Citiraj Prvotno napisano od Carlos Suarez Vidi poruku
Ah evo ovog doktora nauka, tebe volim cuti kako pises sastave kao da si zavrsio najvisi stepen skolovanja i umisljeno toliko da smo mi za tebe niza klasa. Pa prvo bih da ti kazem da mene vise ne spominjes u postovima nije me briga na koji nacin samo me nemoj spominjat jer ti je mozak u kamenom dobu i nebih da me takve osobe kontaktiraju. A da ti nesto pojasnim kao prvo ti si iz Hrv, u EU ste dugo godina i do sada bi vec trebali imati euro kao valutu ali dobro vas problem.

Koliko vidim iz svih tvojih prijasnjih anketa ti si jedan gospodin koji tezi ka savremenom dobu gdje smo svi isti, svi imaju istu valutu, svi pricaju istim jezikom, svi imaju ista prava... pa vidis mi smo daleko od toga pa nemoj da pricas bajke.

Ni ta tvoja velika EU nece dugo da izdrzi mislis da je eng. onako iz cista mira napustila EU, i zasto Rusija nije u EU? Sad ce neko reci Amerika to zabranjuje ali stoce Amerika u Evropi? Gdje se Amerikanci mjesaju tu nece biti mira nikada upravo svjedocimo tome kako su 20 godina uspjesno se borili protiv terorizma za koji su sami krivi i eno kako su rijesili.

A evo preporucujem ti da procitas opet moj post pa da vidis da zapravo moze da se uvede euro kao valuta u sve zemlje ali naravno nije obavezno placati sve u euru vec svaka drzava moze da ima svoju valutu tako da se u svim drzavama mogu trositi dvije valute sto je sasvim dobro.

Kada pricao o euru i standardu zivota pa kada zivis u BiH a radis u Njemackoj ti zaradis recemo 500e, sto je kod nas 1000 km, dok ovde radis za recemo 500 km tamo flasa soka 1e ovde flasa soka 1 km, znaci mozes kupiti dvije flase soka kod nas dok tamo mozes jednu, i to je tvoj standard. Onom ko zivi i radi u Njemackoj dodje kao da zivi i radi u BiH, malo je vise placeno i manje sati se radi ali ti trosenje dodje na isto, pa oladi malo sa eurom.

I sad ono sto me najvise zanima sta si mislio kad si rekao "Ostale zemlje regije nisu ni blizu ulasku u euro zonu, a kolko vidim po ovom skolarcu nisu ni informirani o istom. Ima i onih koji se protive Europskoj uniji, ali oni koji znaju nesto o tome - svjesni su koliko nam je olaksala i poboljsala zivot." Znaci ti sto si u EU ti si za nas gospodin dok smo mi seljacine a? Mi van EU ne smijemo da imamo kontakt sa tobom ti si uzvisena rasa a do jucer si zivio u blatu i briso dube kartonom ajde malo dodji na zemlju znas na Balkan, jer evo kako ste vi usli u EU samo sto vam se olaksalo jest bjezanje u Njemacku tako da ste ostali bez mladih ljudi i kako vam je to dobrom doslo sto gubite stanovnistvo iz dana u dan dok se neko tamo bogati mnogo pametno. Sad ti meni reci pa ako dodje tesko vrijeme docice oni nazad ahahahhaahah onda bi jos vise njih pobjeglo.

Eto Alek i Alfo du dobro objasnili kako i sta pa polako malo.

A sto se tice prosle ankete pa momak moj dobri pametni genije moje tema nije imala nikakav direktan odgovor sve ono oko galaksija su teorije koje su uzete kao ispravne pa se tako i ucimo. Tema je vise bila fantazija i masta, cista vasa masta kako zamisljate svemir, dal ga zamisljate kao sto ste vidili na tvu ili negdje procitali, ili da sami stvorite sliku o svemiru kao ja. Ako ti meni zabranjujes da mislim i da mastam onda je tu jedan veoma ozbiljan problem u tebi. Znaci podrzavas ravnopravnost spolova ali ne podrzavas to da svako ima pravo na svoje misljenje supoer, kao i ovo sve sto sam napisao je moje misljenje pa nemoj mi nista pametovat.

Ja bih ti preporucio da se ne sramotis i da ne pokusavas da izigravas nekog pametnjakovica ovde pred nama i od nas pravis budale jer niko te ne **** ni 2%, nisi zabavan vjeruj mi, nije ovo forum za doktore nauka vec forum za igricu staru 20 godina tako se i ponasaj.
brt pročitaj si post još dva tri puta wtf šta si napiso ovo