Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Pokazuje rezultate 1 do 1 od 1
    1. #1
      Hrvoje Andrakovic avatar
      Datum pristupanja
      May 2010
      Lokacija
      Osijek 031
      Poruke
      5,099
      Teme
      229
      CHB
      450
      Spomenut(a)
      86 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      55 min
      Like (kliknutih)
      4103
      Like (dobivenih)
      4768
      Rep

      Fear the Walking Dead (2015.)










      Žanr serije:
      Drama, Horror, Sci-Fi

      Glumci:
      Kim Dickens, Frank Dillane, Cliff Curtis, Alycia Debnam-Carey

      Radnja ukratko:
      Prvi spin-off odnosno "prequel" popularne serije The Walking Dead nastavlja svoju pricu kroz sasvim drugaciju seriju.
      Prvo sasvim druga ekipa ljudi koji se bori svakodnevno kako protiv zombia tako protiv ljudi kako bi prezivjeli u apokalipticnom svijetu. Radnja je krenula na sasvim drugom dijelu Amerike od budjenja Rick Grimes-a u bolnici iz King County, Georgia kojeg smo mogli vidjeti u pilot epizodi u The Walking Deadu.
      Radnja pocinje tako da Madison Clark poslje smrti njezina muza nalazi utjehu u vezi sa Travis Manawom uciteljem Engleskog jezika.Sa donekle uzornom kcerkom Aliciom Clark i vise problematicnim sinom narkomanom Nick-om. Nick je bio jedna od prvih osoba koja je bila u doticaju sa navodnim virusom koji se prenosi zrakom ali najvise ugrizom ili mjesanjem zarazene krvi. Skupa su poceli bjezati iz Los Angelesa te su poceli nailaziti na ljude kojima je isti cilj kao i njima, pobjeci gdje nema zombia... Tezak put ali grupa ljudi ce napravit sve jednu stvar kako bi prezivjeli dalje kako apokalipsa nastavlja....


      Osobna recenzija:
      Kad je The Walking Dead dozivio uspjeh, pisci su se odlucili napraviti prequel na istoimenu seriju.
      Ubacili su totalno nove lokacije, nove glumce, te i ono sto smo mi ocekivali. Da svi mi doznamo kako je sve to pocelo, kako se od Los Angelesa do Georgie prosirilo tocno to sto ljude cini mrtvima ali pak opet dovoljno zivima da imaju motoricke sposobnosti.
      U The Walking Dead na pocetku mozemo vidjeti kako su ti zarazeni ljudi imali mali dio pamcenja, jer je jedina scena u seriji gdje je zombie lupao kamenom od staklena vrata u pokusaju da razbije.
      Kao vjerni fan fransize koji je i dalje gleda TWD,FTWD i TWD:WB nekad se zapitam gdje ovo sve vodi, dali je stvarno serija izgubila smisao ??
      Jednostavno ne postoji serija koja je dobra od pocetka do kraja, uvijek ce netko imat misljenje koje se nece poklapati sa drugim.
      Koliko se serije duze, tu u 3 TWD serije gledamo razlicite tragove koje jedna ostavlja za drugu, sto se dogodi u jednoj prica se prenosi na drugu sto je doduse zanimljivo sto sada jedan svijet prate 3 serije, 3 totalno razlicite ekipe koje su bile nevezane jedna za drugu na pocetku.
      Pisci su nekim likovima promjenili mjesto iz serije u seriju cisto da se njihovi likovi i prica nastave, da se nekakvi tragovi povezu...
      Sada trenutno najvise povezane su The Walking Dead i Fear the Walking Dead uz manji minus treceg prequel-a.
      Morgan Jones, Dwight i Sherry su presli kao crossover iz The Walking Dead-a u Fear the Walking Dead-a, i da vam kazem...
      Osobno sam odusevljen time.
      Morgan je osoba koja po meni ima najsnazniji character develop,
      najveci razvoj lika sto sam do sada u ove 3 serije vidio.
      Pisci su rekli davno da ne zele tocno kopirati popularni strip po kojem je serija napravljena, sto se i slazem.
      Jer osobe koje su citale strip nebi nasle seriju nimalo zanimljivom.
      Ono sto mene osobno pati najvise je sto ljudi misle da je serija izgubila onaj svoj car onu svoju napetost sto u mom slucaju nije istina. Meni je i sada napeto ali ne koliko je bilo. Ali da opet jest napeta.


      Rating:
      6.9/10
      Posljednje uređivanje od Hrvoje Andrakovic : 05-06-21 at 09:25
      You can cry but you'll still die, they'll be no tears in the end...

    2. Like Kyūketsuki se sviđa ovaj post
     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •