Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Vidi rezultate ankete: Da li ste zadovoljni svojim fizičkim izgledom?

    Glasači
    42. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
    • Naravno

      17 40.48%
    • Da, ali bi promjenio/la neke sitnice

      13 30.95%
    • Ne, ali radim da unaprijedim isti

      3 7.14%
    • Ne, niti se zamaram tim

      2 4.76%
    • Ne razmišljam o svom izgledu

      7 16.67%
    Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9
    1. #1
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,662
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      22 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1884
      Rep

      Da li ste zadovoljni svojim fizičkim izgledom?

      Poštovani forumaši, danas otvaramo anketu na temu:

      Da li ste zadovoljni svojim fizičkim izgledom?


      Napomena: Glasovi nisu javni na ovoj Anketi.

      U današnje vrijeme mnogi nisu zadovoljni svojim izgledom. No mnogi ne shvataju naručito oni mlađi da je trenutni standard ljepote lažan. Modeli kojima se divite nisu savršeni ljudi već ih moderna tehnologija ćini savršenim.

      Vjerujem da je vrlo ružan osjećaj biti u tijelu osobe koju smatrate ružnom. No isto tako sami smo sebi najveći kritičari i neke stvari koje smatramo ružnim na sebi su možda nekom privlačne, jer ljepota je u očima prosmatrača.


      Mnogi od nas bi vjerovatno promjenili neke stvari u vezi svoga izgleda, a neki rade i na unapređenju istoga.

      Kod za popunit ukoliko želite:

      Kod:
      Za šta ste glasali?
      Da li se smatrate privlačnim/nom?
      Da li bi promjenili neke odlike vašeg izgleda?
      Ako bi, šta bi mjenjali?
      Šta mislite o današnjem standardu ljepote?
      Nešto za dodati:



      Posljednje uređivanje od Kyūketsuki : 03-05-22 at 21:22
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    2. Like Tatta se sviđa ovaj post
    3. #2
      Tatta avatar
      See you around , officer !
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Lokacija
      Regensburg , Bayern
      Poruke
      11,380
      Teme
      572
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      855 post(ova)
      Označen(a)
      19 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 16 min
      Like (kliknutih)
      4836
      Like (dobivenih)
      9680
      Rep
      Za šta ste glasali?
      Da, ali bi promjenio/la neke sitnice

      Da li se smatrate privlačnim/nom?

      Da , smatram se privlacnim . Nisam sada top model ali ne bi rekao da sam " ruzan " .

      Da li bi promjenili neke odlike vašeg izgleda?
      Putem kirurgije nista ... Ovakav kakav sam , sam zadovoljan sa sobom .
      " Ako covjek ne voli sebe , kako ce onda druge ? "

      Ako bi, šta bi mjenjali?

      Jedino sto bi promijenio na sebi ( a na tome radim ) je kilaza .
      Trenutno sam 183 cm visok i oko 90 Kg . Nisam debel nego , onako ... cvrsto gradjen .
      Inace , redovno trcim po 10-ak kilometara dnevno ... no zbog posla , nemam toliko vremena za to bas svaki dan kao nekada.
      Kada bi me uzivo vidjeli , rekli bi " Ne vjerujem da ovaj trci po 10-15 km svaki dan " .

      Prije 2. godine imao sam 85kg a danas 90kg , a to se kod mene itekako vidi . Tih 5 kg kod mene se vidi kao da sam udebljo 15 kg . Nista strasno , ali gledam da sse vratim u stare dane .
      Meni je osobno bitna kondicija , koju imam i koju odrzavam . Trcim skoro svaki 2/3 dan 10+km .

      Šta mislite o današnjem standardu ljepote?
      Tesko za reci ako pricamo samo o " ljepoti " .
      Ljepota je individualna stvar . Netko voli sarenu boju kose , netko voli siroka ramena i slicno ... To se mijenja iz godina u godinu .
      ... ali ako pricamo o sveukupnom izgledu , onda bi rekao da je fizicko zdravlje najbitnije .
      Msm da to danasnji ljudi zaboravaljaju .

      Nešto za dodati:
      Prije 4 godine sam u rok 6 mj smrsavio 40kg ( iz oklade ) . Rok mi je bio godinu dana , ja sam to uspio u 6 mjeseci .
      40kg .... nije mala brojka .
      Nikakvo izgladnjivanje , samo sport i zdrava prehrana .

      Kolega koji samnom trci ( covjek ima 40+ godina ) ima zaista " pivski stomak " .
      Kada bi ga vidjeli rekli bi da taj ne moze napraviti 100 m a da ne krene disati i odustati .
      Covjek trci svaki dan tako da bez problema napravi 10+ km dnevno .
      Kondicija je sve

      Volite sebe i zivite zdravo !
      01011010 01100001 01110000 01101001 01110100 01100001 01101010 00100000 01110011 01100101 00100000 01110011 01100001 01101101 00100000 00101100 00100000 01110011 01110100 01100001 00100000 01101110 01101001 01101010 01100101 00100000 01110101 00100000 01110010 01100101 01100100 01110101 00100000 01110011 01100001 00100000 01110100 01101111 01100010 01101111 01101101 00100000 01101011 01100001 01100100 01100001 00100000 01110011 01101001 00100000 01101001 01110011 01100001 01101111 00100000 01101111 01110110 01101111 00100000 01110000 01110010 01100101 01110110 01100101 01110011 01110100 01101001 00100000 00101110 00101110 00101110

    4. #3
      Carlos Suarez avatar
      Ludo
       
      Datum pristupanja
      Sep 2018
      Lokacija
      Underground
      Poruke
      6,935
      Teme
      512
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      43 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 3 min
      Like (kliknutih)
      329
      Like (dobivenih)
      786
      Rep
      Za šta ste glasali? Naravno
      Da li se smatrate privlačnim/nom? Da
      Da li bi promjenili neke odlike vašeg izgleda? Da
      Ako bi, šta bi mjenjali? Stomak, ima koji gram vise. Tesko je primjetiti ali kad se dobro najedem primjeti se dosta.
      Šta mislite o današnjem standardu ljepote? Ma ne pratim standarde, nit me zanimaju.
      The saddest part of life is when the person who gave you the best memories becomes a memory


    5. #4

      .
       
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Aug 2020
      Lokacija
      El corona ili jail
      Poruke
      830
      Teme
      147
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      11 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      849
      Like (dobivenih)
      319
      Rep
      Za šta ste glasali? Da ali bih promenio neke sitnice

      Da li se smatrate privlačnim/nom?
      Da, ja sam jako privlačan.
      Da li bi promjenili neke odlike vašeg izgleda? Da
      Ako bi, šta bi mjenjali?
      Zeleo bih mnogo toga da promenim ali ono kljucno sto mi najvise smeta je moja visina. Hteo bih da budem visi, trenutno sam 182 i mislim da je normalno za moje godine, ali prosto imam tu pohlepu te zbog toga i kosarke zelim vise
      Šta mislite o današnjem standardu ljepote? Ne zalazim u to
      Nešto za dodati:
      Zadovoljan sam svojim telom ali zeleo bih vise, i ne mislim da je to nesto lose, ciljevi su tu kako bi ih oborili, i to ne dolazi preko noci. ok ok evo jedan jako zanimljiv video koji ce vas najverovatnije motivisati da trenirate, radite na sebi , potecijonalno nasmejati itd..



      Smisao za humor mi je na zavidnom nivou, prostite mi

    6. #5
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,662
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      22 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1884
      Rep
      Za šta ste glasali?
      Da, ali bi promjenio neke sitnice

      Da li se smatrate privlačnim/nom?
      Kad bi se mogao klonirati sigurno bi se udao/ozenio za sebe hehe, salim se nisam bas toliki narcis. Znam da nisam svakome privlacan, narucito osobama koje traze "muskarcine" a ja nemam takav izgled sigurno. Neki muskarci su vise privlacni muskarcima nego zenama, a ja spadam u tu kategoriju, no svaka paznja je meni dobra paznja heh.

      Da li bi promjenili neke odlike vašeg izgleda?
      Volim svaku svoju manu, osim dlaka na nogama. Mrzim dlakavost, srecom ostat tijela mi je ko u Twinka, ali noge.. No nije to bas neka velika dlakavost, normalna muska vjerovatno, al meni smeta.

      Ako bi, šta bi mjenjali?
      Osim sto bi volio da nemam niti jedne dlake na tijelu, ne znam stvarno. Imam dosta oziljaka, al ja licno volim oziljke, kako svoje, tako i na osobama. Imam ih 3 na licu, jedan na desnoj arkadi, i dva ispod lijevog oka, al oni su manje vidljivi. Po rukama i sakama imam dosta malih, ali najveci mi je, na guzici.. No ni taj me oziljak nije zamarao, vazda sam mislio da je "kul", narucito kada mi je jedne prilike neko rekao da zapravo oziljak ima oblik srca.

      Pun sam benova takodjer, mislim da ih imam brat bratu 500 na sebi, al eto kazu da osobe sa puno benova izgledaju duplo mladje. Sto se tice ostatka tijela, sve sto ja smatram privlacnim, imam takve odlike, tanak vrat, "zvaljave" velike usne, pospan oblik ociju, velike trepavice i obrve, svijetliji ten i naravno zmijsko tijelo. Sto se tice moje visine, mislim da sam visok oko 175, po meni savrsena visina, a licno volim da je zensko nize od mene.

      Šta mislite o današnjem standardu ljepote?
      Misljenja sam da osoba moze biti previse lijepa i previse savrsena, meni osoba koja nema greske na sebi je ruzna. Ja ljepotu vidim u malim sitnicama, manama, u benu koji je na lijepom mjestu na licu, u oziljku malenom na licu i slicno. Prirodna ljepota je najljepsa, ali nazalost ovo u zadnje vrijeme je sve postalo umjetno.

      Interesatno je da taj standard ljepote je vecinom usmjeren na ono sto niste, da objasnim. Mi u Europi koji smo bijelog tena, zelimo da imamo tamniji, a ljudi u Aziji koji su tamnom tena, zapravo blijedocu smatraju najprivlacnijom. I takodjer sa vremenom se standrad taj mjenja, tako ce i ovaj. Nekada se debljina smatrala ljepotom, jer je to bio znak statusa. Nakratko sto sam procitao vase komentare, vidim da dosta vas ima problema sa debljinom, sto je teska borba. Hvala Bogu podaren sam sa genetikom da mogu jest sta god i koliko god i opste se ne debljam, mada bih nekad volio imati koju kilu vise.

      Postavljaju se nerealni zahtjevi za ljepotu, tako mlade cure i decki pokusavaju biti ono sto je nemoguce bez plasticnih operacija i satima editovanja slika u PS. Ja oduvjek volim unikatnost, specificnost, osoba moze biti lijepa ali ako sam do sad vidio pet slicnih njoj, onda mi nije interesatna. Dobio sam raznih komplimenata, ali najljepse koje sam dobio su se ticale neobicnosti tipa neobicno lijep, neobicno sladak.

      Nešto za dodati:
      Ljepota je vrlo bitna, necemo se lagati. Dosta puta sam na lijepe oci prolazio kroz zivot, no nikad se nisam htjeo navic da iskoristavam to, jer ljepota je prolazna, zato je toliko posebna.

      Treba volit sebe i pokusat unaprijedit svoj izgled. Ljepota je u ocima posmatraca, a isto tako zapamtite da ste sami sebi najveci kriticari i neku manu koju vidite vi na sebi, vjerovatno dosta ljudi ne primjeti, a mozda je nekom ta ista mana privlacna.
      Posljednje uređivanje od Kyūketsuki : 05-05-22 at 11:20
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    7. Like Matthew se sviđa ovaj post
    8. #6
      Gethoven avatar
      mojne da chashpri
       
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      Jan 2019
      Lokacija
      Subotica
      Poruke
      3,442
      Teme
      269
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      27 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      24 min
      Like (kliknutih)
      49
      Like (dobivenih)
      416
      Rep
      Kada se pogledam u ogledalo razmišljam da li da se umijem ili da se ubijem

      Jeb* mi se za diplomu nema je ni predsednik!

    9. Like Unravel, Kyūketsuki, Nedimox se sviđa ovaj post
    10. #7
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,918
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Za šta ste glasali? Ne razmišljam o svom izgledu

      Da li se smatrate privlačnim/nom? A kao što rekoh, ne razmišljam o tome, definitivno ne kao nekad, ali kad vidim kakvu djevojku imam, pa očito nisam za baciti haha. Realno jedino čime se ja opterećujem je proćelavost koja pogađa brojne muškarce mojih godina, ali ironično, ja uopće nemam niti malo problem s time, ali nekako uvijek razmišljam o tome da ne znam kako bi se nosio s time da mi kosa raste onako u špic nasred čela ili da moram brijati glavu zbog jače proćelavosti, eto ne znam stvarno objasniti zašto o tome razmišljam kad niti obiteljski nemam problema s proćelavosti, ali iz godine u godinu i dalje strepim da se ne počne povlačiti, odahnem ujutro kad ugledam u ogledalu da je sve na svom mjestu haha

      Da li bi promjenili neke odlike vašeg izgleda? | Ako bi, šta bi mjenjali? Točno sam u Tominim proporcijama tako da realno isto i razmišljam, volio bih da sam stesaniji ako već nešto trebam birati, ali slažem se s njim isto tako da mi je od estetike bitnija kondicija, ali bgm nisam u takvoj kao on, nemam ja koljena za tolike kilometre

      Šta mislite o današnjem standardu ljepote? Ne zamaram se standardima, ali čini mi se da je danas ta riječ manje upotrebljiva nego nekad prije, danas je to više spektar zbog silnog promoviranja raznolikosti.

      Nešto za dodati: To što ne razmišljam o izgledu ne znači da izgledam kao pećinski čovjek ili da nisam zadovoljan samim sobom, jednostavno smatram da u životu ima puno bitnijih stvari, a to razmišljanje je svakako došlo s godinama, da me netko isto pitao prije 10 godina, iskren odgovor na ovoj anketi bio bi drugačiji jer mlađem meni bilo je to među najvažnijim stvarima na svijetu, kako izgledam, što nosim na sebi i slične površne stvari.

      I da dokažem da nisam ćelav, evo jedna stara 2 tjedna što sam morao se fotkati za posao, pa ako ima netko da studira ili je studirao psihologiju, da mi objasni zašto mene takve stvari zamaraju?

      klik na vlastitu odgovornost
       

      Victoria Concordia Crescit

    11. Like h3h3, Kyūketsuki, Mili se sviđa ovaj post
    12. #8
      Berserker avatar
      kakvi skandali
       
      Datum pristupanja
      Jun 2013
      Lokacija
      Sarajevo & Sanski Most
      Poruke
      912
      Teme
      150
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      34 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      14 min
      Like (kliknutih)
      1438
      Like (dobivenih)
      869
      Rep
      Ružan sam ka rakun

    13. Like hugo' se sviđa ovaj post
    14. #9
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,662
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      22 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1884
      Rep
      Anketa zatvorena, ocekujte novu ubrzo! Ispostavilo se da kada glasovi nisu javni, korisnici postaju iskreniji, dok su bili javni, svi ste bili ljepotani

      Naravno 17 40.48%
      Da, ali bi promjenio/la neke sitnice 13 30.95%
      Ne, ali radim da unaprijedim isti 3 7.14%
      Ne, niti se zamaram tim 2 4.76%
      Ne razmišljam o svom izgledu 7 16.67%
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •