Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2
    1. #1
      Bronx avatar
      Datum pristupanja
      May 2012
      Lokacija
      Srebrenik
      Poruke
      5,846
      Teme
      274
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      23 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      1957
      Like (dobivenih)
      2144
      Rep

      |~ 58. kolo Iskrenih 20 - Bronx ~|

      OOC

      1.Zdravo, lijep pozdrav Emire, predstavi nam se. Kako se zoveš, koliko imaš godina, gdje živiš? Imaš li braće ili si jedinac? Ima li nešto po čemu se razlikuješ od ostalih, nešto što je dobro spomenuti a da drugi ne znaju?


      *Ja sam Emir Kraljević, 22 godine sam napunio u januaru, dolazim iz Srebrenika.
      Imam mlađu sestru ( treci srednje ). Što se tiče nekakvih pojedinosti nemam baš nešto spomenuti, jer sam jednostavna osoba, dok drugi koji me ne poznaju na prvi mah ne misle tako.


      2. Kako izgleda tvoj uobičajeni dan, čime se baviš, koje hobije imaš? Da li više radiš ili ljenčariš? Da li bi se volio vratiti u prošlost i ispraviti neke stvari? Imaš li svoje "ja"? Jesi li temperamentan? Kakve osobine kod ljudi najviše voliš/ne voliš? Zašto?

      *Što se tiče moga dana, već sam rekao jednostavna sam osoba, u toku dana jedan najviše vremena provodim uz TV i mobitel. Trenutno više ljenčarim nego što "potegnem". Ustajem oko 7 nahranim psa, riješim obaveze oko nekog privatnog posla do 9 10, i onda sam slobodan cijeli dan. Slobodno vrijeme, tj najviše vremena provodim sa društvom u gradu. Što se tiče hobija izdvojio bih jedino fudbal koji igram ( TK ligu ), nisam pretjerano ljubitelj velikog fudbala ali ga igram iz ljubavi. Više sam od onih koji voli da igraju sa loptom u nogama i umiju to da koriste, pa igramo dosta futsal navečer i dobro nam ide, vidi se iz priloženog po nagradama sa turnira i ljetni liga logično haha. Volim jednostavne i iskrene ljude, muljatore i one koji se uvlače ne volim proći kraj njih, kamo li da su mi u prisustvu.


      3. Imaš li položenu vozačku B kategoriju za auto? Ako imaš, kada si položio? S koliko godina? Jesi li pao išta na polaganju? Misliš li da je imati vozačku dozvolu neophodno i važno za daljnji tijek života?


      * Vozačku B kategoriju sam položio odmah čim sam napunio 18, položio sam nekada 2017 u februaru mislim. Sve sam nulirao, prvu pomoć, testove i vožnju. Naknadno sam ispolagao C1, C, i CE i državni ispit neka se nađe možda nekada zatreba ko ćr znati. Ja iskreno ne bih mogao zamisliti trenutno sebe bez vozačke, mogu slobodno reći da je danas to potreba i da je teško ko nema auto ili vozačku.


      4. Koju si srednju školu/faks završio? Jesi li zadovoljan time ili bi to promijenio, npr. da sada opet biraš školu?

      *Ne volim pitanja oko škole ali šta je tu haha. Završio sam elektrotehničku smijer energetika, jedva sam završio da se zna haha. U to vrijeme je bilo igranje sampa privilegija, i ne žalim se što sam je završio sa 3 ( dobrim ) jer nemam od nje nikakve koristi bez faxa. Naknadno sam završio još saobraćajnu vandredno, radi državnog.


      5. Jesi li zaposlen, kojim poslom se baviš? Zadovoljan si uvjetima na poslu/plaćom/kolegama/atmosferom? Imaš li u planu mijenjati svoj trenutni posao?


      *Trenutno ne radim, ali radim. Radim privatni biznis neki + uvoz i prodaja auta.
      Naravno da sam zadovoljan, i u planu sam nešto pokrenuti još dodatno.


      6. Baviš li se nekim sportom profesionalno ili samo amaterski? Jesi nekad zaradio nešto od tog sporta? Za koji klub navijaš i koji ti je igrač bio/je idol?

      *Kao svako dijete volio sam Ronaldinha, i tako kako sam zavolio Barcelonu od 2005 2006 i dan danas je u meni haha. Jedini igrač kojeg pratim zadnji 4 5 godina ajmo reći i kojeg "volim" je Philippe Coutinho. Šta mu se desilo u Barceloni samo se nagađati može..I uz njega dijete Barcelone Thiago Alcantara slobodno mogu reći idoli.
      Fudbalom samo amaterski, samo futsal turniri da traju cijeku godinu i da su česti kao u ljetnom periodu mogu slobodno reći da bih se od njih dodatna prosječna plata izvlačila mjesečno haha..


      7. Kada bih mogao promijeniti neki dio tijela, fizički dio, koji bi to dio bio? Jesi li zadovoljan svojim vanjskim izgledom? Smeta li ti ukoliko ti netko da kritiku na izgled?

      *Od fizičkog izgleda jedino bih možda volio da sam 10/15 cm možda visočiji i da igram štopera haha, ovako sam 175 otprilike cm gore dole. Mal i neugodan u futsalu xd. Kritike me ne pogađaju, jer nema savršene osobe, i svaka se mora makar malo kritikovati x). Od izgleda pa i do ponašanja.

      8. Što generalno misliš o dijaspori? Dosta njih odlazi van "trbuhom za kruhom". Jel' misliš da u svojem gradu/selu imaš mogućnosti napredovati kao osoba? Koji je tvoj recept za uspjeh?


      *Šta znam, ja nisam nikada pomišljao o odlazku ozbiljnom, svako opet ima svoje i situaciju u kući, i razumijem ako idu. Ma naravno da ima mogućnosti napredka pa i kod mene u mom mjestu, od privatnika pa i do ostali firmi. Glavni recept za uspjeh? Hmm. Pa jedino ako nisi proklet u životu i gladan, uvijek će ti biti dovoljno koliko god imao, a Bog dobrim uvijek dadne i više nego za potrebe.


      9. Imaš li djevojku? Otkad ste zajedno? Da li ste nekad bili u dugoj svađi ? Da li bi ikad oprostio prijevaru? Kad planiraš da se oženiš, osamostališ i osnuješ obitelj? Da li misliš da je ona "žena tvog života"? U par riječi reci nam što za tebe znači riječ "ljubav"?

      *Škakljivo pitanje pf..Nemam djevojku trenutno, imao sam dkevojlu bili smo dvije i po godine zajedno i prekinuli smo prije 5 6 mjeseci. Sledeća "ozbiljna" cura i svadba ide hehe. Ljubav je potreba mogu slobodno tako reći, ljubav dobijamo od cura/žena. Čovjek ne može ni sa njima a ni bez njih, uvuku se pod kožu i bukvalno nam budu potreba.

      10. Voliš li putovati? Koja je tvoja omiljena destinacija, gdje ideš ljeti na more na godišnji odmor? Koliko često putuješ(tjedno/mjesečno/godišnje)?

      *Ne volim putovati, nisam od osoba koje uživaju u tome, ali sam do kraja godine planirao posjetiti Beograd i biti 3 4 dana i to sam se sa drugom već dogovorio, uskoro.. Na more idem u Sutomore, jer tamo imamo stan, i uvijek sa 2 3 druga odem na 10ak dana napunim baterije i nazad. Meni je odmor čim sam u društvu, čim izađemo, kahvenišemo, pušimo shishe, to mi je svakodnevni odmor.


      IC

      1. Opiši nam svoj dolazak na CroHerze zajednicu? Kada i kako si došao na zajednicu? Što te to "zadržalo" na ovom samp serveru? Reci nam koji ti je bio prvi, a koji najveći cilj kada si započeo s igrom na CH? Shodno tome jesu li ti se ti ciljevi ostvarili do dan danas? Tko ti je preporučio CH server?


      *Na CroHerze sam došao preko druga Lionel Disidente, on je igrao a ja nisam znao šta igra. Pričao je a nisam obraćao pažnju jer sam samo sokera i fife tada derao. I nagovorio me i objasnio mi da nam igra dosta raje iz škole i tako je sve krenulo. Mislim da sam bio 6ti razred osnovne ili 7mi ne držite me za riječ. Krenuo sam igrati i nisam imao ciljeva niti me staff zanimao kada iskreno, bitno da se nolajfalo, djeca ko djeca haha..


      2. Kako ti se čini trenutni samp mod, administracija, vlasnik? Koji su ti bili prvi utisci na serveru prije, a koji sada? Igraš od 2011; pa si vidio puno toga i okusio, koje su najveće razlike od onog što je bilo 2011. do danas? Smeta li ti smjena generacija i razumiješ li da "smo" svi jednom bili djeca i tako se i ponašali?


      *Trenutni mod ne znam i neću da komentarišem i da griješim dušom bezze , da vrijeđam nečiji rad. Ali mogu slobodno reći da nema više čari igre, sve se svelo na par mafija kako vidim na forumu. Jednostavno nije to to, nije što je igrica zastarila, nego CroHerzu jednostavno nije dobro podnio smjenu generacija, staff je se naglo promijenio, i bukvalno djeca su u staffu bila. Pubertetom vladali i kažnjavali haha 2020te što sam mogao vidjeti zadnji put kada sam igrao.


      3. Nabroji nam koje si organizacije/mafije/bande prošao u svojoj karijeri na CH. Koja od tih ti je ostala najdraža, kada si se najbolje osjećao igrajući samp(zbog ekipe, atmosfere, elana...)? Jesi li legenda došao do legende u nekoj organizaciji/mafiji/bandi? I koliko si puta bio lider istih? Jesi li osvojio neke "trofeje" kada si bio član pojedine mafije?

      *Prva organizacija i lidere koje ne možeš zaboraviti su bili Alaudim Kobilica i Venes Getta ( UR = Underground Racers ). Tu sam baš proveo dosta, godinu prvu igranja, sve i naučio tu. Posle sam se bacio na WARove i dosta sam vremena proveo u UR, ,MS13,HOC,BF, BB, ENC najviše, LCN. Bio sam lider i legenda HOC, lider BB i ENC.
      U ENC sam bio drugi na war turniru u staro vrijeme igranja, sa BB osvojio vs turnir, i u LCN osvojio war turnir. Bilo je još war turnira i nagrada al u slabije vrijeme kad je bila loša situacija na croherze..I u zadnjem valu igranja 2020te, spomenuo bih LSV - Los Sanstose Vagose, gdje smo harali onim teritorijama, i warovi smo derali, pozz za ekipu iz Busovače hehe .. To je bilo spontano, vozam se bio sam u TSC , kad dva bota Ado i Nerko mi dadnu lidera LSV. Napravimo ekipicu sebi top, gdje je od 100 aktivnih igrača 15 uvijek bilo kod nas aktivnih, i to mi je zadnje igranje na CroHerze kao lider LSV, i neka tako ostane, dobitna kombinacija u teritorijama, druženju, psovanju i svemu što nas je činilo najzabavnijom organizacijom tada


      4. Što bi prije izabrao, vozio evente ili igrao warove? Što više voliš od navedenog? Kakav si u waru igrač? Ocijeni svoj skill od 1-10. Da li si poboljšao skill sto vise igranjem warova? Da li misliš da warovi loše utječu na nas(nerviranje)? Jesi li dobar racer, imaš li neke rekorde i jesi li ikad trenirao/vježbao trke da budeš bolji?


      *Ma war, kakav event i ja haha. Event jedino može uživo navečer posle 1 2, standardna vožnja nas par haha. Skill wara 8/10, gledanjem warova sam poboljšao i naravno igranjem. Warovi su lično na mene loše utjecali, razbijanje miša, galama haha..
      Ma malo sam vozikao evente ništa spešl..



      5. Što se tiče tvoje Staff karijere na RP serveru, kakva je ona bila? Koja su ti najveća dostignuća? Bi li volio ponovno biti RP Staff team?


      *Bio sam GameSage 2 mjeseca i napustio sam, jer je fakat dosadno bilo. Ako se vratim biti će isključivo zbog wara, ne zbog staffa sigurno haha..Tako da NE za staff.


      6. Dugo si igrao na FR serveru, kako ti je tamo bilo? Voliš li taj dio CHa i bi li opet zaigrao da se vrati FR server? Koja su ti najveća postignuća na FR serveru? Najdraža FR mafija(lider/legenda u nekoj)? Jesi li tvoj tim osvojio WAR turnir/ligu nekada?


      *Jesam igrao dugo na FR serveru, možda je tamo bilo lijepo kao na rp ako ne i bolje čak. Tamo je bila vazda zajebancija 0/24, warovi, eventi, i malo prepirki zbog wara haha..Nisam nikada staff bio, nisam ni ciljao, niti se prijavljivao kada, nisam osoba za staffa. Volim ući baciti war, bacao sam često i psovke i kazne dobio zbog istih.
      Najzdraža mi je sigurno bila FAF, gdje sam proveo sigurno 50.000 minuta al u više navrata igre pa zbog toga nisam dobio nikada legendu, ali nisam igrao zbog toga, nego zbog zezancije i ekipe. 2x sam igrao za FAF kada smo osvoji war ligu/turnir. Najdraži lider sigurno Krzna, pozdrav za njega ovim putem i Fast and Furious ekipu x).


      7. Jesi li ikad koristio nekakav mod/cheat koji ti daje prednost nad ostalim igračima? Misliš li da trenutno ima puno "cheatera" na serveru? Kada bi imao mogućnost promijeniti pravilo za cheatere, kako bi to pravilo glasilo? Misliš li da su kazne za cheat trenutno idealne(bez banova), igrač ostaje na serveru - u alkatrazu 72h i nema pristup većini sistema zbog svog cheater statusa nakon izlaska?


      *Iskreno jesam koristio aim 2012/2013 i nakon što sam prvi put uhvaćen i banovan nisam ga više palio..Posle sam dobio par banova i kazni za aim, ali sam dobio unban i ukidanje kazne, jer sam dokazao da nemam aim i ostale čitove. Prozivki je posle puuuuuuno bilo, jer sam se uštelio bio 2015 2016 2017 2018, što su i pokazali war turniri na fr i rp u to vrijeme. Kada sam se vratio 2020te da igram malo nije to to, ne možeš imati više onaj osjećaj. Ima dosta čitera, treba kao i prije. Čit = ban ćao.
      Pa koliko god da ima igrača istri****ti čitere.


      8. Koji od forum timova je po tebi najvažniji za CroHerze? Koji tim daje najviše od sebe/najviše se trudi da pridonese rastu zajednici? Jesi li i ti nekad bio član nekog foruma tima: moderator, fa, it, mt ili mp? Što se tiče općenito CH foruma, sviđa li ti se, koji ti je nadraži dio foruma, gdje si najaktivniji?

      *Bio sam IT godinu dana možda i moderator team. Izdvojio bih eto onda IT kao najdraži team i ekipa koja se trudi.


      9. Dugo si na zajednici, stekao si puno poznanika i prijatelja. Možeš li izdvojiti nekoga posebno? Zašto baš on/ona i jeste li i dalje u kontaktu? Navedi nam neki od najdražih dana/vremena na CH zajednici, neki trenutak koji ćeš pamtiti zauvijek i koji voliš podijeliti s prijateljima?


      *Baš sam dugo bio aktivan tu, 10ak godina gotovo. Upoznao sam dosta raje uživo preko igrice uživo, izdvojio bih Begića kurtona i Ridleya kao dobre "osobe" i koje su mi legle na srce. Bilo je tu i neprijatelja al o tom po tom hahah, nigdje nije ništa bajno, sve je to igrica zajebancija. Najdraži momenat vjerovatno ulazak u UR 2012, kada sam smarao Alaudina 2 mjeseca, on govorio nema mjesta nema mjesta, istom se pijavi u Rookie skinu na nekoj garaži haha..Trnci dok ovo pišem, i onda je sve krenulo...


      10. Koja osoba je po tvom mišljenju, ostavila/ostavlja najupečatljiviji trag na ovoj zajednici i zašto? Navedi posebno za forum, a posebno za servere: FR/DM/RP; znači tvoja iskustva i tvoje mišljenje za ljude, koje se ističu i zalažu za CH zajednicu?

      *Za forum ne znam iskreno, jer sam pozaboravljao koje šta radio u to vrijeme, malo sam izmiješao sve.
      A za igranje mogu slobodno reći ludi Pajki brat moj, zajebancija je bila na skype vazda, posle discord 0 24. A u isto vrijeme se bakćao oko čitera i loggera onih gluposti na fr/rp.


      Ako neko bude blizu Tuzle, Srebrenika pišite, u svako doba može shisha, kafa.
      Instagram: emirkraljevic
      Posljednje uređivanje od Bronx : 10-08-21 at 20:58

    2. Like Hawk, Mauro Vitelli, Unravel se sviđa ovaj post
    3. #2
      Hawk avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Lokacija
      Republika Hrvatska
      Poruke
      9,725
      Teme
      804
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      145 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      28 min
      Like (kliknutih)
      1071
      Like (dobivenih)
      2317
      Rep
      Hvala na odgovorima Bronx.
      Interview team
      ||_|¯|_| ––-HAWK-––|_|¯|_|¯||

     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •