Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Vidi rezultate ankete: Koju ocjenu dajete RP serveru nakon zadnjeg opena?

    Glasači
    87. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
    • 1 - nimalo mi se ne sviđa

      19 21.84%
    • 2

      5 5.75%
    • 3

      8 9.20%
    • 4

      5 5.75%
    • 5

      12 13.79%
    • 6

      0 0%
    • 7

      4 4.60%
    • 8

      9 10.34%
    • 9

      6 6.90%
    • 10 - jako mi se sviđa

      19 21.84%
    Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 11 do 20 od 24
    1. #11
      Ignashov avatar
      Esselamu Alejkum
       
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Lokacija
      Republika Bosna
      Poruke
      3,121
      Teme
      144
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      11 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      1293
      Like (dobivenih)
      479
      Rep
      Petica, nisam dugo igrao, ali meni je isti mod bukv. kao i prošli, i smanjite one časove u školi kakvi crni 168 sati za Osnovnu, što se tiče mene, izbacite skroz sistem školovanja



    2. Like Mar$el se sviđa ovaj post
    3. #12
      Jack Carttell avatar
      Everything starts healing,
      when you stop feeling.
       
      Zakon
       
      Datum pristupanja
      Jun 2020
      Lokacija
      Prijedor
      Poruke
      158
      Teme
      55
      CHB
      225
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      5 min
      Like (kliknutih)
      117
      Like (dobivenih)
      78
      Rep
      Dao sam 5, Morao sam vam progledati kroz prste jer inače bih još uvek bio banovan da nije bilo Globala Ali u suštini sistem je maltene isti i za 3 meseca se moglo duplo bolje odraditi. ( I inače ova škola je katastrofa, 168h da idem na nastavu ? Bezveze )

    4. Like Mar$el se sviđa ovaj post
    5. #13

      Datum pristupanja
      May 2014
      Lokacija
      Hrvatska
      Poruke
      2,363
      Teme
      54
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      46 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1839
      Like (dobivenih)
      757
      Rep
      Ovak, često provjeravam forum zbog nostalgije, i htio sam ostavit svoj komentar ovdje. Svjestan sam da tu nema više igrača moje generacije, mnogi više ništa ni ne gejmaju, neki imaju djecu , itd. No , pitanje je, zašto CroHerze prati trend ostalih servera - čemu ''napiši reakciju za lovu ( kao da sam na ex CH:FR serveru), pa onda oni automatski eventi svako malo di se zaspamma chat, čemu admini nemaju RP Ime_Prezime, nego imaju samo jedno ime? Čemu ukidanje GS pozicija ? Da ne spominjem one donacije za VIP.ove, pa ove gluposti boja nickova itd... Zoki je nemre se reć, volio je novce, i bio je materijalist, gledo je i on na neku korist od zajednice, al ipak nisi mogao donirat za takve gluposti, a sad što se tiče nekih guranja na razne pozicije u njegovo vrijeme, u to neću ulazit jer nemam dokaze, niti želim kog optuživat..

      Danas ekipa u par mjeseci dođe do 1338, ja sam npr sa GS lvl 1 do GS level 2 napredovao tek nakon 6 mjeseci ( i nije zato što nisam dobro radio, nego je to jednostavno tako išlo, nije se dijelilo šakom i kapom, na kraju krajeva bio sam 3 i pol godine član RP staff teama , prije toga sam bio igrač koji je uživao u igri, a zatim me put odneso pomaganju ostalim igračima..


      To su sve trendovi preuzeti s ostalih servera, međutim , odgovor vjerojatno leži na početku teksta u drugoj rečenici, ovo su nove generacije, djeci se to valjda sviđa i to je to, no šteta što im se neda prilika da vide što je prava uživancija, a ne doć na server i odmah pitat za poziciju, ja osobno kad sam došao 2012 nisam ni pomislio na poziciju, jer sam znao da je to jednostavno nemoguće, takav je bio i prvi dojam, da je server imao glavu i rep,kao i STAFF, uživao si u igri, dobio si ban ak si radio sranja, unbana nisi vidio, kazne su bile rigorozne, od warnova, area, pa banova na par mjeseci ( hlađenja), ali svi smo se vraćali, neki preko novog nicka, neki na '' akciji unbana'' itd.

      Zašto naša zajednica koja je već živa 14+ godina gubi svoje izvorno lice , malo po malo?
      Ne kažem da se mora vratit Zoranov mod, nego da CH ima neko prepoznatljivo lice slično kako je imalo u to doba, međutim Zokijev mod je po meni i dalje najbolji mod di smo svi ostavili bezbroj sati , ali ključna riječ je da smo uživali u igri, uopće mi nije žao nolife perioda...


      Prošao sam puno globala, ovaj zadnji izgleda ko hvatanje za zadnju slamku spasa, doslovno po svemu, počevši od najave globala do dovođenja igrača preko influencerčića i youtubera gdje igrači dođu zbog njih samih i velika većina ode, maltene za 24h ( provjereno, i doživljeno već na CH)...

      To je to, nek se niko ne uvrijedi od voditelja, ipak se neki trud uložio, nije ni ovaj mod s neba pao , no osjetio sam da je vrijeme da napišem neki komentar čisto da vidim koliko ih se slaže sa mnom... lijep pozdrav
      Posljednje uređivanje od David Alaj : 27-12-21 at 23:41

    6. #14
      Cyrus avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Sanтa Barbara,California
      Poruke
      26,203
      Teme
      623
      CHB
      421
      Spomenut(a)
      116 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      11 min
      Like (kliknutih)
      148
      Like (dobivenih)
      2399
      Rep
      Post naveden gore.
      Evo upravo online jedan igrač nicka Jason_Statham, level 5. Staff you for real?

      Došao na CH igrati na modu 2.9.9, milijun dolara u banci sa samo lvl 10. Ljudi ovo je igra, zabava, vidim da su komentari na ovu temu od igrača 10+godina na zajednici, zašto da svima nama ne bude dobro?

      Čemu forsiranje škole?
      - Ne znam tko se bavi modom, možda je mod odlično napravljen u skladu sa željama/ciljevima tko god da ih je postavio, međutim ti kriteriji stvarno nisu mjesto ni vrijeme ovdje. Gdje je gušt logirati se i jednostavno uživati? Nisam u toku, ali očito je da pratite trendove drugih servera, novu generaciju / djecu zanimaju nešto drugo, sigurno nisu ni čuli za GTA, CS 1,6 kamoli za CH, ne znam imate li statistiku ko je najviše na forumu aktivan po registraciji, ali po nickovima vidim da ima itekako starijih igrača.

      Ne pljujem mod, ali dao sam jedinicu jer jednostavno ne vidim onaj unikatan čar koji je CH ostavio nad menom, kad sam aktivno igrao 2009-2015, i doslovno satima sjedio za PC i jedva čekao logirati se i radit poslove, chatat, DMat itd.. a bome se kroz to vrijeme izmjenjivalo i voditelji i vlasnici i global restart itekako ubili u pojam. Ali bio je užitak igrati jer se nudilo nešto posebno, sad ste samo prosjek, ako i na toj razini, jer se vodite masi, umjesto da svi razmijenimo mišljenja što je što nije poželjno vidjeti i da svima nama bude dobro.

      Ps. nije riječ o nostalgiji, kao što napisao, 6g sam aktivno igrao i prilagodio se novim modovima (dosta acc radio iznova) jer je stvarno bio napredak u odnosu na prijašnje global restart i izazvalo ti je potrebu da moraš igrati. Ali ovo sad uopće nije mjerljivo što je CH. I kao igrač s iskustvom, i sistemom šta se nudilo prije, ovo mi jednostavno ne odgovara i ne izaziva dojam da zaigram i zabavim se, iako jesmo u godinama, poslu i obavezama u RL.


      If you know, you know.
      Posljednje uređivanje od Cyrus : 28-12-21 at 10:46
      Global Moderator || CHRP GameSage level 1 || LSPD Legenda || Portal Team Voditelj

    7. Like Speed_, zlatan, Chuck_Harper, Mar$el, Capke se sviđa ovaj post
    8. #15
      PfeiffeR avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Poruke
      10,533
      Teme
      293
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      17 min
      Like (kliknutih)
      504
      Like (dobivenih)
      2786
      Rep
      Nekako mi se cini da je sve bez volje napravljeno.

      Barem da se napravio neki opis ovih novih stvari.
      Prvo nikom nije bilo jasno ovo oko skole kako funkcionira, onda kad svatis vidis da nema smisla jer ti treba preko 160 ili kolko sati igre da bi zavrsio samo osnovnu, znaci preostaje ti da radis samo par poslova. Sto totalno ubija zabavu. Jer nakon mjesec dva igre, vise niko od vecih levela nece radit poslove
      Treba slozit da se skola moze odradit unutrar par dana, jer ovako pola nas ni ne pokusava nista oko skole

    9. Like Speed_, zlatan, Mar$el, LeDolomac se sviđa ovaj post
    10. #16
      Filozof avatar
      Datum pristupanja
      Mar 2020
      Lokacija
      Filozof
      Poruke
      98
      Teme
      1
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      11 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      4 min
      Like (kliknutih)
      121
      Like (dobivenih)
      218
      Rep
      ma 9, bila bi lagana desetka da onaj anonimus ryu ryden ili kako mu se pise nick preuzme neku jacu funkciju u rp staffu

      ja bi mu dao heada, jako pametan decko - dobro to skriva, ali nema veze.

      Izuzev toga veliki plus za promjenu boje na /F chatu, sad je puno lakse i bolje igrati!
      Posljednje uređivanje od Filozof : 28-12-21 at 16:06


    11. Like Speed_, zlatan, Mar$el se sviđa ovaj post
    12. #17
      Speed_ avatar
      Datum pristupanja
      Jul 2014
      Lokacija
      ZG
      Poruke
      598
      Teme
      91
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      220
      Like (dobivenih)
      92
      Rep
      Na Zokijevom sam proveo najviše vremena, mogu samo reći što jednostavnije to bolje.. Meni se osobno ovaj mod ne sviđa, ovaj sistem škola 0 bodova a i ostale stvari, kao da je sve napravljeno tek toliko na brzaka, izgleda natrpano glupostima. Šteta. Peace ✌️
      | UR | Ryan_Montana | 2011 |



    13. Like zlatan, Mar$el se sviđa ovaj post
    14. #18
      Michael Sheen avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Bosna i Hercegovina
      Poruke
      1,527
      Teme
      38
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      429
      Like (dobivenih)
      389
      Rep
      Pozdrav,
      Vidim vecina se uhvatila komentarisanja starog moda i nostalgije koja nas sve vraca na CH, ali hajmo malo realno gledati na situaciju. Nije fer i pravedno prema ljudima koji su ulozili veliki trud, rad i na kraju krajeva novac u ovu zajednicu. Slazem se ima nekih stvari koje se moraju popraviti, ali necemo sada od tog praviti sou i pljuvati po svemu sto je uradjeno.

      Vrijeme iz 2009/2010te se nikada nece vratiti iskljucivo zbog pojedinaca koji su napravili toliku stetu da evo i nakon 10 godina CH radi na povratku svega onoga sto su isti ti pojedinci urusili.

      Od mene jedna solidna 8mica za ovaj mod. Potrebno je poboljsati odredjene sisteme, ali to nije za ovu temu svakako.

      Cestite zajednici na ulozenom trudu i vremenu. Nastavite gaziti dalje, a rezultati ce doci kad tad!
      Posljednje uređivanje od Michael Sheen : 28-12-21 at 18:23
      Ukoliko zelite saznati moju biografiju na CroHerzegovini
      CH PLAYER SINCE 2009

      Yassin Artukovic--------->Michael Sheen

      Imate pitanja u vezi foruma ili nesto vezano za igru, javite mi se na PM odgovorit cu vam u najkracem vremenu -
      KLIK OVDJE ZA PM

    15. Like Mar$el se sviđa ovaj post
    16. #19
      Philip Webber avatar
      Što se tiče morala, morala
      sam
       
      Zakon
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      2111 E 1st St, Los Angeles, CA
      Poruke
      25,228
      Teme
      907
      CHB
      434
      Spomenut(a)
      95 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      1291
      Like (dobivenih)
      3100
      Rep
      3
      S obzirom koliko je bio zatvoren očekivalo se više.
      Ako i ne uspije, sigurno ne može naškoditi |A.P.| Los Santos Police Department | Medic Department | legends |




    17. Like Mar$el se sviđa ovaj post
    18. #20
      Zagor_Devito avatar
      ma croherza mama
       
      Odlucno
       
      Datum pristupanja
      Dec 2020
      Lokacija
      SARAJEVOO
      Poruke
      28
      Teme
      13
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      6
      Like (dobivenih)
      6
      Rep
      Server mi se svakako svidja, ali moze jos dosta toga da se doradi !! Na serveru je bio radjen update haman 3 meseca i jos ima bugova.. Ali svakako pohvale za trud
      pls mi reply

      [IMG].png[/IMG]

    19. Like Mar$el se sviđa ovaj post
     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •