Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 2004 od 2525 PrviPrvi ... 10041504190419541994200220032004200520062014205421042504 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 20,031 do 20,040 od 25250
    1. #20031

      Datum pristupanja
      Jun 2013
      Lokacija
      BiH, Tuzla
      Poruke
      5,125
      Teme
      283
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      21 post(ova)
      Označen(a)
      12 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      527
      Like (dobivenih)
      1325
      Rep
      Ma def. bi bilo bolje da se to pravilo 3 posta na dan ukine. Evo i većina se slaže ovdje, pa zašto da ne.
      A Adonis što kažeš za opomenu, to treba ostavit da može moderator, jer ako ne može moderator, dok on posta tamo u PDF, pa GMODovi riješe, to je procedura. Ovako moderator vidi prekršeno pravilo, dadne opomenu, to mu je minuta posla Ha ya.




    2. Like SEMASE se sviđa ovaj post
    3. #20032
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od #Andy Vidi poruku
      Ma def. bi bilo bolje da se to pravilo 3 posta na dan ukine. Evo i većina se slaže ovdje, pa zašto da ne. A Adonis što kažeš za opomenu, to treba ostavit da može moderator, jer ako ne može moderator, dok on posta tamo u PDF, pa GMODovi riješe, to je procedura. Ovako moderator vidi prekršeno pravilo, dadne opomenu, to mu je minuta posla Ha ya.
      Mislim da nisi svjestan kaj znaci 'većina'.. da bi bila vecina potrebno je imati 51% ljudi koji podrzavaju jednu opciju naspram 49% druge opcije. Uzevsi u obzir vasa dva glasa za prioritetno skupljanje postova i spammanje naspram 2 kontra toga skuzis da se radi o izjednacenom misljenju; a sad tome pridodaj novu osobu na ovoj stranici koja se protivi tome (u ovom slucaju ja) - skuzis da je tvoja "vecina" iz jednakosti pala u "manjinu" i posto si sam trazio da se pravila podforuma priklone vecinskom misljenju.. upravo si podrzao postojana pravila.

      __

      No i da zazivam dopustenje za vecim spamom, da mi to i bude neki prioritet nakon ovog dijela iz kfa-ovog posta ne bi to napravio od srama

      Problem na CH je, da ima vec od samog pocetka zgrijesen pristup do stvari. Ja krecem sada prema 20 godina sa forum iskustvima (kao clan i malo manje kao staff) i ovo je moj prvi forum gdje sam naisao na neka pravila i toliko kompleksnosti oko svega. Do sada svaki forum na kojem sam bio je imao tako zvani "spam section" gdje su ljudi bubali gluposti te nitko nije moderirao jer sa samu posjetu u kategoriju si znao u sta si usao..te nigdje nije bio neki problem oko toga da bi tko sebi nabijao postove, bilo je par pojedinaca ali nikoga nije bila briga oko njih jer su se drzili svojih kategorija.. Dok na CHju, neki pravi karier od toga. A razlog tome je tako zvani balkan express.

      No eto kako vas volja..

      __
      @kfa sto se tice prijenosa pravila s drugih foruma, to sam napomenuo odma u pocetku ove diskusije; treba napraviti spam zonu, tako da samim time neke teme ostanu postedene okorjelih spammera. I ponovo kao i prvi puta izdvajam primjer Fan Art galerije jer se tamo najcesce prosipa "pamet" ljudi koji s photoshopom nisu radili. Nije to ni toliko problem kaj nisu radili s photoshom nego domet radova, grafickih obrada, logotipova itd. im je 'napravio od joze mali' pa se s time krece u usporedbe jer bolje nisu ni vidjeli (dobar dio). I zato bi ili trebalo ukinuti brojanje postova u odredenim pdfovima ili dozvoljeno komentiranje samo onima koji se istim stvarima koriste/bave.

      Al da u pravu si, tonu pravila je na CHu. Svaki pdf ima druga pravila, s eventualnim prelaskom na drugu forum bazu treba drukcije zapoceti s jasno postavljenim pravilima. Odredenom spamm zonom i rigoroznim kaznama za spamanje i 'prosipanje pameti' po pdfovima koji za to nisu namjenjeni.

      A za image uploadere, ok. To je bio samo prijedlog da se uzme u obzir zbog nestjanja slika. No ako imas kakve planove za dalje (a kazes da imas) onda cemo se jos toliko strpiti.

    4. Like arrizabalaga77, SEMASE se sviđa ovaj post
    5. #20033
      Andrés avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Reykjavik, Iceland
      Poruke
      13,684
      Teme
      1284
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      224 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      13196
      Like (dobivenih)
      5480
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Adonis Vidi poruku
      Koja je svrha onda opomena ako ne na ukazivanje krsenja pravila?

      Nema smisla onda ne maknuti to pravilo, kada jedan mod moze sve. Kao sto napisao, bitno da se ne prekrsi opce pravilo foruma

      To bih ja tebe trebao pitati. Imao si ih 25+, i nisi naučio? Vjerojatno ćeš ih i dalje dobivati, i vjerojatno nećeš naučiti. Ja sam jednom dobio opomenu, nakon nje sam naučio da kada negdje želim postati, pročitam pravila tog podforuma ili te teme.

      To se pravilo neće ukinuti, jer ima smisla i spriječava vas da spammate ovdje. Tako da je to riješeno.

      @#Andy;, moderatori imaju mali uskličnik ispod svakog posta. Kada neki post krši neko od pravila, oni preko tog uskličnika prijave post. I to je sva mudrost. Nema potrebe da oni daju opomene jer prije dok se tako davalo nije se moglo kontrolirati davanje opomena i svi su dobijali raznorazne opomene. Sada samo 10-ak ljudi na forumu ima tu opciju, i stvari teku glatko. Uopće nije neka procedura.

    6. Like SEMASE se sviđa ovaj post
    7. #20034
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Chevantón Vidi poruku
      Kad bi barem presli na SMF forum
      to sam i zoranu predlagao

      - mali milijun statistika
      - kad covjeka banas, ustvari ga ne banas, nego mu samo onemogucis postanje ili mu sakrijes odredeni dio foruma
      - imas dio foruma u kojem mozes spamat koliko oces a da ti te postove ne ubraja u 'Broj postova'..

      samo bi trebalo napravit dizajn i bila bi pjesma
      sa SMFa se i preslo na vBulletin

      sve kaj si nabrojao moze se i na vBulletinu, jbo SMF

      na free forum platformama mozes podesiti brojanje/ne brojanje postova, tajne kategorije itd. tako da ono

      smf bi bio korak u nazad

    8. Like SEMASE se sviđa ovaj post
    9. #20035

      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Poruke
      2,755
      Teme
      27
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      124 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      166
      Like (dobivenih)
      1315
      Rep
      SMF se koristio do 2010e godine. Zato su najstariji akaunti ovdje septembar 2010. godina ( osim ako je datum namjesten naknadno ). To bi bilo kao da predjemo sa konja na magarca.

    10. Like arrizabalaga77, SEMASE se sviđa ovaj post
    11. #20036
      kfa
      Deleted User
      SMF i ostali besplatni forumi nisu ni opcija. Super su za male zajednice ili take sto tek zapocinju ali ti za malo vece zajednice trebas stabilnost, podrsku i garanciju..toga na besplanih ili hakovanih (nulled) forumima nema...pa tako, kupi se i gotovo.
      Posljednje uređivanje od kfa : 18-03-16 at 16:59

    12. Like SEMASE se sviđa ovaj post
    13. #20037
      Cyrus avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Sanтa Barbara,California
      Poruke
      26,543
      Teme
      631
      CHB
      481
      Spomenut(a)
      117 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      148
      Like (dobivenih)
      2399
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Andrés Vidi poruku

      To se pravilo neće ukinuti, jer ima smisla i spriječava vas da spammate ovdje. Tako da je to riješeno.
      Onda uvedi u svim temama offtopica 3 posta dnevno.
      Ako ne, onda tko hoće, neka cjeli fotoalbum u slike igrača objavi postepeno. Moze?
      Global Moderator || CHRP GameSage level 1 || LSPD Legenda || Portal Team Voditelj

    14. Like SEMASE se sviđa ovaj post
    15. #20038

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Pa ograničiti temu kao što je Nogomet na 3 posta dnevno je nešto totalno besmisleno, jer se tu često vode rasprave koje uključuju više korisnika, posebno kada ima više utakmica. Stari raspored je bio bolji, ali Bože moj, ne treba pravila dirati u svakom slučaju. Zajednici nije cilj zadržavati članove koji nisu igrački aktivni, tako da se njima (nama) nema šta udovoljavati. Forum gaming tipa, ovo ostalo da se eto kao malo više članovi upoznavaju i komuniciraju.
      Ograničite nogomet na 3 posta -> Anđelo, Harry, Krešo, Matteo i ja na aparatima haha

    16. Like Harry, SEMASE se sviđa ovaj post
    17. #20039
      kfa
      Deleted User
      Nah, nema smisla sad forsirati da se ima samo korisnike tipa gaming .. svrha foruma je druzenje i informacije vezane na sta god je u pitanju .. Znam da je barem bilo ako nije i jos dalje potrebno tijekom registracije obavezno ispuniti polje za RP ime, sto je glupost. Pa tako odvajati ljudi samo zato sto ne igraju od drugih nema smisla.. Svi su kroz neki "gaming" proces dosli ovdje, pa tako ako imaju zelju da ostane i nakom sto ne igraju vise..sto ne. Svakako dok ne prave galame, sapunica i provociranja je svako dobrodosao te nema veze dali igra ili ne, isto valja i za suprotno.

    18. Like SEMASE se sviđa ovaj post
    19. #20040
      Andrés avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Reykjavik, Iceland
      Poruke
      13,684
      Teme
      1284
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      224 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      13196
      Like (dobivenih)
      5480
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Adonis Vidi poruku
      Onda uvedi u svim temama offtopica 3 posta dnevno.
      Ako ne, onda tko hoće, neka cjeli fotoalbum u slike igrača objavi postepeno. Moze?

      Uvedeno je samo u "spammerskim" temama, hajmo reći.. Pod te, za mene spammerske teme, spadaju teme za svaku vrstu glazbe, i naravno ovaj chat u kojem se može pisati sve i svašta.

      U ostalim temama su kvalitetne rasprave, u kojima ja, ti i svi možemo i da naučimo ponešto.

      @North;, ja bih izdržao i nekako pošto sam većinom na forumu poslje 4/5.

    20. Like Harry, SEMASE se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 2004 od 2525 PrviPrvi ... 10041504190419541994200220032004200520062014205421042504 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •