Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2
    1. #1

      Datum pristupanja
      Jan 2011
      Lokacija
      Tokyo
      Poruke
      339
      Teme
      45
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      8 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      222
      Like (dobivenih)
      85
      Rep

      Mushoku Tensei dobiva sezonu dva!

      Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu dobiva drugu sezonu!



      Anime koja je proglašena najboljom Anime godine, dobiva svoj nastavak. Tako nam je potvrđeno u specijalnoj epizodi ove Anime u Subotu.

      Mushoku Tensei adaptira Rifujin na Magonote's fantaziji light novel. A priča je dobila svoju manga seraliziaciju 2014 godine.

      U moru "Isekai" naslova, ova Anime je uspjela biti unikatna i dići se iznad prosjeka tog podžanra. Prelijepa animacija, dobra muzika, interesatna priča, sve je to dovelo do toga da ova Anime bude proglašena za najbolju u 2021. godini.

      Nakon smrti čovjek od 34 godine se budi u drugom svijetu, imena Rudeus Greyrat. Idalje ima prijašnji um, ali se nalazi unutar novorođene bebe u ovom fantazi svijetu.


      U ovom svijetu postoji magija, a naš glavni lik je talentovan u istom, to primjete i njegovi roditelji i odluče da mu dovedu trenera za magiju.

      Glavni lik u prošlom životu je bio niktov, nevoljen, a sada je u ovome neko talentovan i ima punu pažnju roditelja. Možda će u ovom svijetu naći ljubav, jer u prošlom to nije uspio.

      Trenutno nema puno informacija, osim da je Anime u izradi!

      Izvor: MyAnimeList
      I prefer to have my nightmares with open eyes

    2. Like Kyūketsuki se sviđa ovaj post
    3. #2
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,662
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      22 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1884
      Rep
      Ova Anime da nije Isekai ja bih je obozavao.

      Ili makar da se ne spominje prijasnji zivot i odvrati glavni lik. Ostalo je super, ali mi uzasno smeta zaostao, bolestan um glavnog lika. Steta velika, da je cisti fantazi i da je glavni lik bez takve proslosti vjerovatno bi mi ovo bio jedan od omiljenih naslova...

      Ne razumijem cemu toliko prica u kojima je glavni lik, iskreno reci, debil. Mozda se neki gledaoci nalaze u njemu, ali volio bih da industrija smanji sa glavnim likovima kojeg maltretira sve zivo. Ili makar da urade to dobro, kao sto je MHA uradila u pitanju price gdje otac maltertira porodicu, sto je dovelo da volim bas taj naslov. Maltertiranje je ozbiljna tema, pogledao sam prosjecnih naslova, koji su postali odlicni jer su fantasticno predstavili to maltetiranje, a ovo? Retardacija.

      Evo primjera, Hoshiai no Sora. Anime o tenisu, koji cu pamtit zavjeka, zbog odnosa glavnog lika i oca. Uspjeli su prenjeti taj strah djeteta od oca da je to postao horror a ne sportska Anime. Prosjecna Anime apsolutno, ali ta prica, i kada vidimo kako se glavni lik suprostavlja napokon ocu, i na kraju jedini izlaz iz te situacije vidi u tome da ubije oca...

      Iako je sportska Anime, ona je zapravo prica o momku koji radi sve da usreci svoju majku i da iako slab i nemocan zastiti sebe i majku od svog oca, a kako bi pobjegao od te realnosti, pocinje trenirati tenis. Znaci to maltetiranje moze od prosjecnog naslova napravit nesto sto se pamti dugo kao Hoshiai no Sora, ili u ovom slucaju od jednog odlicnog naslova naprave nesto negledljivo, makar po mom ukusu.

      Ali eto.. Ko sam ja da sudim kakve likove volite, ja volim femboy, trap, feminizirane likove, pa nemam i nekog prava govorit o tudjim ukusima haha. Izuzetno mi smeta glavni lik, i meni je licno nelogicno da djecak sa umom od 34 godine gleda djevojcicu na perverzni nacin, al to je neki nivo iznad pedo****je. Mada opet ga stavit u tu kategoriju je glupost. Da je samo normaniji zivot imao glavni lik prije, sto je slucaj u Isekai naslovima, vecinom su Otaku, Weeb likovi, ali nisu ovako retardirani.. Po mom ukusu, najveci mu je grijeh to sto je ruzno musko, a preko toga preci ne mogu.
      Posljednje uređivanje od Kyūketsuki : 07-03-22 at 19:28
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    4. Like Neferpitou se sviđa ovaj post
     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •