Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

    Tema: Loki (2021.)

    1. #1
      Hrvoje Andrakovic avatar
      Datum pristupanja
      May 2010
      Lokacija
      Osijek 031
      Poruke
      5,100
      Teme
      229
      CHB
      450
      Spomenut(a)
      86 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      56 min
      Like (kliknutih)
      4101
      Like (dobivenih)
      4768
      Rep

      Loki (2021.)













      Žanr serije:
      Action, Fantasy, Adventure

      Glumci:
      Tom Hiddleston, Owen Wilson, Gugu Mbatha-Raw



      Radnja ukratko:
      Loki je jednostavno stand-alone TV serija od Marvela, kako su najavili da ce naprviti par takvih serija sa WandaVision i The Falcon and the Winter Soldier tako je dosao red na Loki-a. Loki je Asgardski bog nestašluka, a posto je ovo jako losa rijec na balkanskom njega cemo oslanjati sa God of Mischief. Radnja se nastavlja u sred i poslje Avengers: Endgame gdje se Loki uspjeo docepati Tesseract-a, koji je zapravo jedan od Infinitiy Stone-ova. Na vrat si ne nakacio poznatog TVA (Time Variance Authority ) agenta Mobius M. Mobius i Time-Keepers. Kroz ovaj serijal cemo dosta saznati zapravo o Loki-u jer nikad radnja nije bila uprta u njega...

      Osobna recenzija:
      Evo upravo sam odgledao prvu epizodu ovog serijala i mogu vam reci da sam osobno jako zadovoljan.
      Kao fan Marvela, ne mogu reci da sam neki preveliki fan jer sam gledao iskljucivo filmove/serije a igrao neke od igrica.
      Mogu reci da mi se jako svidja, Loki kao Loki je meni bio izuzetan lik u Marvel serijalima ali Tom Hiddleston ga stvarno fanstasticno glumi.
      Nakon sto sam vidio kako je umro u rukama Thanosa iskreno uvijek sam se nadao onome njegovom "last minute miracle" sto izvodi kako bi se zapravo mogao spasiti od Thanosa ali eto docekali smo to u nastavku tocnije u Endgame-u.
      Nadam se da ce ova serija biti iskreno veca od WandaVision i od The Falcon and the Winter Soldier jer nekako ipak je to BOG zar ne?
      Zanimljivo mi je bilo sto su u prvoj epizodi pokazali njegov neuspjeh i sto su mu ukazali na to da zapravo vise ne uspjeva nego sto zapravo uspjeva, sto ce Loki nadam se nastaviti radit, uvjeravati samog sebe.


      Rating:
      9.2/10
      Posljednje uređivanje od Hrvoje Andrakovic : 12-06-21 at 13:52
      You can cry but you'll still die, they'll be no tears in the end...

    2. Like Alveus, Kyūketsuki se sviđa ovaj post
    3. #2
      Alveus avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Feb 2019
      Lokacija
      Zagreb
      Poruke
      6,741
      Teme
      516
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      261 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      29 min
      Like (kliknutih)
      1434
      Like (dobivenih)
      3622
      Rep
      Pogledao sam prve dvije epizode i serija je za sad nadmašila moja očekivanja u svim aspektima. Već u početku vidimo da ima svega tu. Od misterije i akcije pa sve do humora koji je također dobro uklopljen. Loki kao lik mi je baš simpatičan i drago mi je da je dobio svoju seriju jer smatram da je dosta bitan dio MCU-a.
      Vjerujem da ćemo sada dobiti totalno novi pogled na njega kao lika jer je ovaj put on pozitivac u priči iako to negira cijelo vrijeme. A Tom Hiddleston je glumac koji je nezamjenjiv i rođen da bude u ulozi Lokija.

       

    4. Like Hrvoje Andrakovic se sviđa ovaj post
    5. #3
      hugo' avatar
      Sī liè kè luó hèzī
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Apr 2020
      Lokacija
      Hrvatska
      Poruke
      1,068
      Teme
      218
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      12 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      14 min
      Like (kliknutih)
      407
      Like (dobivenih)
      206
      Rep
      Pogledao sam sve epizode, Serija je po meni jako brutalna, akcije, borba , jako mi se svidjela serija,preporucujem svima da ju pogledaju ako jos nisu


    6. #4
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,918
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Gadafi Vidi poruku
      Pogledao sam sve epizode, Serija je po meni jako brutalna, akcije, borba , jako mi se svidjela serija,preporucujem svima da ju pogledaju ako jos nisu
      Tek si jučer mogao pogledati sve epizode, barem sve epizode
       
      prve sezone.



      Opravdano najavljivano kao najveća serija Marvelova, nakon finala znamo i zašto su rekli da će imati najveći utjecaj na daljne filmove MCU-a.


      Thanos se sad čini kao ništa ususret onom što slijedi..

      Victoria Concordia Crescit

    7. Like Hrvoje Andrakovic, Alveus se sviđa ovaj post
    8. #5
      hugo' avatar
      Sī liè kè luó hèzī
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Apr 2020
      Lokacija
      Hrvatska
      Poruke
      1,068
      Teme
      218
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      12 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      14 min
      Like (kliknutih)
      407
      Like (dobivenih)
      206
      Rep
      Mislim pogledo sam sve osim zadnje


    9. #6
      Hrvoje Andrakovic avatar
      Datum pristupanja
      May 2010
      Lokacija
      Osijek 031
      Poruke
      5,100
      Teme
      229
      CHB
      450
      Spomenut(a)
      86 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      56 min
      Like (kliknutih)
      4101
      Like (dobivenih)
      4768
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od The Wolf of Wall St. Vidi poruku
      Tek si jučer mogao pogledati sve epizode, barem sve epizode
       
      prve sezone.



      Opravdano najavljivano kao najveća serija Marvelova, nakon finala znamo i zašto su rekli da će imati najveći utjecaj na daljne filmove MCU-a.


      Thanos se sad čini kao ništa ususret onom što slijedi..
      Upravo to.
      Danasnja epizoda je bila super kao i prethodne.. Svidja mi se gdje ce vodit 2 sezona i kasnije Marvel faze.
      Svidja mi se sto su poceli tako mocne likove ubacivat kao Kang the Conqueror i slicno.. Volio bih da mali Kid Loki ostane i da cujem njegovu pricu o nexus eventu zivo me zanima.
      Glumica koja glumi Lady Loki tj Sylvie mi je skroz pogodjena, u pocetku kao da mi se nije svidjela ali sad mi.je bas full.
      Ali Owen Wilson kao Mobius mi je izvrstan!
      You can cry but you'll still die, they'll be no tears in the end...

    10. #7
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,918
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Najveća zamjerka što je Kang dobio 2-3 prilike da kaže wow, a Wilsonov Mobius nijednu...

      Victoria Concordia Crescit

    11. Like Alveus se sviđa ovaj post
    12. #8
      Alveus avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Feb 2019
      Lokacija
      Zagreb
      Poruke
      6,741
      Teme
      516
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      261 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      29 min
      Like (kliknutih)
      1434
      Like (dobivenih)
      3622
      Rep
      Masterpiece od serije. Nisam očekivao da će Loki napraviti ovakav preokret u MCU u samo 6 epizoda i otvoriti skroz novu priču za nadolazeće filmove Marvelove "4. faze". Odlični glumci, odlična radnja, a također i muzika, pohvalio bih skladateljicu Natalie Holt za odličnu muziku koja je upotpunila doživljaj serije.



       
      Kada sam gledao po youtubeu teorije o tome tko bi mogao biti iza svega zamišljao sam Kang-a kao nekog ozbiljnog superzlikovca koji ima neke druge planove sa Lokijem i Sylvie, a ne da im samo prepusti da vode TVA. No na kraju smo ipak vidjeli da ćemo tu 'zlu' varijantu Kanga vjerojatno upoznati u drugoj sezoni nakon ovoga što je Sylvie napravila.


      Nažalost sezona 2 biti će vjerojatno tek sljedeće godine jer Disney polako i pažljivo ide s tim.

      Citiraj Prvotno napisano od The Wolf of Wall St. Vidi poruku
      Najveća zamjerka što je Kang dobio 2-3 prilike da kaže wow, a Wilsonov Mobius nijednu...
      S obzirom koliko paze na takve detalje, uvjeren sam da ćemo negdje pri kraju svega vidjeti Mobiusa na jet ski-u kako govori wow.

    13. Like Mar$el se sviđa ovaj post
    14. #9
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,918
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Alveus Vidi poruku
      a također i muzika, pohvalio bih skladateljicu Natalie Holt za odličnu muziku koja je upotpunila doživljaj serije.
      Doslovce ulazim na forum dok mi je upaljen piano cover TVA i pročitam ovo, debelo se slažem jer ne mogu čitav score izbaciti iz glave otkad je krenula serija, napravila je žena lavovski posao s glazbom.



      Citiraj Prvotno napisano od Alveus Vidi poruku
       
      Kada sam gledao po youtubeu teorije o tome tko bi mogao biti iza svega zamišljao sam Kang-a kao nekog ozbiljnog superzlikovca koji ima neke druge planove sa Lokijem i Sylvie, a ne da im samo prepusti da vode TVA. No na kraju smo ipak vidjeli da ćemo tu 'zlu' varijantu Kanga vjerojatno upoznati u drugoj sezoni nakon ovoga što je Sylvie napravila.
       
      Očekujem drugu sezonu za dvije godine, tek nakon Ant-Mana gdje će Kang biti negativac, i to pravi Kang kojeg očekujemo, ova verzija bila je Immortus što se vidi baš po tome što je Lokiju nudio da vodi TVA, jer je umoran, takav upravo i je Immortus, stara verzija Kanga koji se zasitio svega. A pravi, gladni Kang sigurno nije za brisanje vremenskih crta kao Immortus i sigurno će biti opakiji od ovog. Volio bih, ali čisto sumnjam da će S02 izaći prije Ant-Mana, prije nekako očekujem da Marvel želi superzlikovca uvesti u filmu, ne u seriji, a Immortusa ili službeno He Who Remains-a računam kao sneak peek.

      Victoria Concordia Crescit

    15. Like Alveus se sviđa ovaj post
     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •