Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 2033 od 2526 PrviPrvi ... 1033153319331983202320312032203320342035204320832133 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 20,321 do 20,330 od 25253
    1. #20321
      Agresiva87 avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Lokacija
      Bistrik
      Poruke
      866
      Teme
      68
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      4 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      664
      Like (dobivenih)
      722
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Plemeniti Vidi poruku
      Nisam od toga hvala ti


      Jos neki prijedlig za docek nove godine u Sarajevu ili okolici?
      zaobidji Sarajevo u širokom luku prijatelju najbolji savjet
      | Ino Boubacar | CroHerze member since 2008 |

    2. #20322

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Walter je obično smeće, podrum zagušljivi sa lošim miksom.
      Indir ti je dao najbolji prijedlog vjeruj, obiđi ovu nakaradu u što širem luku.

      Vučko je dobar, ali više onako za laganije atmosfere. Čudan je ovo grad.

    3. #20323
      Cyrus avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Sanтa Barbara,California
      Poruke
      26,626
      Teme
      631
      CHB
      481
      Spomenut(a)
      117 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      148
      Like (dobivenih)
      2400
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      Walter je obično smeće, podrum zagušljivi sa lošim miksom.
      Indir ti je dao najbolji prijedlog vjeruj, obiđi ovu nakaradu u što širem luku.

      Vučko je dobar, ali više onako za laganije atmosfere. Čudan je ovo grad.
      Nisam dugo, sorry xD

      Global Moderator || CHRP GameSage level 1 || LSPD Legenda || Portal Team Voditelj

    4. #20324
      Sequando avatar
      Datum pristupanja
      May 2015
      Lokacija
      BiH
      Poruke
      3,214
      Teme
      501
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      215 post(ova)
      Označen(a)
      17 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      652
      Like (dobivenih)
      1333
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od In0 Vidi poruku
      zaobidji Sarajevo u širokom luku prijatelju najbolji savjet
      Zašto? Sarajevo je lijep grad ako nađeš prave ljude koji ne čekaju kad ćeš se početi drogirati, opijati i ostale gluposti pa da ti se smiju.
      Kad prošetaš čaršijom pa svratiš u Libris ili Divan sa rajom nema ljepšeg osjećaja.

      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      Walter je obično smeće, podrum zagušljivi sa lošim miksom.
      Indir ti je dao najbolji prijedlog vjeruj, obiđi ovu nakaradu u što širem luku.

      Vučko je dobar, ali više onako za laganije atmosfere. Čudan je ovo grad.
      Haj nemoj pričati gluposti, možda i jeste manji klub ali u Sarajevu su svi klubovi manji.
      Miks je dobar, majket u kojem klubu nije zagušljivo, još u Walteru puštaju onu hladnu paru pa malo osvježi očisti atmosferu.

      Najvažnije je da je osoblje ljubazno, nekad znam odem u 2 sata i nađu mi stol meni i društvu.
      @Plemeniti; također malo pogledaj i EFSA club, blizo Ekonomskog fakulteta, također nije loš.

      I šta ima loše toliko da čovjek dođe iz Hrvatske da se malo druži sa našim narodom pa u bilo kojem smislu, vi ga otjeravate.

      Jakih mi sugrađana i domaćina, da ne povjeruješ.

    5. #20325
      Plemeniti avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Zagreb, Hrvatska
      Poruke
      4,096
      Teme
      372
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      168 post(ova)
      Označen(a)
      10 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1688
      Like (dobivenih)
      2366
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Sequando Vidi poruku

      @Plemeniti; također malo pogledaj i EFSA club, blizo Ekonomskog fakulteta, također nije loš.

      I šta ima loše toliko da čovjek dođe iz Hrvatske da se malo druži sa našim narodom pa u bilo kojem smislu, vi ga otjeravate.

      Jakih mi sugrađana i domaćina, da ne povjeruješ.
      Bravo care svaka cast

      Cak smo se poceli dvoumit da ni ne idemo u Sarajevo i da promjenimo destinaciju

      Malo mi je cudno to, na primer da neko mene pita tako za Zagreb ja bi mu odma reko di ce sta nac ali valjda je to tako kod vas

      U svakom slucaju hvala ti istrazit cu taj drugi, Walter sam cak vec kontaktirao oko eventualne rezervacije

    6. Like Sequando se sviđa ovaj post
    7. #20326
      Agresiva87 avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Lokacija
      Bistrik
      Poruke
      866
      Teme
      68
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      4 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      664
      Like (dobivenih)
      722
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Sequando Vidi poruku
      Zašto? Sarajevo je lijep grad ako nađeš prave ljude koji ne čekaju kad ćeš se početi drogirati, opijati i ostale gluposti pa da ti se smiju.
      Kad prošetaš čaršijom pa svratiš u Libris ili Divan sa rajom nema ljepšeg osjećaja.



      Haj nemoj pričati gluposti, možda i jeste manji klub ali u Sarajevu su svi klubovi manji.
      Miks je dobar, majket u kojem klubu nije zagušljivo, još u Walteru puštaju onu hladnu paru pa malo osvježi očisti atmosferu.

      Najvažnije je da je osoblje ljubazno, nekad znam odem u 2 sata i nađu mi stol meni i društvu.
      @Plemeniti; također malo pogledaj i EFSA club, blizo Ekonomskog fakulteta, također nije loš.

      I šta ima loše toliko da čovjek dođe iz Hrvatske da se malo druži sa našim narodom pa u bilo kojem smislu, vi ga otjeravate.

      Jakih mi sugrađana i domaćina, da ne povjeruješ.
      Sve to stoji drug, ja mogu navesti koliko hoćeš diskoteka/shisha barova/kafica itd gdje ce mu biti interesantno u tih par dana sto ce provesti ovdje, zabavit ce se to je neminovno ali ostani duze od 7 dana u Sarajevu upoznaces 15 razlicitih mentaliteta od Carsije do Ilidze i to vjeruj mi više onih otkacenih nego pozitivnih, ipak ti govori momak koji je odrastao na ulicama Šehera i život u njemu proveo, nebih ga dao iskreno ni za šta al za svakog ko me bude pitao kako je ovdje reci cu mu da ga zaobilazi u širokom luku. Lijep pozdrav i ugodnu zabavu.
      | Ino Boubacar | CroHerze member since 2008 |

    8. #20327
      Sequando avatar
      Datum pristupanja
      May 2015
      Lokacija
      BiH
      Poruke
      3,214
      Teme
      501
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      215 post(ova)
      Označen(a)
      17 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      652
      Like (dobivenih)
      1333
      Rep
      @In0 da, ali nisi shvatio poentu.
      Čovjek dolazi da se provede 2 - 3 dana sa svojim jaranima, pa eto i nekog usput da upozna, a ne da upoznaje raju od Čaršije do Ilidže.
      Trebao si mu odmah reći gdje može da izađe i sl, vidiš čovjek odmah kontao da odustane i na taj način gradimo lošu sliku grada pa i cijele države.

      Nema dana da ne vidim neke turiste iz Kine, Brazila i šta ti ja znam odakle ne dolaze sve, i kad bi mi govorili tako gdje bi to otišlo.

      Nemoj mi zamjeriti šta, samo ne volim tu izolovanost i to čudno ponašanje pomislit će čovjek šta je ovo, a takvi nismo

    9. #20328
      Agresiva87 avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Lokacija
      Bistrik
      Poruke
      866
      Teme
      68
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      4 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      664
      Like (dobivenih)
      722
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Sequando Vidi poruku
      @In0 da, ali nisi shvatio poentu.
      Čovjek dolazi da se provede 2 - 3 dana sa svojim jaranima, pa eto i nekog usput da upozna, a ne da upoznaje raju od Čaršije do Ilidže.
      Trebao si mu odmah reći gdje može da izađe i sl, vidiš čovjek odmah kontao da odustane i na taj način gradimo lošu sliku grada pa i cijele države.

      Nema dana da ne vidim neke turiste iz Kine, Brazila i šta ti ja znam odakle ne dolaze sve, i kad bi mi govorili tako gdje bi to otišlo.

      Nemoj mi zamjeriti šta, samo ne volim tu izolovanost i to čudno ponašanje pomislit će čovjek šta je ovo, a takvi nismo
      Ma nek ne sudi po ambalazi i ne stvaramo mi losu sliku zna se ko je stvara i ko je stvorio
      A sto se tice provoda, za par dana ce biti program za svaku mogucu vrstu muzike po citavom gradu tako da strpi se jos malo plemeniti pa onda vidi sta ti najvise odgovara, zabavu neces zaobici vjeruj gorit ce citav grad
      | Ino Boubacar | CroHerze member since 2008 |

    10. Like Sequando se sviđa ovaj post
    11. #20329
      Plemeniti avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Zagreb, Hrvatska
      Poruke
      4,096
      Teme
      372
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      168 post(ova)
      Označen(a)
      10 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1688
      Like (dobivenih)
      2366
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od In0 Vidi poruku
      Ma nek ne sudi po ambalazi i ne stvaramo mi losu sliku zna se ko je stvara i ko je stvorio
      A sto se tice provoda, za par dana ce biti program za svaku mogucu vrstu muzike po citavom gradu tako da strpi se jos malo plemeniti pa onda vidi sta ti najvise odgovara, zabavu neces zaobici vjeruj gorit ce citav grad
      Ja sam se iskreno nadao da ima negdje docek u nekom klubu sa nekim vasim pjevacem ili pjevacicoma, ali kako vi to pricate tesko da cu nac

      Ove spomenute sam kontaktirao pa cemo vidjet, vise nam je tako malo da razgledamo grad i zajebavamo se, sto se tice same nove godine i slavlja imao sam u ovoj godini 10ak novih godina tako da ako ne nademo nista spektakularno nema veze

      Iskren da budem, Beograd je bio prvi plan ali smo odlucili u Sarajevo jer je mojim prijateljima nezgodno kuci rec da idu u Srbiju

    12. #20330

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Plemeniti Vidi poruku
      Ja sam se iskreno nadao da ima negdje docek u nekom klubu sa nekim vasim pjevacem ili pjevacicoma, ali kako vi to pricate tesko da cu nac

      Ove spomenute sam kontaktirao pa cemo vidjet, vise nam je tako malo da razgledamo grad i zajebavamo se, sto se tice same nove godine i slavlja imao sam u ovoj godini 10ak novih godina tako da ako ne nademo nista spektakularno nema veze

      Iskren da budem, Beograd je bio prvi plan ali smo odlucili u Sarajevo jer je mojim prijateljima nezgodno kuci rec da idu u Srbiju
      Ma otišla je priča u skroz kontra smjer. Bujrum uvijek, ali doći u Sarajevo i nadati se nekom provodu je suludo. Doći onako bez nekog povoda obići i vidjeti šta ima je lijepo, ali ne nudi grad to što recimo Beograd nudi, s kojim se ne može porediti.
      Nije da imamo nešto protiv vas kao što ovaj kloc potencira, nego kao i Ino svima sa strane govorim isto, kakva ova nakarada.

     

     
  • Stranica 2033 od 2526 PrviPrvi ... 1033153319331983202320312032203320342035204320832133 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •