Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

    Tema: Loki (2021.)

    Threaded View

    1. #1
      Hrvoje Andrakovic avatar
      Datum pristupanja
      May 2010
      Lokacija
      Osijek 031
      Poruke
      5,099
      Teme
      229
      CHB
      450
      Spomenut(a)
      86 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      55 min
      Like (kliknutih)
      4103
      Like (dobivenih)
      4768
      Rep

      Loki (2021.)













      Žanr serije:
      Action, Fantasy, Adventure

      Glumci:
      Tom Hiddleston, Owen Wilson, Gugu Mbatha-Raw



      Radnja ukratko:
      Loki je jednostavno stand-alone TV serija od Marvela, kako su najavili da ce naprviti par takvih serija sa WandaVision i The Falcon and the Winter Soldier tako je dosao red na Loki-a. Loki je Asgardski bog nestašluka, a posto je ovo jako losa rijec na balkanskom njega cemo oslanjati sa God of Mischief. Radnja se nastavlja u sred i poslje Avengers: Endgame gdje se Loki uspjeo docepati Tesseract-a, koji je zapravo jedan od Infinitiy Stone-ova. Na vrat si ne nakacio poznatog TVA (Time Variance Authority ) agenta Mobius M. Mobius i Time-Keepers. Kroz ovaj serijal cemo dosta saznati zapravo o Loki-u jer nikad radnja nije bila uprta u njega...

      Osobna recenzija:
      Evo upravo sam odgledao prvu epizodu ovog serijala i mogu vam reci da sam osobno jako zadovoljan.
      Kao fan Marvela, ne mogu reci da sam neki preveliki fan jer sam gledao iskljucivo filmove/serije a igrao neke od igrica.
      Mogu reci da mi se jako svidja, Loki kao Loki je meni bio izuzetan lik u Marvel serijalima ali Tom Hiddleston ga stvarno fanstasticno glumi.
      Nakon sto sam vidio kako je umro u rukama Thanosa iskreno uvijek sam se nadao onome njegovom "last minute miracle" sto izvodi kako bi se zapravo mogao spasiti od Thanosa ali eto docekali smo to u nastavku tocnije u Endgame-u.
      Nadam se da ce ova serija biti iskreno veca od WandaVision i od The Falcon and the Winter Soldier jer nekako ipak je to BOG zar ne?
      Zanimljivo mi je bilo sto su u prvoj epizodi pokazali njegov neuspjeh i sto su mu ukazali na to da zapravo vise ne uspjeva nego sto zapravo uspjeva, sto ce Loki nadam se nastaviti radit, uvjeravati samog sebe.


      Rating:
      9.2/10
      Posljednje uređivanje od Hrvoje Andrakovic : 12-06-21 at 14:52
      You can cry but you'll still die, they'll be no tears in the end...

    2. Like Alveus, Kyūketsuki se sviđa ovaj post
     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •