Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8
    1. #1
      Kalle avatar
      Kalleyon Gomez - Više puta
      bio u staffu, loše se pokazao
       
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      4,923
      Teme
      308
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      37 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      787
      Like (dobivenih)
      892
      Rep

      |~ 57. kolo Iskrenih 20 - Kalle ~|

      1. Lijep pozdrav, predstavi nam se. Kako se zoveš, odakle dolaziš, koliko imaš godina, čime se baviš? Kako bi opisao svoj karakter? Jesi li zadovoljan istim, zašto? Što te najviše smeta kod drugih ljudi, a što te privlači kod drugih ljudi(humor, styling, stav/karakter)? Jesi li zadovoljan trenutnim društvom u tvojoj okolini?


      Prije svega, lijep pozdravim svima. Kalle je otac.

      Zovem se Midhat Gutic, zivim u Sarajevu, djetinstvo sam proveo na Alipasinom, trenutno zivim u Hadzicima.
      Igram polu profesionalno košarku i radim kod roditelja u firmi. Sto se tice karaktera, dosta sam cudna osoba, sto se tice svega u zivotu. Pošten i arogantan, tako cu se opisati.


      Sto se tice drugih ljudi najvise mi smeta ponasanje, to neko njihovo bahacenje bespotrebnim stvarima, lazi ljudi to ne volim nikako, to mi najvise smeta kod drugih. Meni si isti kako god, nemas me potrebe lagati. A sto se tice " Što me privlači? Vecinu ljudi gledam kroz dušu, kakvi su zapravo, najmanje je bitan fizicki izgled, privlace me ljudi koji imaju svoj stav. Jer je stav najbitniji u životu.


      Sto se tice mog društva, prezadovoljan sam, da mi ne odgovaraju, te se osobe ne bi nalazile u mom životu.




      2. Sta radis u slobodno vrijeme ? Imas li neki hobi ? Koje stvari te najvise ispunjavaju kada imas slobodnog vremena? Jesi li problematičan? Voliš li stvari rješavati nasiljem ili ipak mirnim putem? Možeš li reći za sebe da si čovjek kojem se može vjerovati? Što misliš o prevari, da li bi oprostio(ljubav/prijateljstvo/posao)?




      Iskreno svoje slobodno vrijeme baš top iskoristim. Idem u kupovinu, obilazim mjesta gdje nisam bio širom BiH ( Ako je u pitanju duze slobodno vrijeme i van BiH).


      Igram košarku vec punih 16 godina, to ne radim zbog para, nego iz ljubavi i to mogu nazvati svoj hobi, jer samo znacenje rijeci hobi, je ono sto radis sto te ispunjava ne zbog para, slave i slicnih stvari, nego zbog zadovoljstva, pa tako da cu reci kosarka.


      Hmm kojeme stvari ispunjavaju kada imam najvise slobodnog vremena, iskreno sam sebi to pitanje postavim vrlo često. Mogu reći da me ispunjava brza vožnja, u vecini situacija, naspem pun rezervar goriva i idem se vozati, vozim toliko brzo, da sam ne znam kako stignem u svim komadima kuci. Isto tako me ispunjava i šoping, mozda zvuci cudno ali, opsjednut sam gardarobom, odjeca i obuca. Dosta vremena provodim tražeci sta kupiti.


      Iskreno, dosta sam bio problematican kao mali, odrastao sam na ulici koja je bila sto se kaze u narodu " Od zla oca od gore matere". Hvala Bogu izvukao sam se iz toga i sada sam se baš smirio.


      Iskreno nikada nisam ni pokušao riješiti nešto nasiljem, sve se ide normlanim putem jer je tako i najbolje i strogo sam protiv nasilja u bilo kojem kontekstu.


      Da sigurno tvrdim da sam osoba kojoj se može u potpunosti vjerovati, ko me zna to će reći.


      Ne, iskreno, nikada ne bih oprostio prevaru ma kakva god da bila, ta je osoba kod mene izgubila sve sto je imala, ne znam koja svrha te prevare, sta žele postici time? Izgube nešto što su imali, što im je valjda znacilo u zivotu, zbog gluposti. Nikad oprost od mene niko nece dobiti.




      3.Jesi li sportski tip? Koje sportove najviše pratiš? U kojem sportu bi se volio okušati ali nemaš mogućnost? Misliš li da je važno da čovjek ima "sportski duh"? Paziš li na svoju prehranu ili jedeš brzu hranu, masno, nezdravo i ostalo? Ideš li u gym, koja sportska aktivnost ti je najdraža? Naveo si košarku kao jednu od svojih najdražih sportova pa nam malo reci detaljnije o toj temi. Navedi svoje uspjehe/neuspjehe/ozljede i sve ostalo.


      Da naravono sportski sam tip, bavim se košarkom od 2004 godine, to mi je bio rođendanski poklon od roditelja, upisali me da treniram.


      Iskreno najviše pratim košarku i skijanje, jer su to sportovi kojima se bavim samo iz tog razloga.

      Volio bih da probam da igram Americki Nogomet, to mi je sport iz djetinstva jer smo se kao mali "krpili" glumili te Atlete. Iskreno rečeno mogao bih se baš pronaci u tom sportu.


      Iskreno ne mislim, nisu svi zainteresovani za sport. ( Opširnije bih dao odgovor na ovo pitanje, ali ne znam šta da kažem).


      Sto se tice prehrane dosta sam vodio racuna o tome prije par godina, bas sam se zdravo i kvalitetno hranio, imao sedmicni plan ishrane i toga se pridržavao. A vec sada to je druga prica iskreno jedem sta stignem, kad stigne i gdje stignem.


      Sto se tice gyma idem tu i tamo ništa pretjerano, imamo obavezu dva puta sedmicno u sklopu treninga, vecinu vremena provedem na traci za trcanje jer me smore tegovi.


      A što se tice košarke o tome vam mogu pričati danima. Ali evo ovako.
      Košarkom sam se poceo baviti 04.08.2004 godine kao sto sam gore vec naveo to mi je bio rođendanski poklon, od tada je sve krenulo.
      Vecinu svoje košarkaške karijere sam igrao na poziciji Plejmejkera, u skorije sam vrijeme prešao na poziciju šutera.
      Uvijek sam zelio da se sve vrti oko mene, da ja pocinjem kreiranje napada, da je najvise lopta kod mene da se mogu hajmo reci dokazati, pa sam igrao tu poziciju pleja.


      Da ne dužim puno, 2013 sam prvi put potpisao ugovor sa Sarajevskim "Sparsim" elitni klub Bosne i Hercegovine, tu sam proveo citavu sezonu kao prvi plejmejker omladinske selekcije.


      Sto se tiče uspjeha koje mogu navesti.


      Van svoje zemlje sam igrao za par klubova, mogu ih i navesti KK Cedevita Kadetska Selekcija, KK Olimpija Milano (Italija), KK Nova Gorica ( Slovenija), Isto tako sam bio najbolji igrač Miloš Teodosić Kampa u Srbiji, 3 puta biran za najboljeg igraca Bosne i Hercegovine u omladinskim selekcijama. Osvojeno Evropsko Prvenstvo sa kadetskom reprezentacijom Bosne i Hercegovine, 3 puta na spisku prvih 10 igrača reprezentacije BiH. Najbolji igrac turnira Drazen Petrovic 2puta (Hvalite me usta moja). Ja mislim da je dosta sto se tice uspjeha, sada malo o neuspjesima, iskreno i nema ih puno, ali izdvojit cu onaj jedan što me najvise boli.Radi se o Elitnom JORDAN Kampu u koji dolze igraci iz cijelog svijeta, naravno tu je bilo i dobrih i loših igrača. Na tom sam kampu bio najlosiji igrac od 20 odabranih, koliko su ostali bili dobri ja nisam imao prilike ni da pokažem nešto.


      Sto se tice povreda imao sam par, najveca mi je povreda bila napuknuce trticne kosti, koja mi je zamalo ostavila trajne posljedice, ali hvala Bogu prevazisao sam i to, baš nedavno sam imao povredu koljena, zbog koje sam pauzirao 3 mjeseca, trenutno se oporavljam i radim punom snagom da se vratim sto prije u sastav. To bi bilo to mozda sam malo oduzio ali sta cu.




      4. U kojoj je fazi tvoje školovanje? Reci nam koji smjer ideš, te kako prolaziš? Jesi li odličan učenik ili ti je bitno da je prolaz (2). Učiš li puno, ili pred ispit samo brzo prolistaš gradivo vjerujući da će proči dobro? Jesi li ikad napisao šalabahter, i je li te ikad učitelj/profesor primio sa time? Da li misliš to raditi u budućnosti ili si to upisao samo da se rješiš škole? Imaš li nešto u životu čime se obožavaš baviti, ali se bojiš da ne bi uspio u tome?




      Trenutno sam na fakultetu, Sporta i Tjelesnog Odgoja. Sportski smjer, do sada sam prolazio sa devetkom, ove godine to nece biti, jer imam pretezak predmet iz kojeg molim Boga da izvucem 6. Osnovna i srednja skola sam bio odlican ucenik, 5.00, cak i ponos generacije.
      Iskreno u zadnje vrijeme bas puno ucim, prije nisam toliko ucio, nego malo pred ispit ponovim jer vecinu zapamtim na predavanjima, pa tako da nisam imao prevelike potrebe da štrebam.


      Ne znam znacenje rijeci šalabahter pa ne mogu dati odgovor na to pitanje.


      Zanimljivo pitanje " Da li mislis to raditi u buducnosti" iskreno imam zelju da radim to, da se bavim sportom da prenosim nesto na druge, ili cak da budem profesor tjelesnog, ali nikad se ne zna sta nosi dan, sta nosi noc.


      Ne nikada ne radim nista samo da se otarasim toga, sve sto radim radim iz srca.


      Obožavam raditi posao, koji rade moji roditelji to je izuzetno težak posao, ima dosta papirologije koja se treba proucavati, dosta problema koji se moraju rješavati, pa iskreno strah me je da to radim, da ne bih firma otisla pod stecaj, jer jos nisam spreman, a taj posao ostaje na meni i na mojoj mladjoj sestri.


      5. Što misliš o alkoholu, cigaretama i drozi? Koji su tvoji stavovi prema tome? Puno mladih pije, puši, drogira se. Imaš li neki savjet, molbu ili nešto što bi im poručio? Jesi li ikad probao nešto od tih opijata? Ako da koji i jeli ti žao što si probao? Navedi neko svoje iskustvo što se tiče navedenih stvari, bilo to negativno ili pozitivno iskustvo.




      Što se tice alkohola i cigareta u tome nema nista toliko lose, ko se pridrzava granica normale, a droga je prica za sebe realno.


      Droga je postala problem danasnjice, sve više se omladine navlaci na razna narkoticka sredstva sto pravi opce probleme, koji dovode do strasnih posljedica.


      Moj stav prema tome, sve u granicama normale.


      Vecinu danasnje omladine bi zamolio da nikada ne proba nista od ovog navedenog, sve je to zlo, sve vam to stvara ovisnost, sve je to postalo luksuz iskreno, za novac koji potrosite na alkohol, drogu, cigarete, bolje vam je otici sa djevojkom na veceru, otici u kino (Znate sta poslje toga ide bolji osjecaj nego na drogama).


      Probao sam sve iskreno, pa cak i drogu. Navest cu vam iskustvo sto se tice droge, pušio sam travu, toliko sam se napušio da sam razgovarao sa Bozijim poslanikom, pa zamislite dokle je to išlo.
      Posljednje uređivanje od Kalle : 01-06-21 at 03:57

    2. Like Tiki*, Mauro Vitelli, hana, Kyūketsuki se sviđa ovaj post
    3. #2
      Kalle avatar
      Kalleyon Gomez - Više puta
      bio u staffu, loše se pokazao
       
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      4,923
      Teme
      308
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      37 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      787
      Like (dobivenih)
      892
      Rep
      SAMP.

      1. Opiši nam svoj dolazak na CroHerze zajednicu? Kada i kako si došao na zajednicu? Što te to "zadržalo" na ovom samp serveru? Reci nam koji ti je bio prvi, a koji najveći cilj kada si započeo s igrom na CH? Shodno tome jesu li ti se ti ciljevi ostvarili do dan danas? Kako ti se čini trenutni mod, administracija, vlasnik? Koji su ti bili prvi utisci na serveru prije a koji sada? Tko ti je preporučio CH server? Igraš od 2008; pa si vidio puno toga i okusio, koje su najveće razlike od onog što je bilo 2008. do danas?


      Pa ovako, to je pocelo 2008, sa prijateljima sam igrao neke igrice, koje nisu bile multiplayer tipa nego one klasicne, jedan dan poslje skole, prijatelj je nesto gledao i trazio i naleti na tu igricu zvanu SAMP, i na server CroHerze, kako je nasao uopce taj server nemam pojma. Tada sam se prijavio na CH zajendicu sa prvim nikom Kalle Bond. Sto se tice zadrzavanja, iskreno zadrzala me raja i dobra zejabnacija na ovoj zajednici. Prvi cilj mi je bio da imam para i da imam dobre kuce, auta i to, a zadnji cilj da budem Staff Team. Da jesu, imao sam bukvalno sve u pravim trenutcima, a sto se tice staffa to sam prekucao na high.
      Mod se dosta promjenio s obzirom na pocetka moje igre, dosta je drugacije i malo se teze naviknuti na neke stvari, ali mozemo reci sve u svemu, normala je. Sto se tice Administracije ja tu nemam sta da kazem, vjerovatno sam i ja bio takav u njihovim godinama, ima dosta mladje raje koja je tu nesto. A o vlasniku zajednice nemam sta da pricam, ne poznajem ga, da bi bilo sta rekao, sto imam razgovora s njim, sto se tice nekih stvari u neku je ruku normalan. Prvi utisci kada sam dosao su bili ti da sma odmah rekao da sam glup za ovu igricu, nisam cak znao raditi posao kosac trave pa eto zamislite...... A sada kao sto rekoh igrica prekucana na high.


      Kao sto sam naveo vec gore, CH mi je preporucio prijatelj iz skole slucajno smo nasli ovaj server. Najvece razlike su igraci i taj mentalitet igraca. Vecina je skontala sta sam htio da kazem ovom recenicom.


      2. Za početak izdvojili smo tvoje ownerske orge: Elite Killers (EK) i RajvoSa Gang (RG). Zašto si odlučio napraviti ove dvije organizacije tj. donirati za njih i postati vlasnik istih na serveru? Kada se to dešaavalo i navedi nam najveće uspjehe tih dviju orgi na serveru. Postoje li i one danas na RP serveru? Čime se bavite/čime su se bavile kad ste IG, više RPerski dio ili igrate WARove i uzimate terotitorije? Koji su ti članovi iz tih bandi ostali u sjećanj i zbog čega?


      Iskreno receno za EK ni dan danas ne znam zasto bas ta organizacija, koliko se sjecam kroz maglu jedan moj bas dobar prijatelj nije mogao uci u Hitmane i onda smo valjda tako dosli na ideju oko EK. A RajvoSa Gang jednostavno, to je moje rodno mjesto, tu je bila neka nasa raja, tu smo se druzili svi koji su bili iz Sarajeva u to vrijeme, ma da je bilo i igraca koji nisu bili iz Sarajeva, ali sve u svemu za RG je bilo samo to.


      Iskreno te organizacije nisu nikada imale neke hajmo sada reci ogromne uspjehe da su "harale" serverom, to je bilo sve u svrhu sprdancije. Ma da je EK parirao tim Hitmenima u to vrijeme jer je orga bila vazda full. A RG je bila orga ta koja je gledala samo kako da clanovi iz nje nekog prevare (otvoreno pricam) tako da to je bila orga za prevaru ahaha.


      Sto se tice EK ima dosta ljudi koji su mi ostali tu. Feliciano Moreno, Tyas, Ligec, Pavle Nisic, Hrsto, Dino, Diego Moreno, Knego, drugi Knego, Seda, ima ih tu jos par, ako se sjetim edit cu post. A sto se tice RG jedan veliki GEKO je tu bio i njega se najbolje sjecam.

      3.Što se tiče tvoje Staff karijere na rp serveru, kakva je ona bila? Koja su ti najveća dostignuća? Bi li volio ponovno biti RP Staff team? Od 2008. do danas puno si puta ulazio u staff team i proveo dosta vremena u istom, reci nam kako je to bilo prije i sada, neke prednosti i nedostatke u usporedbi tih različitih vremena.



      A sto se tice moje staff karijere mogu samo reci jedno . Bio u pravo vrijeme sve.
      Pah sada bio sam admin 1337 na RP serveru, koji je tada brojao 500/500 igraca, sto mislim da je i vise nego dobro za moj Staff. Sto se tice sada RP staffa mnogi su mi rekli da nisam zadovoljio taj kriteriji Staffa, a ja sam bio staff kada se vecina nije ni rodila ili cak ako su se rodili nisu znali koristiti PC. Sada je dosta lakse biti Staff iskreno mislim da staff na RP serveru nema puno obaveze, dosta im je manja kvota. Sto se tica RP staffa nikada ne bih vise usao u Staff Team, jer mislim da sam sa zadnje pozicije bio skinut radi cistih gluposti i mislim da su izgubili admina koji je vrijedio. Samo cu reci jednu stvar da sam ig bio 15-16h od 24. Pa eto onda zamislite to.


      4. Dugo si igrao na FR serveru, kako ti je tamo bilo? Voliš li taj dio CHa i bi li opet zaigrao da se vrati FR server. Koja su ti najveća postignuća na FR serveru? Najdraža FR mafija(lider/legenda u nekoj)? Kada bi bio voditelj FRa, koji bi bio tvoj izbor za staff tim? Koga bi izabrao za head admine? Da li bi izabrao neke tebi drage sebi igrace ili ipak one koji tu poziciju zasluze tj. imaju znanja i vjestinje za obavljanje tih pozicija? Može li se dići broj igrača sa dobrim eventima i WARovima koji su uvijek zapravo i bili broj 1 što se tiče FR servera? Bi li podržao ponovno otvaranje FRa?




      Da, FR me iskreno ispuvanjavao sto se tice igre SAMP. Iskren da budem volim bas FR dosta mi je bolji nego RP, vecini ce to djelovati cudno ili kako vec, ali nisu skontali FR. Igrao bih 24/7 ako se ikada vrati. Po meni najdraza je Pro Stunters, a najbolji lider u toj Mafiji je bio Ivory. To je bilo prije nekih 5-6 godina, ako ne cak i vise. Moj izbor Staffa bi bio, onaj stari koji su igraci ostali tu, ti bi i bili Staff team. Naravno pruzio bih priliku i ostalim igracima, novim, ali vecina Staffa bi bila ta stara garada. Ja kada bi bio Vlasnik FRa, moj Mate Zito bi morao biti taj Head Admin da mu ispunim sve zelje da bude staff neakd haha (Malo sale dobro dodje). A Head admin logicno sam po sebi bi bio Moreno jer se jos tu vrti i zna sve, takodje i Ibrahim jer je covjek vodio tu zajednicu. Da naravno da se moze dignuti broj igraca, jer se samo zbog toga i igrao FR. Naravno, cak sam i razmisljao da kupim FreeRoam server ali je iskrslo tu dosta stvari.





      5. Moderator si na forumu, imaš li nekih PDF-ova koje posebno pratiš izuzev one u kojima si moderator? Smatraš li se dobrim i kvalitetnim za Global Moderator poziciju? Prema tvojoj procjeni, pridržavaju li se članovi foruma dosta pravila koja su ispisana ili pak bi trebalo to još postrožit zbog previše kršenja? Da imaš mogućnost uraditi nekakvu promjenu, koja bi promjena bila?


      Da naravno, vecinu foruma pratim tacnije sve osim RP dogadjanja, sve citam u nekima ne pisem ali uglavnom sve citam. Da i previse nego sto mozemo nazvati dobrim i kvalitetnim za tu poziciju. Iskreno tih pravila se pridrzavaju stariji igraci ove zajednice, novi skroz slabo, ali Boze moj sta je tu je... Iskreno mnogo pametnij ljudi je od mene pa nisu toliko promjenili stvari, ma da sto se tice moje promjene dosta bih izmjenio Staff Foruma.
      Posljednje uređivanje od Kalle : 01-06-21 at 03:59

    4. Like Tiki*, Kyūketsuki, Mauro Vitelli, hana se sviđa ovaj post
    5. #3
      BajrukA avatar
      Datum pristupanja
      May 2014
      Poruke
      4,541
      Teme
      193
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      36 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      11 min
      Like (kliknutih)
      402
      Like (dobivenih)
      872
      Rep
      Bravo Mido, zanimljivo <3




      Pro Stunters | Legenda | 20.06.2020



    6. Like Kalle se sviđa ovaj post
    7. #4
      Alek Cortez avatar
      alek>lcn
       
      Zakon
       
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Srbija
      Poruke
      12,357
      Teme
      354
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      267 post(ova)
      Označen(a)
      29 tema
      Dnevna aktivnost
      15 min
      Like (kliknutih)
      1705
      Like (dobivenih)
      4551
      Rep
      U kom si klubu sada
      Treba li ti menadzer da te ubacimo u beobasket
      RESPECT: Joca Botinec !!!!!!!!
      EX: LCN Šef ~~ NOW: LCN Black Lista

    8. Like Kalle se sviđa ovaj post
    9. #5
      DeBadosa avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jul 2020
      Lokacija
      Chinatown
      Poruke
      7,028
      Teme
      560
      CHB
      1
      Spomenut(a)
      34 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      29 min
      Like (kliknutih)
      1771
      Like (dobivenih)
      684
      Rep
      Lijepi odgovori sviđza mi se,jeli se baviš profesionalno ili amaterski košarkom?
      ××× Yakuza Marketing Voditelj Moderator ×××
      ​​

    10. Like Kalle se sviđa ovaj post
    11. #6
      Gethoven avatar
      mojne da chashpri
       
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      Jan 2019
      Lokacija
      Subotica
      Poruke
      3,442
      Teme
      269
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      27 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      24 min
      Like (kliknutih)
      49
      Like (dobivenih)
      416
      Rep
      Eeeee, mrzi me da čitam.

      Jeb* mi se za diplomu nema je ni predsednik!

    12. Like Kalle se sviđa ovaj post
    13. #7
      Kalle avatar
      Kalleyon Gomez - Više puta
      bio u staffu, loše se pokazao
       
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      4,923
      Teme
      308
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      37 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      787
      Like (dobivenih)
      892
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Kawaki Vidi poruku
      Eeeee, mrzi me da čitam.
      E plaky dobro te, kvaris mi iskrenih 20

      Citiraj Prvotno napisano od Alek Cortez Vidi poruku
      U kom si klubu sada
      Treba li ti menadzer da te ubacimo u beobasket
      Druga liga Bosne, moze menadzer koliko je tvoje xD

      Citiraj Prvotno napisano od V e n o m Vidi poruku
      Lijepi odgovori sviđza mi se,jeli se baviš profesionalno ili amaterski košarkom?

      Sada je poluprofesionalno.
      Posljednje uređivanje od Hawk : 01-06-21 at 08:01

    14. #8
      Hawk avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Lokacija
      Republika Hrvatska
      Poruke
      9,725
      Teme
      804
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      145 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      28 min
      Like (kliknutih)
      1071
      Like (dobivenih)
      2317
      Rep
      Hvala Kalle na odgovorima.
      CH Interview team
      ||_|¯|_| ––-HAWK-––|_|¯|_|¯||

     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •