Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Vidi rezultate ankete: Da li smo sami u svemiru ?

    Glasači
    51. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
    • Da

      12 23.53%
    • Ne

      39 76.47%
    Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1 do 10 od 19
    1. #1
      Tatta avatar
      See you around , officer !
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Lokacija
      Regensburg , Bayern
      Poruke
      11,376
      Teme
      572
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      855 post(ova)
      Označen(a)
      19 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 15 min
      Like (kliknutih)
      4836
      Like (dobivenih)
      9680
      Rep

      Da li smo sami u svemiru?

      Jedno staro pitanje koje do sada nismo uspijeli niti sa sigurnoscu odgovoriti .

      Postoje dosta snimaka i slika o nepoznatim letecim objektima , no ...
      Da li su to zaista neka bica iz svemira ili je tu bio PhotoShop u pitanju ?



      Postoje i ona velike price o takozvanoj Area 51 . O vojnoj bazi u USA koja se bavi i skriva javnosti dokaze da su nas vanzemaljci posjecivali .
      Toj vojnoj bazi ne smije svatko prici . Oni odgovaraju da je razlog tome sto je to vojna baza kao i svaka druga dok oni drugi misle da oni tu nesto skrivaju javnosti .



      Nasa zemlja je jedan jako malen planet u nasem Suncevom sistemu . Nas Suncev sistem pripada glaktici koju zovemo Mlijecni put , a nemojte misliti da je on velik .
      Svemir koji nas okruzuje je bezkrajan . Toliko je velik , da si to ne mozemo niti pravo predstaviti .



      Da li smo onda zaista toliko jedinstveni u svemiru ? Da li je samo nasa planeta Zemlja uspjela postici tocno definirane uvijete u kojima moze nastati zivot ?
      ... ili postoji neka vrsta zivota koju ne razumijemo da moze drugacije zivjeti ?

      Pitanje glasi :
      Da li smo sami u svemiru ?

      Glasao sam za :
      Zasto mislis da smo/nismo sami? :
      Sto mislis o snimkama/slikama UFO-a?:
      Sto mislis sta se desava u Area 51? :
      Da li plasis cinjenice da smo/nismo sami? :
      Kako zamisljas ziva bica iz svemira? :
      Da li mislis da cemo ikada saznati istinu o ovom pitanju? :
      Nesto za dodati :
      01011010 01100001 01110000 01101001 01110100 01100001 01101010 00100000 01110011 01100101 00100000 01110011 01100001 01101101 00100000 00101100 00100000 01110011 01110100 01100001 00100000 01101110 01101001 01101010 01100101 00100000 01110101 00100000 01110010 01100101 01100100 01110101 00100000 01110011 01100001 00100000 01110100 01101111 01100010 01101111 01101101 00100000 01101011 01100001 01100100 01100001 00100000 01110011 01101001 00100000 01101001 01110011 01100001 01101111 00100000 01101111 01110110 01101111 00100000 01110000 01110010 01100101 01110110 01100101 01110011 01110100 01101001 00100000 00101110 00101110 00101110

    2. #2
      zlatan avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Mar 2015
      Lokacija
      Lokacija:
      Poruke
      3,022
      Teme
      266
      CHB
      60
      Spomenut(a)
      119 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      24 min
      Like (kliknutih)
      2490
      Like (dobivenih)
      2283
      Rep
      Nešto i netko mora postojati, ali to su veliki zalogaji za nas ljude

    3. Like Tatta, pvlnsc se sviđa ovaj post
    4. #3
      Rastafari avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jan 2014
      Lokacija
      HXVRMXN
      Poruke
      5,295
      Teme
      138
      CHB
      650
      Spomenut(a)
      41 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      950
      Like (dobivenih)
      804
      Rep
      Glasao sam za : ne
      Zasto mislis da smo/nismo sami? : mnogo smo mi mali u ovom univerzumu da smo jedini

      Sto mislis o snimkama/slikama UFO-a?: moze biti laz sa druge strane moze biti istina , ima dosta prica koje su fascinantne kao i od samih ljudi i njihovih susreta sa 'tim'
      Sto mislis sta se desava u Area 51? : tesko pitanje , ali nesto se desava sigurno
      Da li plasis cinjenice da smo/nismo sami? : ne
      Kako zamisljas ziva bica iz svemira? : ne znam
      Da li mislis da cemo ikada saznati istinu o ovom pitanju? : ne znam
      Nesto za dodati : somebody always watching
      kobass_ , Rastafari. Frenkie_White Stevo_Djubre
      YD LEGENDA
      LA COCAINA LEGENDA YAKUZA
      owner of group ''stara kajla'' 21/6/2021
      Reoki Izkerova , capoditutticapi , Enrique Contreras , toMa
      CH SINCE 2009

    5. Like Tatta se sviđa ovaj post
    6. #4

      tiki
       
      Datum pristupanja
      Nov 2015
      Lokacija
      Karlovac
      Poruke
      2,606
      Teme
      287
      CHB
      365
      Spomenut(a)
      25 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      10 min
      Like (kliknutih)
      1159
      Like (dobivenih)
      603
      Rep
      Glasao sam za : ne
      Zasto mislis da smo/nismo sami? : nismo sami jer je svijet velik kakvo je to pitanje
      Sto mislis o snimkama/slikama UFO-a?: ništa
      Sto mislis sta se desava u Area 51? : isto ništa
      Da li plasis cinjenice da smo/nismo sami? : ja se ne bojim toga ja mislim da se oni boje mene
      Kako zamisljas ziva bica iz svemira? : ne znam ja to
      Da li mislis da cemo ikada saznati istinu o ovom pitanju? : da
      Nesto za dodati : ne
      Tiki

    7. Like Pepsi Goran, Tatta, hana se sviđa ovaj post
    8. #5
      Carlos Suarez avatar
      Ludo
       
      Datum pristupanja
      Sep 2018
      Lokacija
      Underground
      Poruke
      7,104
      Teme
      515
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      43 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 3 min
      Like (kliknutih)
      329
      Like (dobivenih)
      791
      Rep
      Glasao sam za : Da

      Zasto mislis da smo/nismo sami? : Oko ovoga mogu da pricam cijeli roman ako treba, samo cu vas pitati kako mi znamo za sve ove galaksije mislim ljudi nisu isli dalje od mjeseca(ja mislim) a vi pricate o nekakvim galaksijama tako sto gledate u male krugove na nebu???? Kad se ode malo dalje onda bi se moglo nesto pricati ali nece toga biti za naseg zivota. Neko je jednostavno vidio jedan kruzic na nebu i rekao on je udaljem 100 svjetlosnih godina od nas velik je kao zemlja i tamo isto ima zivota kao na zemlji i on je nasa buducnost??? Mnoge gluposti se pricaju po svijetu a sto je najgore ljudi vjeruju u to.

      Sto mislis o snimkama/slikama UFO-a?: Ma to su obicne izmisljotine. Prva i najgluplja stvar jest film, u filmovima non stop se prikazuju vanzemaljci kao neprijatelji koji hoce nas sve ubiti i zarobiti???? Prikazuju se kao da imaju 1000 puta bolju tehnologiju??? Pa cek malo ako su toliko napredni od nas sto dolaze nama onda?? I da ako imaju toliko naprednu tehnologiju da lete velikom brzinom i svasta nesto onda jedno pametno pitanje zasto nas do sada nisu unistili? Mislim da su to oruzja velikih sila samo to nece da priznaju kako drugi nebi znali da je to njihovo.

      Sto mislis sta se desava u Area 51? : Nesto kao u sibiru i raznim Ruskim tajnim bazama samo sto je ova bas popularna.

      Da li plasis cinjenice da smo/nismo sami? : Na zemlji ima skoro pa 8 milijardi ljudi mislim da je to dovoljno

      Kako zamisljas ziva bica iz svemira? : Ne razumijem opet sto u filmovima moraju da se prikazuju kao ruzna stvorenja a mozda su kao mi?

      Da li mislis da cemo ikada saznati istinu o ovom pitanju? : Pa za naseg zivota ne, a kako je svjet sve blize katastrofi i ratovima tesko da ce iko imat volje da luta svemirom i sazna bilo sta.

      Nesto za dodati : Oko ove teme moze da se prica zauvjek i nikada nece biti dosadna i uvjek ce se nove teorije stvarati tako da ce biti veselu cuti ove pametnjakovice sto nam na TVu pricaju kao da su oni rodjeni u svemiru. Kao sto pricaju za ove piramide i razne stvari kao da su vanzemaljci to napravili bez ikakvog dokaza?? Onda cu ja reci da su piramide same izasle iz zemlje, jel mi vjerujete?
      The saddest part of life is when the person who gave you the best memories becomes a memory


    9. Like Tatta se sviđa ovaj post
    10. #6
      zlatan avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Mar 2015
      Lokacija
      Lokacija:
      Poruke
      3,022
      Teme
      266
      CHB
      60
      Spomenut(a)
      119 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      24 min
      Like (kliknutih)
      2490
      Like (dobivenih)
      2283
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Carlos Suarez Vidi poruku
      Glasao sam za : Da

      Zasto mislis da smo/nismo sami? : Oko ovoga mogu da pricam cijeli roman ako treba, samo cu vas pitati kako mi znamo za sve ove galaksije mislim ljudi nisu isli dalje od mjeseca(ja mislim) a vi pricate o nekakvim galaksijama tako sto gledate u male krugove na nebu???? Kad se ode malo dalje onda bi se moglo nesto pricati ali nece toga biti za naseg zivota. Neko je jednostavno vidio jedan kruzic na nebu i rekao on je udaljem 100 svjetlosnih godina od nas velik je kao zemlja i tamo isto ima zivota kao na zemlji i on je nasa buducnost??? Mnoge gluposti se pricaju po svijetu a sto je najgore ljudi vjeruju u to.

      Sto mislis o snimkama/slikama UFO-a?: Ma to su obicne izmisljotine. Prva i najgluplja stvar jest film, u filmovima non stop se prikazuju vanzemaljci kao neprijatelji koji hoce nas sve ubiti i zarobiti???? Prikazuju se kao da imaju 1000 puta bolju tehnologiju??? Pa cek malo ako su toliko napredni od nas sto dolaze nama onda?? I da ako imaju toliko naprednu tehnologiju da lete velikom brzinom i svasta nesto onda jedno pametno pitanje zasto nas do sada nisu unistili? Mislim da su to oruzja velikih sila samo to nece da priznaju kako drugi nebi znali da je to njihovo.

      Sto mislis sta se desava u Area 51? : Nesto kao u sibiru i raznim Ruskim tajnim bazama samo sto je ova bas popularna.

      Da li plasis cinjenice da smo/nismo sami? : Na zemlji ima skoro pa 8 milijardi ljudi mislim da je to dovoljno

      Kako zamisljas ziva bica iz svemira? : Ne razumijem opet sto u filmovima moraju da se prikazuju kao ruzna stvorenja a mozda su kao mi?

      Da li mislis da cemo ikada saznati istinu o ovom pitanju? : Pa za naseg zivota ne, a kako je svjet sve blize katastrofi i ratovima tesko da ce iko imat volje da luta svemirom i sazna bilo sta.

      Nesto za dodati : Oko ove teme moze da se prica zauvjek i nikada nece biti dosadna i uvjek ce se nove teorije stvarati tako da ce biti veselu cuti ove pametnjakovice sto nam na TVu pricaju kao da su oni rodjeni u svemiru. Kao sto pricaju za ove piramide i razne stvari kao da su vanzemaljci to napravili bez ikakvog dokaza?? Onda cu ja reci da su piramide same izasle iz zemlje, jel mi vjerujete?


      Ne dolaze kod nas jer smo mi otrovna bića i 1000 puta gori od malih zelenih ili koje već jesu boje

    11. Like Tatta se sviđa ovaj post
    12. #7
      Hrvoje Andrakovic avatar
      Datum pristupanja
      May 2010
      Lokacija
      Osijek 031
      Poruke
      5,099
      Teme
      229
      CHB
      450
      Spomenut(a)
      86 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      55 min
      Like (kliknutih)
      4102
      Like (dobivenih)
      4768
      Rep
      Zasto mislis da smo/nismo sami? :
      Pa zivot mora postojati i sire od planete zamlje, odbijam vjerovati da je covjek kao covjek superioran i da smo na vrhu, uvijek ima onaj jedan iznad sve dok se ne dodje do onog tko je superioran.. A covjek ima previse mana da bi bio superioran. Fizicki i psihicki... (moje osobno misljenje)

      Sto mislis o snimkama/slikama UFO-a?:
      Pa ne znam realno se izrazit.. Koliko mislim da su zapravo prave toliko mislim da su krivotvorene. Vjerujem u slike iz spilja od drevnih naroda. Uvijek sam mislio da je samo to pravi izvor nasih vjerovanja u NLO.. Sjetimo se da su ti ljudi stovali sve oko sebe sto bi vidjeli i crtali svoja okruzenja. A taj tip ljudi mi se ne cine kao lazovi iskreno...

      Sto mislis sta se desava u Area 51? : Ne zanima me realno, da je to nesto tajno covjek nebi trebao uopce znati za to.. Mislim da su pusta vjerovanja. Vjerovatno postoji nesto sto vlade diljem svijeta ne zele da znamo..

      Da li plasis cinjenice da smo/nismo sami? :
      i da i ne. Dobro kao i zlo, zar ne..

      Kako zamisljas ziva bica iz svemira? :
      Pa realno uvijek sam ih zamisljao kao nas ali da cudnije i drugacije izgledaju. U tom smislu mislim na njih macin zivota, kako su se prilagodili na svemir i sve vezano uz to + tehnologiju.. Nitko ne kaze da su napredniji od nas a mozda i jesu?

      Da li mislis da cemo ikada saznati istinu o ovom pitanju? :
      Ne, sve dok ti osobno kao pojedinac ne gledas sa prave strane na sve to, sa ispravne strane.

      Nesto za dodati :
      Mystery's a bitch huh..
      You can cry but you'll still die, they'll be no tears in the end...

    13. Like Tatta se sviđa ovaj post
    14. #8
      Alek Cortez avatar
      alek>lcn
       
      Zakon
       
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Srbija
      Poruke
      12,356
      Teme
      354
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      268 post(ova)
      Označen(a)
      29 tema
      Dnevna aktivnost
      15 min
      Like (kliknutih)
      1707
      Like (dobivenih)
      4554
      Rep
      nismo sami i zemlja je ravna ploca
      RESPECT: Joca Botinec !!!!!!!!
      EX: LCN Šef ~~ NOW: LCN Black Lista

    15. Like Tiki*, Kripi se sviđa ovaj post
    16. #9
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,307
      Teme
      670
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5225
      Like (dobivenih)
      8581
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Alek Barry Vidi poruku
      nismo sami i zemlja je ravna ploca
      Obozavam tvoje postove na ovom forumu hahahahahahahaha
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    17. Like Alek Cortez se sviđa ovaj post
    18. #10
      Raskolnikov avatar
      And all I loved, I loved
      alone.
       
      Zgodno
       
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Lokacija
      City of Angels
      Poruke
      6,457
      Teme
      224
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      68 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      960
      Like (dobivenih)
      835
      Rep
      Glasao sam za : Ne
      Zasto mislis da smo/nismo sami? : Jer je svemir toliko da samo pukom slučajnošću negdje nešto mora postojati.
      Sto mislis o snimkama/slikama UFO-a?: Slike NLO-a su objavljenje prije nekoliko mjeseci (do godinu dana). Tko hoće da pogleda, evo (sliku je objavio Pentagon). To naravno ne znači da su ovo vanzemaljci, ali objekt još nije identificiran što upućuje da bi mogli biti.

      Sto mislis sta se desava u Area 51? : Ne razmišljam o tome od Naruto runa prije par godina.
      Da li plasis cinjenice da smo/nismo sami? : Čega da se plašim? U poređenju sa zemljom ja nisam niti zrno pijeska, a o svemiru niti da govorim.
      Kako zamisljas ziva bica iz svemira? : Puno evoluiranija od nas, vjerojatno sa mehaničkim dijelovima ili u potpunosti.
      Da li mislis da cemo ikada saznati istinu o ovom pitanju? : Mi? Sumnjam. Buduće generacije ? Vjerojatno.
      Nesto za dodati : da.
      May the rotting flesh of kings feed the Earth.


    19. Like Tatta se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •