Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2
    1. #1
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,315
      Teme
      672
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      353 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5216
      Like (dobivenih)
      8564
      Rep

      "Mushoku Tensei" je izglasan za najbolji anime 2021. godine!




      Posle uzbudljive godine ispunjene sjajnim animeima, pobednik naslova najboljeg animea godine za 2021. u Anime Corner-=u bio je niko drugi do Mushoku Tensei. Sa glasovima od 102101 osobe, naslovi koji su bili iza Mushoku Tensei-ja su bili Fruits Basket: The Final, Re: Zero - Starting Life in Another World- Season 2 Part 2, Attack on Titan: The Final Season Part 1 i Vivy - Fluorite Eye’s Song-.

      Ovo je usledilo nakon njegove neverovatne prve sezone, koja je bila podeljena na 2 kursa – zimu i jesen 2021. Zima je bila prvi put da su fanovi mogli da gledaju adaptaciju Studija Bind, koji je osnovan uglavnom za proizvodnju ovog animea. Uveo je Rudeusa Greyrata i novi svet u kome se našao, sa prelepom produkcijom iz nedelje u nedelju. Njegovo takmičenje te sezone bili su Attack on Titan, That Time I Got Reincarnated as a Slime, Re: Zero, The Quintessential Quintuplets, između ostalih. Uprkos tome što se takmičio sa mnogim popularnim nastavcima, uspeo je da zauzme 2. mesto u ukupnom poretku, sa samo Attack on Titan iznad njega. Ovo je takođe značilo da je Mushoku Tensei preuzeo titulu najboljeg novog animea zime 2021., postavljajući veliko iščekivanje za 2. kurs ove godine u jesen.

      Zatim se vratio u jesen 2021. godine, nastavljajući put slepe ulice i otkrivajući više o svetu Mushoku Tensei. Ovog puta u konkurenciji su bili The World’s Finest Assassin, Mieruko-chan, My Senpai is Annoying, 86 Eighti-Six Part 2, između ostalih. Mushoku Tensei je isporučio još bolji drugi deo i potpuno dominirao tom sezonom, uzevši titulu Anime sezone za jesen 2021.

      Mushoku Tensei je definitivno označio 2021. godinu kao jednu od najboljih emisija godine, a naši fanovi su to potvrdili u završnoj anketi o animeu godine. Popularni isekai će se verovatno nastaviti i u budućnosti, a mi jedva čekamo da vidimo još Rudijeve priče.

      Izvor: animecorner.me
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    2. #2
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,662
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      22 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1884
      Rep
      Meni nije najbolji sigurno hah.

      Pogledao sam je, ISEKAI zanr ne volim, glavni lik je uzasan, tacnije pravi glavni lik, covjek koji se nalazi sada u tijelu djecaka. Muzika, svijet, animacija je super, prica mi nije nesto posebno, al najvise sam imao problema sa glavnim likom.. Da je iole normalniji taj lik, vjerovatno bih obozavao ovu Anime, a ovako mi se na neki nacin gadi.

      Definitivno je po meni najbolji Anime 2021 Attack on Titan: The Final Season Part 1. No moram biti iskren i reci da sam pogledao samo koju Anime iz 2021.
      Posljednje uređivanje od Kyūketsuki : 07-02-22 at 20:26
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •