Citiraj Prvotno napisano od Consigliere Bijeli Vidi poruku
Sreca nije francuz, kostalo bi 30e minimum
Pa ako mislis da samo pljujem po fancuzima onda si dobio krivi dojam .
Ja hvalim Francuze da u kupnji kostaju bas onoliko koliko i vrijede . Ok je cijena koju placas i sto dobijas .
Ima i drugih proizvidjaca koji su napravili nekakve , po meni kao vlasniku tog auta , glupe izvedbe ali oni su barem sa razlogom tu .
Dao sam sada ovaj primjer sa lezajem koji je upresan u kocionom disku kod francuza samo zato sto je to napravito , ne da se nesto drugo moze izvesti , nego samo da se kupcu izbije pare iz dzepa u servisu . Nista vise . To je bilo zaista nepotrebno .

Evo jos jedan primjer kod BMWa , a znate da sam ljubitelj tog proizvodjaca .
Kod pojedinih BMW modela , npr E60 sto ima moj brat , da promijenis " Far " ili zarulju ( kako vec tko kaze ) , moras :
Dignuti auto na dizalicu , skinuti tocak , skinuti one silne zastite u blatobranu i sa jednim kljuce od 0.5m ( koji usput , nitko nema vec si ga svi varimo za takve specijalne radove ) da si promijenis zarulju na autu .
Ali ok , to je barem sa razlogom jer se to nije moglo drugacije izvesti sa takvom sasijom auta i drugim komponentima . Zato ti jos i nekako razumijem jer nije bilo namjerno da se vozacim izbija novac iz dzepa .

Kod mog E46 ;
Dignem haubu , sa rukom dohvatim jedan prsten koji ogrenem za 45 stupnjeva , izvucem taj sklop van i zamjeni zarulju . Kraj price .