Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 1935 od 2526 PrviPrvi ... 9351435183518851925193319341935193619371945198520352435 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 19,341 do 19,350 od 25253
    1. #19341
      Geko avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Poruke
      11,666
      Teme
      246
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      257 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1747
      Like (dobivenih)
      2216
      Rep
      Dozvoljeni broj postova u chatu offtopica je 3.

      Pojedini od vas su prekoračili taj broj postova. Molim vas da obratite računa o pravilniku:
      http://croherze.com/forum/showthread...pica-%E2%98%BA

      Kao i na prvoj stranici ove teme.



    2. Like crack. se sviđa ovaj post
    3. #19342
      KenshiN avatar
      Datum pristupanja
      Mar 2014
      Poruke
      9,832
      Teme
      158
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      69 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      1705
      Like (dobivenih)
      1731
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Tiki* Vidi poruku
      Ko jos uopce glasa hahaa, meni je dosadno se bavit time neka se time bave stariji a ne mi mladi
      ma treba jaro ,msm ko ima 18+ zašto ne
      jer ko zna šta oni urade sa tvojim imenom tamo ,tj mozes glasovat da ti sam to ne znas xd

    4. #19343
      el Krzna
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Aarslan Vidi poruku
      Ostavljeni na antartici sa onim psima ? istrazivanja neka , kad mu prste trebali odrezat ?
      Da da, to je taj

      Citiraj Prvotno napisano od Cyrus™ Vidi poruku
      Drukčije je kada znaš da je glumac mrtav, a kad je lik u filmu živ. Šta neće njegov brat Cody nastaviti glumiti njega?
      Uostalom malo se uočilo razliku izmedu njega i brata, ali gotovo da ni nema. nemam ništa protiv da on snima
      Nije, ali se to opet uređivalo kompjuterski jer oni ne liče identično. Razlika između njih dvojice se vidi, to je danas lako uraditi, tijelo je od Codya, a facu su uredili da izgleda kao da je Paul, iako se ipak na nekim trenutcima u filmu to moglo vidjeti

      Citiraj Prvotno napisano od Kile. Vidi poruku
      Evo sazno sam nešto novo, da Walker ima brata, nadajmo se da će bit pun akcije kao i njegov Buraz Paul sad već pokojni..
      Ima 3 brata
      Lijevo je Cody, sredina Caleb, desno Paul


      Citiraj Prvotno napisano od Aarslan Vidi poruku
      Kako to prije nisi znao , pa film FAF7 je završen sa glumljenjem Codya (brata mu) , **** ga , ja msm da se vise FAF nece snimati , šteta ali jbg
      Naravno da će snimat, popularnost filma je na visokom nivou, već su napravili neke rekorde i skinuli neke filmove sa brojem gledanosti
      Pjesma koja je za 7 mjeseci prešla preko 1 milijardu pregleda na YT, koja je snimana za Paula - https://www.youtube.com/watch?v=RgKAFK5djSk
      https://www.facebook.com/FastandFurious/?fref=ts

    5. #19344
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od VIKING Vidi poruku
      Sve dok je ovaca neće falit vune. Danas za Živi zid glasao jer su jedini za ljude. Vjerovatno bi država propala da dođu haha, ali HDZ i SDP nema šanse da dobiju glas od mene. U igri je bio i Most jer njihov vođa (Petrina) radi odlične rezultate u Primoštenu. Bilo bi dobro vidjeti ga na nekoj višoj poziciji.
      Problem plana zivog zida je to kaj je izmsljen. Takve stvari se ne mogu raditi, a slicne fore prodaje i HDZ. SDP je realan i u startu prije 4 god je najavio da ce trebati vremena nakon rasula u kojem je Drzava ostavljena. Uvedena je fiskalizacija (kaj velikim hrvatinama smeta, svi su domoljubi a kradu drzavu). Neki Hoteli su imali povecanje prometa od 2000% nije lapsus nego stvarno dvije tisuce posto povecanja prometa ili moraju zahvaljivati Bogu kaj im je posao naglo procvjetao ili su ono realnije zadnjih 10ak godina potkradali drzavu. Takvi ljudi zele HDZ nazad.

    6. #19345

      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatsko zagorje
      Poruke
      2,989
      Teme
      80
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      8 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      67
      Like (dobivenih)
      453
      Rep
      sve je to samo odabir manjeg zla
      | MD Leader x9 | Ex CHRP Admin | Ex CHRP GameSage | Marketing Team | Moderator Team | Site Team | Portal Team |
      | Cobra 11 Leader | BK Leader | MD Legend | POS | SFM Leader | RD Leader | TV Shows Voditelj | CH Film Productions |

    7. #19346
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3154
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku


      Problem plana zivog zida je to kaj je izmsljen. Takve stvari se ne mogu raditi, a slicne fore prodaje i HDZ. SDP je realan i u startu prije 4 god je najavio da ce trebati vremena nakon rasula u kojem je Drzava ostavljena. Uvedena je fiskalizacija (kaj velikim hrvatinama smeta, svi su domoljubi a kradu drzavu). Neki Hoteli su imali povecanje prometa od 2000% nije lapsus nego stvarno dvije tisuce posto povecanja prometa ili moraju zahvaljivati Bogu kaj im je posao naglo procvjetao ili su ono realnije zadnjih 10ak godina potkradali drzavu. Takvi ljudi zele HDZ nazad.
      Osobno SDP ne volim, a HDZ ne volim zbog pokradenih para iz državne blagajne. Ostavio bih vjerovatno glas mostu (Stipe Petrina) kao što se već rekao gore no mislim da neće imati toliki broj glasova pa će biti konkurencija HDZu i SDPu pa sam ostavio glas za Živi zid.

      Bilo tko da dođe svejedno mi je, stanje u državi nek popravi i odlično je. Problem našeg naroda je što slijede nešto što je već iskušeno, a nema poboljšanja (govorim na sadašnje rezultate)

      Edit: ipak sam se prevario. Most 3. jbg
      Posljednje uređivanje od Gunner : 08-11-15 at 21:20
       
      HEHE

    8. #19347
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od VIKING Vidi poruku
      Osobno SDP ne volim, a HDZ ne volim zbog pokradenih para iz državne blagajne. Ostavio bih vjerovatno glas mostu (Stipe Petrina) kao što se već rekao gore no mislim da neće imati toliki broj glasova pa će biti konkurencija HDZu i SDPu pa sam ostavio glas za Živi zid.

      Bilo tko da dođe svejedno mi je, stanje u državi nek popravi i odlično je. Problem našeg naroda je što slijede nešto što je već iskušeno, a nema poboljšanja (govorim na sadašnje rezultate)

      Edit: ipak sam se prevario. Most 3. jbg
      Most je dobro odradio i meni su osobno ok. Nadam se da ce koalirati sa SDPom, uz 3 mandata IDSa i nadam se 2 Milana Bandića plus barem 3 ako ne i 8 manjinaca. Vecina je na strani SDPa da se nastavi uvoditi red u ovu drzavu rasprodanu i pokradenu od strane domoljuba i patriota.

      Najvise podzravam ideju ukidanja Zupanija koja ce sigurno biti tema prekretnica, a s obzirom na kolicinu hdzovih uhljeba u istoj mislim da se ovi s time nece sloziti, pa bi to moglo biti presudno da udu u koaliciju s SDPom.

    9. #19348

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Kakav SDP, to se ne može nazvati SDPom, isto kao i kod nas. Kakvi su to socijalisti koji od svog naroda kradu

    10. #19349
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      Kakav SDP, to se ne može nazvati SDPom, isto kao i kod nas. Kakvi su to socijalisti koji od svog naroda kradu
      bolji ovakvi socijalisti, nego domoljubi koji su rasprodali drzavnu imovinu zbog vlastitog interesa, ljudi moji pa oni su prodali INU, tj. Sanader ju je prodo za nesto mita, uzas.

      Moj treci post ovdje kolko znam preko toga nesmijem, tako da nadam se najboljem i da lazno domoljublje nece pobjedit.

    11. #19350

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku


      bolji ovakvi socijalisti, nego domoljubi koji su rasprodali drzavnu imovinu zbog vlastitog interesa, ljudi moji pa oni su prodali INU, tj. Sanader ju je prodo za nesto mita, uzas.

      Moj treci post ovdje kolko znam preko toga nesmijem, tako da nadam se najboljem i da lazno domoljublje nece pobjedit.
      Pa istina je da Hrvati imaju problema sa tim lažnim domoljubljem. Dosta nas je i na ovoj zajednici koji smo punoljetni i možemo glasati. Demokratija, kapitalizam i lažni ideali su nas podijelili. Jedino riješenje za prosperitet balkanskih zemalja je jedinstvo, jer smo se dosta ovih 20 godina svako u svoje jazbine zavlačili, a u istoj šumi živjeli. Ovjetljiva je ova tema i moglo bi se nadugo o ovome pričati, ali na nama je da ispravljamo greške naših starijih.

     

     
  • Stranica 1935 od 2526 PrviPrvi ... 9351435183518851925193319341935193619371945198520352435 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •