Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Pokazuje rezultate 1 do 10 od 17

    Threaded View

    1. #11
      Berserker avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2013
      Lokacija
      Sarajevo & Sanski Most
      Poruke
      922
      Teme
      150
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      34 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      14 min
      Like (kliknutih)
      1441
      Like (dobivenih)
      875
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Ocelot Vidi poruku
      Po loreu je Morgoth davno davno napravio Mount-doom ako se dobro sjećam, ali u ovom slučaju mi se sviđa ova Amazonova verzija jer je izgledalo baš epic. Ona erupcija vulkana je sigurno jedna od top 3 scene, ako nije i najbolja. A od prve epizode sam znao da će tu nastat Mordor, skonto sam po mapi. Pretpostavljao sam također i da Adar nije Sauron nego neko od Morgothovih sluga, pa s obzirom na to da je prvi Uruk kojeg je Morgoth napravio, nisam puno pogriješio.

      Otvori spoiler ako si pogledao posljednju epizodu

       
      Koliko god da me iznerviralo izbjegavanje Tolkinovog lorea za kovanje prstenja, jako mi se sviđa scena kad Sauron u onako lijepom obliku ulazi u Mordor. Čak možda bolja scena od erupcije vulkana, pogotovo što su stavili muziku jako sličnu onoj koja je na kraju "The Two Towers" ako si primjetio. Nadam se da će u drugoj sezoni u nekom obliku (po mogučnosti kao vilenjak lijepog izgleda, kako i jest po loreu) ići u Khazad-dum da manipulira patuljcima i da će bit neke priče sa Witch-kingom Angmara, jer nešto me strah da su odlučili da će odmah na početku druge sezone napravit svoj prsten, baš evo po dolasku u Mordor. Sauron je najinteresantniji villain ikad, ne smiju to pokvarit.
      Spojler nakon poslj. ep.(za ostale)
       
      I ja sam kao kontao da će on biti u formi vilenjaka kada bude kovao ove prstenove sa Kelebrimborom(najviše zato što je u ovoj igrici jednoj u cut scenama tako prikazan kao lijepi plavi vilenjak na fazon Legolasa - KLIK za slikicu). Veliki plot twist sada. Po tebi, da li je one stvari govorio Galadriel samo da je pokuša zavarati i prizvati na svoju stranu ili je fakat htio da ona vlada s njim. Mislim da je naravno ovo prvo, ali zanima me dal' je moguće da je fakat cijenio nju zato što ga je dovela na Numenor itd...I ove priče o promjeni i 'liječenju' middle eartha a ne uništenju. Pročitao sam na ovom sajtu lore-a da je i Saurona Morgoth zavarao i da njemu nije u cilju bilo uništavati nego mijenjati.
      Posljednje uređivanje od Berserker : 22-10-22 at 00:43

     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •