Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2
    1. #1
      Nerko' avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Nov 2018
      Poruke
      2,442
      Teme
      158
      CHB
      175
      Spomenut(a)
      19 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      33 min
      Like (kliknutih)
      1458
      Like (dobivenih)
      1202
      Rep

      |~ 62. kolo Iskrenih 20 - Nerko ~|

      OOC


      1.Pozdrav, za početak nam se predstavi. kako se zoveš, odakle si, koliko godina imaš, jesi li zadovoljan sobom, nešto po čemu se razlikuješ od drugih, kako bi sebe opisao?



      -Pozdrav svima, zovem se Nermin, rođen sam u Zenici, trenutno živim u Busovači. Imam 19 godina. Mogu za sebe reći da sam uvijek pozitivan i trudim se da svijet vidim kroz neke drugačije naočale. Smijeh mi je važan, a optimizam je sigurno nešto što me pokreće i istiće me od drugih ljudi. Uvijek imam prostora i za šalu, i za neke ozbiljnije teme i razgovore. Nikada neću nekoga odbiti, i svima ću pokušati pomoći najbolje što mogu.


      2.Kažeš da za 5 godina ne vidiš sebe u BiH. Po tebi, šta bi se moralo promjeniti i poboljšati u BiH da bi ti ostao da živiš tu?
      Koja je ta druga država, jel razlog posao ili jednostavno bi više voleo da živiš u drugoj državi?


      -Reći ću da je moj izbor da se ne vidim u Bosni i Hercegovini za pet godina motivisan željom za ličnim i profesionalnim rastom. Mislim da bi BiH imala mnogo toga da ponudi svojim građanima, ali postoje izazovi koje treba prevazići. Da bih ostao, vjerujem da bi se nekoliko ključnih stvari trebalo poboljšati.

      Prvo, ekonomske prilike su ključne. BiH treba raditi na stvaranju stimulativnijeg poslovnog okruženja kako bi privukla investicije i omogućila rast domaćih preduzeća. Eliminisanje korupcije i stvaranje stabilnog okruženja doprinijelo bi većem povjerenju građana i investitora u budućnost zemlje.

      Takođe, obrazovanje igra ključnu ulogu. Unapređenje sistema obrazovanja i usklađivanje sa savremenim zahtjevima tržišta rada važni su za učenike i studente, ali kod nas se pred svake izbore asfaltiraju ceste i izgrađuju totalno banalne stvari, pa zbog toga teško da će doći do unaprijeđenja obrazovnog sistema.

      U pogledu moje odluke da se preselim, želim istražiti nove prilike koje mi neka druga država može pružiti, prvenstveno u smislu poslovnih i profesionalnih izazova. Koja je to država? Iskreno, ne znam ni ja još. Privlače me države poput Kanade, Švedske, Danske...



      3. Studiraš, jel misliš da je fakultet neophodan, jel misliš da se na faksu dovoljno stiče znanja da bi kasnije bio dobar u svom poslu?
      Koju si srednju pohadjao, jel si zadovoljan svojim izborom? da li bi sad upisao neki drugi smer/školu?



      -Iako sam tek student prve godine Fakulteta Informacionih tehnologija, mislim već sada da je fakultet neophodan za uspjeh, makar u mojoj struci. Može se svašta naravno naučiti kroz samoedukaciju, ali opet, nije isto kada vam se znanje prenese uživo i preko YouTube-a ili sličnih platformi. Naravno, sve zavisi od fakulteta do fakulteta. Idem na privatni fakultet i apsolutno sam zadovoljan načinom rada i interakcijom profesor-student , te mislim da ću se već na drugoj godini osposobiti za rad u svojoj struci.

      Pohađao sam srednju Elektrotehničku školu - Računarska tehnika i automatika u Zenici. Mogu reći da sam u jednu ruku zadovoljan, dok u drugu nisam. Zadovoljan sam iz razloga što sam se dosta poštedio za fakulteta i nisam se skoro nikako "potrošio" u srednjoj školi. Prolazio sam čisto onako, i nisam puno učio. Samo nekoliko profesora se trudilo zaista da nas nauče nečemu, dok ovi ostali i nisu baš. Upravo je ta nezainteresovanost profesora za rad sa učenicima razlog zbog kojeg sam ja nezadovoljan što sam upisao tu školu. Nisam bio u mogućnosti da nastavim školovanje u tom smjeru Elektrotehnike i sl. upravo iz razloga što bih morao dosta gradiva ponovo učiti, a gradivo je zaista opširno. Da sad mogu ponovo upisati srednju školu, vjerovatno bih upisao Prvu Gimnaziju.



      4. Kako izgleda jedan tvoj običan dan, jesi li previše zauzet, čime se baviš u slobodno vreme?
      Koje osobine ne voliš kod ljudi, zašto. Jel imaš položenu B kategoriju, jel misliš da je neophodna,
      Isto tako jel imaš položenu A kategoriju, jel voliš motore, koju vrstu motora?


      -Odmah ću otpisati ovo pitanje za motore. Ne, ne volim motore i nisu mi nikako privlačni. Kad vidim nekoga na motoru izgleda mi kao bombaš samoubica, ili kamikaza neka. xD

      Moje vrijeme varira u zavisnosti od toga šta radim. Najčešće ustajem ujutro oko 8,9h i mislim da je to za mene idealno vrijeme za probuditi se. Uspijem svoje vrijeme organizovati i za učenje, i za društvo, utakmice, djevojku itd... Imam neku potrebu da stalno sebe zaposlim da radim nešto. Ne dozvoljavam sebi da dođem u stanje i govorim da mi je dosadno. Iskorištavam maksimalno svoje vrijeme. Naravno, svi mi imamo one dane kada ne volimo raditi ništa i samo se izležavati, gledati serije, filmove i sl. Trudim se da takve dane imam što rjeđe.

      Imam položeno za B kategoriju. Vozim aktivno nešto više od godinu dana. Naslijedio sam auto od svog djeda, Opel Vectra B, te mi je to auto svetinja. Ne bih ga mijenjao ni za šta. Planiram uskoro otvoriti neku temu za ljubitelje automobila te opširnije predstaviti svoju vozilicu.


      5. Koje su to stvari koje voliš/voliš da radiš, jel ima nešto što bi voleo da radiš/probaš ali nisi u mogućnosti zbog nekih razloga,

      jesi li uspeo da priuštiš tako neku stvar koju si pre dosta voleo ali nisi u tom trenutku mogao da imaš/radiš



      -Volim da putujem. Želja mi je da obiđem cijeli svijet i da vidim svaku državu na Planeti. Volim kulturu, historiju, jezike i to bi me baš ispunilo. Trenutno nisam u mogućnosti da to uradim, ali nadam se da ću u budućnosti imati priliku posjetiti makar jedan dio svijeta.

      Prvo čega sam se sjetio je da mi je životna želja bila da gledam Cristiana Ronalda uživo. Ta želja se nedavno ostvarila u Zenici kada je reprezentacija Portugala gostovala. Probudilo se to dijete u meni. Nekoga koga gledaš cijeli život imaš priliku vidjeti uživo. Neopisivo.



      6. Gde si upoznao i kako svoju trenutnu devojku i da li misliš jednog dana sa njom imati i srećnu porodicu,
      Jel to bila ljubav na prvi pogled, kako ste se upoznali, jesi li je znao od ranije, jel planiraš da je zaprosiš u skorije vreme?


      -Kod mene je ono "Jedna žena za sva vremena". Svoju djevojku poznajem čitav svoj život. Odrasli smo u istoj ulici, išli zajedno u osnovnu školu. Evo još nekih mjesec i po dana i bićemo u vezi tri godine. Kao što sam rekao, išli smo zajedno u osnovnu školu te smo se tu upoznali. Tek kada smo krenuli u srednju školu nekako smo se više spojili. Jedino smo moja djevojka i ja otišli u Zenicu iz Busovače, te tu nastavili srednjoškolsko obrazovanje. Nismo išli u istu srednju školu. Glavni razlog što smo nas dvoje nekako kliknuli jeste da smo oboje veoma "izbirljive" osobe. Ne možemo se povezati s bilo kime. Većinu vremena, i dok nismo bili u vezi, smo provodili zajedno. Družili se, smijali se, šetali itd itd... I tako jednu noć mene prevrne i priznam sve. Tako je to 11.01.2021 počelo, i traje dan danas, nadam se zauvijek. Kao svaki par, imamo i mi neke svoje želje. Složni smo u tome da imamo troje djece (dva sina i jednu kćerku), te da nam kćerka bude najstarija. Nastojimo raditi oboje na sebi sada, kako naša djeca ne bi imala nekih životnih problema i prepreka koje mi imamo danas. Što se tiće prosidbe, kako mene uvijek prevrne, tako će i to. Prvo škola, osamostaliti se, pa onda će i to doći na red.


      7. Bavio si se fudbalom skoro celi život, šta te je nateralo da prestaneš, manjak vremena, ne voliš više to/mrzi te, ili nešto drugo?
      Jesi li imao nekih problema sa trenerom, prepirke/svadje, jesi li sedeo na klupi? Jesi li se svadjao često sa sudijom, protivničkom ekipom, jesi li se pobio nekad na utakmici? Sigurno imaš omiljenog fudbalera, pa ko je to, ako je to neko stariji, jel misliš da sad postoji neko bolji od njega?



      -Da, bavio sam se fudbalom skoro čitav život. Prestao sam se baviti iz zdravstvenih problema. Nisam bio u mogućnosti dobiti ljekarsko uvjerenje zbog toga što slabije vidim na jedno oko. Te scene nikada neću zaboraviti i to je sigurno nešto što nikada neću preboljeti. Kao i većina dječaka, živio sam fudbal 24/7.
      Život piše čudnu priču, tako mi je bilo suđeno. Tokom svog igranja fudbala, nikada se nisam svađao sa trenerom jer je to za mene bio drugi otac. Svi znamo da nas adrenalin nekad ponese, pa tako i mene. Dolazilo je naravno do svađa sa sudijama, protivničkim igračima, pa čak i tuča. Sjećam se da sam se potukao u Banja Luci na turniru. Imao sam uvijek veću želju za igrom kada je neko duplo veći i jači od mene. To je bio slučaj kada se desila ta tuča. Adrenalin, grubi startovi, psovke, itd itd...

      Gore sam već rekao, ali evo opet ću. Za mene je najbolji i najveći igrač svih vremena Cristiano Ronaldo. Uzor na terenu i van njega. Čovjek koji me motiviše svaki dan. Mislim da niko od današnjih i budućih fudbalera neće moći nadmašiti Ronaldov legacy.



      8. Kako si se zainteresovao za CyberSecurity, šta te privuklo, jel misliš da od toga možeš lepo da živiš, ista pitanja i za AWS,
      pojasni nam malo šta znači AWS?



      -Jednostavno je to jedino što me baš privlači iz IT sektora. Zaštita informacija i borba protiv cyber pretnji postale su ključne u digitalnom dobu, i želio bih i sam nekako doprinijeti očuvanju sigurnosti online prostora. Vjerujem da postoji velika potražnja za stručnjacima iz oblasti CyberSecurity u svijetu koji se sve više oslanja na digitalne tehnologije. Kroz stalno usavršavanje i sticanje relevantnih vještina, smatram da je moguće pronaći izazovne poslove u ovoj oblasti. Trenutno je najveća potražnja u svijetu za CyberSecurity inžinjerima, te je to sigurno dovoljan razlog zašto se od ovoga može dobro živjeti.

      AWS ili Amazon Web Services predstavlja cloud computing platformu koja pruža širok spektar usluga, uključujući računarske resurse, skladištenje podataka, baze podataka, analitiku, vještačku inteligenciju, mašinsko učenje i mnoge druge. AWS mi je privukao pažnju zbog svoje ključne uloge u cloud computing industriji. Svojim raznovrsnim uslugama i globalnom prisutnošću, AWS omogućava organizacijama da efikasno upravljaju svojim IT resursima. Ovo me je fasciniralo, jer je AWS postao esencijalan za mnoge moderne aplikacije i poslovne infrastrukture.

      Iako je CyberSecurity jedno ogromno i preopširno polje IT-a, ja se nadam da ću dosta stvari savladati kroz godinu-dvije biti spreman za ozbiljan rad.



      9. Jel piješ, pušiš, kakvo je tvoje mišljenje o tome, koje ti je najgore pijanstvo ako si imao, jel razmišljaš da prestaneš da pušiš i pijes ako to radiš
      Ako ne pušiš/piješ, sta bi poručio ljudima koji to rade, kako bi ih osvestio da to što pre trebaju da ostave.


      -Propušio sam se iz srkleta što se kaže. Desilo se u periodu kada sam prestao igrati fudbal. Nervoza, stres, svakakve okolnosti su imali utjecaj na to. Pio sam ali ne pijem već godinu dana i nadam se da ću isto tako cigarete ostaviti. Pušim već skoro četiri godine. Poručio bih svima ko može da se ostavi cigareta i alkohola. Ko ne može bez toga, nek ne pretjeruje.



      10. Jel voliš da putuješ, koja mesta si posetio a koja bi voleo da posetiš, jesi li putovao negde malo dalje sa devojkom?


      -Nisam posjetio puno država s obzirom da mi je tek 19. Bio sam u Švicarskoj, Njemačkoj, Hrvatskoj, Austriji, Sloveniji. Volio bih u naredne 2-3 godine posjetiti Tursku. To mi je trenutno na must visit listi. Djevojka i ja nismo putovali jer smo kroz vezu bili broke tinejdjeri, a sada studiramo i nemamo baš vremena za obilazak drugih država. Trenutno smo ograničeni na našu državu Bosnu i Hercegovinu, te kada god uhvatimo slobodnog vremena odemo negdje. Imamo mi i ovdje dovoljno prirodne ljepote, pa nam i nije tolika hića da idemo dalje.



      IC


      1. Opiši nam kako je izgledao tvoj dolazak na Croherze zajednicu, ko te doveo/kako si saznao za CH, šta te to zadržalo na sampu?
      Koji ti je bio cilj kad si počeo da igraš, da budeš jedan od bogatijih, boljih dmera ili nesto drugo?



      -Na CH me doveo jedan od mojih drugova koji je samo proveo sedmicu dana na ovoj zajednici. Igram samp od 2013. i bio sam na SL zajednici te sam oko 2018. prešao ovdje. Sigurno da su me brzi splet okolnosti ,koji ću objasniti u pitanju o Vagosima, ekipa, te dobra zabava zadržali ovdje. Kao SAMP kid nisam nešto puno imao ciljeva. Daj mi deagle i idemo u boj. Mogu sigurno reći da je ova zajednica nešto posebno, ovi ljudi, njihove priče, ponašanje i slično su zaista nešto nevjerovato.


      2. Jesi igrao na svim ch samp serverima, RP, FR, DM, koji ti je ostavio najbolji utisak, na koji od ta 3 servera bih sad voleo opet da igraš.


      -Igrao sam na RP i FR serveru. Žao mi je samo što nisam poigrao i na tom DM serveru. Vjerujem da je i to bilo zabavno. Volio bih da igram na DM serveru, jer nisam nikad poigrao. Najbolji utisak mi je definitivno ostavio RP server, jer sam tamo dosta više igrao. TTovi, warovi, grafiti, pljačke, rpanje, sve je to bilo na svom mjestu i učinilo moju igru zabavnijom. Volio bih se vratiti u ta vremena kad smo satima igrali sampa, pričali i zezali se. Danas je skoro nestalo te čari igranja.


      3. Kažeš da ti je od organizacija vagos najbolje ostala u sećanju, pa jeste uspeli da podignete tu organizaciju, kako, jel bilo teško, koliko vam je trebalo?


      -To je bila nezaboravna bitka mene i Aleka Corteza. Došao sam na server i kao početnik bio sam u Vagosima, tu je organizaciju Alek podigao za nas novajlije. Međutim, mi smo htjeli tu organizaciju za sebe. Alek je postavio uslov da skupim 15 igrača online na jednom mjestu, koji će ujedno biti članovi, i tek onda će mi dati priliku odnosno testati me za lidera. I tako satima skupljam narod, idem od čovjeka do čovjeka i pokušavam skupiti u jednoj kući na Las Colinasu 15 ljudi. Nakon par sati, uspijem ja to. Poslije toga Johnny Tapia i Alek Cortez me testiraju za lidera. Nakon pola sata, dobijam lidera. Sigurno najveća prpa mog igranja na CroHerze serveru. Dodajem sve te članove iz kuće, i sve ostalo je historija. Milivojevicc Johnny i ja pod nickom Nermin Matthew smo vodili Vagose. Dosta ovih starijih igrača nas je ismijavalo zbog tih Vagosa, jer smo bili nova organizacija, nismo imali tu neku reputaciju. Uspjeli smo nekako godinama održavati Vagose. Ja sam lično sredio čitav LSV PDF i pravio one sličice za rankove na forumu. Dosta truda se uložilo i jedna lijepa priča se napisala. Tu sam upoznao divne ljude, s kojima se i dan danas čujem.


      4. Kada je stvoren LM dali si ocekivao da ce biti jedna od jačih org na srw i da li se se razočarao ili ne ?
      Da li je u početku bilo problema naci nove članove ili si ih lako našao, da li žali ekipa što je donirala za LM ?


      -Le Millieu je nastao jer su Vagosi propadali. LM nije bio moja ideja, to su moje kolege osmislile, izradile i stvorile. Kada je LM stvoren, ja sam i dalje ostao u Vagosima, pa sam i ja kasnije prešao i postao lider LM-a. To su bili Vagosi 2. Ekipa iz LSV-a se prebacila u LM. Nova baza, malo modernija, nova auta itd itd...
      Bili smo savez sa LCNom ukoliko se dobro sjećam i kao i u LSV-u, bilo nam je predobro i uvijek nalazili neki način da se zabavimo. Vjerujem da ekipa ne žali što je donirala za LM, a i ukoliko žali, pare su otišle, Bože moj haha.



      5. Jel si ti više za rejsove ili warove, ili nešto drugo? Jel sebe smatraš dobrim u rejsovima, jesi se trudio oko toga da budeš bolji?
      Isto tako jel misliš za sebe da si jedan od boljih u warovima, jel misliš da je teško naučiti kretati se po mapi, pucati, jesi bolji na emci ili diglu.



      -Kada sam tek došao na CH, prošao sam kroz školu pucanja kod Ivana Sarnoffa. (pajka)
      Moj dolazak na CH je upravo bio početak moje neke DM ere. Nisam nikada prije toga praktikovao warove, pucanje i sl. Bar ne u tolikoj mjeri.
      Kroz igru na RP serveru sam se većinu vremena pucao, igrao warove. Na FRu sam počeo rejsove voziti. Volim i jedno i drugo i ne mogu birati između toga. Oboje mi je zabavno. Ne mislim za sebe da sam jedan od boljih u warovima, jer ima ekipa koja se uznoji dok odigra war od deset minuta. xD

      Kretanje po mapi, pucanje i ostale stvari se nauče vremenom. Dok malo skapiraš kako šta funkcioniše, sebi naštimaš sens, ubaciš neki cross, i tako. Sve se to vremenom savlada, nije neka filozofija.



      6. Na kojim pozicijama si bio, koja ti je najdrža, jel si se pokajao negde što si bio, da ti se nije to radilo već nakon otprilike nedelju dana.
      jesi bio u forum timovima, kojima, jesi bio voditelj nekog tima?


      -Nema gdje me nije bilo. Bio sam lider više puta, DJ, admin, gs itd itd... Kada mi se nešto radi odlučan sam u tome, te zbog toga mi nikad nije bilo dosadno biti lider, admin i sve ostalo. Sigurno ekipa koja je igrala na FRu zna priču za mene, odnosno kako sam ja to postao Head Admin na par minuta.
      Na FRu, Ibro mi je setao fake Head Admina i stigla je poruka kao da sam fakat dobio tu poziciju. Ja sam to skrinao i postao na forum da mi se seta Board i sve ostalo što ide. To je sigurno bio peak momenat na FRu, te sam za nagradu od Ibre jer sam ga nasmijao dobio Admina, al ne fejk.

      Od foruma timova sam bio u Moderator timu i FanArt timu. Vodio sam Formula 1 podforum u periodu kada sam aktivno pratio taj sport. Sada manje-više. U FanArtu sam bio jer radio u Photoshopu i Adobe Illustratoru te sam želio naučiti neke nove stvari od iskusnije raje na forumu.


      7. Dali si bio zadovoljan administracijom na CH, pošto dosta igrača je ponekad znala pljuvati po administraciji, kakav si ti bio po pitanju toga ?
      Da li si bio igrac koji je bio tužibaba pa si odma slao report ili si bio u svom filmu i bilo te briga dali neko krš pravila ili ne, Dali smatraš da je Administracija prema tebi bila dobra ili loša ?



      -Ma sve je to variralo od situacije do situacije. U većini slučajeva sam bio zadovoljan odlukama administracije te sam ih poštovao. Imao sam i ja svojih ispada, da se ne lažemo. Ako je Tony Rogers u pitanju, odmah se na report šalje da je on kriv za sve, a ako je bilo ko drugi, onda sam miran. Poz za Rogersa hahah


      8. Jesi li nekad koristio cheat na CH, na kom serveru, koliko dugo, jesi li bio uhvaćen? Jel misliš da bi moglo nešto da se napravi da se spreče čitevi,
      ili kad bi mogao da menjaš pravila o čiterima, koje bi im kazne bile i td..


      -Ne, nikada nisam koristio bilo kakav čit tokom igranja bilo koje igre. Što se tiće samog SAMP-a, teško se šta može promijeniti osim da postoji neki Recon team koji će pratiti igrače i čitati reportove. Kazna bi bila BanIP, pa ga nećeš više upalit.



      9. Koji je po tebi najbitniji forum tim, jel misliš da je za njegov učinak dovoljna plata ili bi trebala biti veća?
      Jel ti se svidja sam izgled, rad foruma, jel misliš da tu nešto treba da se menja, šta, zašto?


      -Ne bih izdvajao forum timove i rangirao ih iz razloga što svaki tim na svoj način doprinosi ovoj zajednici. Nije pošteno manje vrijednovati neki tim u odnosu na drugi. Svaki tim ovisi jedan o drugom te zajedno čine ovu zajednicu.

      Ovaj Forum je po meni razlog zašto ova zajednica treba opstati. Ovdje ima toliko historije, zezancije i svega da je nedopustivo da se izbriše sve. Sam dizajn foruma mi se zaista sviđa. Sve je pregledno i ugodno oku za čitati. Sve pohvale za forum.



      10. Koja osoba je po tebi ostavila najveći trag na Croherze zajednici, i što se tiče foruma, i što se tiče servera?
      Sa kime si najviše provodio vremena ig, koga bi pomeneuo, jel si u kontaktu s njim/om i dalje van sampa?


      -Najveći trag su ostavili svi ovi ljudi koji su tu jučer, danas i sutra. Svaki član ove zajednice ostavlja neki trag. Od ljudi koji su došli na ideju da se ovo sve osnuje, do onih koji su skriptali servere, pravili forume, vodili timove do onih koji su igrali, objavljivali slike, prijavljivali igrače i otvarali teme. Svi mi zajedno činimo ovu zajednicu posebnom i izdvajamo se od drugih.

      Provodio sam vrijeme najviše sa debilima iz Vagosa i LCNa. Ovim putem veliki pozdrav za sljedeće ljude: Ado, Nurko, Johnny, Matija, Teslu, Suareza, Okuka,Krznu, Hanu, Žika, Joleta, Dzoi Čokse, Matu Zitu, Marka Tikija, Weselog, jednog jedinog Jona Carra, te mnoge druge!!!


      -nerko 23.11.2023
      Posljednje uređivanje od Svotry : 02-12-23 at 11:02
      leave me here

    2. Like Carlos Suarez, Michael se sviđa ovaj post
    3. #2
      Carlos Suarez avatar
      Ludo
       
      Datum pristupanja
      Sep 2018
      Lokacija
      Underground
      Poruke
      7,115
      Teme
      515
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      43 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 3 min
      Like (kliknutih)
      329
      Like (dobivenih)
      791
      Rep
      U Vagosima za jedan dan uradimo oko deset pljacki banki, od kojih dvije budu uspjesne. Mrtvi TSC koji je abusao sve zivo nas uvjek zezne.
      The saddest part of life is when the person who gave you the best memories becomes a memory


    4. Like Nerko' se sviđa ovaj post
     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •