Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 2021 od 2526 PrviPrvi ... 10211521192119712011201920202021202220232031207121212521 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 20,201 do 20,210 od 25253
    1. #20201

      Datum pristupanja
      Mar 2016
      Poruke
      387
      Teme
      28
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      26 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      8 min
      Like (kliknutih)
      745
      Like (dobivenih)
      341
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od BonBon Vidi poruku
      Prepričaj nam malo svoje doživljaje..
      Citiraj Prvotno napisano od Lebrontillidie Vidi poruku
      Pa da je htio, već bi podjelio s nama klošarima sa foruma hahahaahah
      Zašto ne haha.

      Ovako, bio sam ti u Italiji(Konkretno, Gardaland, Venecija, Verona.)

      Gardaland, budem ostavio par slika poslije, nemam riječi za to, to je san sviju da odu jednom tamo bar ja tako mislim, savršenstvo, zabave ima za ljude od 5 godina do 50 sigurno.

      Venecija, jako lijep Grad, samo što mi se ne sviđa što je puno Cigana da prostite(ne bih htio bi ti nacionalista s ovom rečenicom), ali mislio konkretno na ljude koji prose i koji kradu samim time, ali fascinantno je to što pričaju 8 jezika, a najjači dio kada ti dođe tako jedan čovjek i kaže; koliko para toliko muzikA" haha, krepavao sam.

      Verona, konkretno sam bio na balkonu od Romea i Julije, ništa posebno, za malo starije ljude(60-70) je to možda zabavno, za mene iskreno baš i ne, ostavit ću sliku dolje u prilogu .

      Slovenija(Ljubljana), ništa posebno, stao sam na benzinskoj pumpi, pa ne mogu baš pričat doživljalje, od Ljubljane do Gardalanda možda autobusom oko 100injak km.

      Francuska(Glavni cilj)- Nica,Luchon,Lurd. - Luchon je bio glavno odredište.

      Nica- tu sam išao na povratku, najviše sam tu išao jer sam htio vidjeti to mjesto gdje se dogodila ta nesreća, to je tako lijepo mijesto(konkretno nica.), jako lijepo , ali i preveliko. Hrana im je mm.. Ostavit ću Vam dolje sliku tog mjesta gdje se to dogodilo.

      Luchon - Malo turističko mjesto koje je puno veselja, 26.8,27.8,29.8 tamo je bio cvijetni festival, gdje ne možete ući dok ne platite 10€ po svakoj ulici, bolest. Ali mi se svidilo to što napokon im je došlo u glavu da stave vojsku na ceste, svaki dan prodje bar 200injak vojnika kroz ulice. Luchon je mjesto udaljeno 15km od Španjolske pa sam posjetio i Španjolsku al na kratko. U mjestu luchon ima žičara koja vodi na Pirineje, taj pogled morate vidjeti, ostavit ću sliku dolje, fascinatno svakako.

      Lurd- Mjesto koje tako lijepo po svim ti crkvama, a najviše zbog toga sam i išao tamo jer sam veliki vjernik, a poznat je po ukazanjima Blažene Djevice Marije, i jako velik grad u svakom slučaju prekrasno!

      E sad bilo mi je fenomenalno u Monacu pošto je to odmah kraj Nice, 20ak km od Nice pa sam i to posjetio, točnije Monte Carlo, mislim da imam slike iz MC-a moram provjeriti pošto nisam siguran, ali svakako ima bar 1-2 da Vam stavim. Bilo je prekasno, a morate doživit taj doživljaj kad vidite da ni jednog jedinog auta nema da nije ferrari, lamborgini, porsche i slični macani, savršeno!

      Svugdje sam išao sa Autobusom, pošto je to meni bilo najlijepše a ne avionom pa ne vidiš pola stvari kako spada.

      Gdje mi je bilo najlijepše, pa ne znam vjerovatno u Nici pošto mi je tamo fascinatno to mjesto gdje se dogodio napad, a i Gardaland naravno.

      Slike:

      Krenut ću od Nice pošto je stvarno prekrasna.





      -- Tu se to dogodilo nažalost, tu je bio taj teroristički napad, a sada to izgleda tako.

      - Nica-Glavni Trg.



      Gardaland :O










      1. Slika - Drugi ulaz, odnosno ulaz baš u gardaland, gdje su svi ti događaji.

      2. Slika - Blue Tornado, inače, najgora(meni najbolja.) stvar u Gardlandu.

      3. Slika - Prvi ulaz u Gardaland, fascinatno.

      - Pošto je ograničeno na 10 bb kodova, onda ću stavljat direkt linkove.

      - Luchon.

      1. slika
      No comment, malo se popilooo tralalala.

      http://ch-slike.com/images/2016/09/26/bRWc.jpg

      2. slika
      Luchon po danu.
      http://ch-slike.com/images/2016/09/26/afjqg.jpg

      Pirineji.

      http://ch-slike.com/images/2016/09/26/Jt8Cf.jpg

      Imam tu još slika, al malo su intimne, hehe.

      Nažalost iz Venecije i Verone imam samo ove 2 slike, pošto su ostale malo pre intimne, pa ne bih to baš postavio ovdje hehe.

      - Verona.

      http://ch-slike.com/images/2016/09/26/ptEDL.jpg


      - Venecija

      http://ch-slike.com/images/2016/09/26/Sg97e.jpg

      E sad ide Monaco, odnosno Monte Carlo. Za one koji nisu znali, Monaco je država-grad.

      - Glavni Trg u Monte Carlu.



      - Mlađi prijatelj i Starija prijateljica heh. / Inače ispred glavnog Casina slikano.




      Moram Vam ispričati nešto, kada sam krenio na WC u Monte Carlu, nosio sam ruksak sa sobom, prvi put sam prešao brzinsku provjeru svega na meni, zatim me čovjek vratio na pola puta do WCa i nešto trabunja , pošto ja ne razumijem Francuski toliko dobro i pogotovo njihove naglaske, nisam ga ništa shvatio a ne zna Engleski, uglavnom on meni gleda prema ruksaku na leđima, ok ja skinem ruksak sa sebe i lik mi je ladno povadio sve iz ruksaka i iz džepova stavio na stol kod sebe i tek me onda pustio u WC. I pošto sam bio jako jako žedan, kupio sam vodu iz automata koja košta 4€, pa se mi ovdje žalimo na Hrvatske cijene(i općenito drugi , ne samo Hrvatska). Užas.

      Uglavnom, jedno veliko lijepo i nezaboravno iskustvo i putovanje, ako Vas još šta zanima , samo recite.






      @MC Disidente; - Geko super pjesma, dobro si to smislio, bravo za rime.

    2. Like budabog, Glen, Geko se sviđa ovaj post
    3. #20202

      Datum pristupanja
      Mar 2016
      Lokacija
      424. Uptown Avenue - CRENSHAW
      Poruke
      1,516
      Teme
      44
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      64 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1197
      Like (dobivenih)
      1298
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od FIremAn Vidi poruku
      Zašto ne haha.

      Ovako, bio sam ti u Italiji(Konkretno, Gardaland, Venecija, Verona.)

      Gardaland, budem ostavio par slika poslije, nemam riječi za to, to je san sviju da odu jednom tamo bar ja tako mislim, savršenstvo, zabave ima za ljude od 5 godina do 50 sigurno.

      Venecija, jako lijep Grad, samo što mi se ne sviđa što je puno Cigana da prostite(ne bih htio bi ti nacionalista s ovom rečenicom), ali mislio konkretno na ljude koji prose i koji kradu samim time, ali fascinantno je to što pričaju 8 jezika, a najjači dio kada ti dođe tako jedan čovjek i kaže; koliko para toliko muzikA" haha, krepavao sam.

      Verona, konkretno sam bio na balkonu od Romea i Julije, ništa posebno, za malo starije ljude(60-70) je to možda zabavno, za mene iskreno baš i ne, ostavit ću sliku dolje u prilogu .

      Slovenija(Ljubljana), ništa posebno, stao sam na benzinskoj pumpi, pa ne mogu baš pričat doživljalje, od Ljubljane do Gardalanda možda autobusom oko 100injak km.

      Francuska(Glavni cilj)- Nica,Luchon,Lurd. - Luchon je bio glavno odredište.

      Nica- tu sam išao na povratku, najviše sam tu išao jer sam htio vidjeti to mjesto gdje se dogodila ta nesreća, to je tako lijepo mijesto(konkretno nica.), jako lijepo , ali i preveliko. Hrana im je mm.. Ostavit ću Vam dolje sliku tog mjesta gdje se to dogodilo.

      Luchon - Malo turističko mjesto koje je puno veselja, 26.8,27.8,29.8 tamo je bio cvijetni festival, gdje ne možete ući dok ne platite 10€ po svakoj ulici, bolest. Ali mi se svidilo to što napokon im je došlo u glavu da stave vojsku na ceste, svaki dan prodje bar 200injak vojnika kroz ulice. Luchon je mjesto udaljeno 15km od Španjolske pa sam posjetio i Španjolsku al na kratko. U mjestu luchon ima žičara koja vodi na Pirineje, taj pogled morate vidjeti, ostavit ću sliku dolje, fascinatno svakako.

      Lurd- Mjesto koje tako lijepo po svim ti crkvama, a najviše zbog toga sam i išao tamo jer sam veliki vjernik, a poznat je po ukazanjima Blažene Djevice Marije, i jako velik grad u svakom slučaju prekrasno!

      E sad bilo mi je fenomenalno u Monacu pošto je to odmah kraj Nice, 20ak km od Nice pa sam i to posjetio, točnije Monte Carlo, mislim da imam slike iz MC-a moram provjeriti pošto nisam siguran, ali svakako ima bar 1-2 da Vam stavim. Bilo je prekasno, a morate doživit taj doživljaj kad vidite da ni jednog jedinog auta nema da nije ferrari, lamborgini, porsche i slični macani, savršeno!

      Svugdje sam išao sa Autobusom, pošto je to meni bilo najlijepše a ne avionom pa ne vidiš pola stvari kako spada.

      Gdje mi je bilo najlijepše, pa ne znam vjerovatno u Nici pošto mi je tamo fascinatno to mjesto gdje se dogodio napad, a i Gardaland naravno.

      Slike:

      Krenut ću od Nice pošto je stvarno prekrasna.





      -- Tu se to dogodilo nažalost, tu je bio taj teroristički napad, a sada to izgleda tako.

      - Nica-Glavni Trg.



      Gardaland :O










      1. Slika - Drugi ulaz, odnosno ulaz baš u gardaland, gdje su svi ti događaji.

      2. Slika - Blue Tornado, inače, najgora(meni najbolja.) stvar u Gardlandu.

      3. Slika - Prvi ulaz u Gardaland, fascinatno.

      - Pošto je ograničeno na 10 bb kodova, onda ću stavljat direkt linkove.

      - Luchon.

      1. slika
      No comment, malo se popilooo tralalala.

      http://ch-slike.com/images/2016/09/26/bRWc.jpg

      2. slika
      Luchon po danu.
      http://ch-slike.com/images/2016/09/26/afjqg.jpg

      Pirineji.

      http://ch-slike.com/images/2016/09/26/Jt8Cf.jpg

      Imam tu još slika, al malo su intimne, hehe.

      Nažalost iz Venecije i Verone imam samo ove 2 slike, pošto su ostale malo pre intimne, pa ne bih to baš postavio ovdje hehe.

      - Verona.

      http://ch-slike.com/images/2016/09/26/ptEDL.jpg


      - Venecija

      http://ch-slike.com/images/2016/09/26/Sg97e.jpg

      E sad ide Monaco, odnosno Monte Carlo. Za one koji nisu znali, Monaco je država-grad.

      - Glavni Trg u Monte Carlu.



      - Mlađi prijatelj i Starija prijateljica heh. / Inače ispred glavnog Casina slikano.




      Moram Vam ispričati nešto, kada sam krenio na WC u Monte Carlu, nosio sam ruksak sa sobom, prvi put sam prešao brzinsku provjeru svega na meni, zatim me čovjek vratio na pola puta do WCa i nešto trabunja , pošto ja ne razumijem Francuski toliko dobro i pogotovo njihove naglaske, nisam ga ništa shvatio a ne zna Engleski, uglavnom on meni gleda prema ruksaku na leđima, ok ja skinem ruksak sa sebe i lik mi je ladno povadio sve iz ruksaka i iz džepova stavio na stol kod sebe i tek me onda pustio u WC. I pošto sam bio jako jako žedan, kupio sam vodu iz automata koja košta 4€, pa se mi ovdje žalimo na Hrvatske cijene(i općenito drugi , ne samo Hrvatska). Užas.

      Uglavnom, jedno veliko lijepo i nezaboravno iskustvo i putovanje, ako Vas još šta zanima , samo recite.






      @MC Disidente - Geko super pjesma, dobro si to smislio, bravo za rime.
      Bio sam u Gardalandu, makar mi to nije bilo ništa specijalno, zabavio sam se, ali mogao sam bez toga preživjeti jer imam frasove od visina pa nisam baš htio eksperimentirati po tim pizdarijama.

      Nisam išao na maturalac pa nisam išao cijelu tu rutu, ali sam bio u Nici jer imam tamo rodbine, slažem se s tobom. Prekrasan grad, hrana odlična, ne sjećam se imena restorana, ali nije skup, a porcija je dosta velika. Monte Carlo sam isto bio, također lijepo mjesto, vrijedi posjetiti..

      PS. Jesi šmeker svaka bi te majka za zeta poželjela

    4. #20203

      Datum pristupanja
      Mar 2016
      Poruke
      387
      Teme
      28
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      26 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      8 min
      Like (kliknutih)
      745
      Like (dobivenih)
      341
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od BonBon Vidi poruku
      Bio sam u Gardalandu, makar mi to nije bilo ništa specijalno, zabavio sam se, ali mogao sam bez toga preživjeti jer imam frasove od visina pa nisam baš htio eksperimentirati po tim pizdarijama.

      Nisam išao na maturalac pa nisam išao cijelu tu rutu, ali sam bio u Nici jer imam tamo rodbine, slažem se s tobom. Prekrasan grad, hrana odlična, ne sjećam se imena restorana, ali nije skup, a porcija je dosta velika. Monte Carlo sam isto bio, također lijepo mjesto, vrijedi posjetiti..

      PS. Jesi šmeker svaka bi te majka za zeta poželjela
      Ma meni su visine jednostavno strast haha, pa mi je to bilo fenomenalno. U nici sam bio u nekoj hajmo reći kali, malo udaljeno od centra dolje, crni restoran čini mi se, elitni doduše, hehe, i ne tako skup kao što znaju biti.

      Monte Carlo nije za nas ljude smrtnike, to je za ljude koji ne znaju šta će s parama ukratko, heh.

      Uglavnom, vrijedi sve posjetiti, svaki djelić naše europe.

      P.S - A slušaj, takav ću i ostaritii <3

      P.S(2)- @BonBon imam i ja tamo rodbinu, doduše imam rodbinu u gradiću do, zaboravih mu ime sad, no nije ni bitno, vidili smo se nakon 2 godine heh. Usputno sve obavio.
      Posljednje uređivanje od Beastmode : 26-09-16 at 12:06

    5. Like budabog se sviđa ovaj post
    6. #20204
      kilejug2 avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2015
      Lokacija
      Osijek
      Poruke
      1,858
      Teme
      38
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      81 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      759
      Like (dobivenih)
      1323
      Rep
      @FIremAn;

      Ti si boga mi dosta proputovao, u gardalandu nisam bio, ali imam zelju otići, italija sam bio ali u Anconi, nekako mi se čini kao preprljava drzava tako da ne znam...

      A nica ko nica, prekrasan grad.....
      EX. YAKUZA LEADER

    7. Like budabog, Beastmode se sviđa ovaj post
    8. #20205

      Datum pristupanja
      Mar 2016
      Poruke
      387
      Teme
      28
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      26 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      8 min
      Like (kliknutih)
      745
      Like (dobivenih)
      341
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Lebrontillidie Vidi poruku
      @FIremAn

      Ti si boga mi dosta proputovao, u gardalandu nisam bio, ali imam zelju otići, italija sam bio ali u Anconi, nekako mi se čini kao preprljava drzava tako da ne znam...

      A nica ko nica, prekrasan grad.....
      Imao sam želju to sve obići pa sam si to uspio ostvariti i jako mi je drago.

      Ali nije to sve bio sam još svugdje, volim putovati i volio bi nastaviti putovati i obići cijelu europu pa i šire .

    9. Like kilejug2 se sviđa ovaj post
    10. #20206

      Datum pristupanja
      Mar 2016
      Lokacija
      424. Uptown Avenue - CRENSHAW
      Poruke
      1,516
      Teme
      44
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      64 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1197
      Like (dobivenih)
      1298
      Rep
      http://croherze.com/forum/showthread...67#post4177467

      Snimio sam neki vers za raju s CH da čuje kako repam i tak to.. Poslušajte, komentirajte.. Glas kao što rekoh sjeban jer sam bolestan ko pas.

    11. #20207
      Hole avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2014
      Lokacija
      Minken
      Poruke
      1,070
      Teme
      61
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      16 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1187
      Like (dobivenih)
      471
      Rep
      Ma moše proci tu i tamo h4h4

    12. #20208
      Cr0w. avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2013
      Lokacija
      Brčko distrikt
      Poruke
      1,890
      Teme
      75
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      21 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1147
      Like (dobivenih)
      1529
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od FIremAn Vidi poruku
      Zašto ne haha.

      Ovako, bio sam ti u Italiji(Konkretno, Gardaland, Venecija, Verona.)

      Gardaland, budem ostavio par slika poslije, nemam riječi za to, to je san sviju da odu jednom tamo bar ja tako mislim, savršenstvo, zabave ima za ljude od 5 godina do 50 sigurno.

      Venecija, jako lijep Grad, samo što mi se ne sviđa što je puno Cigana da prostite(ne bih htio bi ti nacionalista s ovom rečenicom), ali mislio konkretno na ljude koji prose i koji kradu samim time, ali fascinantno je to što pričaju 8 jezika, a najjači dio kada ti dođe tako jedan čovjek i kaže; koliko para toliko muzikA" haha, krepavao sam.

      Verona, konkretno sam bio na balkonu od Romea i Julije, ništa posebno, za malo starije ljude(60-70) je to možda zabavno, za mene iskreno baš i ne, ostavit ću sliku dolje u prilogu .

      Bio sam i ja u jednoj turi Trieste, Lido di Jesolo, Venice, Verona, Bologna, Rimini, San Marino. Nikad se nisam bolje proveo, iskreno. Prva runda Trieste, nismo se mnogo zadržali bio je jak vjetar sa dosta kiše, pa sam hvatao kišobrane po putu tu sam umal poginuo, dok su svi bili pod nastrešnicama da ne pokisnu ja sam se zabavljao oko broda, slikavao i sl. Mnogo slika sam pogubio nakon što je pao sistem na mobitelu, no imam neke sa dropboxa pa ću rado podijeliti sa vama. Triest1Triest2 (Ovdje me umal odnio vjetar, na propuhu sam bio izašao).

      Posle kratkog zastoja tu idemo dalje. Sljedeće destinacija u putu je bila Palmanova. Kafa, kafa i samo kafa. Tu sam odmarao, dok su ostali trčali da kupe odjeću, slikaju se naokolo sa nabrijanim autima i tako to. Kratak ali dobar odmor, nagledao se dobrih fruza talijana, mnogo čupavih psa. Mnogo lijepo mjesto, iz zraka brutalno izgleda.
      Palmanova1jedina slika iz palmanove, da se ne lažemo imao sam i ja jednu pored jednog baš nabrijanog auta, ali s vremenom je nestala.

      Idemo dalje. Vrijeme je da se pronađe hotel rezervirani i da se lijepo smjestimo. Hotel se nalazi blizu plaže Lido di Jesolo, odličan je, pogled ledi srce. Kiša ni tu nije stajala, vrijeme je da se baci koja fotka sa balkona pošalje obitelji, još uvijek mi je torba na leđima i kofer u ruci, al nekako uspijevam slikat.
      Lido Di Jesolo-Pogled iz Hotela ovaj balkon ću da pamtim do kraja svog života, na balkon kada izađeš možeš zatvoriti vrata balkonska ali ih ne možeš otvoriti sa balkona nego ih netko mora iz sobe otvoriti, baš sam ja tak čovjek koji je uspio zatvoriti vrata a da nije bilo nikog u sobi, zovi, vrišti, dreči, sva sreća bilo je pive pa se moglo i prespavat na balkonu. Oduševljen pogledom, osjetim miris mora, miris tišine, nešto neopisivo. Hotel2Hotel3 Hotel4

      Novi dan. Kafa, balkon, sunce napokon. Vrijeme za doručak u Hotelu i obilazak mjesta. Doručak kao doručak, čaj, kroasan i noga. Obilazim obližnje trogovine, plažu i sl. Lido Di Jesolo2Lido DI Jesolo3Lido Di Jesolo4 Vrijeme nije za kupanja, hladno je bilo previše. Povratak u Hotel i pipreme za polazak u Venice.

      Venice - Ostavit ću malo više slika za Veneciju. Prelijepo je zaista, užasno smrdi u pojedinim dijelovima Venecije. Moram vam ispričati jedan događaj, stajao sam pored slikara koji je izlagao svoje fotografije i prodavao, gledao sam sve to i koju riječ progovorio sa njim oko cijene i oko njegovog posla, zatim sam pljunuo na pod u blizini gdje on tu radi, pa me je napao i htio da se obračuna samnom fizički. Uzeo je zatim džoger i počeo da čisti tu gdje sam pljunuo, stajao sam onako bez riječi haha, prišao i izvinuo sam mu se, rekao je da to ne radim dok sam u Italiji.
      Slike:
      http://ch-slike.com/jHd
      http://ch-slike.com/jH3
      http://ch-slike.com/jH4
      http://ch-slike.com/jH8
      http://ch-slike.com/jHb
      http://ch-slike.com/jHl
      http://ch-slike.com/jHp
      http://ch-slike.com/jHT
      http://ch-slike.com/jHU
      http://ch-slike.com/jHq
      http://ch-slike.com/jHu
      http://ch-slike.com/jHv
      http://ch-slike.com/jHz
      http://ch-slike.com/jM0

      Verona - Eh odavde se sjećam samo kebaba i one figure žene šta već što sam uhvatio za sisu kako bi imao bolju ljubavnu budućnost, potpis na zid. Tu sam izlijepio stikera brat bratu 50 komada. U prilogu neke slike.
      Prilog:

      http://ch-slike.com/jMJ
      http://ch-slike.com/jMX
      http://ch-slike.com/jMm
      http://ch-slike.com/jMs
      http://ch-slike.com/jMC
      http://ch-slike.com/jMS
      http://ch-slike.com/jMk
      http://ch-slike.com/jMI
      http://ch-slike.com/jMc

      Bologna - Ovdje zaista sam presjedio cijeli dan, nisam otišao u obilaz ni 100m, previše sam bio umoran, čak nisam ni jeo u McD samo sam pišao hahaha. Slike u prilogu:
      Slike:

      http://ch-slike.com/jMn
      http://ch-slike.com/jM1
      http://ch-slike.com/jMG
      http://ch-slike.com/jML
      http://ch-slike.com/jMY
      http://ch-slike.com/jM9

      Rimini - Jedva dočekao. Kupao se nije me zanimalo da li je hladno, sunce je toplo bilo a voda previše hladna. Pita talijan a odakle ste vi, bosanci brate bosanci, tko bih se kupao sada?
      Slike:
      http://ch-slike.com/jMt
      http://ch-slike.com/jMy
      http://ch-slike.com/jMF
      http://ch-slike.com/jMa
      http://ch-slike.com/jMH
      http://ch-slike.com/jMM
      http://ch-slike.com/jMQ

      San Marino - Država u državi. Odmorio sam oči za narednih 20 godina, kakav pogled, kakav zrak, čovječe. Slike govore sve.
      Slike:
      http://ch-slike.com/jM2
      http://ch-slike.com/jM6
      http://ch-slike.com/jMD
      http://ch-slike.com/jMN
      http://ch-slike.com/jMW
      http://ch-slike.com/jMi
      http://ch-slike.com/jMj
      http://ch-slike.com/jMr
      http://ch-slike.com/jM7
      http://ch-slike.com/jMK


      Eto ga, nešto kratko, putovanja u životu nikad dosta. Zanemarite ako iskoči koja gramatička greška, brzo je kucano.
      Mi smo tvoji a ti naša, domovina jedina. Tvoj smo bedem, djeca tvoja, zemljo Bosno prkosna!

    13. #20209

      Datum pristupanja
      Jun 2010
      Lokacija
      https://t.me/pump_upp
      Poruke
      8,219
      Teme
      282
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      36 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      4004
      Like (dobivenih)
      2147
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Cr0w[049] Vidi poruku

      Bio sam i ja u jednoj turi Trieste, Lido di Jesolo, Venice, Verona, Bologna, Rimini, San Marino. Nikad se nisam bolje proveo, iskreno. Prva runda Trieste, nismo se mnogo zadržali bio je jak vjetar sa dosta kiše, pa sam hvatao kišobrane po putu tu sam umal poginuo, dok su svi bili pod nastrešnicama da ne pokisnu ja sam se zabavljao oko broda, slikavao i sl. Mnogo slika sam pogubio nakon što je pao sistem na mobitelu, no imam neke sa dropboxa pa ću rado podijeliti sa vama. Triest1Triest2 (Ovdje me umal odnio vjetar, na propuhu sam bio izašao).

      Posle kratkog zastoja tu idemo dalje. Sljedeće destinacija u putu je bila Palmanova. Kafa, kafa i samo kafa. Tu sam odmarao, dok su ostali trčali da kupe odjeću, slikaju se naokolo sa nabrijanim autima i tako to. Kratak ali dobar odmor, nagledao se dobrih fruza talijana, mnogo čupavih psa. Mnogo lijepo mjesto, iz zraka brutalno izgleda.
      Palmanova1jedina slika iz palmanove, da se ne lažemo imao sam i ja jednu pored jednog baš nabrijanog auta, ali s vremenom je nestala.

      Idemo dalje. Vrijeme je da se pronađe hotel rezervirani i da se lijepo smjestimo. Hotel se nalazi blizu plaže Lido di Jesolo, odličan je, pogled ledi srce. Kiša ni tu nije stajala, vrijeme je da se baci koja fotka sa balkona pošalje obitelji, još uvijek mi je torba na leđima i kofer u ruci, al nekako uspijevam slikat.
      Lido Di Jesolo-Pogled iz Hotela ovaj balkon ću da pamtim do kraja svog života, na balkon kada izađeš možeš zatvoriti vrata balkonska ali ih ne možeš otvoriti sa balkona nego ih netko mora iz sobe otvoriti, baš sam ja tak čovjek koji je uspio zatvoriti vrata a da nije bilo nikog u sobi, zovi, vrišti, dreči, sva sreća bilo je pive pa se moglo i prespavat na balkonu. Oduševljen pogledom, osjetim miris mora, miris tišine, nešto neopisivo. Hotel2Hotel3 Hotel4

      Novi dan. Kafa, balkon, sunce napokon. Vrijeme za doručak u Hotelu i obilazak mjesta. Doručak kao doručak, čaj, kroasan i noga. Obilazim obližnje trogovine, plažu i sl. Lido Di Jesolo2Lido DI Jesolo3Lido Di Jesolo4 Vrijeme nije za kupanja, hladno je bilo previše. Povratak u Hotel i pipreme za polazak u Venice.

      Venice - Ostavit ću malo više slika za Veneciju. Prelijepo je zaista, užasno smrdi u pojedinim dijelovima Venecije. Moram vam ispričati jedan događaj, stajao sam pored slikara koji je izlagao svoje fotografije i prodavao, gledao sam sve to i koju riječ progovorio sa njim oko cijene i oko njegovog posla, zatim sam pljunuo na pod u blizini gdje on tu radi, pa me je napao i htio da se obračuna samnom fizički. Uzeo je zatim džoger i počeo da čisti tu gdje sam pljunuo, stajao sam onako bez riječi haha, prišao i izvinuo sam mu se, rekao je da to ne radim dok sam u Italiji.
      Slike:
      http://ch-slike.com/jHd
      http://ch-slike.com/jH3
      http://ch-slike.com/jH4
      http://ch-slike.com/jH8
      http://ch-slike.com/jHb
      http://ch-slike.com/jHl
      http://ch-slike.com/jHp
      http://ch-slike.com/jHT
      http://ch-slike.com/jHU
      http://ch-slike.com/jHq
      http://ch-slike.com/jHu
      http://ch-slike.com/jHv
      http://ch-slike.com/jHz
      http://ch-slike.com/jM0

      Verona - Eh odavde se sjećam samo kebaba i one figure žene šta već što sam uhvatio za sisu kako bi imao bolju ljubavnu budućnost, potpis na zid. Tu sam izlijepio stikera brat bratu 50 komada. U prilogu neke slike.
      Prilog:

      http://ch-slike.com/jMJ
      http://ch-slike.com/jMX
      http://ch-slike.com/jMm
      http://ch-slike.com/jMs
      http://ch-slike.com/jMC
      http://ch-slike.com/jMS
      http://ch-slike.com/jMk
      http://ch-slike.com/jMI
      http://ch-slike.com/jMc

      Bologna - Ovdje zaista sam presjedio cijeli dan, nisam otišao u obilaz ni 100m, previše sam bio umoran, čak nisam ni jeo u McD samo sam pišao hahaha. Slike u prilogu:
      Slike:

      http://ch-slike.com/jMn
      http://ch-slike.com/jM1
      http://ch-slike.com/jMG
      http://ch-slike.com/jML
      http://ch-slike.com/jMY
      http://ch-slike.com/jM9

      Rimini - Jedva dočekao. Kupao se nije me zanimalo da li je hladno, sunce je toplo bilo a voda previše hladna. Pita talijan a odakle ste vi, bosanci brate bosanci, tko bih se kupao sada?
      Slike:
      http://ch-slike.com/jMt
      http://ch-slike.com/jMy
      http://ch-slike.com/jMF
      http://ch-slike.com/jMa
      http://ch-slike.com/jMH
      http://ch-slike.com/jMM
      http://ch-slike.com/jMQ

      San Marino - Država u državi. Odmorio sam oči za narednih 20 godina, kakav pogled, kakav zrak, čovječe. Slike govore sve.
      Slike:
      http://ch-slike.com/jM2
      http://ch-slike.com/jM6
      http://ch-slike.com/jMD
      http://ch-slike.com/jMN
      http://ch-slike.com/jMW
      http://ch-slike.com/jMi
      http://ch-slike.com/jMj
      http://ch-slike.com/jMr
      http://ch-slike.com/jM7
      http://ch-slike.com/jMK


      Eto ga, nešto kratko, putovanja u životu nikad dosta. Zanemarite ako iskoči koja gramatička greška, brzo je kucano.
      I ja sam bio u Sarajevu...San svakog mladica da posjeti, jbg nisam imo fotoaparata u dzepu

    14. #20210

      Datum pristupanja
      Mar 2016
      Poruke
      387
      Teme
      28
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      26 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      8 min
      Like (kliknutih)
      745
      Like (dobivenih)
      341
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Cr0w[049] Vidi poruku

      Bio sam i ja u jednoj turi Trieste, Lido di Jesolo, Venice, Verona, Bologna, Rimini, San Marino. Nikad se nisam bolje proveo, iskreno. Prva runda Trieste, nismo se mnogo zadržali bio je jak vjetar sa dosta kiše, pa sam hvatao kišobrane po putu tu sam umal poginuo, dok su svi bili pod nastrešnicama da ne pokisnu ja sam se zabavljao oko broda, slikavao i sl. Mnogo slika sam pogubio nakon što je pao sistem na mobitelu, no imam neke sa dropboxa pa ću rado podijeliti sa vama. Triest1Triest2 (Ovdje me umal odnio vjetar, na propuhu sam bio izašao).

      Bome i ti si dosta proputovao, lijepo je to iskustvo i uvijek će biti.



      I sad na red je došla jedna dosta bojažljiva tema za neke ljude, a i za mene također, pošto mi to ni malo nije drago bilo ni čitati, a bogami sam imao i šta čuti.

      Dosta je jedna riječ. Klaunovi. tzv. killer clowns.

      Došli su nažalost u Hrvatsku, a čini mi se i u moj grad, naime, čuo sam jednu priču, od prijatelja i njegovo oca, da li je istinita nisam siguran, ali mogao bi se večeras vrlo lako uvjeriti u to.

      Naime, kaže da mu je sinoć oca prestrašio klaun sa macom(veliki čekić za razbijanje poda i sličnih malo većih stvari, za onog tko ne zna što je maca.), pošto mu se otac bavi građevinom u to vrijeme je radio nešto po kući za jednog prijatelja, naravno, to je bilo navečer, pa mi ta priča ne drži vodu, pošto ne znam šta imaju radit navečer po građevini, ili je to bila samo neka ophodnja, nisam siguran, no vidjet ćemo, također da napomenem, pošto je klaun bio na toj ruti gdje bi ja večeras trebao ić jer imam nekih obaveza, tj. moram prohodati cijeli grad tj 4km pa eto ako je tu, vjerovatno ću ga susresti, ćega se bojim naravno, ali ide par mojih frendova, pa ćemo vidjeti koji je to psihopat spreman plašit ljude okolo. Šta vi imate reć za ovu temu? Za mene malo nepovjerljiva tema, no eto.. Živi bili pa vidili.

     

     
  • Stranica 2021 od 2526 PrviPrvi ... 10211521192119712011201920202021202220232031207121212521 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •