Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 2002 od 2526 PrviPrvi ... 10021502190219521992200020012002200320042012205221022502 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 20,011 do 20,020 od 25252
    1. #20011
      z3k0 avatar
      11-12-21 (10 godina s Vama!)
       
      Datum pristupanja
      Dec 2011
      Lokacija
      Clouds, Sky
      Poruke
      2,972
      Teme
      175
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      105 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2920
      Like (dobivenih)
      1218
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od kfa Vidi poruku
      Na internetu pobrisati 6 godine povijesti je isto kao da zapocinjes novi brand. Ne mozes usporediti 2 i 6 godina nikako ..jer su to jabuke i hruske. Pa da se razumijemo - meni licno bi bilo 100 puta bolje da se zapocinje od nule jer prebacivanje bi prebacilo i malo more problema, problema kao lazni racuni, datumi registracije i sta ti ga ja znam..ali tu je u pitanju povijest pa tako znaci vise to nego sta je lakse nekome (u tom slucaju meni..).
      Je da istina ipak CH zajednica vuče povijest i to dugačku, malo bi bilo glupo to sad tako rečeno uništiti radi "novog počeka".
      Malo otežana situacija Skupiš odredjeni broj postova, odredjenu reputaciju i sad se desi restart, malo bi tko to htio ispoceka sve.
      Mozda neki i bi u ovom slučaju Marcel, sjećam se toga svi acc-ovi su bili pobrisani i sve je ispoceka krenulo.
      I vjerujem da bi ti bilo lakše da se krene sve ispoceka. Od nule, ali opet sa toliko članova i sad da se to sve pobriše :/ hm.
      Nebi bilo uredu :/

      Hell with PlayStation, I'm still on my first man on some Zelda.
      Nintendo, bitch!


    2. Like SEMASE se sviđa ovaj post
    3. #20012
      Cyrus avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Sanтa Barbara,California
      Poruke
      26,604
      Teme
      631
      CHB
      481
      Spomenut(a)
      117 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      148
      Like (dobivenih)
      2400
      Rep
      Pa baš zato se i briše, jer se nakupi memorije , jednom je pisalo na forumu Suspended , u takvom smislu, nisi uopće imao opciju ništa uradit [kao da si banan ] nakon toga se izjasnili administratori da je to zbog prevelike memorije
      Global Moderator || CHRP GameSage level 1 || LSPD Legenda || Portal Team Voditelj

    4. Like SEMASE se sviđa ovaj post
    5. #20013
      kfa
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Chevantón Vidi poruku
      Onda produzi vijek slika koje se uploadaju na ch-slike.com (na puno duzi period nego sto je sad)...

      Koji je smisao objavljivanja slika na ch-slike.com ako se one nece vidit nakon nekog perioda (cca 6. mjeseci, 1 godina...nez tocno koliko je trenutno)..Ipak su to neke uspomene, sta ti ja znam, uglavnom bilo bi puno bolje da slike ostaju puno duze, a ne da bude broken link
      ch-slike nije file sharing service i nije tamo da si netko pravi albume nego je tamo da se moze uploadovati nebitne slike..stvari koje trebas u nekom trenu (primer dokaz bana..) .. ako zelis da ti traje imas za to bolje usluge/service pa si tamo stavljaj i vodi arhiv.

    6. Like SEMASE se sviđa ovaj post
    7. #20014
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od kfa Vidi poruku
      ch-slike nije file sharing service i nije tamo da si netko pravi albume nego je tamo da se moze uploadovati nebitne slike..stvari koje trebas u nekom trenu (primer dokaz bana..) .. ako zelis da ti traje imas za to bolje usluge/service pa si tamo stavljaj i vodi arhiv.
      to nema nekog smisla, tipa one teme..

      - najbolji dogadaji sa servera i takve sheme.. postvite slike koje pamtite

      pa CHRP slike/video, CHDM slike/video, CHFR slike/video itd. itd.

      Sve se skupljalo u te teme, tamo su bile slike od kad je CH-SLIKE servis uveden (negdje 2012a - 2013a ako se ne varam). Znaci samo od tada je bilo uploadano tonu slika, a kud stranice koje su cenzurom razjebane na kojima je bilo miljun radova. Dosta nasih fan art galerija je propalo zbog uvodenja ch-slika. Jedno vrijeme su svi ostali i bili zabranjeni na chu, tako da ne postoji FA galerija ciji se svi radovi mogu pregledati bas zbog tog konstantnog 'ciscenja memorije'

      Ukinite cenzuru na drugim image uploaderima pa da makar od 2016e pa na dalje dok ce se ovo odrzati nam slike prestanu nestajati.

      *u mojoj galeriji koju sam otvorio 2011e godine na prvoj stranici vidljive su dvije .gif animacije znaci (mislim da sam uploadao na tinypic da ne idem sad gledati) odrzalo se 5 godina, a u periodu od 2012/13e pa do osmog-devetog mjeseca 2015e niti jedna slika sa ch-slike nije vidljiva

    8. Like arrizabalaga77, SEMASE se sviđa ovaj post
    9. #20015
      kfa
      Deleted User
      Za to da ste izgubili onaj mali dio od svih slika koji je zapravo bio kvalitetan i ga bi imalo smisla odrzati se mozete zahvatili proslome vodstu. Vise jim je bilo do donacija nego jim je bilo do toga da bi forum podesili kako treba. Danas bi vi lijepo mogli imati sve to sacuvano u galerijama i postovima na forumu direktno te bi bio "dio namjestaja". Ali vise su jih brinule donacije nego sta drugo..pa tako sta god nije bilo direktno vezano na to je zavrsilo na sporednom putu i se je rijesavalo na balkan express nacin.. a sada kada je naletjelo na zid pa ocekujete svi cuda. Cuda nema momci. I dok se moze uloziti trud, vrijeme i novac, boga mi, necu bacati novac samo za to da netko moze sebe gledati na sliki od 2012'e te se diviti drustvu koji je ovaj forum posjetio zadnji put 2014..

      I na vase pitanje zasto ne ostali linkovi:
      1) Jer protok kosta te pravis duplo put ako imas remote sharing
      2) Jer je malo more imbecila koji zele navuci ljudi da klikne na link i krade session i cookije te tako uvaljuju u racune .. nije tezko kupiti domen tipa upload.tinyic.hr.com, naci tutorial kako podesiti i namamiti nekoga da klikne..

    10. Like SEMASE se sviđa ovaj post
    11. #20016
      Cyrus avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Sanтa Barbara,California
      Poruke
      26,604
      Teme
      631
      CHB
      481
      Spomenut(a)
      117 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      148
      Like (dobivenih)
      2400
      Rep
      Na forumu postoji, nešto tipa kao privitak, attachments, jel?

      Da li se tako mogu uploadati slike, pa da stoje?
      Global Moderator || CHRP GameSage level 1 || LSPD Legenda || Portal Team Voditelj

    12. Like SEMASE se sviđa ovaj post
    13. #20017
      kfa
      Deleted User
      Da postoji. Postoji i galerija ali to sve padne na prvi dio problema: Forum nije bio odrzavan kako treba pa sad bilo sta upaliti je rizik. Galerije je Zoran iskljucio zbog nekog razloga pa dok ne saznam koji je to razlog necu omoguciti jer bili su i exploiti tipa include remote file za galeriju. Ista fora je bila je moguca i na privitkima. Kod potegnes crto i spravis sve u kontest zavrsis na pocetku: Forum nije bio odrzavan te je i zastario pa tako se nezna sta sve od exploita ima vani te sta sve je bilo rijeseno tijekom odrzavanja i sta ne..Pa tako, dok se software jos odrzava sa strane developera, je to bas ovako, vise za foru nego realno..mada radi balkan expressa ima i bez toga dovoljno problema.

    14. Like SEMASE se sviđa ovaj post
    15. #20018
      crack. avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Tri jedan nula nula nula
      Poruke
      5,560
      Teme
      255
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      119 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      3284
      Like (dobivenih)
      1450
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od kfa Vidi poruku
      Za to da ste izgubili onaj mali dio od svih slika koji je zapravo bio kvalitetan i ga bi imalo smisla odrzati se mozete zahvatili proslome vodstu. Vise jim je bilo do donacija nego jim je bilo do toga da bi forum podesili kako treba. Danas bi vi lijepo mogli imati sve to sacuvano u galerijama i postovima na forumu direktno te bi bio "dio namjestaja".
      Pa tako ti to ide prijatelju.. Trenutno se oko novca svijet okreće, njima ti je u glavi bilo "zašto od donacija ulagati u server kada možemo strpati sebi u džep". Kada im je falilo novaca pisali su da se server gasi i pisali su poveće cifre da treba za "održavanje" servera i tako to.. Znam jer se dosta ljudi javljalo oko takvih gluposti i doniralo stvarno velike novce što je po meni žalosno. Obrtali su velike novce na maloj dječici od 12-13 godina.

    16. Like SEMASE se sviđa ovaj post
    17. #20019
      kfa
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Casseau Vidi poruku
      Pa tako ti to ide prijatelju.. Trenutno se oko novca svijet okreće, njima ti je u glavi bilo "zašto od donacija ulagati u server kada možemo strpati sebi u džep". Kada im je falilo novaca pisali su da se server gasi i pisali su poveće cifre da treba za "održavanje" servera i tako to.. Znam jer se dosta ljudi javljalo oko takvih gluposti i doniralo stvarno velike novce što je po meni žalosno. Obrtali su velike novce na maloj dječici od 12-13 godina.
      Ne zelim zapocinjeti kakvu svadju ili komentare toga tipa jer necu ja blatiti nikoga jer nemam prava tj ni nema smisla. Moj post se nije odnosio na to da so uzimali pare i radili sa tome sta god vec jesu, nego na to da bi mogli svi koji su bili prije nas voditelji, barem malo pobriniti oko foruma i ne samo odrzavati status quo ala "da ide, dok radi". Mada je vjerojatno u pozadini i pola drugih stvari sa kojim nisam upoznat (kakve permisje su imali / sta su mogli..) bi svakako svejedno mogli neke stvari bolje odraditi.

    18. Like SEMASE se sviđa ovaj post
    19. #20020
      el Krzna
      Deleted User
      S obzirom da napokon imamo normalne voditelje (pod normalnim mislim da sa njima možeš u svako vrijeme stupiti u kontakt i dobiti mišljenje). Sa svim prošlim voditeljima si mogao komunicirati jedino ako uradiš nešto loše, onda ide ban ili brisanje accounta.
      S ovima je druga priča, pa tako mislim da sve dok traje ova rasprava u ovom chatu da se ne mari na pravilo "3 posta u jednom danu". Ako se Andres i Wicky slažu naravno, jer gdje će se drugo raspravljati ako ne tu (a tema je zanimljiva), a nema smisla da se mora paziti na 3 posta.

      Pošto je kfa već zaslužio opomenu hahahaha

    20. Like Andrés, crack., Lothbrok, Wicky, pyrozeN, SEMASE se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 2002 od 2526 PrviPrvi ... 10021502190219521992200020012002200320042012205221022502 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •