Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6
    1. #1
      Tatta avatar
      See you around , officer !
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Lokacija
      Regensburg , Bayern
      Poruke
      11,380
      Teme
      572
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      855 post(ova)
      Označen(a)
      19 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 16 min
      Like (kliknutih)
      4836
      Like (dobivenih)
      9680
      Rep

      |~ 60. kolo Iskrenih 20 - Tatta ~|

      1. Prije svega lijep pozdrav. Možeš li nam se predstaviti? Odakle dolaziš i da li ti se sviđa to mjesto? Da li bi želio da živis negdje drugdje?
      1. Lijep pozdrav nazad i izvinjavam se na malo duzem cekanju na odgovaranje .
      Za sve one koji me ne poznaju , zovem se Tomislav Matijevic. Rodjen sam 24.10.1995. u Sisku ( HR ) . Rodom sam iz Prijedora ( BiH ) , rodjen i odrastao u jednom malo selu u blizini Siska ( HR ) a zivim od 2016. godine u Regensburgu ( D ) .
      Po zanimanju sam racunalni tehnicar za strojarstvo ( CNC programer ) i trenutno radim u firmi/koncern imena SGB ( prosizvodnja viskono-naponskih transformatora ) .
      Inace sam ljubitelj mehanike tako da se sa time i bavim . Nekada sam se bavio restauracijom alatnih strojeva ( tokarilice , glodalice ... ) a danas se vise bavim sa automobilima i sa transformatorima . Veliki sam ljubitelj same mehanike i Formule 1 .
      Mislim da je to dovoljno o meni za pocetak .

      2. Vidim da si dug niz godina bio u forum staffu . Da li ti je bio sam pocetak jako tezak,koje su tvoje bilo obaveze kad si postao Global Moderator?
      2. Meni osobno , taj sami pocetak nije bio tezak . Uvijek sam volio forum i to su tadasnji nadredjeni foruma primjetili .
      Najvise sam se druzio u CH Kaffani ( kao i dan-danas ) i tu sam bio na dosta mjesta moderator . Nakon sto sam bio primljen u Global Moderator team , dodjeljen mi je naravno taj podforum za " kontrolu " . To meni nije bilo tesko niti ista strano jer sam to isto radio i prije nego sto sam postao forum staff .

      3. Možemo reći da radiš sve na forumu i razumiješ se oko svega? Koliko ti je vremena bilo potrebno naučiti to? Kako si to naučio? Da li si sve sam ili si negdje pogledao?
      3. Nisam vise forum staff . Ja bi se smatrao kao neki " tehnicki support " .
      Ne odlucujem o nicemu , ne predlazem ( bas ako ne moram ) i ne mjesam se u nikakve odluke forum staff-a . Tu sam samo da pomognem ovoj zajednici i ovom forumu oko tehnickih stvari koliko mogu i koliko znam .
      Koliko mi je vremena trebalo ? Odkako sam ovdje , ucim .
      Ima dana kada mislim da 95% vB4 razumijem i imam u malom prstu ... a onda dodje jedan dan kada ugledam jedan " problem " i ne svacam zasto je on tu i zasto to vB4 radi iako to ne bi trebao . Onda svatim da poznajem samo 5% vB . Ovisno o danu .
      Tko je ikada radio sa vB4 , razumijet ce me kada kazem da smatram da sami stvoritelji vB4 nisu 100% sigurni kako on radi .
      Ucio sam se sam . Moja znatizelja . Nesto sitno o programiranju sam znao i od prije ali oko vB-a , 0 .
      Naravno , kada nesto nisam znao rijesiti sam trazio pomoc od drugih kolega . Nekada uspjesno nekada manje . Boze moje .

      4. Koju si srednju skolu zavrsio i da li si isao na fax?
      Da li si pogrijesio sto se tice odabira srednje skole i odlaska ili ne odlaska na fax? Da li smatras da je zivot laksi ukoliko posjedujemo diplomu i visok stepen obrazovanja ili to ipak ovisi o trudu osobe?

      4. Zavrsio sam Tehnicku skolu u Sisku . Zanimanje : Racunalni tehnicar za strojarstvo . ( CNC programer )
      Sto se tice odabira svog skolovanja sigurno nisam pogrijesio . Obozavam strojarstvo , mehaniku i slicno .
      Naucio sam tu od G-code za CNC masine pa sve do mehanike, statike , termodinamike , robotike , sastav materijala ... itd .
      Nisam upisao nikada fax jer nisam htio . Nije mi se vise grijala skolska klupa , htio sam raditi .
      Jedino , ali zaista jedino sto mi je malo zao jeste sto nisam cesce " dizao ruku " i pitao profesora . Tek sada kada sam stariji , svacam da sam nesto mogao puno ranije nauciti samo da sam pitao profesora . No ok , ludost-mladost , tada nisam tako razmisljao . Kao i nitko od nas u to doba .
      Ne , smatram da skolovanje nije upitno . Da ti je od pomoci to da ! Moze ti pomoci ako imas dobro skolovanje da dobijes neku visu poziciju u nekoj firmi ... ali ako ne tezis ( kao i ja ) za nekoj visoj poziciji vec samo za dobrim poslom sa kojim si zadovoljan , onda ne .
      Tipa ; Kod mene u firmi , pojedine kolege su po zanimanju mesari , kuhari pa cak i turisticki vodici a rade samnom . To su osobe koje su jedno naucile a drugo ih zanima i to je po meni sasvim ok ako si ti zadovoljan i ako radis svoj posao sa razumijevanjem .
      Zelim s time reci da cak i jedan mesar moze dobro zaredjivati u nekoj metalnoj industriji ako se potrudi .

      5. Na forumu si dugi niz godina, i dugo si bio u forum staff timu, kakav ti je utisak ostavila ta pozicija, kakav ti je utisak ostavio sami forum?
      Kako ti je forum izgledao kad si prvi put usao na njega, jesi li znao da nadjes sta ti je trebalo?
      Da li bih preporucio i drugim igracima/forumasima da se okusaju na toj forum poziciji, i sta bih im posavetovao da rade a sta ne na toj pozicji?

      5. Pozicija kao pozicija nikakav . Nisam nikada gledao na nekakvu boju ili badge kada sam sa nekim pricao . Ime mi je bitno .
      Forum mi je ostavio fantastican utisak . Da nije tako , ne bi bio sigurno bio jos tu .
      Nisam se snasao prvi put kada sam se registrirao na nasem forumu . Mozda je to bio jedan od prvih drustvenih foruma na kojima sam bio aktivan .
      Sve mi je bilo strano . Zato mi je i drago da je nas forum danas puno pregledniji i za potpunog pocetnika .
      Naravno da bi preporucio bilo kome da postane forum staff tko nas forum voli .
      Sada jedna zabluda sto kruzi kod novih clanova ; RP Head Administrator nije najveca titula na CH . Ne , nije . Forum Administrator je najveca titula !
      Forum nam drzi zajednicu . Bilo je vremen kada pola godine CH nije imala niti jedan aktivni server ali forum je bio tu . Da nije bilo foruma , mislite da bi se netko sjetio nas ? Cisto sumnjam .
      Ono sto bi mu savjetovao da radi jeste da radi za forum . Da pise svoje ideje , da pise svoje misljenje i da pise po podforumima ( po potrebi ) kako bi ih ponovo aktivirao . Ono sto bi mu savjetovao da pod nikojim razlogom radi jeste da ne laze .
      Ukoliko uredno obavljas svoje obaveze kao forum staff i nemas nikakve podmukle namjere ... sve pet .
      Reci cu sada kako sam ja reagirao kada sam bio Forum Voditelj ; Mozes zeznuti , mozes . Nikakav problem , tko radi taj i grijesi . To razumijem .
      Reci , zeznuo sam to i to . Sve pet .
      Onaj tren kada bi mi lagao a kolege smo , ne , sorry ali ne . Cao .
      Nemojte lagati . Samo budite iskreni i nitko vas nece " kazniti " niti nekako mrsko gledati .

      6. Opiši nam svoju najtežu stiuaciju koja ti se dogodila u životu. Sto ti je bilo baš teško za podnjeti? U kojoj si se jako uplašio i osjećao nesigurno?
      6. Ja znam da su ovo iskrenih 20 ali neke stvari bi ipak ostavio za sebe . Najteza stvar koja mi te se dogodila u zivotu jeste da sam morao " odustati " od meni jako voljene osobe . Za tu pricu znaju samo moja uza familija i moji najuzi prijatelji . Ne zelim bas da to svi znaju . Nadam se da imate razumijevanja za to .
      Reci cu moju drugu najtezu situaciju ( ali nista manje vaznu ) u mom zivotu a to je gubitak prijatelja sa kojim sa odrastao . Nazalost , poginuo je sa svojih 17. godina . Nisam niti jednom dosao u HR a da mu nisam otisao na groblje zapaliti svijecu .
      Situacija u kojima sam se bas uplasio i osjecao nesigurno i nema nesto da su vrijedni spomena . Naravno , bilo ih je ali to su bili samo refleksivni strahovi . Nista vrijedno spomena .
      Mooozda , neka situacija u prometu kada mi netko sa 220 km/h presjece pa moram lubiti punu kocnicu i tome slicno . Trenutno se ne mogu sjetiti nista cega sam se bojao danima .
      E da , cak kada mi se ovako nesto desi u prometu ... u tom momentu me nije strah , hladnom iskontroliram situaciju i to je to . Par minuta kasnije , pocne mi srce kucati ko ludo od straha . Valjda me adrenalin drzao " budnim i svjesnim " u takvim strasnim situacijama .

      7. Da li planiras da u buducnosti podignes forum na moderniji level, ili ces ipak ovako ostaviti kakav je sada i samo dodavati neke update?

      7. Kao sto rekoh , nisam vise staff nego sam tu za tehnicku podrsku tako da bi odgovorio na ovo pitanje sa DA .
      Da cu se sada mjesati u to da li ovaj ili onaj podforum treba imati ovo ili ono ... ne . Za to je staff tu .
      Sto se tice tehnickih mogucnosti , to definitivno da. Naravno , koliko mi vrijeme to dozvoli .
      Citam sve vaze prijedloge na forumu tako da slobodno pisite . Ono sto vecina zeli , dobit ce ukoliko je to u mogucnosti . Ukoliko ne , Boze moje , barem ste predlozili i dobili odgovor da to nije izvedivo ... a vj te mi , malo toga je neizvedivo .

      8. Da li je programiranje težak posao? Da li si zarađivao od toga? Kako si došao do Forum voditelja, koliko si se trudio za tu poziciju?
      8. Ne znam jer se ne smatram programerom vec sa mehanicarom . Meni je ovo ovdje samo hobi .
      Za sve one koji se bave bas sa programiranjem rekao bi da jeste , pogotovo ako radis na vBulletinu . P.S. - Ako netko svati kako vB radi , neka mi se javi pa da mi pojasni jer ja u ovih 10-ak godina nisam svatio .
      Jesam zaradjivao ali nesto sitno i na na CH .
      Vise su to bile usluge i protuusluge . Ja nekome pomognem oko necega . Nakon npr 3 mj meni zatreba pomoc oko necega i taj mi uzvrati tu uslugu/pomoc .
      Cak i kada bi nekada dobio novac , nekada to nisam trazio . To su uvijek iz postovanja poslali .
      E to je ta razlika izmedju mene ( ljubitelja foruma ) i nekih kojima je samo do pozicije .
      Ja nisam nikada tezio nekoj poziciji . Ja sam samo radio za dobrobit foruma .
      Neki kada dodju do pozicije misle si : " Ah , sada mogu sta hocu raditi "
      Znate sto sam ja mislio kada sam dobio promoviranje na S Mod ili na A Mod ?
      " Ah , super . Hvala na povjerenju . Sada imam vise mogucnosti da nesto poboljsam . "
      U tome je razlika .

      9. Kada bi mogao, da li bi imao neku egzoticnu zivotinju za kucnog ljubimca? Mozes li nam reci tvoje misljenje o tome? Da li je okej posjedovati lava, tigra ili ipak neku drugu zivotinju kojoj je mjesto u divljinji za kucnog ljubimca?

      9. Da i to sam probavao ali mi treba toliko papirologije i toliko bi uvijeta morao ispuniti da sam na kraju odustao od te ideje . Nazalost .
      Trazio sam si kucnog ljubimca i pitao prijatelje za misljenje . Prijatelj mi je rekao da si uzmem kucnog ljubimca koji meni pase i tu sam se sjetio jedne zivotinje .
      Sova , ali sada da me netko ne svati krivo , ne one nase " domace " sove koje budu velike . Ima jedna posebna rasa sova koji ne rastu velike . Budu velicine sake .
      Zasto sova ? Pa zato sto radim u smjenama i uglavnom sam nocni tip kao i sova .
      Evo par slika kako izgleda odrasla sova te vrste . Jako je malena .



      Da sada uzmem tipicnog kucnog ljubimca tipa macku .... hmmm i ne . Ne zelim brinuti na poslu da li mi trenutno macka " jede zavjese " kod kuce . Ne zelim razmisljati o tome .
      Zelim kucnog ljubimca kojeg mogu ostaviti zatvorenog dok sam na poslu i pustiti van kada sam kod kuce . ( po meni nije humano da drzim zivotinju 24h " na lancu " )
      Planiranje za nabavljanje sove kao kucnog ljubimca je palo u vodu zbog silnih uvijeta u Njemackoj i silnih uvijeta koje moram ispuniti za tu zivotinju zato sam se sjetio jos jedne zivotinje .
      Vjeverica . To se smatra i dalje divljom zivotinjom ali nemam toliko uslova da ju smijem imati .
      Drzite mi fige da si nabavim vjevericu kao kucnog ljubimca . (:
      Sto se tice da li sam za ili protiv drzanja divljih zivotinja koje inace pripadaju u divljini ... hmmm i da i ne .
      Ako razmisljas kao ja , da toj zivotinji bude dobro i da ces joj ispuniti sve sto bi i trebala u toj divljini , onda da .
      Ako si nabavis npr tigra i drzis ga samo u kavezu i samo ga hranis , onda ne . Definitivno ne .

      10. Opiši nam ovu sitaciju s Coronom, kakvo je stanje kod tebe? Jesi li ju prebolio i dali si se cijepio? Jesi imao nekakva ograničenja kretanja tijekom ove pandemije koja još uvijek traje?
      10. Stanje : Katastrofa !
      U pocetku kada je pocela ta pandemija , sve firme su bile ili na poluradnom vremenu ili su bile skroz zatvoreni . Ja ? Ja sam radio vise nego ikada . Ubio se od posla . ( ali doslovno )
      Posto radim u industriji transformatora ( uredjaju koji " stvaraju struju " ) ja sam radio dan-i-noc .
      Sve smije stati , samo bolnice NE ! Mi pravimo uredjaje koji " stvaraju " struju a bolnice ne smiju ostati bez struje .
      Prije pandemije , radio sam 3. smjenu tu-i-tamo . Unutar nje , radio sam po svom osjecaju 24h . Ne zalim . Ako sam sam pomogao sa time bolnicama onda ne zalim , ali da sam to osjetio na svom privatnom zivotu i na svom tijelu , to sigurno da . Umor , i to teski umor .
      Zamislite si samo da radite preko 10 h ( i to pun gas ) i napokon dodjes kuci i zvoni ti mob usred noci i kazu : " Trebamo te , hitno je ... dodji .. " .
      I to tako 2 godine .
      Nisam cijepljen , i molim vas sada , bez glupih komentara : " Zasto nisi itd ... "
      Nisam jer nisam imao potrebe za time a msm da sam puno vise pomogao oboljelima od bilo kojeg tko se cijepio samo da sada meni ( necjepljenom ) moze reci " Uradio to za druge a ne za sebe ) .
      To je osobna odluka .
      Nisam cijepljen i nisam nikada imao koronu .
      Sto se tice ogranicenja , itekako da sam imao . Ako je netko pratio vijesti u zadnjih 2. godine , Njemacka je imala najstrozije mjere sto se tice corona virusa .
      Doslovno godinu dana sam smijao samo na posao i u ducan . I to je to .
      Tek od proslog cetvrtka , smijem opet u teretanu a ne znate koliko mi je teretana falila . I to , samo pod uslovom da imam negativan test .
      2 godine nisam smio u teretanu pod tim mjerama . Ne samo teretane , niti kafic , niti restoran niti bilo sto slicno .
      Bilo je samo privatno druzenje a i to je bilo " tajno " jer cak niti to nije bilo dozvoljeno .
      Danas , danas mi je drago da to lagano popusta i da smijem ponovno " normalno " zivjeti ... polagano .

      IC:

      1. Za samp si saznao u osnovnoj školi. Možes li nam reći kako je izgledao tvoj dolazak na CH zajednicu? Šta ti se najviše svidjelo kod ove zajednice? Možes li nam dočarati kako si saznao za ovu zajednicu, do kad planiraš ostati ovdje?
      1. Da , saznao sam za CH u osnovnoj skoli od pokojnog prijatelja . On mi je pokazao kako to izgleda kada igras sa drugim samp igracima .
      Prvi dojam mi je bio nevjerojatan . Toliko mogucnosti za ciniti . Dobro sam upamtio ono polaganje vozacke dozvole uz LS aedrom . Kasnije , rentanje bike svaki dan i onda moj prvi kupljeni auto Merit za $49 999 . Za to mi je trebalo nekih 2 mj igranja da skupim toliko novca .
      Tada smo se zaista svi druzili na serveru i upoznavali . Nismo ulazili online samo da potrosimo vrijeme , uslazili smo zaista jer smo voljeli to igrati i druziti se .
      Planiram ostati ovdje na zajednici sve dok mi to privatno vrijeme dozvoljava .

      2. Bio si na admin poziciji, da li nekog nisi gotivio od kolega, jesi li smatrao da dobro radis posao,
      kada si dosao prvi put na tu poziciju kako ti se cinilo, jesi li napravio neki problem jer si prvi put na poziciji?
      Koliko ti je trebalo da shvatis komande, kako resiti teme na frmu i td...

      2. Ne bi rekao da sam nekoga gotivio , rekao bi da sam imao dobre prijatelje sa kojima sam se druzio prije staff-a , kasnije postali zajedno staff i tako se vise druzili i bolje upoznali . Ajmo reci , postali smo veci prijatelji nego sto smo bili prije staff-a . Ovdje bi mozda mogao spomenuti @The Last Knight; , @Wicky; , @RIKI; , @Mar$el; , ... itd . Nadam se da se nece nitko uvrijediti ako ga nisam spomenuo .
      Smatram da sam bio dosta strog administrator ali za to pravedan . Nisam se nikada izivljavao na igracima i stavljao ih npr 48h u areu i tome slicno .
      Samnom se moglo i tada kao i nadans normalno pricati . Ono sto nikako ne volim i nisam nikako tolerirao jeste da mi se laze . Moze se pogrijesiti , kazes : " Sorry , my bad ... " i rijesena stvar , ali ako me pocnes muljati i ja skuzim da me muljas .... Sorry , ali onda ne zelim niti pomoci niti cu biti blag .
      Ja sam dosao na poziciju RP:GSa jos u " Nikolino " doba . Cak me je i on promovirao u GS-a . Tada su bili zahtjevi RP staff-a jako , ali zaista jako strogi .
      Minimalna dnevna kvota je bila 3h a uz to mi je bio dodjeljen podforum " Prijavi igraca " da rijesavam . Dnevno sam na to potrosio dodatnih 2h jer sam rijesavao minimalno 2 stranice . 2 stranice minimalno , vikendom je to bilo i po 3/4 stranice .
      Nisam kukao , samo sam radio ... nisam se mjesao di mi nije bilo mjesto i tako sam napredovao . Komande sam brzo pohvatao ma-da su u ono doba bile dosta komplicirane .
      Tko je bio GS u ono doba , znat ce koliko je bilo tesko sa komandama organizirati jedan obicni trkacki event .

      3. Da li si upoznao nekog sa CH u rl? Da li si se razocarao u tu osobu nakon upoznavanja, ili si se ipak pozitivno iznenadio? Da li smatras da se na sampu generalno mogu upoznati prijatelji, ili je to ipak sve samo igrica?
      3. Nazalost ne . Sve osobe sto sam znao sa CH znao sam ih jos od prije privatno .
      Sa Farukom ( Wicky ) sam ostao jos uvijek u kontaktu . Nije sada da se cujemo svaki dan ali ono , cestitamo si jedni drugom Bozic/Bajram , rodjendane i nekada se i cujemo . Rekao sam mu ako cu ikada biti u Sarajevu da cu mu se javiti da se upoznamo osobno a isto i on ako ikada bude u Regensburgu/Sisku .
      Naravno da se moze upoznati . Eto , cisti primjer jeste da sam ostao jako dobar sa Farukom ali nazalost , nismo si blizu da se druzimo cesce .

      4. Vidimo, legenda si Yakuze, opiši nam najbolje trenutke provedene u toj organizaciji. Nabroj neke ljude iz te organizacije koje ćeš pamtiti po dobrome.

      4. Uf , oko Yakuze bi vam mogao satima pricati . Yakuza nije " samo tamo nekada mafija " na serveru . Ne , Yakuza je familija .
      Ne igram vec preko 6 godina samp ali se smatram i dalje kao dio te familije .
      Da sada moram izabrati najbolje trenutke u toj familiji rekao bi : Svo vrijeme dok sam bio u njoj .
      Isto tako , mogao bi sada nabrajati sva imena Yakuza clanova a to nema smisla .
      Istakao bi sam jedno ime koje je zasluzilo da se spomene i da se ne zaboravi . Keny Dust .
      Ja znam da se familija Yakuza nece naljutiti sto sam samo njega spomenuo . Svi smo mi bitni u familiji ali da se ovo ime nikad ne zaboravi .

      5. Opiši nam svoj put od Gamesagesa do 1338. admina, kakav je to put bio? Koliko si dugo bio GS? Koliko je vremenski prošlo vremena od GS,a do Admina?

      5. Relativno tezak put . Tezak jer je tu bilo posla a sa druge strane opusten jer sam radio nesto sto sam volio .
      Sve je zapocelo tako sto sam bio dugogodisnji Lider Taxi kompanije , kasnije i legenda iste .
      Evo sada jedan tip : Imas dobar adut u ruci ako si u nekoj server organizaciji za pristup RP staff-u . Zasto ? Zato sto su u prosjeku ti igraci puno kultirniji od ostalih . Ne mora znaciti ali u prosjeku jeste tako . Npr. netko tko je dugogodisnji Taxista , naravno da ne psuje i slicno . Naravno da RPuje .
      To privlaci administraciji pozornost i kada bude neki konkurs za GSa , onda uzmu to u obzir ; " Hmmm , ovaj RPa i kulturan je . Mogli bi njemu dati priliku za staff . "
      Znam da u jednom momentu je 50% RP staff-a bilo ili iz Taxi Kompanije ili iz Bolnice .
      Sva sreca pa sam si zapisivao sve te datume pa cu ih i sada ovdje napisati .

      Kod:
      25.03.2013. Taxi Legend
      13.04.2013. GameSage lvl 1
      07.07.2013. GameSage lvl 2
      25.07.2013. Administrator lvl 2
      28.07.2013. ulazak u Yakuzu
      16.11.2013. Administrator lvl 3
      22.02.2014. Administrator lvl 4
      13.04.2014. godinu dana u CH:RP Staff team-u
      30.04.2014. Administrator lvl 1337
      25.07.2014. godinu dana CH:RP administrator
      28.07.2014. godinu dana u Yakuzi
      21.10.2014. Global Moderator
      13.04.2015. dvije godine u CH:RP Staff team-u
      30.04.2015. godinu dana 1337 administrator
      17.06.2015. Yakuza Legend
      04.07.2015. Super Moderator
      25.07.2015. dvje godine CH:RP administrator
      28.07.2015. dvije godine u Yakuzi
      04.07.2015. Super Moderator
      03.09.2015. CH:RP Voditelj , Administrator lvl 1338
      21.10.2015. godinu dana u forum staff-u
      04.12.2015. Forum Administrator , Forum Voditelj
      13.04.2016. tri godine u CH:RP Staff team-u
      xx.06.2016. Dobrovoljno napustio sve pozicije na CH
      .................................................................................
      10.01.2020. Povratak u Forum Staff
      06.06.2021. Mission passed!
      .................................................................................
      Kao sto ovdje pise , od GS1 do Head Administratora mi je trebalo nekih 2 i pol godine rada i dobivanje postovanja od drugih kolega .
      Ostavi cu vam i par slika koje sam si uspio sacuvati koji su mi bile bitne tada .

      Slika1 , Slika2 , Slika3 , Slika4 , Slika5 , Slika6 , Slika7 , Slika8 , Slika9 ...

      6. Gde ti je teze bilo dobiti legendu, u Yakuzi ili u Taxiju? Da li se znas u rl sa nekim od clanova od 2 pomenute organizacije, da li si sa nekim u kontaktu i dan danas?
      6. Pa i jedno i drugo je bilo tesko . Ne bi rekao da je negdje bilo lakse a negdje teze . I u jednom i u drugom slucaju si morao pokazati lojalnost , aktivnost , zainteresiranost i zalaganje . Ne da budes samo tu kao ukras .
      Privatno nisam sa nikime u kontaktu , sav moj kontakt sa tim familijama imam samo na forumu .
      Volim nekada tu i tamo udji u te podforume , procitati sto se desava i nekada ostavim neki glupi komentar samo da pozdravim sve i da ih malo zezam .

      7. Bio si GameSage, a kasnije i Voditelj. Možes li nam reći kako su se ostali članovi staff-a ophodili prema tebi kao GameSage-u, a kako su se ophodili kada si postao Voditelj?
      7. Prvo sto bi spomenuo jeste da me pozicija nije promijenila . Nisam nikada gledao nekoga sa nebesa . Meni je ime bitno , a ne tamo neka boja ili badge .
      Tako da sam znao manje-vise svima njima prava imena . Jednostavno , mi je bilo glupo da s nekim radim godinama a zovem ga Stefan Djukic . Uvijek bi rekao : " Ej cao Nermine ... "
      Mogu reci da su me od pocetka svi postivali . Vjerojatno zato sto sam i ja sve postivao . Kada sam bio GS , svi moji GS kolege smo bili toliko slozni da je to bilo super . Nismo se gledali kako nekakva konkurencija prema " tronu " vec kao prijatelji . Isto tako , kada je netko bio promoviran na npr GS lvl 2 ... to su svi iskreno cestitali i radovali se kao i da si sam bio promoviran .
      Kasnije , tokom dugogodisnjeg rada kao administrator , stekao sam postovanje od ostalih . Vjerojatno jer sam uvijek drzao do svog obraza . Znao sam i ja pogrijesiti , daleko od toga ... ali onda sam uvijek rekao " Sorry , moja greska . Popravit cu " . Iskrenost je uvijek bila bitna .
      Sjecam se jedne situacije kada sam kasno navecer ( petak ) nesto radio za forum . U brzini kako sam pisao neki kod , zaboravio sam jedan slash ( / ) . Mozda i nisam ga zaboravio , mozda sam i predpostavljao da se to vB sam dodati jer ce prepoznati da je web adresa u pitanju . Naravno , vB to nije prepoznao i nije dodao taj slash .
      Taj vikend nisam ulazio na forum zbog nekih privatnih razloga . Znate sto se desilo za ta 2 dana ? Cijeli forum staff nije mogao pristupiti Administratorskoj ploci foruma . Samo jer sam ja zaboravio taj jedan slash .
      Ugledao sam gresku , ispravio ju i ispricao se . Rekao sam da je to moja greska bila i da je sada sve ok .
      Tko mi to zamjerava ? Nitko .
      E , to mi je drago da se sa kolegama i dan-danas moze normalno pricati .

      8. Planiraš li se vratiti na samp? Vuče li te nešto da ponovno kreneš igrati? Ili ipak ostaješ samo na forumu?
      8. Ne , ne planiram se vratiti igranju samp-a . Ostajem samo na forumu .
      Gledajte , kada predjete neku igru u 100% , onda nemate razloga da ju vise igrate . Postigao sam sve sto se moze postici na serveru . Bio sam i GameSage i Voditelj Servera . Skupio sam sve Achievements te igre . Vrijeme je da se okrenem necemu drugome .

      9. Zasto si se bas odlucio za nick Tatta,da li je to zbog nekih stvari u rl ili ima neku drugu znacaj u tvom zivotu?
      9. Sve potice od mog pravoga imena . Kao sto vec rekoh , zovem se Tomislav Matijevic . Svoj RP nick sam stvorio tako da sam skratio i ime i prezime . Tomo Matta
      Kasnije , za forum nick sam samo od prezimena Matta zamijenio prvo slovo od imena . Tako je nastalo Tatta .
      Kasnije su me korisnici tako i povezali sa " Tatta Foruma " , sto mi pomalo i laska . Rekao bi im ovim putem hvala .

      10. Tko ti je posebno ostao u sjecanju iz Taxia? Imaš li kontakt i dalje s tom osobom ili pak nemaš?

      10. Posebno tko mi je ostao u sjecanju je moj kolega Lider Stefan Djukic , iliti Nermin . Zasto bas on ?
      Zajedno smo bili Lideri Taxia , kasnije smo zajedno bili GameSage-ri i zajedno smo se dogurali do Head Administrator pozicije . Jednostavno , sa njime sam se najvise druzio i najbolje razumio . Nismo se nikada gledali kao konkurenta ili tome slicno vec smo uvijek bili samo prijatelji koji se dobro slazu . Sto poslovno u Staff-u sto privatno u prici . Nazalost , nisam u kontaktu sa njime .



      Ja se nadam da sam se iskupio za to malo duze cekanje na mojih Iskrenih 20 sa malo duzim odgovorima .
      Hvala svima koji su procitali .
      Vas Tatta
      Posljednje uređivanje od Svotry : 27-11-23 at 13:42
      01011010 01100001 01110000 01101001 01110100 01100001 01101010 00100000 01110011 01100101 00100000 01110011 01100001 01101101 00100000 00101100 00100000 01110011 01110100 01100001 00100000 01101110 01101001 01101010 01100101 00100000 01110101 00100000 01110010 01100101 01100100 01110101 00100000 01110011 01100001 00100000 01110100 01101111 01100010 01101111 01101101 00100000 01101011 01100001 01100100 01100001 00100000 01110011 01101001 00100000 01101001 01110011 01100001 01101111 00100000 01101111 01110110 01101111 00100000 01110000 01110010 01100101 01110110 01100101 01110011 01110100 01101001 00100000 00101110 00101110 00101110

    2. #2
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,918
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Fino je kad se ovako netko od starije ekipe raspiše o tim vremenima, uvijek lijepo za pročitati.

      Uvijek zavidim ljudima poput tebe zbog čuvanja ovih bitnih datuma i slika, ja realno ništa nisam spremio, a jedino mi se urezalo u pamćenje da sam GMOD postao 2.1.2011., to je svakako bio game changer, no ni smod ni admin, ni DM i RP pozicije, ništa nisam pamtio ni pisao haha. Ali forum staff je nešto posebno.

      Victoria Concordia Crescit

    3. Like Tatta, Matthew, Wicky, The Last Knight se sviđa ovaj post
    4. #3
      Shakespeare avatar
      .
       
      a
       
      Datum pristupanja
      May 2012
      Lokacija
      Otok
      Poruke
      6,349
      Teme
      254
      CHB
      50
      Spomenut(a)
      118 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      31 min
      Like (kliknutih)
      2925
      Like (dobivenih)
      1898
      Rep
      Tattice .. Hvala ti na ovako opširnim odgovorima, zato smo i čekali toliko dugo ... ( lol ) .

      Bome kad sam gledao slike vratio si me u sjećanje kad sam bio b0t level +99.
      Lijepa ti je biografija, postigao si sve doslovno, sve. Od blata do zlata.
      Svaka čast , drago mi je što si ostaio tu za ovu zajednicu i što radiš i unapređivaš forum svaki dan.

      Dobar si momak za razgovor i ne o temama vezane za igrice nego i opširnije. Drago mi je što sam te "upoznao" barem na neki način.

      Opisat ću te jednom rijećju.

      Ljudina.


      Ade bok. Lijep pozdrav, Ivan.


      S.W.A.T - Corporal

    5. Like Tatta se sviđa ovaj post
    6. #4
      Picman avatar
      Stop! Or my mom will shoot!
       
      Zarazeno
       
      Datum pristupanja
      Dec 2016
      Lokacija
      Čakovec
      Poruke
      1,665
      Teme
      107
      CHB
      350
      Spomenut(a)
      42 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      8 min
      Like (kliknutih)
      881
      Like (dobivenih)
      598
      Rep
      Super biografija i uvijek volim pročitat ovako opširnu biografiju. Kad vidim ove slike točno me hvata nostalgija.

      Mojih Iskrenih 20: KLICK


    7. Like Tatta se sviđa ovaj post
    8. #5
      RIKI avatar
      Datum pristupanja
      May 2009
      Lokacija
      Los Angeles
      Poruke
      19,527
      Teme
      735
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      668 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      4607
      Like (dobivenih)
      8998
      Rep
      Čovjek i ljudina prije svega, a onda staff bot.
      Možda nije bio brz, ali zato nije imao pojma nikada

      Primjer mnogima kako jedan igrač/staff član treba da radi i da se ponaša.
      Uz @Wattana; @Tale; od stare ekipe koji i dalje daju ogroman doprinos zajednici.
      Zadovoljstvo je bilo igrati ovu igru s tobom i raditi kroz sve sekcije, počevši od foruma, RPa, FRa pa i CH loga ������

    9. Like Tatta se sviđa ovaj post
    10. #6
      Wicky avatar
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      Sep 2011
      Lokacija
      71000
      Poruke
      18,093
      Teme
      643
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      136 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      4849
      Like (dobivenih)
      4794
      Rep
      Bravo Tomo, prije svega hvala ti sto si se sjetio prave raje.
      Malo mi je zao sadasnjih igraca jer mislim da oni nikad nece dozivjeti onakvu vrstu druzenja i zabave, jeste da smo bili udaljeni stotinama kilometara al opet smo nekako bili tako skupa i povezani bez bilo kakvih podjela i razlicitosti.Nadam se da cemo se jednog dana upoznati

      I zovi nekad nismo se odavno culi
      G A M E O V E R

    11. Like Tatta se sviđa ovaj post
     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •