Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Vidi rezultate ankete: Da li ste imali kontakta sa policijom?

    Glasači
    54. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
    • Da , imao sam

      22 40.74%
    • Da , ali nista znacajno

      20 37.04%
    • Ne , nikada

      12 22.22%
    Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
    Pokazuje rezultate 11 do 16 od 16
    1. #11
      Hrvoje Andrakovic avatar
      Datum pristupanja
      May 2010
      Lokacija
      Osijek 031
      Poruke
      5,100
      Teme
      229
      CHB
      450
      Spomenut(a)
      86 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      56 min
      Like (kliknutih)
      4101
      Like (dobivenih)
      4768
      Rep
      U kojoj zemlji zivite? :
      RH

      Izabrali ste :
      Broj 2.

      Ukoliko ste glasali za prve dve opcije , o cemu se radi? :
      O bome ima toga ali idemo lagano.
      Pa jedno 10 puta su me pretresli jer su imali "nalog" hahaha, pretresali su me uvijek jer sam bio taman blizu nekih ilegalnih zbivanja pa kao rutinska kontrola.
      1 sam priveden jer sam branio prijatelja tu sam zavrsio cuffan kao da sam kriminalac.
      1 sam odveden da pirim na dreger jer sam uhvacen za konzumiranje alkohola na javnom mjestu, napirio sam 0.35 i dobio kaznu 1000 kuna jer ni osobnu nisam imao.
      2 puta sam upozoren radi prometnih prekrsaja, prvi puta jer se nisam vezao jer sam prelazio sa straznjeg na prednje sjedalo pa su me uhvatili, drugi puta sam dobio upozorenje jer sam vozio 72 u zoni gdje je ogranicenje 50, tek kupio Megana, auto sam ide nisam ja ni znao doduse da tako ide.
      Ali posto nisam bas kaznjavan, uspio sam se provuc uz opomenu.


      Kakve neugodne situacije ste dozivjeli sa Vasom policijom :
      Kad mi je krimos udario samar jer sam se pravio pametan, imao sam 16 godina.

      Kakve ugodne situacije ste dozivjeli sa Vasom policijom :
      Nisam nikad imao ugodne.

      Da li vjerujete Vasoj policiji? :
      Rekao bih da, iako mislim da u jako puno slucajeva oni djeluju po pravilniku i manje ispadnu ljudi nego sto bi trebali ali ****ga.. Dobro je imati policiju pa makar i takvu.

      Da li ste ikada podmitili nekog sluzbenika policije?:
      Ne, dovoljno je sto im placu zaradjujem i gorivo za Škodilake

      Da li vas neki sluzbenik policije ikada trazio za mito?:
      Pa jednom kao da i je. Jer kad me vozio za ispitivanje za alkohol pitao me koliko imam novaca, rekao sam 20 kuna i on je rekao " Nece ti to pomoc" znaci da je bila neka cifra mozda bi mogao pasti neki deal.

      Da li bi Vi htjeli biti sluzbenik policije ( Zasto da/ne ? ) :
      Da. Jer su oni danas koji imaju apsolutno veliku moc. Neki rade sta god oce i prodju uvijek nekaznjeno, uvaljani u sve jednu aferu oko sebe, bas onako street level...

      Kada bi mogli nesto promijeniti u vezi policije , sto bi to bilo? :
      Normalna muda jer ih znacka nekad nece moci izvuci iz sranja, nekome se nece fuckat za taj komad lima pa ce dobit po lampici. Volio bih da Osjecka policija ima slabije aute da im mogu pobjeci sa Meganeom, ipak to je 1.4 14v ide ali ne kao Skodilak...

      Nesto za dodati :
      Volio bih da ankete budu javne i da vidim tko za sto glasa,nema smisla biti anoniman.
      Hocemo ga hapsiti ? Ne, stavi mu lisice!
      You can cry but you'll still die, they'll be no tears in the end...

    2. Like zlatan, Tatta se sviđa ovaj post
    3. #12
      Rastafari avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jan 2014
      Lokacija
      HXVRMXN
      Poruke
      5,284
      Teme
      138
      CHB
      600
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      945
      Like (dobivenih)
      803
      Rep
      U kojoj zemlji zivite? : rs
      Izabrali ste : da sam imao kontakte
      Ukoliko ste glasali za prve dve opcije , o cemu se radi? : o istresanju iz gaca , sukob sa uniformisanim licima , sumnje na posedovanje psihoaktivnih supstanci kao i prodaju i stavljanje opojnih psihoaktivnih supstanci u promet , nikad privodjen za kradju jer od sirotinje se ne krade kao i razbojnistvo to rade samo pic**** .
      Kakve neugodne situacije ste dozivjeli sa Vasom policijom : pretres na javnim mestima , pokazivanje kobass-a mafiji u plavom itd itd.
      Kakve ugodne situacije ste dozivjeli sa Vasom policijom : nikakve , retki su takvi i kad takvi budu fini sa tobom obraz je da i ti budes fin sa njima .
      Da li vjerujete Vasoj policiji? : Ne , jer je to obicna mafija u plavom - MUP
      Da li ste ikada podmitili nekog sluzbenika policije?: ne
      Da li vas neki sluzbenik policije ikada trazio za mito?: ne , nije imao muda
      Da li bi Vi htjeli biti sluzbenik policije ( Zasto da/ne ? ) : haha nikad je dovoljno bez objasnjenja
      Kada bi mogli nesto promijeniti u vezi policije , sto bi to bilo? : Da se okrenu dosta krupnijem plenu i pohapse ove vrhovne 'kurce' u nasoj drzavi e tek ce tada da se sve procisti i krene na bolje a ne da sitnicare lesinari i izivljavaju se nad decom , jadnici .
      Nesto za dodati : https://www.youtube.com/watch?v=mtBxZ0wQGwM
      Posljednje uređivanje od Rastafari : 19-08-21 at 11:01
      kobass_ , Rastafari. Frenkie_White Stevo_Djubre
      YD LEGENDA
      LA COCAINA LEGENDA YAKUZA
      owner of group ''stara kajla'' 21/6/2021
      Reoki Izkerova , capoditutticapi , Enrique Contreras , toMa
      CH SINCE 2009

    4. Like zlatan, Tatta se sviđa ovaj post
    5. #13
      toMa avatar
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Poruke
      19,042
      Teme
      877
      CHB
      110
      Spomenut(a)
      130 post(ova)
      Označen(a)
      10 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      3021
      Like (dobivenih)
      3362
      Rep
      U kojoj zemlji zivite? : Hrvatska
      Izabrali ste : Da, imao sam
      Ukoliko ste glasali za prve dve opcije , o cemu se radi?: Prvi put u srednjoj školi, pred školu skrenuo na stazu da bih mogao parkirati bicikl i policajac me zaustavi i da mi opomenu za vožnju po stazi. Drugi puta pretres zbog kolege koji im je bio sumnjiv. Treći puta sam prelazio auto preko pune linije (na raskrižju sam ga prešo) i ususret mi je dolazila policija i ja se sasro i dao gas, pogledam iza sebe i vidim da su upalili rotaciju i ja dalje gas htio parkirat kod gazde u dvorište i fulam ulicu i parkiram ga skroz na kraju ulice, okrenem se i vidim oni prošli ulicu, nakon pola minute oni se vraćaju i prilaze ka meni i nakon dugog razgovora daju mi 500kn kaznu (250kn ako u roku 3 dana platim). 4. put napušem 1.19, 2km dalje od moje kuće kafić i još idem prečacem kući i presretač me uhvati, 2mj bez vozačke 5000kn kazna, s tim da sam se žalio i spuštena mi kazna na 1400kn i 2mj. Nadam se da je to to, pamet u glavu.
      Kakve neugodne situacije ste dozivjeli sa Vasom policijom : Bahato ponašanje s njihove strane
      Kakve ugodne situacije ste dozivjeli sa Vasom policijom : Eto što su mi dali kaznu 500kn, a bježao sam od njih
      Da li vjerujete Vasoj policiji?: A kako kome, vidim to na njegovom ponašanju
      Da li ste ikada podmitili nekog sluzbenika policije?: Ne
      Da li vas neki sluzbenik policije ikada trazio za mito?: Ne
      Da li bi Vi htjeli biti sluzbenik policije ( Zasto da/ne ? ) : Ne, jednostavno ne bih volio pisat ljudima kazne, ne vidim se u tome.
      Kada bi mogli nesto promijeniti u vezi policije , sto bi to bilo? : Ponašanje
      Nesto za dodati : Krpice na zelju

    6. Like Tatta se sviđa ovaj post
    7. #14
      Tatta avatar
      See you around , officer !
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Lokacija
      Regensburg , Bayern
      Poruke
      11,380
      Teme
      572
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      855 post(ova)
      Označen(a)
      19 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 16 min
      Like (kliknutih)
      4836
      Like (dobivenih)
      9679
      Rep
      U kojoj zemlji zivite? :
      Njemacka ali pricat cu i o drugim drzavama u kojima sam imao kontakta sa policijom

      Izabrali ste :
      Da , ali nista znacajno

      Ukoliko ste glasali za prve dve opcije , o cemu se radi? :

      Kao sto sam rekao , nista znacajno . Uglavnom su to bile samo prometne i carinske kontrole . Tu imam i pozitivne situacije a i negativne .
      Nekativne su uglavnom one sto prijedjem doslovno 4 drzave ( 700 km ) i nikakvih bespotrebnih kontrola . Ne , zaustave me u HR " tik " pred mojom kucom sa razlogom " Dobro vecer . Rutinska kontrola ... " -.-
      5 godina zivim u D i niti jednom me nisu zaustavili onako , iz rutinske kontrole . Znaci , doslovno sam mogao zadnjih 5 godina voziti i pijan i nadrogiran , nikoga to ne bi zanimalo dok ne bi napravio ja neki problem .
      Ne , ocito " nasa " policija ima tu nekakvu normu koliko vozila mora kontrolirati tokom smjene ili nesto slicno . Tako zaustavljaju svakoga tko im je sumnjim , a naravno , posto imam strane tablice sam im zanimljiv . I to svaki put .
      Ja znam da im je to posao , ali iz mog gledista je to samo maltretiranje vozaca bezveze . Jedan dobar primjer su moje brojke zaustavljanja radi rutinskih kontrola .
      5 godina vozim u D , niti jednom me nisu zaustavili radi rutinske kontrole . Odem na godisnji odmor u HR na 14 dana . U tih 14 dana me barem 7 puta zaustave " onako " .
      Svacam da im je to posao , ali .... moze se i pretjerati .
      Ostali kontakt sa policijom kojeg sam do sada imao je uglavnom obiteljski ili prijateljski . Dva bratica mi rade u policiji ( jedan u BiH , drugi u Slo ) a i dosta prijatelja u HR MUPu . Imam i iskustva sa Njemackom carinom ali tu nemam sto kukati . Momci su realni i moze se sa njime normalno popricati .


      Kakve neugodne situacije ste dozivjeli sa Vasom policijom :

      Ima dosta njih sitnih ali mi je u sjecanju ostala jedna situacija koja me kostala i vremena i zivaca .
      Na granicnom prijelazu Hr.Dubice ( HR ) i Kozarske Dubice ( BiH ) me policija BiH zadrzala dobrih sat vremena i pravila me mutavim kako mi auto " nije registrirano " ( a bilo je ) . Radi se o tome sto u njemackoj prometnoj dozvoli pise samo mjesec i godina do kada vrijedi tehnicki pregled vozila . Na nasim balkanskim dozvolama pise puni datum . Oni su se pravili " pametni " da ako pise " Juni 2018 " . da to znaci do 01.06.2018. a to znaci cijeli taj mjesec . Znaci do 30.06.2018..
      Znali su to oni ali su me namjerno pravili glupim i zadrzavali me jer sam "stranac" koji je pokusao sa "ne registriranim" autom uci u njihovu drzavu .
      Ja sam tom granicnom sluzbeniku pokazivao sve dozvole vozila i objasnjavao mu , cak sam rekao neka zove ambasadu da provjeri ... ne . Bas onako drsko nije me htio niti slusati i samo se okretao od mene dok sam pricao sa njime ( kao da je on nesto iznad mene ) . Prijetio mi je sa novcanom kaznom i sa zabranom ulaska u zemlju na godinu dana . Nakon sat vremena mog objasnjavanja da je auto registrirano ( zaista sam imao svu dokumentaciju kod sebe ) rekao mi je da udjem u kancelariju i da se dogovorim sa glavnim sluzbenikom . Ulazim u kancelariju a glavni sluzbenik gleda na TVu tadasnjeg prijenosa svjetskog prvenstva u nogometu . Pokazujem mu svoje dokumente i objasnjavam mu sve , a on vise gleda utakmicu nekom moje dokumente .
      Isto je tvrdio kao i svoj kolega koji me je docekao vani . Na kraju me je pitao " Dokle ides ? " . Rekoh : idem samo po cigare i za 10 min sam nazad .
      Njegov odgovor ( od rijeci do rijeci ) : " Aj , aj ... ali kada se vratis , ponesi meni pivu i kolegi vani sok " .
      Doslovno su me obojica zadrzali preko sat vremena i pravili me sat vremena glupim zbog jednog piva i jednog soka !
      Vracam se iz BiH u HR i naravno da sam im kupio to sto su trazili . U tom momentu pokusavam tom sluzbeniku vani ponovno objasniti da mi je auto registrirano jos taj cijeli mjesec . Na sto mi od odgovara : " Pa da , moguce da jeste , moguce ... "
      Da sada je moguce kada ste dobili ono sto ste htjeli od mene -.-

      Da pojasnim nesto . Cesto idem u BiH samo zbog cigara i to carinici znaju .
      Nekoliko puta me carinici pitali " Ej , ako ides samo zbog cigara preko ... mozes li molim te i meni kupiti ? Ne smijem se maknuti sa radnoga mjesta a nemam cigara " .
      Zaista cesto ... Nema problema , sam sam pusac pa razumijem i svaki put sam im kupio cigare i nisam niti pare htio uzeti ma-da su nudili .
      Da su me ta dva sluzbenika isto tako ljubazno pitala da im kupim pice dok gledaju utakmicu , nema problema .
      Ovo sto su oni radili je po meni samo maltretiranje .


      Kakve ugodne situacije ste dozivjeli sa Vasom policijom :
      Koliko god sam sada gore " popljuvao " ova dva sluzbenika BiH , toliko bi sada i dva pohvalio . Zato sam i u samome anketi napisao da " U svakom zitu ima kukolja " .
      Granicni prijelaz Hr.Kostajnica ( HR ) i Kozarska Kostajnica ( BiH ) . Vracam se iz BiH u HR . Bio sam kod mehanicara u BiH i on mi je krivi relej altenatora ugradio . Boze moj , tko radi taj i grijesi . No , sto se desava ?
      U guzvi na granici gdje je znak zabrane zaustavljanja i parkiranja , meni se pocne pusiti ispod haube . Altenator pocinje goriti . Ugasim auto i plamen se ugasi . Dva sluzbenika BiH koja su bila tu u blizini , vidjeli su da sam se zaustavio tu a ne bi smijao . Ja im objasnim situaciju .
      Umjesto da mi pisu kaznu i pozovu na mom trosku slep-sluzbu ( a imaju itakako pravo na to ) , jedan sluzbenik zaustavlja cijeli promet zbog mene dok drugi sluzbenik gura moje auto do mehanicara .

      Momci ne da su ispali korektni , nego zaista sluzba koja je tu da pomogne narodu . Svaka cast na tome .
      Kako mi je auto ostalo kod mehanicara , morao sam sutra-dan po njega . Igrom slucaja , sretnem ta dva sluzbenika koji su mi predhodni dan ( malo-reci ) pomogli . Iz zahvalnosti im nudim 50€ i govorim da ovo nije mito niti ista slicno . Htio bi se samo zahvaliti za pomoc pa da nesto popiju i pojedu na moj racun . Niti slucajno , nisu htjeli uzeti . Rekli su mi " Mi smo ovdje da pomognemo ... " . Svaka cast


      Da li vjerujete Vasoj policiji? :
      Onako . Ima dobrih ljudi i losih . Tako i ima i dobrih i losih policajaca .
      Ima policajaca koji su tu na svojoj poziciji preko nekakvih veza i ne svacaju kako je tesko doci do tog posla pa tako se onda i odnose prema svojoj duznosti .
      Arogantni , smatraju da su nesto vise od mene i slicno .... Ne . Da nesto pojasnim . To sto on ima znacku , ne znaci da ako je normalno i ljudski reci " Dobar dan " da to za njega ne vrijedi . On je tu da mene cuva i da cuva moja prava . Dosta njih se smatraju kao serifi . Da su oni iznad mene .
      Takvo ponasanje uzvaracam . Tko ne pokaze postovanje prema meni , tako mu i uzvratim .
      Sjecam se kada me je jedan HR sluzbenik pitao " Kako ti meni govoris ti ? " . Ja mu odgovorio i sto kao sto si i ti meni rekao ti . U cemu je razlika ?
      Naravno , na takvo nesto nema sto odgovoriti vec gleda kako ce mi zbog moje " drskosti " pojacati kaznu .

      No , ima i onih dobrih . Oni realni , koji su zaista tu da pomognu ...
      Moj odgovor na ovo neka ostane " onako " . Posto vidim i jednu i drugu stranu .


      Da li ste ikada podmitili nekog sluzbenika policije?:
      Jednom i to bas na smjesan nacim . Desilo se negdje u BiH prema Novom Gradu . Vozio sam malo brze i policija me zaustavila . Naravno , znao sam da sam kriv i nisam to niti negirao pred njima . U jednom trenutku sam ih pitao " Mozemo se nekako dogovoriti ? " . Sluzbenik me pita kako da se dogovorimo ?
      Zaustavio me na nekoj benzinskoj a preko puta nje je bio neki restoran . Posto je bilo kasno u noc a restoran je jos uvijek radio ... pitao sam ih da li bi nesto popili i pojeli . Rekli su da moze .
      Doslovno sam usao sa njima u restoran i oni su narucili neko pecenje i sok . Racun je bio mozda nekih 12 € ako i toliko .
      Pustili su me dalje a ja kada sam ispricao u autu , svom drustvu koji je bio u autu ....smijali smo se do Novog Grada za koliko malo novaca sam ih podmitio .


      Da li vas neki sluzbenik policije ikada trazio za mito?:
      Da me je trazio direktno ne , ali indirektno da . Moja prica gore gdje opisujem svoje neugodne situacije sa policijom .

      Da li bi Vi htjeli biti sluzbenik policije ( Zasto da/ne ? ) :
      Da mogao bi ali i ne moram . Nije mi to djeciji san pa da mi je to i dalje zelja , ne . Ali , msm da bi bio dobar sluzbenik i da bi od toga mogao solidno zivjeti .
      Sigurno ne bi od nikoga trazio mito niti nekoga pravio glupim zbog nekih svojih interesa . Prije bi pomogao nekome kome mogu . Tako bi ostao u sjecanju ljudima kao onaj koji je pomogao ... a tako pamtim i ja ona dva sluzbenika .


      Kada bi mogli nesto promijeniti u vezi policije , sto bi to bilo? :
      Sto se tice nase balkanske policije ; Promijenio bi da promjene razmisljanje . Oni nisu tu da budu serifi , vec da cuvaju mene i moja prava . Da me postoju i da onda mogu postovanje ocekivati nazad . Eh , sada se sjetio jedne recenice iz one gore price gdje su me pravili glupim : " Aj mali , izadji iz auta da vidimo sto imas u gepeku " . Izvini , aj ti nisam tamo neki " mali " . Ja sam osoba , pokazi malo postovanja ako to postovanje ocekujes nazad . -.-
      Da se vratim ...
      Dao bi svima otkaz ili bi bio toliko veliko-dusan pa sve ove pokvarene sluzbenik poslao u prijevremenu mirovinu tako da ovi mladi koji su zaista polozili policijsku akademiju mogu poceti raditi . Imam puno vise lijepsih iskustava sa tim mladjim sluzbenicima koji su realni , znaju poslusati i pokazuju postovanje nego od ovih " starijesina " .


      Nesto za dodati :
      Msm da sam svoj posto dosta opsirno opisao da nema potrebe nesto previse dodati . Dodao bi samo jednu cinjenicu .
      Ovo nije nista osobno protiv , niti za nekoga . Ja sam ovdje ispricao svoja iskustva i dozivljaje .
      01011010 01100001 01110000 01101001 01110100 01100001 01101010 00100000 01110011 01100101 00100000 01110011 01100001 01101101 00100000 00101100 00100000 01110011 01110100 01100001 00100000 01101110 01101001 01101010 01100101 00100000 01110101 00100000 01110010 01100101 01100100 01110101 00100000 01110011 01100001 00100000 01110100 01101111 01100010 01101111 01101101 00100000 01101011 01100001 01100100 01100001 00100000 01110011 01101001 00100000 01101001 01110011 01100001 01101111 00100000 01101111 01110110 01101111 00100000 01110000 01110010 01100101 01110110 01100101 01110011 01110100 01101001 00100000 00101110 00101110 00101110

    8. Like Rastafari, Picman se sviđa ovaj post
    9. #15
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,662
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      22 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1884
      Rep
      U kojoj zemlji zivite? :
      Sarajevo

      Izabrali ste :
      Da, imao sam vise puta

      Ukoliko ste glasali za prve dve opcije , o cemu se radi? :
      Pa ne volim puno pricati o hapsenju i pritvoru.

      Kakve neugodne situacije ste dozivjeli sa Vasom policijom :
      Pa sada, naravno kao i svi koji dolaze iz kriminalne svere drustva, imam mnogo neugodnih situacija. Dosta puta sam dobio batine, ne mislim na samar, dva, to ne racunam, mislim na krvnicke batine poslije kojih se oporavljas mjesec, dva. Jedne noci bas sa momkom sa CH (Hoakin Loera) na HIFA pumpi su ubili Boga u nama. Benjo je mogao ostat slijep na oko, mene su cetvorica i petorica oborila na pod i sve sutali po rebrima. Dosta neugodnih situacija, ali niti jednom nisam ni rekao ni pomislio, nemaju razloga da me biju, jer su uvjek imali. Isto tako jedne prilike na Babica basti kada me prebio policajac u civilu, rekao je "Znas ti zasto", a i znao sam haha.

      Kakve ugodne situacije ste dozivjeli sa Vasom policijom :
      Rijetko kada. Mozda jedna ugodna situacija sa inspektorom iz Novog Sarajeva, bio sam optuzen za pljacku i dobio poziv za razgovor. No bio sam nevin sto posto, covjek je to shvatio brzo, i profesionalno se ponasao. Rijetkost je, vecinom te prebiju bio nevin ili ne.

      Da li vjerujete Vasoj policiji? :
      Ne vjerujem

      Da li ste ikada podmitili nekog sluzbenika policije?:
      Mozda, ne sjecam se.

      Da li vas neki sluzbenik policije ikada trazio za mito?:
      Ne

      Da li bi Vi htjeli biti sluzbenik policije ( Zasto da/ne ? ) :
      Dolazim iz takve porodice, da bi mi prije oprostili neku nakaradnost najveca nego da nosim policijsku uniformu.

      Kada bi mogli nesto promijeniti u vezi policije , sto bi to bilo? :
      Prvo bi uveo Narko testove. To nije spekulacija, da se policija u Sarajevu drogira, vec sam licno prodavao i sjedio sa specijalcem koji konzumira amfetamin. Dosta specijalaca radi pod uticajem nekih substanci. Sto se tice specijalnih jedinica, usudio bi se reci da vise od 40 % policajaca konzumira narkotike.

      Nesto za dodati :

      Naravno, citav zivot, policiju gledam kao neprijatelje. Nikada nisam suradjivao sa njima, uvjek smo bili dvije suprotne strane. Ali isto tako shvatam, da ti ljudi rade svoj posao, ne zamjeram ih nista. Kao sto sam rekao, kada su me tukli, imali su uvjek razlog, kada su me hapsili, imali su razlog naravno. Policija u BiH, opste ne radi lose svoj posao, najveci problem je Sudstvo, policija uhapsi, ali Sud ne osudi. Bas zbog toga smatram da policija koristi silu, jer ako ne mogu nekog osudit, mogu ga makar ubit od batina, sa ciljem da se opameti. Vidio sam i iskusio policijsku brutalnost, neke poznanike je ista i ubila, bukvalno.

      Naravno kada se rodis i odrastes u takvoj sredini, mrzit ces policiju do kraja zivota. I mrzim je, ali sa godinama malo drugacije gledam na njim, ali uvjek ce mrznja biti prisutna.
      Posljednje uređivanje od Kyūketsuki : 20-08-21 at 13:55
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    10. Like Hrvoje Andrakovic, Tatta se sviđa ovaj post
    11. #16
      Tatta avatar
      See you around , officer !
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Lokacija
      Regensburg , Bayern
      Poruke
      11,380
      Teme
      572
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      855 post(ova)
      Označen(a)
      19 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 16 min
      Like (kliknutih)
      4836
      Like (dobivenih)
      9679
      Rep
      Evo i rezultat ankete :



      Moj osobni zaključak :
      Koliko sam primjetio , svega 1/3 nas , nije imala nikakvog kontakta sa policijom . Sada ne znam , da li bi to smatrao kao nesto dobrim ili losim .
      Procitali smo dosta razlicitih misljenja i iskustava , sto mi je drago .
      Rekao bi jos samo da nastavimo pokusavati biti sto bolji ljudi , sto zbog nas , sto zbog ljudi oko nas ...

      Uskoro slijedi nova anketa .
      Ne zaboravite sudjelovati i u njoj sa Vašim glasom i komentarom.
      Do tada , srdačan pozdrav !


      Tatta
      01011010 01100001 01110000 01101001 01110100 01100001 01101010 00100000 01110011 01100101 00100000 01110011 01100001 01101101 00100000 00101100 00100000 01110011 01110100 01100001 00100000 01101110 01101001 01101010 01100101 00100000 01110101 00100000 01110010 01100101 01100100 01110101 00100000 01110011 01100001 00100000 01110100 01101111 01100010 01101111 01101101 00100000 01101011 01100001 01100100 01100001 00100000 01110011 01101001 00100000 01101001 01110011 01100001 01101111 00100000 01101111 01110110 01101111 00100000 01110000 01110010 01100101 01110110 01100101 01110011 01110100 01101001 00100000 00101110 00101110 00101110

    12. Like Picman, Hawk, Candy se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •