Uh, ovde moram odgovoriti iako evo vec nekoliko godina post nisam ostavio nigde...

Da je CH promenila meni život, govori i to da su neki ljudi upravo sa ove zajednice, a koje sam upoznao u RL trenutno moji najbolji prijatelji, partneri, poslovni saradnici bez kojih stvarno ne bi dogurao tu gde sam sad u RL ... Svašta nešto se razvilo i pored i van CH, i drago mi je da su godine igranja, i kidanja zivaca na kojekakvim pozicijama ipak donele tako lepe stvari i momente. Ne znam svima nickove, jer su verovatno promenjeni tokom vremena ali imena koja se sećam pišem.. Ofc ne računam ljude iz mog mesta i ekipe koja me i dovukla na CH i sa kojom sam igrao.. Govorim o ljudima koje sam ovde upoznao i imao čast upoznati i u RL..

Ognjen Marković @Capke; @Lothbrok; @Athena; @Danny Sucre; i zamalo da se vidim sa @BlakewooD; i @Amel Hamilton; ali uskoro!

Pored njih, ima ih dosta sa kojima se svakodnevno čujem, a ima i onih sa kojima bi voleo da se vidim takođe jednog dana @Sequando;@RIKI; @Tatta; @Pinky trouble;