Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 2377 od 2524 PrviPrvi ... 1377187722772327236723752376237723782379238724272477 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 23,761 do 23,770 od 25237
    1. #23761
      Ralph avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Banja Luka
      Poruke
      4,211
      Teme
      256
      CHB
      682
      Spomenut(a)
      78 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 3 min
      Like (kliknutih)
      763
      Like (dobivenih)
      1146
      Rep
      Jel vama lagga malo forum zbog ovih pahuljica?

    2. #23762
      Baba Yaga avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2011
      Lokacija
      Tokyo
      Poruke
      4,356
      Teme
      272
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      289 post(ova)
      Označen(a)
      34 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      2654
      Like (dobivenih)
      5193
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Bozic Vidi poruku
      Kad vec trazis..... https://prnt.sc/q3jmuj
      Ovo je inace obican pocetnicki rad, kao i taj Alfin sto si postao, kao i moji iz tog zadatka (u to vreme).

      Inace, kao sto smo i svi tada radili, obican "freestyle sig" rad, sto smo jedino i znali u to vreme. Otvoris PS, nemas nikakvu predstavu i stavljas jedno po jedno pa sta ispadne. Pozadinu izguglas, ubacis Logo i text i eventualno neku texturu.

      Zato sam pukao sinoc, sto sam radio nesto modernije, iz danasnjeg doba, a on se usere svima koji su se potrudili i uradili nesto.

      Posljednje uređivanje od Sara : 29-11-20 at 17:49
      "Nikada ne mešaj moj karakter sa mojim stavom!
      Moj karakter je ono što sam ja. A moj stav zavisi od onoga što si ti."


    3. #23763
      Hrvoje Andrakovic avatar
      Datum pristupanja
      May 2010
      Lokacija
      Osijek 031
      Poruke
      5,100
      Teme
      229
      CHB
      450
      Spomenut(a)
      86 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      56 min
      Like (kliknutih)
      4101
      Like (dobivenih)
      4768
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Baba Yaga Vidi poruku
      Ovo je inace obican pocetnicki rad, kao i taj Alfin sto si postao, kao i moji iz tog zadatka (u to vreme).

      Inace, kao sto smo i svi tada radili, obican "freestyle sig" rad, sto smo jedino i znali u to vreme. Otvoris PS, nemas nikakvu predstavu i stavljas jedno po jedno pa sta ispadne. Pozadinu izguglas, ubacis Logo i text i eventualno neku texturu.

      Zato sam pukao sinoc, sto sam radio nesto modernije, iz danasnjeg doba, a on se usere svima koji su se potrudili i uradili nesto.

      Mogo si pitat da ti daju nagradu odmah hahaha
      You can cry but you'll still die, they'll be no tears in the end...

    4. Like pvlnsc se sviđa ovaj post
    5. #23764
      Ralph avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Banja Luka
      Poruke
      4,211
      Teme
      256
      CHB
      682
      Spomenut(a)
      78 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 3 min
      Like (kliknutih)
      763
      Like (dobivenih)
      1146
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Baba Yaga Vidi poruku
      Ovo je inace obican pocetnicki rad, kao i taj Alfin sto si postao, kao i moji iz tog zadatka (u to vreme).

      Inace, kao sto smo i svi tada radili, obican "freestyle sig" rad, sto smo jedino i znali u to vreme. Otvoris PS, nemas nikakvu predstavu i stavljas jedno po jedno pa sta ispadne. Pozadinu izguglas, ubacis Logo i text i eventualno neku texturu.

      Zato sam pukao sinoc, sto sam radio nesto modernije, iz danasnjeg doba, a on se usere svima koji su se potrudili i uradili nesto.

      A vjerujem da si pukao.. Ko ne bi poslije 4h truda i rada pogotovo u ilstratoru i pogotovo za tebe koji si doktor ovog zanata. Al eto postj jbg, nije još gotovo

    6. #23765
      Joca avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Zagreb
      Poruke
      2,066
      Teme
      214
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      446 post(ova)
      Označen(a)
      22 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      470
      Like (dobivenih)
      5336
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Baba Yaga Vidi poruku
      Ako moze samo pitanje, cemu onda ona tema za zimski banner i trud onih ljudi tamo?

      Nesporan je kvalitet postavljenih radova, mogli su biti ispostovani, kao sto je napisano tamo. Makar stavite i te stare radove u konkurenciju pa ponudite ljudima da glasaju, kao sto pise tamo.

      Neki su odradili vise primeraka, da bi na kraju dan pred glasanje bio izbacen rad iz arhive. Ne kazem da nije bolji od ponudjenih, al kad ste cekali do kraja roka skoro, mogli ste jos 2 dana.

      Jednostavno nisam mogao da ne prokomentarisem ovo, jer su ljudi uzalud ulozili vreme. Takodje i sam i ja medju njima.
      Danas sam nakon posla uzeo i radio illustraciju bannera preko 4h, ostalo je jos par detalja i sutra sam trebao da izbacim.

      Izgoreo sam jednostavno kad sam video ovo, da sam ponovo uzaludno bacio sate ovde.
      Citiraj Prvotno napisano od Baba Yaga Vidi poruku
      Ovo je inace obican pocetnicki rad, kao i taj Alfin sto si postao, kao i moji iz tog zadatka (u to vreme).

      Inace, kao sto smo i svi tada radili, obican "freestyle sig" rad, sto smo jedino i znali u to vreme. Otvoris PS, nemas nikakvu predstavu i stavljas jedno po jedno pa sta ispadne. Pozadinu izguglas, ubacis Logo i text i eventualno neku texturu.

      Zato sam pukao sinoc, sto sam radio nesto modernije, iz danasnjeg doba, a on se usere svima koji su se potrudili i uradili nesto.

      Nema gore barem meni kada netko nekome ide pokloniti poklon u ovom slucaju Baba Yaga poklanja baner svojoj zajednici a u isto to vrijeme dok poklanja taj poklon "kuka i place” kao “njnju ja imam tu poklon za ch a vi ste mi napravili ovo vi ste mi napravili ono”, a nitko mu apsolutno nista nije uradio za**** takav poklon.

      Sta je najzalosnije ja nebi sada a rekao da si u pravu ali nisi, pa lave naravno da cemo staviti novi baner ako se napravi bolji i ti to jako dobro znas.


      I dalje je otvorena tema i dalje traje natjecanje za banere i dalje se mozes prijaviti sa svojim banerom i dalje ce pobjednik dobiti nagradu i to ti je reklo do sad 10 ljudi javno ali ti to jednostavno ne zelis cuti niti shvatiti.


      A je l znas zasto, zato sto je tebi ovdje bitno samo da se inatis, dramis, seres i jedes govna puca tebi ku*** i za baner i za ch.


      Kao "Ja sad vama necu poslati baner jer ste me sjebali njunjunjunju", a nitko ti apsolutno nista nije uradio.


      Pa znas sta Baba Yaga uzmi ti sada taj tvoj baner koji si radio 4 sata i zabij si ga u šu*** ne treba nista od takve osobe poput tebe hvala sto si pokusao pomoci i cao zdravo.
      Posljednje uređivanje od Joca : 29-11-20 at 23:55

    7. Like Tony Rogers, Aitor Carassco, Baba Yaga se sviđa ovaj post
    8. #23766

      a
       
      Datum pristupanja
      Mar 2020
      Poruke
      602
      Teme
      36
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      17 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      482
      Like (dobivenih)
      761
      Rep
      Ne svađajte se haha

    9. Like Ralph se sviđa ovaj post
    10. #23767
      Baba Yaga avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2011
      Lokacija
      Tokyo
      Poruke
      4,356
      Teme
      272
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      289 post(ova)
      Označen(a)
      34 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      2654
      Like (dobivenih)
      5193
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Joca Vidi poruku
      Nema gore barem meni kada netko nekome ide pokloniti poklon u ovom slucaju Baba Yaga poklanja baner svojoj zajednici a u isto to vrijeme dok poklanja taj poklon "kuka i place” kao “njnju ja imam tu poklon za ch a vi ste mi napravili ovo vi ste mi napravili ono”, a nitko mu apsolutno nista nije uradio za**** takav poklon.

      Sta je najzalosnije ja nebi sada a rekao da si u pravu ali nisi, pa lave naravno da cemo staviti novi baner ako se napravi bolji i ti to jako dobro znas.


      I dalje je otvorena tema i dalje traje natjecanje za banere i dalje se mozes prijaviti sa svojim banerom i dalje ce pobjednik dobiti nagradu i to ti je reklo do sad 10 ljudi javno ali ti to jednostavno ne zelis cuti niti shvatiti.


      A je l znas zasto, zato sto je tebi ovdje bitno samo da se inatis, dramis, seres i jedes govna puca tebi ku*** i za baner i za ch.


      Kao "Ja sad vama necu poslati baner jer ste me sjebali njunjunjunju", a nitko ti apsolutno nista nije uradio.


      Pa znas sta Baba Yaga uzmi ti sada taj tvoj baner koji si radio 4 sata i zabij si ga u šu*** ne treba nista od takve osobe poput tebe hvala sto si pokusao pomoci i cao zdravo.
      Poenta moje price nije koji ce banner da stoji gore, to je vasa stvar. Ili koliko sam shvatio to ste hteli da igraci sami odaberu, nebitno je.
      Odradio sam milion stvari za forum, jer zahvaljujuci CHu zaradjujem od ovoga sad. I uvek bi uradio tu kad god je potrebno nesto, kao i svi ostali koji su tu poceli.

      Kulturno me je kontaktirao jedan od administratora foruma i obecao sam da cu sigurno uraditi nesto u skladu sa svojim obavezama. I to sam i uradio.

      Ja nigde nisam napisao da "necu postati banner", vec sam ga fino i postao tamo, u 2 verzije (animirani i staticni) i naglasio ukoliko je potreban HD animirani, to moram uploadati na drugi nacin, jer je u pitanju veliki fajl. Vec sam napisao da nema svrhe raditi na nastaku animiranja, jer to zahteva previse posla i vremena, a kasnije i renderovanja/ucitavanja. Da je srece sad bi ona tema "gorela" od radova, kakvih PSera ima ovde.

      Sto se inata tice, ne znam ni sam kad sam zadnji put postao nesto u skorije vreme u neki chat, sem sto okacim neki rad u galeriju.

      Tako da, necemo se supak i ja vise mesati, a bannera neka, mozda zatreba.
      "Nikada ne mešaj moj karakter sa mojim stavom!
      Moj karakter je ono što sam ja. A moj stav zavisi od onoga što si ti."


    11. Like Pepsi Goran se sviđa ovaj post
    12. #23768

      Datum pristupanja
      Dec 2015
      Lokacija
      Tokyo
      Poruke
      906
      Teme
      38
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      58 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      899
      Like (dobivenih)
      993
      Rep
      alo ko mi brise njunjunju postove?

    13. #23769
      Ralph avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Banja Luka
      Poruke
      4,211
      Teme
      256
      CHB
      682
      Spomenut(a)
      78 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 3 min
      Like (kliknutih)
      763
      Like (dobivenih)
      1146
      Rep
      Dobro jutro želim svimaaa, fali brat sa slikama kafeee

    14. #23770
      Hawk avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Lokacija
      Republika Hrvatska
      Poruke
      9,725
      Teme
      804
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      145 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      28 min
      Like (kliknutih)
      1071
      Like (dobivenih)
      2317
      Rep
      Ovo je ziher zbog "korone" sve, ljudi su nervozni pa iz ničega rade probleme i drame(čitaj iz miša rade slona).

      Ušli smo u adventsko doba pa je neka logika da nam bude forum u Božičnom duhu. Gledaj moj signature hehe kao kid neki.
      Vjerujem da ne bi bilo problema samo da je tema 2 dana prije postavljena.
      ||_|¯|_| ––-HAWK-––|_|¯|_|¯||

     

     
  • Stranica 2377 od 2524 PrviPrvi ... 1377187722772327236723752376237723782379238724272477 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •