Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Vidi rezultate ankete: Da li ste imali kontakta sa policijom?

    Glasači
    54. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
    • Da , imao sam

      22 40.74%
    • Da , ali nista znacajno

      20 37.04%
    • Ne , nikada

      12 22.22%
    Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1 do 10 od 16
    1. #1
      Tatta avatar
      See you around , officer !
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Lokacija
      Regensburg , Bayern
      Poruke
      11,380
      Teme
      572
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      855 post(ova)
      Označen(a)
      19 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 15 min
      Like (kliknutih)
      4836
      Like (dobivenih)
      9680
      Rep

      Da li ste imali kontakta sa policijom?






      Odkako ljudi postoje , postoji i ono zlo u pojedinim nama .
      Da to zlo ne bude svakodnevna normalnost i da ne ostane nekaznjena , svaka drzava ima svoj organ sigurnosti , policiju .

      Policija je jedan jako bitan organ za svaku drzavu . Bez nje , ne bi bilo reda u istoj .
      To su osobe koje su skolovane , istrenirane za razne fizicke zahtjeve i imaju pravo koristiti vatreno oruzje ukoliko smatraju da je neciji zivot ili zdravlje ugrozeno . Sa drugim rijecima , to su osobe koje paze na nas i na red .

      " Sigurnos i povjerenje " kaze slogan .... ili mozda ne ?
      Kao i u svemu na svijetu , svugdje ima kukolja koji kvari sveukupnu sliku , tako i u policiji .

      Pojedine USA policije se smatraju previse agresivni prema afro-americkim stanovnicima dok kod nasih Balkanskih zemalja se smatra da tu sluzbenici podmitljivi . Da li se slazete sa time ? Koliko je tu istine ?

      Sa druge strane , stastistika kriminaliteta na nasemi prostorima postoji i ne izgleda dobro .
      Pogledajmo prvo sami sebe pa tek onda osobe koje su tu da nas cuvaju ...

      Pitanje ankete glasi :

      Da li ste imali kontakta sa policijom ?

      U kojoj zemlji zivite? :
      Izabrali ste :
      Ukoliko ste glasali za prve dve opcije , o cemu se radi? :
      Kakve neugodne situacije ste dozivjeli sa Vasom policijom :
      Kakve ugodne situacije ste dozivjeli sa Vasom policijom :
      Da li vjerujete Vasoj policiji? :
      Da li ste ikada podmitili nekog sluzbenika policije?:
      Da li vas neki sluzbenik policije ikada trazio za mito?:
      Da li bi Vi htjeli biti sluzbenik policije ( Zasto da/ne ? ) :
      Kada bi mogli nesto promijeniti u vezi policije , sto bi to bilo? :
      Nesto za dodati :
      Posljednje uređivanje od Tatta : 16-08-21 at 01:24
      01011010 01100001 01110000 01101001 01110100 01100001 01101010 00100000 01110011 01100101 00100000 01110011 01100001 01101101 00100000 00101100 00100000 01110011 01110100 01100001 00100000 01101110 01101001 01101010 01100101 00100000 01110101 00100000 01110010 01100101 01100100 01110101 00100000 01110011 01100001 00100000 01110100 01101111 01100010 01101111 01101101 00100000 01101011 01100001 01100100 01100001 00100000 01110011 01101001 00100000 01101001 01110011 01100001 01101111 00100000 01101111 01110110 01101111 00100000 01110000 01110010 01100101 01110110 01100101 01110011 01110100 01101001 00100000 00101110 00101110 00101110

    2. Like Ocelot, Tenfo se sviđa ovaj post
    3. #2
      Ocelot avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      May 2014
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      3,356
      Teme
      262
      CHB
      301
      Spomenut(a)
      90 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      36 min
      Like (kliknutih)
      2401
      Like (dobivenih)
      1877
      Rep
      U kojoj zemlji zivite? : Bosna i Hercegovina
      Izabrali ste : Da, imao sam.
      Ukoliko ste glasali za prve dve opcije , o cemu se radi? : Prvo sam prijavio policajca, zatim sam neku godinu poslije prijavio krađu, a nekoliko godina poslije toga sam par puta prijavio narkomane koji presreću, da bi činili nasilje i razbojništvo.
      Kakve neugodne situacije ste dozivjeli sa Vasom policijom : Prvo, u ovoj situaciji sa policajcem, bez opravdanog razloga me poprskao tako što je autom zakočio na lokvi i izderao se na mene, kada sam imao 11 godina. Novčano je kažnjen i nije mi ga žao bilo, smatrao sam da je nedovoljno kažnjen i da bi taj trebao ostati bez posla. U toj situaciji sam doživio traumu i išao na razgovor sa psihologom. Drugo, kada sam prijavio pokušaj nasilja i razbojništva, smatram da su policajci bili nezainteresovani da riješe taj problem i da su katastrofalno odreagovali.
      Kakve ugodne situacije ste dozivjeli sa Vasom policijom : U slučaju prijave krađe, policajac je odlično odreagovao i riješio problem.
      Da li vjerujete Vasoj policiji? : Djelimično, smatram da ima policajaca koji su profesionalci, a uz to i jako dobri i razumni ljudi, međutim ima dosta njih koji su čista suprotnost.
      Da li ste ikada podmitili nekog sluzbenika policije?: Ne, tek trebam početi sa časovima vožnje, a i svakako smatram da je taj potez jako rizičan.
      Da li vas neki sluzbenik policije nikada trazio za mito?: Ne
      Da li bi Vi htjeli biti sluzbenik policije ( Zasto da/ne ? ) : Ne, to nije posao kojim bi se volio baviti.
      Kada bi mogli nesto promijeniti u vezi policije , sto bi to bilo? : Profesionalnost, zainteresovanost, angažovanost. Kada kažem profesionalnost, prije svega mislim na rješavanje kriminalaca sa kojima neki policijski službenici surađuju, dakle riješiti problem takvih kriminalaca i dat 'nogu' korumpiranim policajcima koji sarađuju sa njima.
      Nesto za dodati : Prijavite policiji sve što primjetite, nemojte ništa prepuštati slučaju i nemojte pokušavati riješiti probleme koje policija MORA rješiti jer je to njihov posao. Također, ako primjetite da se na nekom mjestu dešavaju neke stvari koje mogu dovesti do opasnosti po sigurnost ostalih građana, prijavite to. Ne prepuštajte ništa slučaju, obavijestite policiju o takvim stvarima jer ćete tako vrlo moguće spriječiti neki zločin.
      Posljednje uređivanje od Ocelot : 16-08-21 at 02:09

    4. Like Unravel, Paul, Picman, Hawk, KatarinaWolf se sviđa ovaj post
    5. #3
      Picman avatar
      Stop! Or my mom will shoot!
       
      Zarazeno
       
      Datum pristupanja
      Dec 2016
      Lokacija
      Čakovec
      Poruke
      1,665
      Teme
      107
      CHB
      350
      Spomenut(a)
      43 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      8 min
      Like (kliknutih)
      881
      Like (dobivenih)
      598
      Rep
      U kojoj zemlji zivite? :Hrvatska

      Izabrali ste : Da, imao sam.

      Ukoliko ste glasali za prve dve opcije , o cemu se radi? :Bilo je to prije 2 godine otprilike. Tada sam prvi puta naletio na kontrolu u prometu, s time da sam imao alkohola u krvi. Vraćao sam se sa rođendana, a kako to biva na rođendanima nisi suhog grla. S obzirom da sam znao da se moram vozit doma cca 15km, svejedno sam pio i bio budala (no dao sam si reda i nisam popio previse). Kad smo kretali doma, kolega je išao u istom smjeru, te me pokušao kontaktirati da stoji policija, no meni je mobitel krepao. Najednom vidio sam crveno svijetlo i "momka u plavom" kako stoji i signalizira mi da skrenem na parking. Na njegov upit jesam li pio, naravno da jesam. I puhnuo sam 0,78.(Nekima malo, meni PUNO!) Bio sam mladi vozač, i za taj prekršaj namjenjena je kazna od 3000 KN, 3 bodova, 1 mj zabrana upravljanja vozilom B kategorije i naravno oduzimanje vozačke na 12h do otriježnjenja. Daljnim razgzovorom i pokušajem da se izvućem na igru da sam kolega vatrogasac i da mi je to 1. prekršaj u životu od kad imam vozačku, rekao je zašto nisam to prije napomenuo. Pošto je i on sam bio fer i uvidio da nisam toliko pijan, savjetovao mi je da ne placam kaznu već da pišem prigovor i žalim se na olakotne okolnosti kako bi kazna bila poništena ili barem ublažena. Hvala bogu, uspjelo mi je i kazna je poništena i sve što sam platio su bili samo sudski troškovi nekih 300 kuna. Od tada pazim i ne pijem kad vozim.

      Kakve neugodne situacije ste dozivjeli sa Vasom policijom : Na svu sreću, nije bilo nikad neugodnih situacija sa njima, prvo zato jer ja uvijek pokušavam biti kulturan i smiren kad me zaustave i prihvatit to da samnapravio neki prekršaj, a druga stvar je to što mi majka radi u policiji pa ne smijem bit bezobrazan HA HA HA!

      Kakve ugodne situacije ste dozivjeli sa Vasom policijom :Pošto radim kao vatrogasac, puno puta se susrećemo sa njima na terenu i mogu za njih reći samo riječi pohvale. Puno puta nam znaju pomoć oko nekih stvari, tipa: nošenje opreme, pomoć oko razmatanja crijeva itd. Uvijek su stali u našu obranu na terenu, i štitili nas više puta, tako da što se tiće ugodnih situacija ima ih puno.

      Da li vjerujete Vasoj policiji? :Da, naravno. Ipak su oni naša sigurnost, prva crta obrane protiv kriminala i ukoliko je potrebno, stat će ispred nekoga i primit metak samo da spasi civila.

      Da li ste ikada podmitili nekog sluzbenika policije?:Nažalost jesam i to više puta. Ne ponosim se time, no jednostavno nije bilo druge solucije. Najviše mi se to dešavalo dok sam vozio šleper. Jedan primjer je na Mađarsko/Rumunjskoj granici. Tamo me tražio listiće za vožnju unatrag 29 dana, i kad je shvatio da ne može naći grešku, krenuo je u pretres vozila. Kad je pronašao u prikolici plinsku bocu, rekao je samo "LA BOMBAA" i da ne mogu proći granicu tako. Uzeo mi sve dokumente i čekao me u kućici. Kada sam došao i ostao sa njim nasamo, samo je pitao što ćemo? Ja izvadim novčanik, otvorim i kada je vidio 10€ uzeo, dao mi dokumente i ja sam prošao granicu najnormalnije.

      Da li vas neki sluzbenik policije ikada trazio za mito?: Jeste. Desilo se to u BiH. Rekao je da bi on i kolega popili nešto pošto je hladno vani, a ja u zafrkanciji rekao pa slobodno eto pored vam je kafić. Kad je krenuo nakon toga da mi radi kompletni pregled na kamionu na onoj hladnoći, odustao sam i dao im "sitno" za kavu.

      Da li bi Vi htjeli biti sluzbenik policije ( Zasto da/ne ? ) :Ne, zato jer su vatrogasci bolji i veći su heroji nego policajci. Uostalom, vatrogasna uniforma je bolje sexy nego policijska

      Kada bi mogli nesto promijeniti u vezi policije , sto bi to bilo? :Ponajprije bi im dao veće ovlasti. Smatram da je veliki problem što policija u Hrvatskoj barem, ima jako male ovlasti. Ne smije nikog udarit ili nedaj bože upucat jer se to smatra korištenjem prekomjerne sile. Kod nas u Međimurju izrazito veliki problem su nacionalne manjine. 90% krađa koje se desi kod nas, ide na njih. No nažalost policija im ne može ništa. Jer do 2000kn krađe se može samo privatna tužba podignuti, a to se malim i velikim trgovinama ne isplati. Jako puno na meti su im i starije osobe, koje su same doma ili na cesti kad šeću. Još veći problem je to što oni sami imaju jako puno oružja u svjoim naseljima tako da se i policija boji ponekad ući u naselje. Zbog toga velim i smatram da policija mora dobiti malo veće ovlasti, kao nekadašnja "Milicija".

      Nesto za dodati :Ne pij dok voziš! Stani sastrane i onda popij!

      Mojih Iskrenih 20: KLICK


    6. Like Tatta, Hawk, Matthew se sviđa ovaj post
    7. #4
      Hawk avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Lokacija
      Republika Hrvatska
      Poruke
      9,734
      Teme
      804
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      145 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      28 min
      Like (kliknutih)
      1071
      Like (dobivenih)
      2331
      Rep
      U kojoj zemlji zivite? : RH
      Izabrali ste : Da , ali ništa značajno.
      Ukoliko ste glasali za prve dve opcije , o cemu se radi? : Prometna i "osobna/rutinska" kontrola.
      Kakve neugodne situacije ste dozivjeli sa Vasom policijom : Pa nisam iskreno nešto neugodno doživio s njima.
      Kakve ugodne situacije ste dozivjeli sa Vasom policijom : Nemam ni njih.
      Da li vjerujete Vasoj policiji? : Da.
      Da li ste ikada podmitili nekog sluzbenika policije?: Ne.
      Da li vas neki sluzbenik policije ikada trazio za mito?: Ne.
      Da li bi Vi htjeli biti sluzbenik policije ( Zasto da/ne ? ) : Ne, nije to nikako za mene.
      Kada bi mogli nesto promijeniti u vezi policije , sto bi to bilo? : Dao/nabavio im bolja službena vozila, uniforme i opremu.
      Nesto za dodati : Samo im želim čim manje posla kao i svim hitnim službama, više kavi i opuštenih smjena/dežurstava. Ako oni ne rade znači da je sve super.
      ||_|¯|_| ––-HAWK-––|_|¯|_|¯||

    8. Like Tatta, Picman se sviđa ovaj post
    9. #5
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,918
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      U kojoj zemlji zivite? : HR
      Izabrali ste : 1.
      Ukoliko ste glasali za prve dve opcije , o cemu se radi? : Stari mi je ex. policajac
      Kakve neugodne situacije ste dozivjeli sa Vasom policijom : Svašta u životu, no srećom samo s njim, ne i drugim policajcima
      Kakve ugodne situacije ste dozivjeli sa Vasom policijom : Ko klinac sam obožavao preko ljeta kada bi policija imala treninge na gradskom bazenu radi čega bi bazen bio zatvoren za javnost, ja bih uvijek išao s njima, jedini klinac i njih 15ak, mislim kažem trening, više je i za njih to bila za*ebancija i druženje s ekipom.
      Da li vjerujete Vasoj policiji? : S obzirom na dosadašnja iskustva, nemam razloga ne vjerovati. Nemam nikakve kontakte s njima već dosta dugo, stari odavno u penziji, njegovi kolege isto, a niti sam ja u rodnom gradu, a dok je radio znao me skoro svaki policajac, hvataju vikendom pijane klince po noći, mene se ne dira, pješice idem u školu, stanu dečki s policijskim autom, pokupe me i odvezu u školu, itd. Samo pozitivno mogu reći.
      Da li ste ikada podmitili nekog sluzbenika policije?: Jok, podmićivao je on mene sladoledom i parama da ga staroj ne cinkam da puši u društvu.
      Da li bi Vi htjeli biti sluzbenik policije ( Zasto da/ne ? ) : Ne iz razloga što ne volim slijediti nečiji put, govorili su mi oduvijek bit ću i ja policajac, a ja to od malena nisam htio, da budem samo kopija starog, išao sam svojim putem i to je oduvijek bio cilj.
      Kada bi mogli nesto promijeniti u vezi policije , sto bi to bilo? : Volio bih da je neki kolega doveo kćerku na bazen da bude i zabavnije.

      Victoria Concordia Crescit

    10. Like Tiki*, Tatta, Mili, Tenfo, Beastmode se sviđa ovaj post
    11. #6

      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Poruke
      5,820
      Teme
      127
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      60 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1466
      Like (dobivenih)
      2178
      Rep
      U kojoj zemlji zivite? : BiH
      Izabrali ste : 1
      Ukoliko ste glasali za prve dve opcije , o cemu se radi? : Godina dana uvjeta,ispitan par puta od strane inspektora,oduzimanje vozacke dozvole
      Kakve neugodne situacije ste dozivjeli sa Vasom policijom : Nikakve
      Kakve ugodne situacije ste dozivjeli sa Vasom policijom : Nikakve
      Da li vjerujete Vasoj policiji? : Ne,apsolutno ne!
      Da li ste ikada podmitili nekog sluzbenika policije?: Ne
      Da li vas neki sluzbenik policije ikada trazio za mito?: Da
      Da li bi Vi htjeli biti sluzbenik policije ( Zasto da/ne ? ) : Ne,nikada!
      Kada bi mogli nesto promijeniti u vezi policije , sto bi to bilo? : Sve ove kursiste,djuturume raspustio i zaposlio sve nove momke i cure sa akademije sa daleko boljim ponasanjem,poznavanjem zakona i cistim obrazom.
      Nesto za dodati : /
      HEX

    12. Like Tatta se sviđa ovaj post
    13. #7
      zlatan avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Mar 2015
      Lokacija
      Lokacija:
      Poruke
      3,032
      Teme
      266
      CHB
      60
      Spomenut(a)
      119 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      24 min
      Like (kliknutih)
      2490
      Like (dobivenih)
      2283
      Rep
      Ja sam jedino kontakt sa policijom imao u GTA San Andreasu i GTAV, da se ne lažemo. Šalu na stranu

      U kojoj zemlji živite? : RH
      Izabrali ste : Da, imao sam
      Ukoliko ste glasali za prve dve opcije , o čemu se radi? : Prvi put kad me policija startala bilo je radi sitnih lopovluka u mojoj krasnoj mladosti ( radi se o krađi skupih bicikala ), ostatak manje više je radi tuče i sličnih stvari ( razbijanja izloga, uništavanje tuđe imovine ( vozila ) )
      Kakve neugodne situacije ste doživjeli sa Vašom policijom : Nisam nikad jer sam u većini slučajeva kriv bio no mogu izdvojiti kao neku malo neugodnost. Dok sam srednja bio, u 11:30 su me tražili osobnu, 2 metra od ulaza u kuću. No, samo sam im obišao auto i rekao da je pola 12 i da ne dam osobnu, nešto su dobacili tipa mi smo policija, možeš dobit kaznu za to i krenuli su za mnom no već sam ušao u kuću. Uglavnom, nastavio sam svojim putem
      Kakve ugodne situacije ste doživjeli sa Vašom policijom : Pošto mi od prijatelja brat radi u policiji, dobio sam blaže kazne. Pa smatram da je to ugodno bilo od njih
      Da li vjerujete Vašoj policiji? : Kao što je Afan gore rekao, upotpunosti se slažem s njim. Neki su profesionalni, neki nisu i to je tako kod nas.
      Da li ste ikada podmitili nekog službenika policije?: Ne
      Da li vas neki službenik policije ikada tražio za mito?: Ne
      Da li bi Vi htjeli biti službenik policije ( Zasto da/ne ? ) : Ne, stresan i jako težak posao. Svaka čast njima
      Kada bi mogli nešto promijeniti u vezi policije, što bi to bilo? : Da zapošljavaju normalne, sposobne ljude koji će raditi svoj posao profesionalno ( govorim ovo radi Da li vjerujete Vašoj policiji? )
      Nešto za dodati : Njihovo područje je autocesta. Njihov tempo je ubitačan. Protivnici: kradljivci automobila, ubojice i nasilnici. Neprekidan zadatak za ljude iz COBRE 11. Naša sigurnost, njihov je posao.

    14. Like Hrvoje Andrakovic, Tatta, Mili se sviđa ovaj post
    15. #8

      RP GameSage
       
      Nostalgicno
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Đakovo
      Poruke
      392
      Teme
      33
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      30 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      4 min
      Like (kliknutih)
      382
      Like (dobivenih)
      210
      Rep
      U kojoj zemlji zivite? : Hrvatska
      Izabrali ste : Da
      Ukoliko ste glasali za prve dve opcije , o cemu se radi? : Zaustavljanje u vozilu
      Kakve neugodne situacije ste dozivjeli sa Vasom policijom : Pa da pocnem, kad sam polozio vozio sam se s kolegom po Poreču kao budala, i na jednom samo audi rotacija stani na sred ceste i Presretac veli Kud vi momci lutate, ja se vec trest poceo kao da imam nesto hah, reko polozio pa da namirim se malo, odmah pita za travu i prepipava me, trazi me da otvorim novcanik a u njemu bilo cca 70kn tj 10€, na sta mu odgovaram dal vam izgledam da se bavim tim stvarima i opalimo se smijati obojica poslje sam i skuzio da su iz mog kraja po naglasku tj iz Osijeka.
      Poslije toga smo im trgali zivce da tocno znamo kada idu u pregled grada i vozamo se za njima u koju god ulicu skrenu i mi za njima dok ne upale rotaciju i traze dokumente, jednom sam presporo vozio, tj ogranicenje je 40 zbog skole a tamo nitko ne ide 40, na sto mi je postavio pitanje dali sam pio ja reko ne ne pijem te pita dali sam voljan puhat reko da, i napusem 0.00 na sto mi odgovara sad si mi izbio 400kn i otisao dalje, i sada zadnje subota noc vec nedljelja zapio sa drustvom i odvezo neke balavce u grad koji su pili na kraj skole, nit ih znam nit ista al znam kako im je da pjesace 10km pijani i odvezem ih i odem po cigare, te vidim golfa 4 sa BiH tablicama kako ga policajac pila i mislim si u seb doso jadan da radi da prehrani doma i oni ga jebu tu, i prolazim u susret prolazi drugi policijski auto i Poreč kao Poreč ima kruznih tokova kao kladionica samo se okrene i zamnom rotacija jer su mi ZD tablice bile, prometnu vozacku dali sam pio reko jesam casicu i napusem 0.23 kaze mi ok uredu je cije je auto reko od cure, tko su ovi decki tu reko povezo ih da ne pjesace sa feste na sto on poceo njima vidili ste ga jednom i odmah sjeli sa njim kao da sam serijski ubojica, naravno napustanje vozila dali imam sta nedopusteno da kazem prije pregleda inace ide prekrsaj. reko nemam nista jedino mozda radne skare za vinograd u gepeku, i krece pregled prvo mene kao zadnjeg kriminalca polozio na njihovu haubu i isprepipo svog otvori novcanik vadi sve iz djepova gledo ladice vrata ja se poceo tresti samo sto ne puknem psihicki a on ne odustaje pita me sta radim u gradu reko doso po cigare i dovezo ih kuci u grad na sta on meni ne sta radis uopce u porecu ak si iz Djakova i otkud ti cura iz Zadra a ovdje nisi uopce prijavljen, reko kako nisam prijavljen ja vamo vec vise od 5godina zivim i radim stalno, na sta on meni oho na crno se radi reko ne radio sam u drzavnoj firmi u porecu 4 godine i poslje nje prebacio se kod privatnika, na sta odgovara ti ovdje nemas boravak nikakav i moram ti pisati 1apoen, reko ok sta se moze znam da nisam kriv al rijesit cu sa sefom i tako mi napiso obavezni prekrsajni nalog od 500kn plus 100kn sudski troskova, jos ga pitam sta da kazem sefu dali je on kriv on samo kaze to ti vidi s njim ja s tim nista nemam, i dao papire i ode ja sam jos pola sata sjedio u mjestu i treso se, sefu sam objasnio sta je problem i sef se jos naljutio na mene sta imam se vozat po gradu ovo ono reko pa ja mogu da radim sta hocu, na sta je on odbio dat novce za kaznu, ja sam sam kaznu platio a on je konacno mi napravio boraviste
      Kakve ugodne situacije ste dozivjeli sa Vasom policijom : Pa presretac prvi put kad me zaustavio na odlasku kolega je poceo kasljati a on se smije korona korona bjezte od nas hahah, Radnik u PPu Poreč kojem sam doso sa potvrdom o placenoj kazni i raspricali se tako pita me odakle sam i objasnim mu a on izgleda isto blizu mene zivi pa smo se raspricali i za mog sefa kako me nije prijavio pa kaze za njega ma on je manga misli da je faca ovo ono bas vesel policajac
      Da li vjerujete Vasoj policiji? : Da
      Da li ste ikada podmitili nekog sluzbenika policije?: Nikad ni pomislio
      Da li vas neki sluzbenik policije ikada trazio za mito?: Ne znam kako bi im to islo na koju foru price mozda su i htjeli a da ja nisam to kuzio
      Da li bi Vi htjeli biti sluzbenik policije ( Zasto da/ne ? ) : Cesto puta sam htio al eto nikad da se prijavim
      Kada bi mogli nesto promijeniti u vezi policije , sto bi to bilo? : Da ne pretresaju ljude kao da su zadnji kriminalci i ubojice na osnovu ne znam ni ja cega
      Nesto za dodati : Pivo toplo za bubrege
      87.98.244.30:7000 OTVOREN !!

    16. Like Tatta se sviđa ovaj post
    17. #9
      Rafaelo Fuentes avatar
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Oct 2011
      Lokacija
      Jamaica
      Poruke
      1,683
      Teme
      96
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      47 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      610
      Like (dobivenih)
      424
      Rep
      U kojoj zemlji zivite? : Hrvatska
      Izabrali ste : Da, imao sam
      Ukoliko ste glasali za prve dve opcije , o cemu se radi? : Krenuti ću od prvih susreta sa Policijom u doba prijelaska iz osnovne škole u srednju, lagana cugalica po parkovima i svakojakim mjestima pa bježanje iz te lokacije radi dolaska dragih mi osoba ih "Sigurnosti i povjerenja", pa do plaćanja kazne radi držanja kod sebe zelenih supstanci, od pretresa u više puta na svakojakim mjestima u gradu, do zadnje prometne kontrole radi vožnje
      Kakve neugodne situacije ste dozivjeli sa Vasom policijom : Neugodne situacije najviše zbog iznenadnih pretresa, prvi je bio pred McDonaldsom u mojem gradu gdje meni pretražuju od đžepova, torbe pa nadalje, a cijela ekipa koja se trenutačno nalazi unutra i jede gleda van prema meni kojeg tri plava čovjeka pretražuju iz čega ispada da je pretres bio uzaludan....drugi puta pretres pred kućom od mojeg susjeda koja sakriva pogled od moje gdje mi dolaze sa karavanom Audijem tri plavca i detaljan pretres mi rade, na sreću moji ništa vidjeli, susjedi vidjeli sve ( naravno priča se sve okolo ) ali opet uzaludan pretres jer su našli samo zamazane i smrdljive kopačke i stvari od treninga od kojeg sam krenuo prema doma...treći puta na poslu, radim kao poštar i vozim bicikil po kućama bacam koverte, dolazi patrola do mene i zaustavlja me nasred ulice izgubim zbog njih pola sata posla i dobivam opomenu za kao vožnju u krivom smjeru, a toliko puta sam im pomogao u situaciji kad nisu znali naći nekoga na adresi pa me pitali usput di je taj, dal tu živi itd...
      Kakve ugodne situacije ste dozivjeli sa Vasom policijom : Jednom samo kada smo se zakačili dvije ekipa pa su taman došli da je prešlo bez posljedica
      Da li vjerujete Vasoj policiji? : Ne, ako oni meni ko službenoj osobi ne vjeruju, a imam puno informacija o svim ljudima na terenu koja im ponekad su i trebala kada nisu mogli nekoga naći, uvijek im pomogao nakon ovakve treture sa opomenom...doviđenja
      Da li ste ikada podmitili nekog sluzbenika policije?: Nisam
      Da li vas neki sluzbenik policije ikada trazio za mito?: Nije
      Da li bi Vi htjeli biti sluzbenik policije ( Zasto da/ne ? ) : Nikada, jednostavno ne vidim se u tome poslu
      Kada bi mogli nesto promijeniti u vezi policije , sto bi to bilo? : Da svoj ego stave sa strane i počnu raditi posao kako je im po pravilima ko i svaki ostali čovjek koji radi u nekoj radnji i ima pravila rada
      Nesto za dodati : Nemojte se prepirat nemate ništa od toga ako se nađete u nekoj situaciji, budite ljubazni i pazite se


    18. Like zlatan, Picman, Tatta se sviđa ovaj post
    19. #10
      Raskolnikov avatar
      And all I loved, I loved
      alone.
       
      Zgodno
       
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Lokacija
      City of Angels
      Poruke
      6,472
      Teme
      226
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      68 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      960
      Like (dobivenih)
      834
      Rep
      U kojoj zemlji zivite? : BiH
      Izabrali ste : Nikada.
      Ukoliko ste glasali za prve dve opcije , o cemu se radi? : /
      Kakve neugodne situacije ste dozivjeli sa Vasom policijom : Polupismeni čobani.
      Kakve ugodne situacije ste dozivjeli sa Vasom policijom : Kad recimo konačno naplate kaznu u saobraćaju koju trebaju.
      Da li vjerujete Vasoj policiji? : Ne
      Da li ste ikada podmitili nekog sluzbenika policije?: Apsolutno ne.
      Da li vas neki sluzbenik policije ikada trazio za mito?: Ne.
      Da li bi Vi htjeli biti sluzbenik policije ( Zasto da/ne ? ) : Radije bih umro od gladi.
      Kada bi mogli nesto promijeniti u vezi policije , sto bi to bilo? : Policiju
      Nesto za dodati :
      May the rotting flesh of kings feed the Earth.


    20. Like Tatta se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •