Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 1936 od 2526 PrviPrvi ... 9361436183618861926193419351936193719381946198620362436 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 19,351 do 19,360 od 25252
    1. #19351
      crack. avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Tri jedan nula nula nula
      Poruke
      5,560
      Teme
      255
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      119 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      3284
      Like (dobivenih)
      1450
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku
      nadam se najboljem i da lazno domoljublje nece pobjedit.
      Bilo kako bilo, ja to smatram kao svoju građansku dužnost otići glasati, a pošto su svi ista govna glasao sam po principu da glasam za nekoga tko sigurno neće biti dobar s glasovima.. Ne znam, meni je to svakako isto, ne pratim tu politiku, a i ne zanima me baš. I onako sam kao većina naših mladih koji planira završiti školu i ići trbuhom za kruhom..

    2. #19352
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od CRACK Vidi poruku
      Bilo kako bilo, ja to smatram kao svoju građansku dužnost otići glasati, a pošto su svi ista govna glasao sam po principu da glasam za nekoga tko sigurno neće biti dobar s glasovima.. Ne znam, meni je to svakako isto, ne pratim tu politiku, a i ne zanima me baš. I onako sam kao većina naših mladih koji planira završiti školu i ići trbuhom za kruhom..
      Ja sam mlad i Hrvat sam. Pratim politiku, a zaradujem vlastitim znanjem i ne planiram napustati rodnu grudu.

      Nakon 99.5% odradenih mjesta izjednacenje 59 (naravmo sa bosnom oprostite dijasporom u kojoj izade ni 5% ljudi, a dobi se 3 mandata umjesto jednog kojeg su jedva i zasluzili). SDP 56 sa naravno 3 IDSa. A sad cemo vidjeti kako ce se postaviti MOST.

    3. #19353
      KenshiN avatar
      Datum pristupanja
      Mar 2014
      Poruke
      9,832
      Teme
      158
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      69 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      1705
      Like (dobivenih)
      1731
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      Kakav SDP, to se ne može nazvati SDPom, isto kao i kod nas. Kakvi su to socijalisti koji od svog naroda kradu
      E pa hajd znadni ko od njih krade ko ne ,a i nemoš im ništa staš mu

    4. Like crack. se sviđa ovaj post
    5. #19354
      crack. avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Tri jedan nula nula nula
      Poruke
      5,560
      Teme
      255
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      119 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      3284
      Like (dobivenih)
      1450
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku
      Ja sam mlad i Hrvat sam. Pratim politiku, a zaradujem vlastitim znanjem i ne planiram napustati rodnu grudu.
      Gledaj, ja samo razmišljam kao većina moga uzrasta jer, realno je da ja vjerojatno neću imati posla u svojoj struci kao ekonomist. Jedino što bi me zadržalo ovdje, a vjerojatno i hoće su moja obitelj, prijatelji i cura. Ovdje se vidim kroz par godina jedino ako počnem zarađivati od glazbe što je jako mala šansa pošto je Hrvatska HipHop scena u rasulu i ništa se ne poštuje.

    6. #19355
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od CRACK Vidi poruku
      Gledaj, ja samo razmišljam kao većina moga uzrasta jer, realno je da ja vjerojatno neću imati posla u svojoj struci kao ekonomist. Jedino što bi me zadržalo ovdje, a vjerojatno i hoće su moja obitelj, prijatelji i cura. Ovdje se vidim kroz par godina jedino ako počnem zarađivati od glazbe što je jako mala šansa pošto je Hrvatska HipHop scena u rasulu i ništa se ne poštuje.
      Neinformiranost i nezainteresiranost za politiku je problem tebe i tvojeg drustva. Ako te ne zanima nitko te ne moze uvjeriti u drugo, ali nije u redu onda da se povlaci prica 'svi su ista govna'; 'ista stvar ko bude vladajuci' itd. Jer razlika je kad drzavu unistis ili kada drzavu oporavljas.

    7. #19356
      crack. avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Tri jedan nula nula nula
      Poruke
      5,560
      Teme
      255
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      119 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      3284
      Like (dobivenih)
      1450
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku


      Neinformiranost i nezainteresiranost za politiku je problem tebe i tvojeg drustva. Ako te ne zanima nitko te ne moze uvjeriti u drugo, ali nije u redu onda da se povlaci prica 'svi su ista govna'; 'ista stvar ko bude vladajuci' itd. Jer razlika je kad drzavu unistis ili kada drzavu oporavljas.
      Istina, to je isključivo moj problem, ali što da ti kažem. Narod je izgubio volju za izborima, većini ljudi isto kao i meni sve spada u isti kofer jer obečavaju, a slabo što naprave. Najavili su niz reformi, vidjet ćemo što će se dogoditi u naredne četiri godine.. Normalno, nadamo se boljemu, a kako bude, bit će. Ja nisam tu da sudim nekoga, ja sam tu da iznesem svoje stavove i mišljenja..

    8. #19357
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od CRACK Vidi poruku
      Istina, to je isključivo moj problem, ali što da ti kažem. Narod je izgubio volju za izborima, većini ljudi isto kao i meni sve spada u isti kofer jer obečavaju, a slabo što naprave. Najavili su niz reformi, vidjet ćemo što će se dogoditi u naredne četiri godine.. Normalno, nadamo se boljemu, a kako bude, bit će. Ja nisam tu da sudim nekoga, ja sam tu da iznesem svoje stavove i mišljenja..
      Ni to nije istina, jer zadnjih nekoliko izbora pokazuje trend rasta izlaska na biracka mjesta, a takoder i smanjenje nevazecih listica (unatoc dodavanju preferencijalnog glasanja koje nije mi jasno kako, ali velik broj ljudi ne shvaca). Sve ovisi o odluci MOSTa, hoce li Hrvatska Rasti ili ce jedna ruka na srce, a druga trpati u dzep. Dosegnuo sam max broj dozvoljenih postova ovdje, tako da s ovim i zavrsavam daljnu raspravu o ovoj temi ovdje - laznim domoljubima smeta moj prijasnji sig pa im sigurno smetaju i moji postovi

      Hrvatska Raste, ospori ako mozes.

      A evo i prikladni video sa prikladnom glazbenom podlogom s obzirom kako se postupa prema Hrvatskoj zastavi koja je LAZNIMA najveca svetinja, kao: https://www.facebook.com/22341253111...9164087207275/
      Posljednje uređivanje od Filozof : 09-11-15 at 19:57

    9. Like Lothbrok, crack. se sviđa ovaj post
    10. #19358
      Th3DON avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Lokacija
      Heaven Ghetto
      Poruke
      476
      Teme
      50
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      5 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      130
      Like (dobivenih)
      87
      Rep
      Ljudi ovako ja neznam kada su uspijeli mene da snime ali evo izasao snimak pa pogledajte, btw taggat cu neke ljude koji su mi vrlo dragi xDDD :')
      Evo da se malo nasmijete :')
      @Hrvoje_Baljak; @Baljak; @CRACK; @Ricci; @Cyrus™; @Mile; @eLemeNtaL; @Alex_Disidente; @Tatta;


    11. Like Mile, Ricardo Ricci se sviđa ovaj post
    12. #19359

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Stvarno je ovaj smisao za humor postao cirkus, a i ovo promovisanje opijata nekontrolisano. Gdje li ovo sve vodi...

    13. #19360
      Th3DON avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Lokacija
      Heaven Ghetto
      Poruke
      476
      Teme
      50
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      5 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      130
      Like (dobivenih)
      87
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      Stvarno je ovaj smisao za humor postao cirkus, a i ovo promovisanje opijata nekontrolisano. Gdje li ovo sve vodi...
      Sta hoces reci da ja nemam smisao za humor ? Daj decko molim te ljepo, ja sam doktoriro za klaunove sa 11 godina

     

     
  • Stranica 1936 od 2526 PrviPrvi ... 9361436183618861926193419351936193719381946198620362436 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •