Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Vidi rezultate ankete: Da li podržavate spolnu ravnopravnost?

    Glasači
    54. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
    • Podržavam

      30 55.56%
    • Ne podržavam

      12 22.22%
    • Ne zanima me

      12 22.22%
    Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 11 do 20 od 33
    1. #11
      Filozof avatar
      Datum pristupanja
      Mar 2020
      Lokacija
      Filozof
      Poruke
      98
      Teme
      1
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      11 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      4 min
      Like (kliknutih)
      121
      Like (dobivenih)
      218
      Rep
      Vaš odgovor: Podrzavam, logicno

      Obrazloženje: Zalosno je da u 21. stoljecu se uopce ovo pitanje postavlja, a sramotno da preko 40% glasova, medu mladim ljudima, ide kontra neceg kaj bi trebalo biti pod normalno.


      Vidim da neki uopce i ne shvacaju kaj znaci spolna ravnopravnost, vec tu cinjenicu povezuju s nekim besmislenim tvrdnjama. Zanima me jel ovi ch genijalci dodu svojoj majci i kazu da je manje vrijedna od njega ili njegovog oca?


      Jednostavno sam u soku, ulogiro sam se nakon cca 10 mjeseci i odmah naletio na ova potkapacitirana razmisljanja. Sreca pa ste obrisali onaj dio di se frajer hvata bajki starog zavjeta o nastanku zene iz muskog rebra. Kaos.

      Da li smatrate da je liberalizam donio napredak u društvu: @Raskolnikov; je vec reko za ovo. Nema potrebe koristiti termine koje ne razumijete.


      __


      Eto mozda za ovaj post ne dobim opomenu odmah.


    2. #12
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,918
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Vaš odgovor:
      Podržavam
      Obrazloženje:
      Što želite ženama, to želite svojim majkama i sestrama, naravno da želim svi da smo jednaki. Jedina mrlja je ekstremni, moderni feminizam koji je otišao u krajnost i ne traži jednakost, već da su žene jednakije.
      Da li smatrate da je liberalizam donio napredak u društvu:
      Definitivno jest, osnova je kapitalizma, no opet mrlja je moderni liberalizam koji je slijep na stvarne probleme.

      Victoria Concordia Crescit

    3. Like Archer, Berserker, Jorek Birnison se sviđa ovaj post
    4. #13
      Kripi avatar
      Snazno
       
      Datum pristupanja
      Jul 2020
      Lokacija
      Pershing Square
      Poruke
      1,477
      Teme
      283
      CHB
      454
      Spomenut(a)
      28 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      18 min
      Like (kliknutih)
      367
      Like (dobivenih)
      324
      Rep
      Vaš odgovor: Podrzavam
      Obrazloženje: 21. Vek danas je sve normalno
      Da li smatrate da je liberalizam donio napredak u društvu: Da
      Posljednje uređivanje od Kripi : 31-07-21 at 00:01

    5. #14
      Raskolnikov avatar
      And all I loved, I loved
      alone.
       
      Zgodno
       
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Lokacija
      City of Angels
      Poruke
      6,472
      Teme
      226
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      68 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      960
      Like (dobivenih)
      834
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Carlos Suarez Vidi poruku
      Izvini pametni, ali volio bih kad bi objasnio nama "glupima" zasto bi trebali podrzati ovo
      Zašto tražiš argument od gospodina iznad sebe kad nemaš argument ni za svoj stav? Ne zavaravaj se da da je tvoje podržavanje edgy razmišljanja internet komedijaša i kvazi intelektualaca (Elvedine Peziću u tebe gledam) validan stav. Ne, to je školski primjer seksizma. Moderatori da rade svoj posao selektivno sa zrnom promišljanja, kažnjavali bi ljude kao tebe (osim što je takav stav nemoralan, on je i ilegalan), a ne nas koji se mlatimo s vjetrenjačama i pokušavamo obrazovat odraslog (pretpostavljam) čovjeka.
      May the rotting flesh of kings feed the Earth.


    6. Like hana se sviđa ovaj post
    7. #15

      .
       
      Datum pristupanja
      Sep 2018
      Lokacija
      Hrvatska
      Poruke
      774
      Teme
      162
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      8 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      984
      Like (dobivenih)
      316
      Rep
      Vaš odgovor: Ne podržavam/podržavam, kako ko tumači
      Obrazloženje: Mislim da žene zaslužuju veća prava od muškaraca
      All those moments will be lost in time... like tears in rain...

    8. #16
      Hrvoje Andrakovic avatar
      Datum pristupanja
      May 2010
      Lokacija
      Osijek 031
      Poruke
      5,100
      Teme
      229
      CHB
      450
      Spomenut(a)
      86 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      55 min
      Like (kliknutih)
      4102
      Like (dobivenih)
      4768
      Rep
      Vaš odgovor: Pa recimo da...
      Obrazloženje: Pa iskreno gledaj.. 21 stoljece je ali ja imam dojam da danas zene imaju vecu prednost nad muskarcima ili sam samo ja to primjetio. Mislim mene bas boli k, ali smatram da moramo biti jednaki u svemu. Kako zena, tako i muskarac i kako muskarac tako i zena.. Jednaki od prve do zadnje, jer to je fer..
      Da li smatrate da je liberalizam donio napredak u društvu:Ma oPuStEnO


      Let me pin this here...

      Ovdje zapravo muskarci umiru mladi, ode nam kraljeznjak po kraljeznjak prije vremena...
      You can cry but you'll still die, they'll be no tears in the end...

    9. #17
      Jaky1950 avatar
      Snazno
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Hrvatska
      Poruke
      134
      Teme
      28
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      4 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      94
      Like (dobivenih)
      145
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Raskolnikov Vidi poruku
      Zašto tražiš argument od gospodina iznad sebe kad nemaš argument ni za svoj stav? Ne zavaravaj se da da je tvoje podržavanje edgy razmišljanja internet komedijaša i kvazi intelektualaca (Elvedine Peziću u tebe gledam) validan stav. Ne, to je školski primjer seksizma. Moderatori da rade svoj posao selektivno sa zrnom promišljanja, kažnjavali bi ljude kao tebe (osim što je takav stav nemoralan, on je i ilegalan), a ne nas koji se mlatimo s vjetrenjačama i pokušavamo obrazovat odraslog (pretpostavljam) čovjeka.
      To što ti daješ svoje mišljenje ne znači da je to i ispravno, to je samo tvoje razmišljanje i nikoga ne obrazuješ time već uzdižeš svoj ego i umišljaš da si intelegentniji od svih ovdje, ovo je forum od igrice, za takve rasprave postoju razne grupe i stranice.
      Gol riješi Marko Livaja | Jaky


    10. #18

      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Poruke
      5,820
      Teme
      127
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      60 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1466
      Like (dobivenih)
      2178
      Rep
      Dok god se jedna zena koja je sama medju sedam muskaraca ne bude osjecala kao muskarac koji je sam medju 7 zena ravnopravnosti nece biti.

      Podrzavam,ali uvijek ce u svijetu biti onih koji cu puni mrznje,zeljni osvete ili gone neki ideal pa su skloni iskoristavanju ove "teme" da to tako kazem.

    11. #19
      Filozof avatar
      Datum pristupanja
      Mar 2020
      Lokacija
      Filozof
      Poruke
      98
      Teme
      1
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      11 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      4 min
      Like (kliknutih)
      121
      Like (dobivenih)
      218
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Jaky1950 Vidi poruku
      To što ti daješ svoje mišljenje ne znači da je to i ispravno, to je samo tvoje razmišljanje i nikoga ne obrazuješ time već uzdižeš svoj ego i umišljaš da si intelegentniji od svih ovdje, ovo je forum od igrice, za takve rasprave postoju razne grupe i stranice.
      Nije ispravno to sto smatra da bi sve osobe na ovom svijetu trebale biti ravnopravne? Pa to bi trebala biti najbitnija stvar koja se uci dijete.

      Ovo pitanje uopce ne zasluzuje anketu, u normalnom i civiliziranom svijetu (kojem se tezi) oko ovog uopce ne bi smjelo biti debate i polemike.

      Spolna ravnopravnost ne povlaci za sobom te idiotarije da bi sad zbog toga cure trebale minimalno teglit 50kg kao muskarac. Ta ravnopravnost ne znaci da se odjednom pod znak jednako stavljaju sve ranije dokazane razlike izmedu ta dva spola. Drasticne genetske razlike postoje od muskarca do muskraca, a di nece biti izmedu muskarca i zene.

      Ovdje je prica o tome da žene imaju pravo na karijeru, glasanje i da nisu stvorene za razmnozavanje ili da kuhaju, ciste, peru i peglaju za vama itd.

      Ako želite zivjeti po tim svojim zatucanim pravilima koje velicate, odselite u neku arapsku vuko****nu di su jos na snazi ti prahistorijski zakoni. Normalan narod pustite da se nastavi razvijati u prihvatljivo drustvo.


    12. Like soldato, hana, Raskolnikov se sviđa ovaj post
    13. #20
      Carlos Suarez avatar
      Ludo
       
      Datum pristupanja
      Sep 2018
      Lokacija
      Underground
      Poruke
      7,101
      Teme
      515
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      43 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 3 min
      Like (kliknutih)
      329
      Like (dobivenih)
      790
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od wise guy Vidi poruku
      Vaš odgovor: Pa recimo da...
      Obrazloženje: Pa iskreno gledaj.. 21 stoljece je ali ja imam dojam da danas zene imaju vecu prednost nad muskarcima ili sam samo ja to primjetio. Mislim mene bas boli k, ali smatram da moramo biti jednaki u svemu. Kako zena, tako i muskarac i kako muskarac tako i zena.. Jednaki od prve do zadnje, jer to je fer..
      Da li smatrate da je liberalizam donio napredak u društvu:Ma oPuStEnO


      Let me pin this here...

      Ovdje zapravo muskarci umiru mladi, ode nam kraljeznjak po kraljeznjak prije vremena...
      Bas to sto ja pokusavam objasnit ovim ovde "pametnim" ljudima, kakva crna ravnopravnost dok se zenama popusta u nekim situacijama.

      Citiraj Prvotno napisano od Lance_Vance Vidi poruku


      Spolna ravnopravnost ne povlaci za sobom te idiotarije da bi sad zbog toga cure trebale minimalno teglit 50kg kao muskarac. Ta ravnopravnost ne znaci da se odjednom pod znak jednako stavljaju sve ranije dokazane razlike izmedu ta dva spola. Drasticne genetske razlike postoje od muskarca do muskraca, a di nece biti izmedu muskarca i zene.

      Ovdje je prica o tome da žene imaju pravo na karijeru, glasanje i da nisu stvorene za razmnozavanje ili da kuhaju, ciste, peru i peglaju za vama itd.

      A cek sta ti hoces ravnopravnost u politici i karijeri pjevacice, advokata..... a za posao nek se muskarci j***, ajde mi mozemo nositi 50kg mozemo cistiti mozemo prati mozemo sve, a nek se zene fataju po plazama i kaficima znaci to je tvoja ravnopravnost? pa kakva je to crna ravnopravnost, ovde nije anketa o ravnopravnosti u politici ili nesto slicno vec ravnopravnost u svemu. Ako imaju ravnopravnost u politici nek imaju ravnopravnost u poslovima sta nije jasno???
      The saddest part of life is when the person who gave you the best memories becomes a memory


     

     
  • Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •