Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3
    1. #1

      Datum pristupanja
      Jan 2011
      Lokacija
      Tokyo
      Poruke
      339
      Teme
      45
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      8 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      222
      Like (dobivenih)
      85
      Rep

      Summer 2022 Najava!

      Summer Season 2022 Najava!


      Naredna sezona Anime dosta obećava, tu je par dugo očekivanih nastavaka kao i neki manje poznati naslovi koji možda iznenade.

      Hataraku Maou-sama!! dobija napokon sezonu 2! Ova Reverse isekai komedija je uzela srca mnogima i dugo godina se čekala bilo kakva vijest u vezi nastavka, kada su svi prestali se nadati nastavku iste, dobili smo obavijest da se ona pravi. A u narednoj sezoni Anime ćemo napokon gledati sezonu dva.


      Jedna od najboljih Anime dobiva svoj nastavak nakon filma, Made in Abyss popularni fantasy horror. Nosit će naziv "Retsujitsu no Ougonkyou" i po prvi put ćemo vidjet dio Ambisa o kojem nemamo nikakvih informacija. Riko i Regu su prošli pakao, a šta ih tek čeka na ovom nivou. Sigurno je da se možemo nadati nekim od najokrutnijih i srceparajućim scenama koje ostavljaju trag za sva vremena, kao što je to bio slučaj sa prvom sezonom i filmom.


      Popularni Isekai "Overlord" dobija svoju četvrtu sezonu. Ovaj naslov se od ostalih Isekai odvojim svojim glavnim likom i premisom. Šta ako je glavni lik zapravo villian u svijetu?


      Classroom of the Elite će početi sa prikazivanjem druge sezone u Summer 2022. Isto tako dugo čekan nastavak jedne popularne Anime.


      Tu je i druga sezona Shadow House, Anime koja nije toliko popularna ali ima vjerne gledaoce koji su se zaljubili u čudan premis, viktorijansko doba i te horror undertonove.


      Osim nastavaka, Summer 2022 nam donosi i neke nove naslove koji možda iznenade. "Yofukashi no Uta", koja izgleda kao romantična priča između vampira i momka koji pati od insomije. Tu je idalje popularni žanr Isekai sa "Tensei Kenja no Isekai Life: Dai-2 no Shokugyou wo Ete, Sekai Saikyou ni Narimashita", "Isekai Meikyuu de Harem wo". Slice of Life komedija koja obećava je "Kumichou Musume to Sewagakari"


      Čeka nas uzbudljiva sezona sa dosta naslova popularnih Anime, već sada možemo reći da će Summer 2022 biti zanimljiv.


      Izvor: MyAnimeList
      I prefer to have my nightmares with open eyes

    2. #2
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,315
      Teme
      672
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      353 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5216
      Like (dobivenih)
      8564
      Rep
      2022 je tako fucking stacked a i summer sezona izgleda

      Classroom of the Elite S2 <3 nadam se da ce pratiti radnju iz LN u odnosu na S1 koji je bio flop.
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    3. #3
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,662
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      22 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1884
      Rep
      Radujem se vecini ovdje naslova, ali opet nemam vremena za iste, ali za ono sta imam vremena i moram imati je nastavak Made in Abyss, po meni sigurno top5 najboljih ikada. Malo me Trailer brine jer mi tonski izgleda svijetlije, ali opet, tako je i izgledala prva sezona pa me docekao psiholoski horror koji ostavlja dugotrajne traume.

      Devil is PartTimer, cesto ga zaboravim kad pomenem Anime koje su zapravo smijesne i imaju dobar humor. Mnogo me scena nasmijalo, ako nadjem vremena pogledacu.

      Classroom of Elite nisam gledao, ne volim taj zanr. Overlord sam pogledao sezonu jedan, i nemam volju da nastavim. O ostatku nemam komentara, dobra sezona svakako!

      A evo sada gledam i Fall 2022 koji izgleda jos bolje, Fumetsu no Anata e 2, Mob nastavak, Uzumaki koji moram pogledati, MHA 6, Spy Family 2, al ce ta sezona da grmi. Valja odvojit vremena za sve ove, jer se mora ovo pogledati, sve!
      Posljednje uređivanje od Kyūketsuki : 13-06-22 at 21:37
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •