Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

    Tema: |~ Ocelot ~|

    1. #1
      Ocelot avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      May 2014
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      3,356
      Teme
      262
      CHB
      301
      Spomenut(a)
      90 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      37 min
      Like (kliknutih)
      2401
      Like (dobivenih)
      1877
      Rep

      |~ Ocelot ~|

      Devet i pol pitanja #1
      Ocelot


      Zdravo, ja sam Afan Bajraktarević, ovdje poznatiji kao Ocelot i prva sam osoba koja će učestvovati u novom serijalu 9 i pol pitanja.



      1. Kako si saznao za SAMP i kako su izgledali tvoji prvi koraci u igranju. Kako je izgledao tvoj dolazak na ovu zajednicu, jel' te netko pozvao ili si slučano naišao i čuo za CH? Jesi li odmah naučio pravila ili si zapisivao negdje sastrane kao šalabahter?

      Igrao sam Counter-Strike i nisam uopšte ni znao da GTA San Andreas ima multiplayer mod. Jedan drug s kojim sam igrao CS-a mi je predložio da počnemo igrati SA-MP na šta sam pristao. U početku sam igrao na serverima koji su imali jako malo igrača, ali su tu bile osobe koje poznajem u RL. Međutim, svi ti serveri su bili kratkotrajni, večina nas je ubrzo shvatila da je CroHerze jedini server gdje je zabavno igrati. U početku sam, pošto sam tad bio dijete, bio previše fokusiran na zaradu novca što je tada, to jest 2012, bilo jako teško. Radio sam kao mehaničar, komunalac itd, pa sam kasnije pokušavao zaraditi uglavnom u PD organizacijama. FBI mi je posebno ostao u sječanju jer je to organizacija u kojoj sam proveo najviše vremena poslije Hitman Agency. Pravila sam kao početnik naučio napamet, nisam sva pravila baš najbolje razumio, ali igranje na CH me ubrzo naučilo primjenjivati RP pravila u praksi.



      2. Imas li nekog starog igrača koji vise ne igra samp, a volio bi da se vrati aktivnom igranju? Kako ti se činio RP server u vrijeme kada si došao? Jesi li možda igrao na FR ili DM serveru? Ukoliko jesi, reci nam svoje mišljenje o tome. Misliš li da treba vratit te servere ili je RP skroz dovoljan?

      Naravno, ima igrača s kojima sam se dosta družio, s kojima sam bio u jako dobrim odnosima i volio bi ih vidjeti. Posebno bih volio vidjeti društvo sa skypea iz 2016. godine, otišao bih predaleko kada bih sad nabrajao imena. Tada sam imao društvo na koje sam mogao računati kad god su tu. Podrazumijevalo se ako smo IG da ćemo se zezati i razgovarati na skypeu. Nisu ti razgovori bili isključivo o SAMP-u i CH, doticali smo se svih mogućih tema. Nisam im morao službeno trebati za nešto da bi mi se obratili, stvarno su mi bili prijatelji. Nažalost, sada više nemam neko društvo na koje mogu računati dok sam IG, sve je to nekako više službeno i ako nisam nikome potreban neću imati s kim progovoriti. Zato bih jako volio da se ta ekipa vrati, ali svi su oni otišli iz RL razloga, nemaju više vremena i ne interesuje ih igra. Ali ono što je sigurno, da su tu ne bi mi nikad okrenuli leđa. Danas je teško imati takvo društvo.

      Tadašnji CHRP mod je bio najbolji na Balkanu definitivno. Nije to samo do moda, već tada je toliko ljudi igralo da si uvijek imao šta vidjeti dok se provozaš. Taksisti, hitna pomoć, policija koja ganja nekoga, pucnjava, okupljanja i druženja. Stalno se odvijala neka akcija. Teško se bilo i odlučiti šta raditi, mnogo opcija smo imalo. Bilo je također veoma lako naći nekoga ko je raspoložen za druženje, sprdnju, razgovor. Bilo je tu još mnogo stvari koje su CHRP server činili unikatnim. Ući u željenu organizaciju je bio doživljaj, za nas uspjeh veliki. Proći test, dobiti invite, kasnije rank up, teško je opisati koliko je to nama značilo tada. Toliko su se ozbiljno shvatale organizacije, o staff teamu da ne govorim.

      Na FR i DM serveru sam najviše igrao 2016. godine kada je RP bio ugašen na neko vrijeme i prošle godine sam ulazio na te servere kada je tu ekipa za war. Mnogo mi se sviđaju modovi na tim serverima, interesantni su i dobro su osvježenje, za promjenu opuštenija atmosfera nego na RP koji se dosta ozbiljnije shvata. Pored warova, evenata, ima još dosta zanimljivih stvari koje nude oba moda i sa dobrom ekipom vam je tu zabava zagarantovana.

      Ne bi bilo loše imati jedan od ta dva servera, ako neko želi neku opušteniju atmosferu dobro je da to može imati na našoj zajednici, međutim moje mišljenje je da se barem narednih par mjeseci maksimalno trebamo fokusirati na RP server koji se otvara, nema smisla sada razmišljati o DM i FR. Sve u svoje vrijeme.



      3. Šta te toliko privuklo da uđeš u organizaciju Hitman? Koliko si se trudio za tu organizaciju da je ucinis što boljom, te koliko si vremena proveo tamo? Dosta si se posvetio hitman organizaciji, tko ti je bio najdraži član i tko je ostavio najbolji utisak kao hitmen lider nakon tvog napuštanja pozicije lidera? Hoćeš li se opet vratiti na poziciju Agenta 47 u hitmanima ili ovog puta odabireš neku drugu orgu gdje ćeš pokazati svoja iskustva kao lider?

      Hitman Agency je uvijek bila zanimljiva organizacija, koliko zbog mogučnosti da lovite mete, toliko zbog ekipe koja je bila tamo. Međutim, nekad je jako teško bilo ući u takvu organizaciju, prije svega zbog mjesta, a testovi su bili teži nego za većinu organizacija. Mogu reći da sam uvijek priželjkivao ući u H.

      Prošle godine kada sam se vratio igri zbog korone i zbog toga što sam htio manje razmišljati o nekim stvarima koje su me nasikirale u RL, dosta igrača koje sam znao od ranije su bili tu i zvali me da uđem. Veoma brzo sam se uklopio u ekipu, zbližio sa nekim osobama koje nisam od ranije znao i tako mi je postajalo sve zanimljivije. Skoro dvije godine sam proveo kao član/lider te organizacije.

      Ne bih bio skroman, mnogi igrači bi vam potvrdili da sam ogroman trud uložio, a pogotovo kao lider. Prošle godine kada sam prvi put preuzeo organizaciju zajedno sa kolegom Dometom, vrlo brzo smo praznu organizaciju napunili toliko da su neki igrači danima čekali na mjesto. Zahvaljujući našim idejama i zahtjevima, čak se promjenio i koncept organizacije. Ne samo da sam uložio dosta truda, nego i živaca, puno sam se sikirao. Legende organizacije su sve to prepoznale i odlučili su me nagraditi time što su i mene upisali u listu legendi i na tome sam im jako zahvalan.

      Imao sam dosta članova koji su se potrudili oko organizacije, bili aktivniji čak i od mene, koji su mi i kao osobe bili dragi, ali najdraži član mi je Dome (Jeremiah Valeska, Jack Napier, Semyon Ignatyev). Nije on nikad bio najaktivniji član organizacije, ali sam od njega uvijek imao najveću podršku, na njega sam uvijek mogao računati, puno mi je pomogao kao prijatelj i nije me nikad razočarao.

      Period između mog napuštanja lidera i vraćanja na tu poziciju nije baš dugo potrajao da bih znao izdvojiti jednu osobu kao najboljeg lidera. U tom periodu sam imenovan za legendu organizacije što pokazuje koje sam poštovanje imao od strane lidera i legendi. Što se tiće tadašnjih lidera: Amćo, Fole, Amina, sve troje su bili korektni prema meni i raja su, svako od njih je na svoj način bio dobar lider i ne bih nikoga izdvajao.

      Vraćam se kao lider ove organizacije i nadam se da će sva ekipa od ranije biti na okupu jer nam je bilo super. Sada bi mi jako teško bilo da se odvojim od te organizacije u kojoj sam prošao sve što jesam. Sigurno će biti dosta igrača na serveru pa ćemo to iskoristiti da napravimo još bolju zabavu.


      4. Da li si se u nekom trenutku razočarao u server, staff ili same igrače? Ukoliko jesi, kada je to bilo i zbog čega? Jel se lako iznerviraš zbog nekih igrača ili njihovih poteza u igri ako ne slušaju i ne surađuju sa tobom, bilo kao staff ili dok si na lider poziciji?

      Kao neko ko je došao 2012. godine, naravno da sam imao dosta razloga da se razočaram. Što se tiće staffa, moralo se svakome desiti da bude razočaran zbog neke odobrene ili odbijene prijave, ali to nije big deal. Situacije za izdvojiti su dvije situacije koje je napravila ista osoba. Lik je jednom bio isfrustriran jer se zabio autom u mene i stavio me ja mislim 3 sata u tadašnju areu sa razlogom „Englez“, a nisam uopšte vozio lijevom stranom. Dosta kasnije, kada se 2016. počeo pripremati novi mod, trebao sam biti GameMaster, ali taj isti admin je tada bio voditelj i skinuo me zbog nečega što je on napravio jer je bio jako neodgovoran. Neću ga uopšte imenovati, nije više aktivan ovdje.

      Ipak, najveća razočarenja sam doživio od igrača koje sam nekada smatrao prijateljima ili kojima sam valjao, pa su mi kasnije okretali leđa, a neki su otišli toliko daleko da su mi se „zahvalili“ uvredama ili provokacijama. Da ne govorim o tome da sam doživljavao da me olajavaju na razne načine, pa da saznam za to. Sve te situacije su me dosta puta natjerale da se jako dugo preispitujem gdje sam pogriješio, ali na kraju shvatiš da ne možeš toliko uticati na odluke takvih osoba. Ko god mi je okrenuo leđa ili me na neki drugi način razočarao, ja mu opet želim sve najbolje i nadam se da će svi takvi shvatiti koliko su te stvari ružne i koliko mogu povrijediti nekoga. Neće im biti drago kasnije ako to sutra svojim RL prijateljima naprave. Ja sam opet uvijek ista osoba i uvijek sam dostupan svima, pa se nadam da će mi se to nekada vratiti u životu. Ja se svakako mijenjati ne mogu i ponosim se što sam ovakav kakav jesam.


      5. Kada si se prijavio na forumu na konkurs za RP Staff, jesi li si imao neki posebno zacrtan cilj ili si samo nova iskustva? Misliš li da si ispunio očekivanja drugih kolega u staff teamu?

      Nisam imao zacrtan cilj. Zapravo, ja sam u tom periodu čak razmišljao napustiti aktivno igranje SAMP-a zbog RL obaveza i razočarenja od strane nekih igrača. Nije mi više to bilo to. Međutim, htio sam ipak prije toga da se oprobam u staffu, zanimalo me baš kako ću se snalaziti kao admin, dakle htio sam novo iskustvo.. Također, htio sam svom društvu dokazati da prava osoba može otići u staff bez da zaboravi na staru ekipu, bez da se ponaša arogantno, bezobrazno i umišljeno. Bio sam upravu. Siguran sam da sam ispunio sva očekivanja, ako ih nisam i nadmašio.


      6. Koje su tvoje zadaće kao admin na RP serveru, te GM na forumu? Jeli taj posao težak? Kako se slažeš sa ostalom ekipom? Imate par cura/žena u teamu. Misliš li da rade isto tako kvalitetan posao kao i muškarci ili smatraš da taj posao nije za njih? Na admin pozicjama ima dosta mlađe populacije. Što ti o tome misliš? Koja bi dobna granica morala otprilike biti za ulaz u staff team?


      Nije uopšte teško toliko, bitno je pratiti reporte dok si IG, pomoći novim igračima ukoliko se ukaže potreba, organizovati evente, uglavnom imate obavezu od sat vremena aktivnosti u kojih morate biti dostupni igračima. Pored toga, moja dužnost je svaki dan pratiti situaciju u vezi čitera na serveru, provjeravati i rješavati to. Taj posao već umije biti malo stresan, prije svega na dnevnoj bazi dobijem dosta poruka, prijava, kritika na način na koji radim taj posao, a nekad i uvrede. Naravno, da nisam bio spreman na sve to ne bih preuzeo tu dužnost i navikao sam se na to sve.

      Kao global moderator, dužan sam pratiti caffe i RP dio foruma, a uz to pratiti rad moderatora u caffe dijelu i konkurs za Moderator Team. Nije mi nikada ništa od toga bilo teško, niti mi je oduzimalo dosta vremena. Mogu reći da je lijepo biti u forum staffu.

      Što se tiće ostalih kolega, ovako službeno nemam nikakvih problema sa njima. Ne sjećam se da sam imao neki sukob sa kolegama. Čak sam osjetio da imam poštovanje od strane nekih kolega, što mi je uvijek bilo drago vidjeti.

      Ne generalizujem kada su spolovi u pitanju, i djevojke i muškarci mogu biti kvalitetni članovi bilo kojeg staffa. Ne može se ni za jedne ni za druge reći da više rade, jer sve zavisi od osobe do osobe. Ne mogu reći da mi je bilo koja djevojka smetala u staffu i da sam primjetio da manje radi od muškaraca, jer i muškarci i djevojke mogu biti neradnici također i naravno da mora nekad doći do toga da se pogrešnoj osobi pruži prilika. Prilika se svakako treba pružiti, pa je na svim tim osobama da pokažu jesu li je zaslužili.

      Po meni bi nekih petnaestak godina otprilike trebala biti granica. Ako ćemo admine te dobi smatrati mlađim, neka onda mlađih oni će sigurno biti dosta zagrijani za ovo i potrudit će se. Kad vidim da je novi admin mlađi i da se pristojno ponaša, gledam da mu pomognem koliko mogu, a od dosta takvih sam uživao poštovanje. Kako se kaže, na mladima svijet ostaje. Da imamo admine koji su već mlađi od granice koju sam naveo, imali bi sigurno dosta slučajeva gdje im je neke stvari previše teško objasniti. Naravno, uvijek se može napraviti izuzetak za pojedince koji su dosta zreliji, pa čak i od nekih dosta starijih igrača.


      7. Kada si otisao sa zajednice - uzeo pauzu, da li si očekivao da ćeš se vratiti ili si imao na umu samo da uđeš ponekad? Jesi li ikad pomišljao o odlasku sa CH zauvijek? Misliš li da bi igrači žalili kad bi otišao?

      Kada sam otišao 2016. godine, bio sam srednjoškolac i odlučio sam se posvetiti školi, teretani, izlascima, itd. Nisam uopšte znao da li ću ponekad svratiti, da li ću se nekada vratiti aktivnom igranju, nisam razmišljao o tome. O odlasku sam razmišljao obično u situacijama kada sam bio previše razočaran zbog situacija koje sam već naveo u prethodnim odgovorima i kada sam se osječao nepoželjnim, a uz to sam bio svjestan da imam RL obaveze koje su mi dosta bitnije.

      Siguran sam da bi žalili zbog toga što sam stvarno bio kvalitetan na svim funkcijama. Kao prijatelja vjerovatno niko ne bi, ne bih mogao navesti nikoga ko bi, jer od ovih za koje sam siguran da su me zaista voljeli, cijenili i smatrali prijateljom više niko aktivno ne igra, možda uđu ponekad i to je to. Da budem iskren, ostalima sam uglavnom dobar kad im trebam i to je to, ne bi im imao zbog čega drugog faliti kada bih otišao.



      8. Global restart samo što nije! Koja su tvoja očekivanja? Misliš li da će biti pun server na otvorenju ili će to biti skroz promašaj? Je li tebi tebi kao igaču važno da server ima puno unikatnosti i da je jedinstven ili pak voliš da je sve standardizirano kao na većini servera? Koliko unikatnost pridonosi serveru i njegovom boljitku? Smatraš li da je CroHerze server unikatan?

      Prema najavi i svemu što sam čuo, ne krijem da imam velika očekivanja i stvarno mislim da će biti velika zainteresovanost i barem na početku će biti ludnica. Za unikatnost je meni manje-više svejedno kada govorimo o modu, jer smatram da svaki mod ima nešto svoje, meni je najbitnija stvar ekipa s kojom ću provoditi vrijeme na serveru. Ipak, siguran sam da kod drugih igrača unikatnost jeste bitna, jer ih može zadržati na serveru. Kada se stavimo na poziciju novih igrača, teško da će biti impresionirani ako vide samo ono što su navikli gledati na drugim zajednicama, ali sigurno da će ih neke nove i unikatne stvari zadržati. CroHerze server je od svog nastanka uvijek bio unikatan i uvijek je imao dosta nekih stvari koje nema ni jedan drugi server. To i jeste zadržalo toliko igrača i stvorilo jednu veliku bazu ljudi koja danas čini ovu zajednicu.

      9. Saznali smo da ti je nekad davno skinuta GameSage pozicija. Jesi li bio razočaran kad ti je bio skinut GS? Možeš li nam reći razlog skidanja, te misliš li da bi možda zbog istih grešaka/razloga mogao ponovno izgubit poziciju, ovog puta poziciju admina?

      Tačnije, trebao sam biti GameMaster. Bila je 2016. godina, RP server se ugasio i spremao se novi mod. GS-ove su odlučili podijeliti na GameSageove i GameMastere, postojala je neka razlika između te dvije pozicije. Prošao sam na konkursu i krenuli smo sa sastancima na TeamSpeak serveru. Ne želim imenovati tadašnjeg voditelja jer smatram da kao osoba ne zaslužuje da njegovo ime napišem ovdje u bilo kakvom kontekstu. Taj više nije na ovoj zajednici svakako. On nam je organizovao sastanke i bio je jako neodgovoran s tim, trebalo je da budu svake sedmice, ali jednom smo više sedmica čekali da se javi za sastanak. On je jednog dana samo tako odlučio najaviti sastanak za tu večer, a ja po danu nisam bio kući jer sam išao u srednju školu. Napisao je da je opravdano za sve koji ne dođu, pošto je prekasno najavio. Ja sam se vratio kući i vidio to, čak sam i došao pred kraj sastanka i javio se, pa su mi objasnili šta sve trebam da znam i činilo se kao da je sve uredu.

      Sutradan uđem na forum i vidim da nemam board. Javim se dotičnom voditelju kojem sam objasnio sve u vezi tog sastanka pod pretpostavkom da me zbog toga skinuo, gdje je on meni samo odgovorio nešto u fazonu „ja sam tražio da ti se skine board jer nisi došao na sastanak, a pritom se nisi ni javio, žao mi je ali meni trebaju odgovorni članovi staffa“. Nisam mu na to ništa napisao. Znao sam o kakvoj se osobi radi, pošto sam i ranije imao loše mišljenje o njemu i znam da neka javljanja, objašnjenja i rapsrave sigurno ništa ne bi promjenile. Kasnije sam čak i čuo šta je radio kao voditelj, pa mi je sve jasno bilo. Jednostavno sam htio gledati na to kao da mi je učinio uslugu, jer sam zbog toga imao više vremena da se posvetim stvarnom životu i nakon toga sam prestao igrati SA-MP, svratio sam nekoliko puta vidjeti šta ima, međutim aktivnom igranju sam se vratio tek prošle godine kada je počela ova pandemija.



      9 i pol. Zašto si odabrao nick Jack Ocelot?

      Veliki sam zaljubljenik Metal Gear Solid franšize.

      Jack je vjerovatno jedno od kodnih imena Big Bossa iz Metal Gear Solida, jer ga je tako mentorica zvala u Metal Gear Solidu 3, a znamo da mu to nije pravo ime.

      Ocelot je po Revolver Ocelotu iz iste franšize. Jedan jako interesantan lik koji je odigrao veliku ulogu u borbi protiv Patriota, a sve vrijeme se činio kao najveći villain franšize.

      Moj prethodni nick na RP serveru je Afan Fiehler, ali pri povratku 2020. sam odlučio staviti nešto realnije i zvučnije, a pošto sam u tom periodu prelazio te igre, tu kombinaciju sam vidio kao jako dobru opciju za nick i mnogima se svidjelo.


      Pozdrav svima i hvala vam što ste čitali moje odgovore, vidimo se na otvaranju!

      Posljednje uređivanje od Ocelot : 13-12-21 at 16:32

    2. #2
      Picman avatar
      Stop! Or my mom will shoot!
       
      Zarazeno
       
      Datum pristupanja
      Dec 2016
      Lokacija
      Čakovec
      Poruke
      1,665
      Teme
      107
      CHB
      350
      Spomenut(a)
      42 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      8 min
      Like (kliknutih)
      881
      Like (dobivenih)
      598
      Rep
      Hvala na iscrpnim odgovorima, nadam se da pitanja nisu bila pre teška za odgovorit
      Posljednje uređivanje od Picman : 13-12-21 at 16:47

      Mojih Iskrenih 20: KLICK


    3. Like Ocelot se sviđa ovaj post
    4. #3
      Jorek Birnison avatar
      Please don't listen to
      opinions of me. They are
      always hopeful - therefore
      they are always wrong.
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Ganton
      Poruke
      3,907
      Teme
      205
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      94 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      3056
      Like (dobivenih)
      3775
      Rep
      Dobri odgovori, hvala što si me spomenuo!
      blood makes you related, loyalty makes you family



    5. Like Ocelot se sviđa ovaj post
    6. #4
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,315
      Teme
      672
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      353 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5216
      Like (dobivenih)
      8564
      Rep
      Ok ali ko je pitao?
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    7. #5
      Ocelot avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      May 2014
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      3,356
      Teme
      262
      CHB
      301
      Spomenut(a)
      90 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      37 min
      Like (kliknutih)
      2401
      Like (dobivenih)
      1877
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od [GSF] J'Buck Vidi poruku
      Dobri odgovori, hvala što si me spomenuo!
      Nema na čemu, spomenut ću te i u dovama.

    8. Like hana, fenomen, Jorek Birnison se sviđa ovaj post
    9. #6
      Jorek Birnison avatar
      Please don't listen to
      opinions of me. They are
      always hopeful - therefore
      they are always wrong.
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Ganton
      Poruke
      3,907
      Teme
      205
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      94 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      3056
      Like (dobivenih)
      3775
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Ocelot Vidi poruku
      Nema na čemu, spomenut ću te i u dovama.
      Vidim ovi iz Sarajeva lajkovali, nije dobro
      blood makes you related, loyalty makes you family



    10. Like Ocelot, Kendrick Towns se sviđa ovaj post
    11. #7
      BajrukA avatar
      Datum pristupanja
      May 2014
      Poruke
      4,541
      Teme
      193
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      36 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      11 min
      Like (kliknutih)
      402
      Like (dobivenih)
      872
      Rep
      Dobri odgovori, bravo Afane




      Pro Stunters | Legenda | 20.06.2020



    12. Like Ocelot se sviđa ovaj post
    13. #8
      Ocelot avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      May 2014
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      3,356
      Teme
      262
      CHB
      301
      Spomenut(a)
      90 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      37 min
      Like (kliknutih)
      2401
      Like (dobivenih)
      1877
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od BajrukA Vidi poruku
      Dobri odgovori, bravo Afane
      Hvala ti Bajro, možeš i naučit svašta iz mojih odgovora.

      Živ bio i poselami Adu!

    14. Like BajrukA se sviđa ovaj post
    15. #9
      Hawk avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Lokacija
      Republika Hrvatska
      Poruke
      9,725
      Teme
      804
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      145 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      28 min
      Like (kliknutih)
      1071
      Like (dobivenih)
      2317
      Rep
      Hvala na sudjelovanju u novom serijalu.
      Good job!
      ||_|¯|_| ––-HAWK-––|_|¯|_|¯||

    16. Like Ocelot se sviđa ovaj post
     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •