Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3
    1. #1
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,661
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      21 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1885
      Rep

      Dostupan trailer za sestu sezonu My Hero Academia !




      Nakon zavrsetka dobre ali ne odlicne pete sezone pocinju radovi na narednoj.

      Peta sezona je adaptirala neke od dosadnijih dijelova mange, nije ih mogla preskocit zbog price, pa smo tako dobili prosjecnu sezonu.

      Ono sto raduje za sestu sezone je da slijedi najbolji Arc u MHA Mangi, a to je War Arc.



      Citaoci mange i buduci gledaoci se nadaju studio nece razocarati i da ce adaptirati vrhunski sve borbe koje slijede u ratu.

      War Arc se tice totalnog rata, protiv svih heroja i svih villiana. Imamo se cemu radovati nakon prosjecne sezone, a sesta sezona ce biti dostupna u Oktobru 2022 godine.

      Pogledajte trailer.



      MHA je jedna od najpopularnijih Anime sa odlicnim konceptom. U ovome svijetu svi vecinom imaju svoje supermoci, i interesatno je vidjeti kako taj svijet funkcionice. Tu je naravno i skola za superheroje gdje nasi glavni junaci idu.

    2. #2
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,329
      Teme
      672
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5223
      Like (dobivenih)
      8578
      Rep
      Jos uvek smatram da je ovo na nivou SAO po nivou krindža.

      You can't change my mind.

      Bežite što dalje od modernih shounen naslova.
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    3. #3
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,661
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      21 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1885
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Archer Vidi poruku
      Jos uvek smatram da je ovo na nivou SAO po nivou krindža.

      You can't change my mind.

      Bežite što dalje od modernih shounen naslova.
      Realno gledajuci shounen nije namjenjen za tebe i mene, sto se tice uzrasta. Mada MHA opet ima tema za odrasle, narucito nasilje u porodici.

      Dal je MHA nesto kvalitetno, nesto u rangu najboljih? Apsolutno ne, ali nije dosadan za gledati i u shounen zanru je jedan od najboljih. Jednostavno zabavan je za gledati, ali bih dodao nesto bitno, MHA je prvi shounen koji sam pogledao, zato mi se napredovanje lika, upisivanje u skolu, treninzi, sve je to novo bilo za mene, pa je i to dovole da rangiram MHA malo vise. Sada vec znam tu shounen formulu, vjerovatno da sad pocnem gledati, imao bih drugacije misljenje.

      Znam kakva prica slijedi u sestoj sezoni jer sam citao mangu, i rangiram je medju najboljih Arcovima u Anime industriji. Enji Todoroki redemption Arc, kao i prica o glavnom villianu, koje su bas price za odrasle. Radujem se ovoj sezoni, a petu nisam ni gledao.

      Svako ima svoje ukuse, MHA mi je OK, nije remekdijelo, al je bezumna zabava, jednostavno dobro je za gledati. Glupo je usporedit sa SOA, koja apsolutno nema smisla u svojoj prici, MHA ima dobru pricu, meni je licno zanimljiviji od Demon Slayera, i hot take, DS je vise cringy i vise djeciji nego MHA, po meni, ali opet i DS volim pogledati.

      MHA je tipican shounen, uz sporedne price za odraslu publiku. Deku je tipican glavni junak shounena, ali ono sto MHA cini iznad prosjeka su sporedni likovi i njihove price. Da glavni lik je cringy u pocetku, ali i Gon iz HxH je cringy u pocetku, a sada se eseji pisu o tom liku i njegovoj tragediji. Cringe je subjektivan, meni je najveci cringe fan service, a mnogi to najvise cijene u Anime.

      Posljednje uređivanje od Kyūketsuki : 25-12-21 at 23:17

     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •