Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 2280 od 2524 PrviPrvi ... 1280178021802230227022782279228022812282229023302380 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 22,791 do 22,800 od 25237
    1. #22791
      The Lost Hero avatar
      Old & tired
       
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Poruke
      17,420
      Teme
      107
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      105 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      368
      Like (dobivenih)
      909
      Rep
      Shvatio bih pooštravanje forum pravila da je ogroman broj korisnika, da se konstantno krše pravila, da se posta naveliko i slično. Također treba razlikovati slijepo vođenje pravilima sa kvalitetnim i odgovornim vođenjem posla. Ne treba se sad nekoga nužno štedit, ali treba znati procijeniti što je definitivno za kaznu, a što ne. Najlakše je za svaku sitnicu udarit kaznu i ciao đaci. A ako se tako baš organizirao cjelokupni rad onda smatram da nema dugoročne sreće.

      Osobno sam znao nekad davno (računaj prije 5 godina i više) korisnicima čak poslati poruku i upozoriti ih usmeno, popričati s njima. Znači nisam uvijek lupao nužno ni opomene. Neki nisu ni bili svjesni da je to nešto što rade krivo. Slijedio se nekakav razum, nastojao sam svakome pristupiti onako kako sam htio da se prema meni pristupa. I žao mi je ako ne bih imao izbora nego da nekoga kaznim. Zaista nisam uživao u tome.

      Ne branim ovim Marcela, ali ipak smo dosta surađivali zajedno, pa nisam odolio da ne iskažem mišljenje. Pretpostavljam da se čovjek opustio. Ipak je u penziji, naradio se.

      I da, mislim da bi se trebala pokušati postići opuštena atmosfera bez da netko mora misliti i vagati da li je svaka stvar koju će postati ok, te da li će popiti opomenu/ban, a da isto tako zna što ne smije radit. Mogao bih još dosta toga napisati, ali i ja sam u penziji, valja uživati. Cheers! :victory hand:

    2. Like Mar$el, alfo, Gunner, Candy, Beastmode, RIKI, Tatta se sviđa ovaj post
    3. #22792
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3153
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Pa opcenito kazne na forumu nemaju nekog smislu davanja hlađenja nekom korisniku. Izuzeci: psovanje, nacionalizam, rasizam, ako se zoveš Rijad, konstanto spammanje (nakon pismene opomene putem privatne poruke - hlađenje), konstanto otvaranje tema gdje im nije mjesto (također nakon opomene) i ne znam što više Kad se dogodi prvi prekršaj upozori se korisnika i to je to. A pa pa a jel papa bia katolik e.

      Situacija nije kao prije 7-8 i više godina da banaš korisnika pa se oslanjaš na ostatak od 500 ostalih forumaša. Brojke su na 10 puta manje.

      Ispod ću napisati moje subjektivno argumentirano mišljenje o pravilima. Postoji Like/Dislike pa tko se slaže ne slaže-slobodno.

      Ovo s bodovima mi se čini too much za bananje igrača. 300 bodova i trajno ti banan account? Mislim nadovezujem se sad na sve ovo gornje napisano jer pravila foruma nikad osobno nisam ni čita.

      1.1 Zabranjen je svaki oblik provociranja drugih korisnika foruma putem pisanog ili medijskog sadržaja. (5)

      - Nešto najdraže mi oduzimate. Nije mi ništa draže bilo nego prcat Adu mog (aka North) za Liverpoola

      1.5 Zabranjen je svaki oblik vređanja, omalovažavanja i ponižavanja drugih korisnika foruma. (50)

      - Rijade kakve si ovo veze povukao? Ne vidim 50 bodova jer si me omalovažavaoooooo

      1.7 Strogo je zabranjen svaki oblik pretnji ostalim korisnicima foruma javno ili privatno. (100)


      - Nadam se da je ovo ostalo samo na onim ozbiljinijim prijetnjama gdje se raspituje o adresama i slično. Inače, kad ti netko kaže "ubit ću te " ili " jadan ti kad te dohvatim " za 3 tjedna hlađenja mi nije.

      Pravila cjeline 2
      - Ova pravila se podrazumijevaju pod vrijeđanjem po vjerskoj, rasnoj i nacionalnoj osnovi ?

      3.3 Zabranjeno je pisanje vise od 3 poruke na jednoj stranici ( pravilo ne vazi za moderatore ) (5)
      *Postati besmislene poruke samo da bi povecali broj istih (spamm).


      - Ako se s nekim argumentiram u temi i nitko ne odgovara osim nas ne vidim smisao ovog pravila. Pa forum tome i služi ako je nešto za javnu raspravu da se može raspisivati. Ne dobija se ništa s postovima osim kad pređeš prag od 10k.

      3.7 Zabranjeno je pisati poruke koje sadrže isključivo velika slova (Caps). (5)

      - Zašto ?

      3.9 Zabranje je tagovanje velikog broja ljudi unutar poruke. (5)
      - Zašto?

      [HR]

      I zašto meni se opet brišu postovi? Znači odakle ih više brišete nije mi jasno?
      Posljednje uređivanje od Gunner : 27-06-20 at 21:33
       
      HEHE

    4. Like Mar$el se sviđa ovaj post
    5. #22793
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,918
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Gunner Vidi poruku
      Pa opcenito kazne na forumu nemaju nekog smislu davanja hlađenja nekom korisniku. Izuzeci: psovanje, nacionalizam, rasizam, ako se zoveš Rijad, konstanto spammanje (nakon pismene opomene putem privatne poruke - hlađenje), konstanto otvaranje tema gdje im nije mjesto (također nakon opomene) i ne znam što više Kad se dogodi prvi prekršaj upozori se korisnika i to je to. A pa pa a jel papa bia katolik e.

      Situacija nije kao prije 7-8 i više godina da banaš korisnika pa se oslanjaš na ostatak od 500 ostalih forumaša. Brojke su na 10 puta manje.
      Davno si mi uzeo ime, sad mi i riječi iz usta uzimaš.

      Victoria Concordia Crescit

    6. Like Gunner se sviđa ovaj post
    7. #22794

      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Poruke
      10,051
      Teme
      19
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      13 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      312
      Like (dobivenih)
      642
      Rep
      Evo ja sad dobih opomenu od kmetova jer sam dečačiću nadodao titulu koja mu se ne sviđa

      Snowflakes are everywhere.

    8. #22795
      Sara avatar
      .
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Feb 2019
      Poruke
      1,621
      Teme
      165
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      118 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      14 min
      Like (kliknutih)
      1531
      Like (dobivenih)
      2013
      Rep
      Pa niko i ne dobija hladjenje na "sitne gluposti", obicno su to opomene od 5 bodova koje su realno nista. Ako razumes iz jedne opomene. Treba skupiti 50 bodova da te "ohladi" na 24h. Ko je tako otisao na hladjenje, onda je bas bio uporan. Samo se vama cini da cim vidite Banned user, da je on odmah na duze vreme banovan, zbog nekog "psst psst psst" posta. Nista licno @Lizergid;


      Btw. verujem da niko nece imati
      300 bodova u jednom mesecu ( posto se racunaju samo aktivne opomene u 30 dana), da bi izgubio acc, treba da budes fenomen za to.
      Posljednje uređivanje od Sara : 27-06-20 at 22:09

    9. Like Tatta se sviđa ovaj post
    10. #22796

      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Poruke
      10,051
      Teme
      19
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      13 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      312
      Like (dobivenih)
      642
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Sara Vidi poruku
      Pa niko i ne dobija hladjenje na "sitne gluposti", obicno su to opomene od 5 bodova koje su realno nista. Ako razumes iz jedne opomene. Treba skupiti 50 bodova da te "ohladi" na 24h. Ko je tako otisao na hladjenje, onda je bas bio uporan. Samo se vama cini da cim vidite Banned user, da je on odmah na duze vreme banovan, zbog nekog "psst psst psst" posta. Nista licno @Lizergid;
      Jedino ako mi ti daš opomenu (čitaj reputaciju) onda se ne bih ljutio

    11. Like Sara, pvlnsc se sviđa ovaj post
    12. #22797
      RIKI avatar
      Datum pristupanja
      May 2009
      Lokacija
      Los Angeles
      Poruke
      19,527
      Teme
      735
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      668 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      4607
      Like (dobivenih)
      8998
      Rep
      Realno gledajmo, šalu ostavimo po strani.
      Ljudi poput THLa, Marcela i par drugih koliko su puta spasili ovo sve od propadanja, koliko su ulozili truda i svog vremena za dobrobit ovoga ne bi trebali žrtve tih pravila koja su suvišna. Kao što THL kaže, nekada treba i provjeriti da li je korisnik uopće svjestan svojih grešaka, upoznati ga sa pravilom pa tek sljedeći put reagovati.

      normalno, ako je neko veće kršenje pravila, upotri****ti opomenu, ban je ok.

      gunner nick sam po sebi je oštećen ovdje, njemu i veće grške nije grijeh oprostiti.

    13. Like Tatta, The Lost Hero, Beastmode se sviđa ovaj post
    14. #22798
      Alek Cortez avatar
      alek>lcn
       
      Zakon
       
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Srbija
      Poruke
      12,357
      Teme
      354
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      267 post(ova)
      Označen(a)
      29 tema
      Dnevna aktivnost
      15 min
      Like (kliknutih)
      1705
      Like (dobivenih)
      4551
      Rep
      @Joca; lave bez tebe bi sve ovo propalo
      Volim te bebo
      RESPECT: Joca Botinec !!!!!!!!
      EX: LCN Šef ~~ NOW: LCN Black Lista

    15. Like pyrozeN se sviđa ovaj post
    16. #22799
      hana avatar
      I look for you in everyone
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Jan 2020
      Lokacija
      Verdant Bluffs
      Poruke
      1,129
      Teme
      88
      CHB
      600
      Spomenut(a)
      64 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      2584
      Like (dobivenih)
      765
      Rep

      Gunner je prešao igricu
      LA COSA NOSTRA
      ČEZNEM DA TE ZEZNEM

    17. Like Matthew, Gunner se sviđa ovaj post
    18. #22800
      Alveus avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Feb 2019
      Lokacija
      Zagreb
      Poruke
      6,741
      Teme
      516
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      261 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      29 min
      Like (kliknutih)
      1434
      Like (dobivenih)
      3622
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od hanoje' Vidi poruku

      Gunner je prešao igricu
      Vraceni su mu izgubljeni postovi pa se zato to dogodilo.

    19. Like hana se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 2280 od 2524 PrviPrvi ... 1280178021802230227022782279228022812282229023302380 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •