Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Vidi rezultate ankete: Da li ste za uvodjenja eura € ?

    Glasači
    52. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
    • Da

      19 36.54%
    • Ne

      33 63.46%
    Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 11 do 20 od 27
    1. #11

      tiki
       
      Datum pristupanja
      Nov 2015
      Lokacija
      Karlovac
      Poruke
      2,606
      Teme
      287
      CHB
      365
      Spomenut(a)
      25 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      10 min
      Like (kliknutih)
      1159
      Like (dobivenih)
      603
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Carlos Suarez Vidi poruku
      Ah evo ovog doktora nauka, tebe volim cuti kako pises sastave kao da si zavrsio najvisi stepen skolovanja i umisljeno toliko da smo mi za tebe niza klasa. Pa prvo bih da ti kazem da mene vise ne spominjes u postovima nije me briga na koji nacin samo me nemoj spominjat jer ti je mozak u kamenom dobu i nebih da me takve osobe kontaktiraju. A da ti nesto pojasnim kao prvo ti si iz Hrv, u EU ste dugo godina i do sada bi vec trebali imati euro kao valutu ali dobro vas problem.

      Koliko vidim iz svih tvojih prijasnjih anketa ti si jedan gospodin koji tezi ka savremenom dobu gdje smo svi isti, svi imaju istu valutu, svi pricaju istim jezikom, svi imaju ista prava... pa vidis mi smo daleko od toga pa nemoj da pricas bajke.

      Ni ta tvoja velika EU nece dugo da izdrzi mislis da je eng. onako iz cista mira napustila EU, i zasto Rusija nije u EU? Sad ce neko reci Amerika to zabranjuje ali stoce Amerika u Evropi? Gdje se Amerikanci mjesaju tu nece biti mira nikada upravo svjedocimo tome kako su 20 godina uspjesno se borili protiv terorizma za koji su sami krivi i eno kako su rijesili.

      A evo preporucujem ti da procitas opet moj post pa da vidis da zapravo moze da se uvede euro kao valuta u sve zemlje ali naravno nije obavezno placati sve u euru vec svaka drzava moze da ima svoju valutu tako da se u svim drzavama mogu trositi dvije valute sto je sasvim dobro.

      Kada pricao o euru i standardu zivota pa kada zivis u BiH a radis u Njemackoj ti zaradis recemo 500e, sto je kod nas 1000 km, dok ovde radis za recemo 500 km tamo flasa soka 1e ovde flasa soka 1 km, znaci mozes kupiti dvije flase soka kod nas dok tamo mozes jednu, i to je tvoj standard. Onom ko zivi i radi u Njemackoj dodje kao da zivi i radi u BiH, malo je vise placeno i manje sati se radi ali ti trosenje dodje na isto, pa oladi malo sa eurom.

      I sad ono sto me najvise zanima sta si mislio kad si rekao "Ostale zemlje regije nisu ni blizu ulasku u euro zonu, a kolko vidim po ovom skolarcu nisu ni informirani o istom. Ima i onih koji se protive Europskoj uniji, ali oni koji znaju nesto o tome - svjesni su koliko nam je olaksala i poboljsala zivot." Znaci ti sto si u EU ti si za nas gospodin dok smo mi seljacine a? Mi van EU ne smijemo da imamo kontakt sa tobom ti si uzvisena rasa a do jucer si zivio u blatu i briso dube kartonom ajde malo dodji na zemlju znas na Balkan, jer evo kako ste vi usli u EU samo sto vam se olaksalo jest bjezanje u Njemacku tako da ste ostali bez mladih ljudi i kako vam je to dobrom doslo sto gubite stanovnistvo iz dana u dan dok se neko tamo bogati mnogo pametno. Sad ti meni reci pa ako dodje tesko vrijeme docice oni nazad ahahahhaahah onda bi jos vise njih pobjeglo.

      Eto Alek i Alfo du dobro objasnili kako i sta pa polako malo.

      A sto se tice prosle ankete pa momak moj dobri pametni genije moje tema nije imala nikakav direktan odgovor sve ono oko galaksija su teorije koje su uzete kao ispravne pa se tako i ucimo. Tema je vise bila fantazija i masta, cista vasa masta kako zamisljate svemir, dal ga zamisljate kao sto ste vidili na tvu ili negdje procitali, ili da sami stvorite sliku o svemiru kao ja. Ako ti meni zabranjujes da mislim i da mastam onda je tu jedan veoma ozbiljan problem u tebi. Znaci podrzavas ravnopravnost spolova ali ne podrzavas to da svako ima pravo na svoje misljenje supoer, kao i ovo sve sto sam napisao je moje misljenje pa nemoj mi nista pametovat.

      Ja bih ti preporucio da se ne sramotis i da ne pokusavas da izigravas nekog pametnjakovica ovde pred nama i od nas pravis budale jer niko te ne **** ni 2%, nisi zabavan vjeruj mi, nije ovo forum za doktore nauka vec forum za igricu staru 20 godina tako se i ponasaj.
      brt pročitaj si post još dva tri puta wtf šta si napiso ovo
      Tiki

    2. Like Filozof se sviđa ovaj post
    3. #12
      Mario_Kruger avatar
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Međimurje
      Poruke
      1,203
      Teme
      90
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      376
      Like (dobivenih)
      487
      Rep
      cjene idu gore sve je poskupljelo i sve to radi eura! Nadam se da ce nekima i place porasti,hvala Bogu pa ja sam sebi slazem ijene kako mi odgovara

    4. #13
      Filozof avatar
      Datum pristupanja
      Mar 2020
      Lokacija
      Filozof
      Poruke
      97
      Teme
      1
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      11 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      4 min
      Like (kliknutih)
      121
      Like (dobivenih)
      218
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Carlos Suarez Vidi poruku
      Ah evo ovog doktora nauka, tebe volim cuti kako pises sastave kao da si zavrsio najvisi stepen skolovanja i umisljeno toliko da smo mi za tebe niza klasa. Pa prvo bih da ti kazem da mene vise ne spominjes u postovima nije me briga na koji nacin samo me nemoj spominjat jer ti je mozak u kamenom dobu i nebih da me takve osobe kontaktiraju. A da ti nesto pojasnim kao prvo ti si iz Hrv, u EU ste dugo godina i do sada bi vec trebali imati euro kao valutu ali dobro vas problem.

      Koliko vidim iz svih tvojih prijasnjih anketa ti si jedan gospodin koji tezi ka savremenom dobu gdje smo svi isti, svi imaju istu valutu, svi pricaju istim jezikom, svi imaju ista prava... pa vidis mi smo daleko od toga pa nemoj da pricas bajke.

      Ni ta tvoja velika EU nece dugo da izdrzi mislis da je eng. onako iz cista mira napustila EU, i zasto Rusija nije u EU? Sad ce neko reci Amerika to zabranjuje ali stoce Amerika u Evropi? Gdje se Amerikanci mjesaju tu nece biti mira nikada upravo svjedocimo tome kako su 20 godina uspjesno se borili protiv terorizma za koji su sami krivi i eno kako su rijesili.

      A evo preporucujem ti da procitas opet moj post pa da vidis da zapravo moze da se uvede euro kao valuta u sve zemlje ali naravno nije obavezno placati sve u euru vec svaka drzava moze da ima svoju valutu tako da se u svim drzavama mogu trositi dvije valute sto je sasvim dobro.

      Kada pricao o euru i standardu zivota pa kada zivis u BiH a radis u Njemackoj ti zaradis recemo 500e, sto je kod nas 1000 km, dok ovde radis za recemo 500 km tamo flasa soka 1e ovde flasa soka 1 km, znaci mozes kupiti dvije flase soka kod nas dok tamo mozes jednu, i to je tvoj standard. Onom ko zivi i radi u Njemackoj dodje kao da zivi i radi u BiH, malo je vise placeno i manje sati se radi ali ti trosenje dodje na isto, pa oladi malo sa eurom.

      I sad ono sto me najvise zanima sta si mislio kad si rekao "Ostale zemlje regije nisu ni blizu ulasku u euro zonu, a kolko vidim po ovom skolarcu nisu ni informirani o istom. Ima i onih koji se protive Europskoj uniji, ali oni koji znaju nesto o tome - svjesni su koliko nam je olaksala i poboljsala zivot." Znaci ti sto si u EU ti si za nas gospodin dok smo mi seljacine a? Mi van EU ne smijemo da imamo kontakt sa tobom ti si uzvisena rasa a do jucer si zivio u blatu i briso dube kartonom ajde malo dodji na zemlju znas na Balkan, jer evo kako ste vi usli u EU samo sto vam se olaksalo jest bjezanje u Njemacku tako da ste ostali bez mladih ljudi i kako vam je to dobrom doslo sto gubite stanovnistvo iz dana u dan dok se neko tamo bogati mnogo pametno. Sad ti meni reci pa ako dodje tesko vrijeme docice oni nazad ahahahhaahah onda bi jos vise njih pobjeglo.

      Eto Alek i Alfo du dobro objasnili kako i sta pa polako malo.

      A sto se tice prosle ankete pa momak moj dobri pametni genije moje tema nije imala nikakav direktan odgovor sve ono oko galaksija su teorije koje su uzete kao ispravne pa se tako i ucimo. Tema je vise bila fantazija i masta, cista vasa masta kako zamisljate svemir, dal ga zamisljate kao sto ste vidili na tvu ili negdje procitali, ili da sami stvorite sliku o svemiru kao ja. Ako ti meni zabranjujes da mislim i da mastam onda je tu jedan veoma ozbiljan problem u tebi. Znaci podrzavas ravnopravnost spolova ali ne podrzavas to da svako ima pravo na svoje misljenje supoer, kao i ovo sve sto sam napisao je moje misljenje pa nemoj mi nista pametovat.

      Ja bih ti preporucio da se ne sramotis i da ne pokusavas da izigravas nekog pametnjakovica ovde pred nama i od nas pravis budale jer niko te ne **** ni 2%, nisi zabavan vjeruj mi, nije ovo forum za doktore nauka vec forum za igricu staru 20 godina tako se i ponasaj.
      Vidim da si se vraski potrudio spustiti mi, ali si u procesu zaboravio da si neinformiran i nepismen pa si na kraju posramio samog sebe.

      Steta kaj u tolkom tekstu nisi uspio napisat ista konkretno, vec si samo dokazo da i dalje nisi svladao citanje s razumijevanjem.

      Ne znas sto znaci termin standard zivota + cupas stvari iz konteksta bez da ih uopce znas pretvoriti u svoju korist. Neke druge budalastine iz ovog, nazovimo to tako, teksta bolje da ni ne spominjem. Vise srece drugi puta.

      ___

      @Alek Barry;

      Egzodus nema apsolutne nikakve veze s clanstvom u EU, jer je isto pocelo puno prije ulaska u Uniju. Korupcija u Hrvatskoj je glavni problem iseljavanja, EU je samo olaksao proces odlaska iz zemlje. Isti onaj proces koji aktivno prolaze i mladi Srbi pod vodstvom vaseg dragog tutumlaza.

      Ako zelis ulaziti u detaljne diskusije dati cu ti vremena da se malo informiras o brojkama. Samo u te brojke uzmi u obzir kolicinu drzavljana BiH i Srbije koji preuzimaju hrvatsko drzavljanstvo kako bi mogli lakse u EU. Naravno na to dodaj broj iseljenika iz Srbije unazad 20 godina, pa vidi kolika je u biti razlika. Posto vidim da volite vaditi iz konteksta - postotak iseljenih Hrvata ispada veci, ali treba uzeti u obzir da isti imaju puno laksi povratak u svoju domovinu sto povremeno, sto dugotrajno.

      Ulazak u EU ne znaci da dode Švabo i kaze eh sad ti, ti, ti i ti morate seliti u Dortmund. [vezano uz iseljenistvo] Ja pricam o dobrobitima Europe za laksi prelezak granice, za uvoz stvari unutar EU bez carine, u skoroj buducnosti i Schengen itd. Generalno nam je clanstvo olaksalo zivot, pogotovo nama koji usko suradujemo s inozemnim klijentima, bankama i ostalim.

      Te gluposti oko talijana su mi jasne, jalov pokusaj za koji i sam znas da je besmislen kao ikakav argument. Ako branis Orbana i njegove postupke unazad xx godina onda mozda nema potrebe ni da ulazimo u ikakav razgovor.

      ___

      A vezano uz valute; da je nostalgija bila glavna stavka za ljudski napredak ne bi daleko dogurali. Kakvi Wattovi, Franklini, Tesle itd. daj ti nama nostalgiju, **** revoluciju i napredak.
      Posljednje uređivanje od Filozof : 08-09-21 at 09:33


    5. Like Tiki* se sviđa ovaj post
    6. #14
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,308
      Teme
      670
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5225
      Like (dobivenih)
      8582
      Rep
      Što @Tatta; ume da ubode dobru anketu za raspravu pa to je haha.
      Tomo očekujem da i sledeća anketa bude "kontraverzna".
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    7. #15
      Alek Cortez avatar
      alek>lcn
       
      Zakon
       
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Srbija
      Poruke
      12,356
      Teme
      354
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      268 post(ova)
      Označen(a)
      29 tema
      Dnevna aktivnost
      15 min
      Like (kliknutih)
      1707
      Like (dobivenih)
      4554
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Lance_Vance Vidi poruku
      Vidim da si se vraski potrudio spustiti mi, ali si u procesu zaboravio da si neinformiran i nepismen pa si na kraju posramio samog sebe.

      Steta kaj u tolkom tekstu nisi uspio napisat ista konkretno, vec si samo dokazo da i dalje nisi svladao citanje s razumijevanjem.

      Ne znas sto znaci termin standard zivota + cupas stvari iz konteksta bez da ih uopce znas pretvoriti u svoju korist. Neke druge budalastine iz ovog, nazovimo to tako, teksta bolje da ni ne spominjem. Vise srece drugi puta.

      ___

      @Alek Barry;

      Egzodus nema apsolutne nikakve veze s clanstvom u EU, jer je isto pocelo puno prije ulaska u Uniju. Korupcija u Hrvatskoj je glavni problem iseljavanja, EU je samo olaksao proces odlaska iz zemlje. Isti onaj proces koji aktivno prolaze i mladi Srbi pod vodstvom vaseg dragog tutumlaza.

      Ako zelis ulaziti u detaljne diskusije dati cu ti vremena da se malo informiras o brojkama. Samo u te brojke uzmi u obzir kolicinu drzavljana BiH i Srbije koji preuzimaju hrvatsko drzavljanstvo kako bi mogli lakse u EU. Naravno na to dodaj broj iseljenika iz Srbije unazad 20 godina, pa vidi kolika je u biti razlika. Posto vidim da volite vaditi iz konteksta - postotak iseljenih Hrvata ispada veci, ali treba uzeti u obzir da isti imaju puno laksi povratak u svoju domovinu sto povremeno, sto dugotrajno.

      Ulazak u EU ne znaci da dode Švabo i kaze eh sad ti, ti, ti i ti morate seliti u Dortmund. [vezano uz iseljenistvo] Ja pricam o dobrobitima Europe za laksi prelezak granice, za uvoz stvari unutar EU bez carine, u skoroj buducnosti i Schengen itd. Generalno nam je clanstvo olaksalo zivot, pogotovo nama koji usko suradujemo s inozemnim klijentima, bankama i ostalim.

      Te gluposti oko talijana su mi jasne, jalov pokusaj za koji i sam znas da je besmislen kao ikakav argument. Ako branis Orbana i njegove postupke unazad xx godina onda mozda nema potrebe ni da ulazimo u ikakav razgovor.

      ___

      A vezano uz valute; da je nostalgija bila glavna stavka za ljudski napredak ne bi daleko dogurali. Kakvi Wattovi, Franklini, Tesle itd. daj ti nama nostalgiju, **** revoluciju i napredak.
      Evo ti odgovor za prvi pasus

      "Od ulaska Hrvatske u EU broj Hrvata koji su odselili u Irsku povećao se deset puta, a čak 60 posto onih koji odlaze su mladi u dobi od 25 do 44 godine."

      Posto si vec u prvom argumentu pogresio dalje necu da se upustam
      RESPECT: Joca Botinec !!!!!!!!
      EX: LCN Šef ~~ NOW: LCN Black Lista

    8. #16
      Hrvoje Andrakovic avatar
      Datum pristupanja
      May 2010
      Lokacija
      Osijek 031
      Poruke
      5,099
      Teme
      229
      CHB
      450
      Spomenut(a)
      86 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      55 min
      Like (kliknutih)
      4103
      Like (dobivenih)
      4768
      Rep
      Velik postotak ljudi se vrati nazad u HR kroz par godina.

      On topic.
      Glasao sam za NE, jedini razlog zasto jer se nadam da ce vratit novcanicu od 5 kuna.
      You can cry but you'll still die, they'll be no tears in the end...

    9. #17
      Filozof avatar
      Datum pristupanja
      Mar 2020
      Lokacija
      Filozof
      Poruke
      97
      Teme
      1
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      11 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      4 min
      Like (kliknutih)
      121
      Like (dobivenih)
      218
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Alek Barry Vidi poruku
      Evo ti odgovor za prvi pasus

      "Od ulaska Hrvatske u EU broj Hrvata koji su odselili u Irsku povećao se deset puta, a čak 60 posto onih koji odlaze su mladi u dobi od 25 do 44 godine."

      Posto si vec u prvom argumentu pogresio dalje necu da se upustam
      Mislio sam da znas citati, prevario sam se. Ako treba nacrtam, ako ne onda procitaj ponovo


    10. #18
      Carlos Suarez avatar
      Ludo
       
      Datum pristupanja
      Sep 2018
      Lokacija
      Underground
      Poruke
      7,111
      Teme
      515
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      43 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 3 min
      Like (kliknutih)
      329
      Like (dobivenih)
      791
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Lance_Vance Vidi poruku
      Vidim da si se vraski potrudio spustiti mi, ali si u procesu zaboravio da si neinformiran i nepismen pa si na kraju posramio samog sebe.

      Steta kaj u tolkom tekstu nisi uspio napisat ista konkretno, vec si samo dokazo da i dalje nisi svladao citanje s razumijevanjem.

      Ne znas sto znaci termin standard zivota + cupas stvari iz konteksta bez da ih uopce znas pretvoriti u svoju korist. Neke druge budalastine iz ovog, nazovimo to tako, teksta bolje da ni ne spominjem. Vise srece drugi puta.

      ___

      @Alek Barry;

      Egzodus nema apsolutne nikakve veze s clanstvom u EU, jer je isto pocelo puno prije ulaska u Uniju. Korupcija u Hrvatskoj je glavni problem iseljavanja, EU je samo olaksao proces odlaska iz zemlje. Isti onaj proces koji aktivno prolaze i mladi Srbi pod vodstvom vaseg dragog tutumlaza.

      Ako zelis ulaziti u detaljne diskusije dati cu ti vremena da se malo informiras o brojkama. Samo u te brojke uzmi u obzir kolicinu drzavljana BiH i Srbije koji preuzimaju hrvatsko drzavljanstvo kako bi mogli lakse u EU. Naravno na to dodaj broj iseljenika iz Srbije unazad 20 godina, pa vidi kolika je u biti razlika. Posto vidim da volite vaditi iz konteksta - postotak iseljenih Hrvata ispada veci, ali treba uzeti u obzir da isti imaju puno laksi povratak u svoju domovinu sto povremeno, sto dugotrajno.

      Ulazak u EU ne znaci da dode Švabo i kaze eh sad ti, ti, ti i ti morate seliti u Dortmund. [vezano uz iseljenistvo] Ja pricam o dobrobitima Europe za laksi prelezak granice, za uvoz stvari unutar EU bez carine, u skoroj buducnosti i Schengen itd. Generalno nam je clanstvo olaksalo zivot, pogotovo nama koji usko suradujemo s inozemnim klijentima, bankama i ostalim.

      Te gluposti oko talijana su mi jasne, jalov pokusaj za koji i sam znas da je besmislen kao ikakav argument. Ako branis Orbana i njegove postupke unazad xx godina onda mozda nema potrebe ni da ulazimo u ikakav razgovor.

      ___

      A vezano uz valute; da je nostalgija bila glavna stavka za ljudski napredak ne bi daleko dogurali. Kakvi Wattovi, Franklini, Tesle itd. daj ti nama nostalgiju, **** revoluciju i napredak.
      Ja sam tebi fino rekao da me ne spominjes jer me je sramota da imam kontakt sa osobom koja razmislja samo u jednom smijeru kojem je tesko malo okrenut glavu u drugom pravcu, ako toliko hoces euro i eu i sve te tvoje gluposti onda idi u njemacku, ti da stvarno hoces to otiso bi tamo, nebi bio u hrv i plakao kako smo mi zaostali...

      Citiraj Prvotno napisano od Alek Barry Vidi poruku
      Evo ti odgovor za prvi pasus

      "Od ulaska Hrvatske u EU broj Hrvata koji su odselili u Irsku povećao se deset puta, a čak 60 posto onih koji odlaze su mladi u dobi od 25 do 44 godine."

      Posto si vec u prvom argumentu pogresio dalje necu da se upustam
      Ma dzabe njemu bilo sta govorit, lik je debelo tvrdoglav i ne mozes mu niti jednu stvar objasniti i da si tacno rekao sve on ce opet po svome, lik zivi u kamenom dobu pa je tako.
      The saddest part of life is when the person who gave you the best memories becomes a memory


    11. #19
      toMa avatar
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Poruke
      19,036
      Teme
      876
      CHB
      110
      Spomenut(a)
      130 post(ova)
      Označen(a)
      10 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      3021
      Like (dobivenih)
      3362
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Carlos Suarez Vidi poruku
      lik zivi u kamenom dobu pa je tako.
      Gore si napisao "Koliko vidim iz svih tvojih prijasnjih anketa ti si jedan gospodin koji tezi ka savremenom dobu"

      Ja nisam za uvođenje

    12. #20
      Carlos Suarez avatar
      Ludo
       
      Datum pristupanja
      Sep 2018
      Lokacija
      Underground
      Poruke
      7,111
      Teme
      515
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      43 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 3 min
      Like (kliknutih)
      329
      Like (dobivenih)
      791
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od kotrljani balegar Vidi poruku
      Gore si napisao "Koliko vidim iz svih tvojih prijasnjih anketa ti si jedan gospodin koji tezi ka savremenom dobu"

      Ja nisam za uvođenje
      Tezi ka savremenom dobu, zivi u kamenom dobu, sta nije jasno? Mislis da neko prije 6000 godina nije tezio ka savremenom dobu, mozda ne na nacin koji mi sada gledamo ali sigurno jesu. Znacenje savremeno doba se mjenja iz dana u dan hocemo nesto novo nesto bolje....
      The saddest part of life is when the person who gave you the best memories becomes a memory


     

     
  • Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •