U kojoj zemlji zivite? :
RH

Izabrali ste :
Broj 2.

Ukoliko ste glasali za prve dve opcije , o cemu se radi? :
O bome ima toga ali idemo lagano.
Pa jedno 10 puta su me pretresli jer su imali "nalog" hahaha, pretresali su me uvijek jer sam bio taman blizu nekih ilegalnih zbivanja pa kao rutinska kontrola.
1 sam priveden jer sam branio prijatelja tu sam zavrsio cuffan kao da sam kriminalac.
1 sam odveden da pirim na dreger jer sam uhvacen za konzumiranje alkohola na javnom mjestu, napirio sam 0.35 i dobio kaznu 1000 kuna jer ni osobnu nisam imao.
2 puta sam upozoren radi prometnih prekrsaja, prvi puta jer se nisam vezao jer sam prelazio sa straznjeg na prednje sjedalo pa su me uhvatili, drugi puta sam dobio upozorenje jer sam vozio 72 u zoni gdje je ogranicenje 50, tek kupio Megana, auto sam ide nisam ja ni znao doduse da tako ide.
Ali posto nisam bas kaznjavan, uspio sam se provuc uz opomenu.


Kakve neugodne situacije ste dozivjeli sa Vasom policijom :
Kad mi je krimos udario samar jer sam se pravio pametan, imao sam 16 godina.

Kakve ugodne situacije ste dozivjeli sa Vasom policijom :
Nisam nikad imao ugodne.

Da li vjerujete Vasoj policiji? :
Rekao bih da, iako mislim da u jako puno slucajeva oni djeluju po pravilniku i manje ispadnu ljudi nego sto bi trebali ali ****ga.. Dobro je imati policiju pa makar i takvu.

Da li ste ikada podmitili nekog sluzbenika policije?:
Ne, dovoljno je sto im placu zaradjujem i gorivo za Škodilake

Da li vas neki sluzbenik policije ikada trazio za mito?:
Pa jednom kao da i je. Jer kad me vozio za ispitivanje za alkohol pitao me koliko imam novaca, rekao sam 20 kuna i on je rekao " Nece ti to pomoc" znaci da je bila neka cifra mozda bi mogao pasti neki deal.

Da li bi Vi htjeli biti sluzbenik policije ( Zasto da/ne ? ) :
Da. Jer su oni danas koji imaju apsolutno veliku moc. Neki rade sta god oce i prodju uvijek nekaznjeno, uvaljani u sve jednu aferu oko sebe, bas onako street level...

Kada bi mogli nesto promijeniti u vezi policije , sto bi to bilo? :
Normalna muda jer ih znacka nekad nece moci izvuci iz sranja, nekome se nece fuckat za taj komad lima pa ce dobit po lampici. Volio bih da Osjecka policija ima slabije aute da im mogu pobjeci sa Meganeom, ipak to je 1.4 14v ide ali ne kao Skodilak...

Nesto za dodati :
Volio bih da ankete budu javne i da vidim tko za sto glasa,nema smisla biti anoniman.
Hocemo ga hapsiti ? Ne, stavi mu lisice!