i LCN i igro sa citom pa je kick dobio..nemojte te gluposti nasli mu cit al nije kao begi koristio..pa koji ce mu kurc onda na kompu cit ..momak ima 30+ godina i igra sa citom ne prestano..ja ne znam jel ti on rl frend il nesto ,al glupost ti kao staff da ga stitis...da si reko ovo za bilo kog drugog igraca mogo bi ti mozda i povjerovat ,al za dancia jooooj pa znamo svi tko je lik i kako igra ..NAS SI UBjEDIO U OVO STO SI REKO,jOS SAMO SEBE UBjEDI
      Posljednje uređivanje od Kum : 14-11-19 at 00:36



    4. Like Raul Hernandez, qavran' se sviđa ovaj post
    5. #21363
      Raul Hernandez avatar
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Bugojno
      Poruke
      2,424
      Teme
      203
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      93 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      2709
      Like (dobivenih)
      3209
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Bred Vidi poruku
      Bred ne laže nikada.


      Ne lažeš, ali samo ne govoriš istinu, jer je Danci čiter, a skinut je sa liste iz nepoznatog razloga
      Baš me zanima šta će Alek reći oko te situacije da je on nekome podvaljivao čit
      Cirkus se nastavlja..
      A evo ovog ispod što ću citirati može ti reći par stvari o Danciju, LP

      Citiraj Prvotno napisano od Cerberus Vidi poruku
      Da ne bude zabune, u najvecoj mjeri pozdravljam i podrzavam rad i trud pojedinaca iz Staffa da se citeri uklone sa ove zajednice, tj. ne da se uklone vec da ih natjerate da igraju posteno.

      Sada da se malo osvrnem na uradjeno, kao sto su neki vec u prethodnim postovima rekli, nekima je status skinut, tj. skinuto im je ime sa liste citera, a zasto?
      Ko je to skinuo status citera nekom, a nekom ostavio, radi istog, ako ne i manjeg prekrsaja?
      Da li to icemu vodi osim selektivnom primjenjivanju nekih pravila?
      Konkretan primjer: https://croherze.com/forum/showthrea...=1#post4310355
      Organizacija BB je izgubila 5 bodova na 1. WAR Ligi zato sto je njihov igrac Shroud Cloud - Ashley Morningstar trenutno, uhvacen sa WHom.
      Zasto je ime tog igraca skinuto sa liste citera i zasto je taj igrac u boljem polozaju od nekih drugih sa te liste?

      Zamolio bih ove momke (koji se za razliku od nekih trude da igru ovde ucine boljom za nas sve) da ne rade ovakve propuste i da ostanu dosljedni svojih pravila i propisa.
      Ukoliko to ne urade, napravice jos veci problem nego sto je bio do sad, zato sto ce svaki igrac sa te liste traziti pravdu za sebe posebno.
      Takodje do izrazaja dolazi nezadovoljstvo nas neutralnih posmatraca koji nismo na toj listi niti cemo ikada biti na toj listi, ali se zalazemo da sve bude posteno, regularno i transparentno, bez malverzacija i rupa u pravilniku, selektivnog primjenjivanja pravilnika i ostalog.
      Ne zelim da se koplje prelomi na nekoga ko se stvarno trudi, u ovom slucaju Breda, te da se forum puni pricama da on stiti Ashley Morningstara i slicno, zato sto su to samo nagadjanja i ne znamo ko je tacno tom igracu skinuo status i zasto.
      Treba traziti odgovore od onih koji su spomenutog igraca skinuli sa liste (zajedno sa nekim drugima), a od trenutnih Staffovaca treba traziti da se pravda zadovolji, barem koliko je to moguce sa njihove strane.

      Nista nemam ni protiv koga i opet ponavljam u najvecoj mjeri podrzavam sve Vas koji se trudite da igra ovde bude bolja nego prije.
      Ovaj post Vam pisem u najboljoj namjeri, jer smatram da cete ovo sto sam napisao ispostovati.
      Lijep pozdrav!
      Kapu skidam, svaka ti je na mjestu


    6. Like Kuper se sviđa ovaj post
    7. #21364
      Raul Hernandez avatar
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Bugojno
      Poruke
      2,424
      Teme
      203
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      93 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      2709
      Like (dobivenih)
      3209
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Žik[pr0] Vidi poruku
      Ne lažeš, ali samo ne govoriš istinu, jer je Danci čiter, a skinut je sa liste iz nepoznatog razloga
      Baš me zanima šta će Alek reći oko te situacije da je on nekome podvaljivao čit
      Cirkus se nastavlja..
      A evo ovog ispod što ću citirati može ti reći par stvari o Danciju, LP



      Kapu skidam, svaka ti je na mjestu
      Citiraj Prvotno napisano od Bred Vidi poruku
      Lijep pozdrav i tebi, svidja mi se način na koji je ovo sve napisano, da je barem više ovakvih postova pa čovjek bi onda mogao normalno komunicirati sa igračima do mile volje, sve bi se moglo objasniti i razjasniti.


      Što se tiće WallHacka od Shroud Clouda ili Ashleya Morningstara, wallhack mu je pronadjen u .rar da je skidan negdje krajem 8mjeseca s tim da nije korišten niti je raspakiran na desktop ili u pojedini folder kao što je slučaj sa Bryanom Crackom što mu je pronadjen "aim for samp" u datoteci.


      Naime, kada sam poslao Aleku Cortezu dokaze i rekao mu da sam osobi spomenutoj našao wallhack ali koji se nije koristio u tada skorijoj budučnosti, on je odmah objavio da tada banda BB gubi 5 poena sa razlogom da je "Shroud Cloud" koristio wallhack dok je trajala War League(točnije 15.12 jer je tada objavljeno da je uhvačen) što je nekako po meni velika laž i nepravda učinjena prije svega organizaciji BB a i prema igraču jer je postavljen na stup srama gdje se nalaze čiteri.


      Odmah iza toga organizacija BB je otišla sa servera zbog toga jer je tada Alek Cortez bio najviše pitan za odluke što se tiće servera i igrača iako su mu slali, žalili se da CroHerze nije bila ni otvorena niti je se moglo igrati na njoj sa tim WallHackom iz 8 mjeseca, za one koji ne znaju, CroHerze se otvorila 23.09.2018g a War League je započela 4.11.2018g što Vam odmah dokazuje kakva je se nepravda učinila i iskreno sramota me je zašto je to učinjeno pa sada kada želim da zadovoljim pravdu i da nevine ljude obrišem sa liste čitera diže se i pravi se veliki ultimatum na mene.


      I najvažnije oko svega toga je da nitko ne zna pravu istinu niti su se pokušali zapitati zašto je uklonjen sa liste čitera a ne samo da nalaze razlog da sam mu "sredio" skidanje sa liste čitera ili da mi je nekakav drug, a i takvi ljudi što komentiraju oko toga je samo je dokaz da radim svoj posao kako treba. Skidam kapu Viti Altieriu ili kako već što mi je se javio preko PM-a i pitao me kao čovjek pa je i dobio odgovor na njegovo pitanje bez nekakvog pisanja posta javno da postoje ljudi koje "štitim".


      Sam si svjestan tko je bio Alek Cortez i koliko je samo tebi učinio nepravde, no to nije tema sada, s time je ovo moj zadnji post u vezi toga i ti si jedini razlog zašto sam izdvojio 10 minuta da napišem sve ovo.
      Edit: Sve to stoji i moguće da je tako, samo neka Alek potvrdi
      A što se tiče toga da momak nije čiter, a on i sad koristi čit
      Znam ga sa FR od prošle godine 1v1 kad smo igrali..
      ..ubio je 5 razlike i zašto da ne upali čit onda, svakako je dobio po ušima, ali eto njemu na sramotu što koristi
      Isto tako ljudi sa DM servera znaju da je čiter i mogu potvrditi
      Mogu i iz LCN potvrditi zašto je dobio kick dok je igrao prije godinu dana kod nas sa nickom Shroud Cloud
      Također i tvoj kolega mi iz Y reče prije par dana da svi znaju da je čiter, neću ga imenovati..
      Mislim da je dosta laganja, može mu se i tw provjeriti i ništa ne naći sad, jer je moguće sakriti
      Ako je potrebno da se snimi pa ćemo onda vidjeti, jer samo lud čovjek može tvrditi kontra nečega što se vidi na snimci


    8. #21365

      Datum pristupanja
      Oct 2019
      Lokacija
      Nije dostupno
      Poruke
      561
      Teme
      71
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      8 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      261
      Like (dobivenih)
      315
      Rep
      A zasto se John Moore ne nalazi na listi citera?

      Pronadjen mu je aim tokom war lige, te na sve to jos je GameSage.
      Eto, sve sto ste do sad napisali o bilo cemu, pada u vodu, jer vi samo gledate na pojedince, kao sto sam ja, koji su vam TRN u oku.. A sve to jer vas istina boli.


      Dok je Dominic Black na 15. mjestu, Moora nema nigdje...
      https://croherze.com/forum/showthrea...4-Lista-Citera


      Ustvari ima ga ovde:

      https://croherze.com/forum/showthrea...-GameSage-Team
      oprostite..

    9. Like Gary Bond, Pudlica, Raul Hernandez, hAm3 se sviđa ovaj post
    10. #21366
      Mauro Vitelli avatar
      ƋZG
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Jul 2013
      Lokacija
      u Jon_Carr srcu
      Poruke
      25,042
      Teme
      91
      CHB
      655
      Spomenut(a)
      258 post(ova)
      Označen(a)
      12 tema
      Dnevna aktivnost
      16 min
      Like (kliknutih)
      7279
      Like (dobivenih)
      4566
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od andrakovic Vidi poruku
      Citerima cu reci samo jedno...

      Dodjite mi na digl!

      Away from keyboard! Šlag!
      Nemoj da zavrsi ovako

    11. Like Fiesta, Hrvoje Andrakovic se sviđa ovaj post
    12. #21367

      11.7.
       
      Datum pristupanja
      Jul 2011
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      14,140
      Teme
      364
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      78 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      23 min
      Like (kliknutih)
      3911
      Like (dobivenih)
      2647
      Rep
      TW nije loša stvar za cit s tim da samo Bred zna pregledati kako treba, lakše je bilo snimiti igrača dok igra war, postati u aboard i da svi admini sudjeluju u odlučivanju da li je cit ili ne. Dok je sada situacija takva da samo jedan admin zna (jedan head od koliko njih) pregledati igrača kako treba da bi se utvrdilo da li igrac ima cit ili ne. Tako da jedini krivac za bilo kakvu gresku na temu cita je Bred, i tako da ostali admini ne vode brigu o tome. Svako je sposoban da odgovori na report, prisona, odobri/odbije temu i premjesti je sto je jedini posao svakog admina trenutno na RPu osim Breda.
      y legenda, ex rp admin

    13. Like Kum, Gary Bond, Mauro Vitelli, Raul Hernandez se sviđa ovaj post
    14. #21368
      Kum avatar
      Datum pristupanja
      Mar 2014
      Lokacija
      Herceg-Bosna
      Poruke
      2,236
      Teme
      151
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      51 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1415
      Like (dobivenih)
      1443
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Martinez Vidi poruku
      TW nije loša stvar za cit s tim da samo Bred zna pregledati kako treba, lakše je bilo snimiti igrača dok igra war, postati u aboard i da svi admini sudjeluju u odlučivanju da li je cit ili ne. Dok je sada situacija takva da samo jedan admin zna (jedan head od koliko njih) pregledati igrača kako treba da bi se utvrdilo da li igrac ima cit ili ne. Tako da jedini krivac za bilo kakvu gresku na temu cita je Bred, i tako da ostali admini ne vode brigu o tome. Svako je sposoban da odgovori na report, prisona, odobri/odbije temu i premjesti je sto je jedini posao svakog admina trenutno na RPu osim Breda.

      pa zalosno je to .sto sam ja vise igraca snimio i uhvatio za cit nego 90 posto staffa..i kako oni nekog da snime pa da prokomentiraju da li taj igrac ima ili nema cit ,kad ni oni nemaju pojma..bitno se vozat po serveru,zajebavat na /e chat i eto



    15. #21369
      Gary Bond avatar
      Ƌ
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Slavonski Brod
      Poruke
      2,380
      Teme
      166
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      54 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      2175
      Like (dobivenih)
      2463
      Rep
      Ma de nije vrijedno trošit riječi ali eto.

      Pola igrača prijavljenih za cit se iz aviona vidi da ima čit, ali ne, oni ce uzimat tw narednih 2 godine pa ce utvrditi ima li čit. Uzimat ces gov no pasje, jel imas video, imas, pa de vidis da ima cit kazni ga kakav tw i gluposti.

    16. #21370
      Mauro Vitelli avatar
      ƋZG
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Jul 2013
      Lokacija
      u Jon_Carr srcu
      Poruke
      25,042
      Teme
      91
      CHB
      655
      Spomenut(a)
      258 post(ova)
      Označen(a)
      12 tema
      Dnevna aktivnost
      16 min
      Like (kliknutih)
      7279
      Like (dobivenih)
      4566
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Martinez Vidi poruku
      TW nije loša stvar za cit s tim da samo Bred zna pregledati kako treba, lakše je bilo snimiti igrača dok igra war, postati u aboard i da svi admini sudjeluju u odlučivanju da li je cit ili ne. Dok je sada situacija takva da samo jedan admin zna (jedan head od koliko njih) pregledati igrača kako treba da bi se utvrdilo da li igrac ima cit ili ne. Tako da jedini krivac za bilo kakvu gresku na temu cita je Bred, i tako da ostali admini ne vode brigu o tome. Svako je sposoban da odgovori na report, prisona, odobri/odbije temu i premjesti je sto je jedini posao svakog admina trenutno na RPu osim Breda.
      Najveći problem je što su se svi admini oslanjali na Breda i da će on pregledavat TW, pa onda kad prijaviš čitera oni se ni ne potrude probat snimit ili pratit pa olakšat Bredu posao i možda bi bilo manje čitera. Onda Bred tu nije bio par mjeseci i to je najgore vrijeme čitera bilo, vrijeme kad je bilo jedva 40 igrača, a 90% igrača su tada imali neki čit, pogotovo oni novi koji dođu, oni su najviše koristili jer se nisu imali koga plašit da će ih snimit ili pregledat za nešto

      Da sam imao volje potrudio bi se da doguram do admina i jedino što bi tada radio snimo bi čitere, al problem je što i kad ih snimiš i prijaviš u prijavama, neki admin ti odgovori da će mu se uzet TW i da će ga pregledat, a video je sasvim dovoljan dokaz. Evo primjer, ja tebe snimim, prijavim, odobre prijavu i napišu da će ti uzet TW (video zanemare), a do tada ti pobrišeš sve, još ako imaš drugi komp ili laptop koristiš ga neko vrijeme dok te ne pregledaju i igraš dalje, a dok Breda nije bilo, takve odobrene prijave uglavnom ostanu samo na tome da će ga neko pregledat, a nikad nije bio pregledan. Al najgore od svega što bi ti tako recimo odobrili pritužbu jer nisi kaznio neki oglas, dm ili dao mute za psovanje, a snimo si čitere i trudio se da ih što manje bude

      Al sve dok je vlasniku u interesu da ima što više igrača, pa bili oni čiteri ili ne bezveze bilo ko šta tu piše i uzalud i lista citera i prijave i pregledavanje preko TW

    17. Like Alex Martinez, Kum, Raul Hernandez, Tony Stark se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 2137 od 2526 PrviPrvi ... 1137163720372087212721352136213721382139214721872237 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •