Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 1953 od 2526 PrviPrvi ... 9531453185319031943195119521953195419551963200320532453 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 19,521 do 19,530 od 25251
    1. #19521
      Cyrus avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Sanтa Barbara,California
      Poruke
      26,590
      Teme
      631
      CHB
      481
      Spomenut(a)
      117 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      148
      Like (dobivenih)
      2400
      Rep
      šteta je omladine, nisu ni počeli živjeti, i zivot im postane smrt u tren oka
      Global Moderator || CHRP GameSage level 1 || LSPD Legenda || Portal Team Voditelj

    2. #19522
      el Krzna
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Brat Marley Vidi poruku
      Tako i moj drug, ima 18 godina tek je polozio slupo auto jedno 3-4 puta do sada, roditelji mu daju sta hoce tako je to kad se vrate iz Njemacke ljudi pa imaju para, drogira se pije propao u skoli ali jbg takav je zivot, tako ima neki roditelja da ih boli briga za sve a kasnije se fataju za glavu
      Vidiš kakvih sve situacija ima, a tebi je možda teško jer ti je ipak drug. Al' doći će vrijeme kad će shvatiti da je pogriješio ili on ili roditelji

    3. #19523

      Datum pristupanja
      Aug 2012
      Poruke
      6,791
      Teme
      131
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      17 post(ova)
      Označen(a)
      11 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      795
      Like (dobivenih)
      974
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od el Krzna Vidi poruku
      Vidiš kakvih sve situacija ima, a tebi je možda teško jer ti je ipak drug. Al' doći će vrijeme kad će shvatiti da je pogriješio ili on ili roditelji
      E moj jarane tesko da ce on doci do pameti, i imao je dobar posao raznosio hranu finu platu imao, ali jbg dao otkaz i znas sta sad radi? Krade palete buraz i prodaje, zalosno...

    4. #19524

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Al dobro nekada su i roditeljima ruke vezane, ne možemo gledati sve sa naše strane. Važno je i znati za granicu u svemu. I ja sam radio svašta, ali ipak sam imao neku razumnu granicu. Znam dosta roditelja koji bi ruku dali da su njihova djeca zlatna, ali u stvarnosti je upravo suprotno. Dosta se od njih krije, što ne mislim da je ispravno i izgubio se taj osjećaj za granicu

    5. #19525
      z3k0 avatar
      11-12-21 (10 godina s Vama!)
       
      Datum pristupanja
      Dec 2011
      Lokacija
      Clouds, Sky
      Poruke
      2,972
      Teme
      175
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      105 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2920
      Like (dobivenih)
      1218
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      Al dobro nekada su i roditeljima ruke vezane, ne možemo gledati sve sa naše strane. Važno je i znati za granicu u svemu. I ja sam radio svašta, ali ipak sam imao neku razumnu granicu. Znam dosta roditelja koji bi ruku dali da su njihova djeca zlatna, ali u stvarnosti je upravo suprotno. Dosta se od njih krije, što ne mislim da je ispravno i izgubio se taj osjećaj za granicu
      Hm vidis tu si u pravu, ali opet tu su oni da ti kazu nemoj to ! I oni su odgovorni za tebe, na bilo koji nacin te trebaju sprijeciti da to nebude tako, ovo su malo preduboke teme, jer ja nikad nisam imao roditelje.... Ali dobro to nije bitno, klinci se danas drogiraju svakakvim kemijama i svakakvim sranjima, pa kako od tako nekog tko je ''popusio'' takozvani ''osvjezivac zraka'' i tko nije priseban sjedne za volan karikiram i pokupi 2 ljudi, i njemu se sudi 3-5 godina zatvora a onom tko boluje od PTSP-a i ubije nekoliko ljudi zato jer je bolestan ima ratna sjecanja i doktori ga ne ljece kako bi spadali on dobije od 20-40 godina zatvora, tako je bar u HR, znaci uzas, kako ocekivati da mladi ne rade gluposti kad neznaju kakve su posljedice.... Ali **** ga, sto se mene tice, to je sve katastrofa, pogotovo ta ''kemija'' koju svaki dan izmisljaju nesto novo... Nije nikako uredu da unistavaju nase zivote tako necime.... Nasuprot toga trebali bi se poceti baviti vise ''stanovima za stanovnistvo'' koliko beskucnika ima, da nemaju nista za jesti i piti, dok se ostali razmecu novcima na kud i kamo.... Umjesto da uloze u neke projekte, recimo svaki beskucnik bi mogao izdvojiti 500 kn za stan, jer zna da ima krov nad glavom, i da uvedu vise te ''radne pozicije'' da svi ljudi imaju gdje raditi a ne da je u HR. koja ima 4,253 milijuna stanovnika... njih 17.5 posto nezaposleno to je katastrofa, trebamo se malo ugledat na sjeverne zemlje kao sto je Austrija ljudi imaju 8,474 milijuna stanovnika i stopa nezaposlenih im je 4.9 pa haloo. nemamo sta dalje pricati, jednostavno drzava je u takvoj katastrofi da to nisu istine. !

      Hell with PlayStation, I'm still on my first man on some Zelda.
      Nintendo, bitch!


    6. Like Nije dostupno se sviđa ovaj post
    7. #19526
      Cyrus avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Sanтa Barbara,California
      Poruke
      26,590
      Teme
      631
      CHB
      481
      Spomenut(a)
      117 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      148
      Like (dobivenih)
      2400
      Rep
      Ma meni se ne svida sto se na temelju toga opcenito pravda : mladost - ludost ; pubertet pa normalno je da su nenormalni i ne misle.

    8. #19527
      el Krzna
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      Al dobro nekada su i roditeljima ruke vezane, ne možemo gledati sve sa naše strane. Važno je i znati za granicu u svemu. I ja sam radio svašta, ali ipak sam imao neku razumnu granicu. Znam dosta roditelja koji bi ruku dali da su njihova djeca zlatna, ali u stvarnosti je upravo suprotno. Dosta se od njih krije, što ne mislim da je ispravno i izgubio se taj osjećaj za granicu
      Istina, nekad roditelji pokušavaju sve uraditi kako bi bilo sve dobro, ali ko zna šta je takvim ljudima u glavi, zašto to rade i zašto se ne dozovu pameti

    9. #19528
      sabit_iztarcina avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2015
      Lokacija
      BiH
      Poruke
      1,835
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      9 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      82
      Like (dobivenih)
      273
      Rep
      Kakva je ovo magla covjece
      nikad se ne pomjera nista se zivo ne vidi ,šta mislite oce li bit i gore ?

    10. #19529
      el Krzna
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Kenshin_Yuachi Vidi poruku
      Kakva je ovo magla covjece
      nikad se ne pomjera nista se zivo ne vidi ,šta mislite oce li bit i gore ?
      Stvarno je užas ovako. Čekao sam neki papir da mogu pravit vozačku koju mi mora donijeti instruktor, a u petak je bila tolika magla da se nije vidjelo pola metra ispred sebe i nije smio voziti. Kažu da od 15. počinje prava zima, snijeg i ostalo

    11. #19530
      sabit_iztarcina avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2015
      Lokacija
      BiH
      Poruke
      1,835
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      9 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      82
      Like (dobivenih)
      273
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od el Krzna Vidi poruku
      Stvarno je užas ovako. Čekao sam neki papir da mogu pravit vozačku koju mi mora donijeti instruktor, a u petak je bila tolika magla da se nije vidjelo pola metra ispred sebe i nije smio voziti. Kažu da od 15. počinje prava zima, snijeg i ostalo
      danas ono kod mene sunce izaslo mozda na 1/2 min i odma se smraci sve
      ono ne znaš ni kad je jutro ni ništa uvjek isto sve ahhah

     

     
  • Stranica 1953 od 2526 PrviPrvi ... 9531453185319031943195119521953195419551963200320532453 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •