Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Pokazuje rezultate 1 do 1 od 1
    1. #1
      DeBadosa avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jul 2020
      Lokacija
      Chinatown
      Poruke
      7,139
      Teme
      566
      CHB
      29
      Spomenut(a)
      35 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      30 min
      Like (kliknutih)
      1773
      Like (dobivenih)
      687
      Rep

      Želio sam tetovažu koju samo ja mogu nositi

      Želio sam tetovažu koju samo ja mogu nositi



      PORTUGALSKI stručnjak Jose Mourinho ima vrlo uspješnu sezonu iza sebe s talijanskom Romom. Klub je uzeo prvo izdanje Konferencijske lige u povijesti, a preko prvenstva se plasirao u grupnu fazu Europa lige za narednu sezonu. U tijeku je ljetni mercato u kojem Mourinho pokušava ojačati svoju momčad, a na Instagramu je podijelio s fanovima i dio svoje privatnosti.
      Najprije se zahvalio portugalskim vatrogascima koji ovih dana vode velike bitke s požarima diljem zemlje, a onda je rekao kako se na život mora gledati pozitivno pa je podigao rukav i otkrio gazu ispod koje se nalazi njegova nova tetovaža. U idućoj objavi otkrio je o čemu se radi.



      Naime, tetovirao je sva tri velika europska trofeja koja je osvojio (Kup UEFA, Ligu prvaka i Konferencijsku ligu) kao jedini trener u povijesti. Na svakom od trofeja stavio je grb kluba u kojem mu je to pošlo za rukom."Radost Rimljana me natjerala da napravim ovo. Razmišljao sam kako napraviti nešto posebno što bi odalo počast svim klubovima s kojima sam osvojio europsko natjecanje. U isto vrijeme, htio sam unikatnu tetovažu koju samo ja mogu nositi, barem zasad. Alberto mi je predstavio ideju, a ja sam ju doradio", napisao je uz objavu.


      Izvor
      Posljednje uređivanje od DeBadosa : 18-07-22 at 10:52
      ××× Yakuza Marketing Moderator ×××
      ​​

     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •