Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
    Pokazuje rezultate 31 do 33 od 33
    1. #31
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,918
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Čak sam i gledao Eurovision što nije baš uobičajeno za mene zadnjih godina, iskreno s obzirom na moje preferencije, meni se stvarno najviše sviđala ukrajinska pjesma. Pjevali na materinjem jeziku, zanimljiva kombinacija žanrova, zanimljiv nastup, jako lijepa poruka pjesme, s ratom ili bez njega smatram da su svakako jedan od favorita bili.

      Inače sam požalio gledanje, ne mogu vjerovati koliko balada je bilo, užasno slab Eurovision, 3 dobre pjesme nisu bile ukupno.


      A što se tiče komentara o politici, kako se umiješala u Eurovision, ljudi zaboravljaju da je Eurovision nastao nakon 2. svjetskog rata kako bi ujedinio podijeljenu Europu. On je dakle od začetka političko natjecanje, simbol otpora ratu, a nije mi jasno kako to nekoga može ljutiti.


      Kao što rekoh, ja sam svakako velik fan njihove pjesme, ali kako neki kažu da bi pobijedili čak i da su poslali pse da zavijaju na pozornici, isto tako ne zaboravite da čak i da su poslali najbolju pjesmu u povijesti Eurovisiona, hejteri bi rekli da je pobjeda zbog rata.


      Iako najavljuju da će se održati Eurovision dogodine u Ukrajini, očekujem da će domaćinstvo preuzeti neka druga zemlja, ne bi me čudilo da to budu Englezi, obično kad pobjednik nije preuzimao domaćinstvo neka od zemalja velike petorke je preuzela, a Englezi su najbolje rangirani i isto tako ovo im je rijetka prilika da budu domaćini, s obzirom na to da su inače na začelju ljestvica.

      Victoria Concordia Crescit

    2. #32
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,662
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      22 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1884
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Mar$el Vidi poruku
      Čak sam i gledao Eurovision što nije baš uobičajeno za mene zadnjih godina, iskreno s obzirom na moje preferencije, meni se stvarno najviše sviđala ukrajinska pjesma. Pjevali na materinjem jeziku, zanimljiva kombinacija žanrova, zanimljiv nastup, jako lijepa poruka pjesme, s ratom ili bez njega smatram da su svakako jedan od favorita bili.

      Inače sam požalio gledanje, ne mogu vjerovati koliko balada je bilo, užasno slab Eurovision, 3 dobre pjesme nisu bile ukupno.


      A što se tiče komentara o politici, kako se umiješala u Eurovision, ljudi zaboravljaju da je Eurovision nastao nakon 2. svjetskog rata kako bi ujedinio podijeljenu Europu. On je dakle od začetka političko natjecanje, simbol otpora ratu, a nije mi jasno kako to nekoga može ljutiti.


      Kao što rekoh, ja sam svakako velik fan njihove pjesme, ali kako neki kažu da bi pobijedili čak i da su poslali pse da zavijaju na pozornici, isto tako ne zaboravite da čak i da su poslali najbolju pjesmu u povijesti Eurovisiona, hejteri bi rekli da je pobjeda zbog rata.

      Iako najavljuju da će se održati Eurovision dogodine u Ukrajini, očekujem da će domaćinstvo preuzeti neka druga zemlja, ne bi me čudilo da to budu Englezi, obično kad pobjednik nije preuzimao domaćinstvo neka od zemalja velike petorke je preuzela, a Englezi su najbolje rangirani i isto tako ovo im je rijetka prilika da budu domaćini, s obzirom na to da su inače na začelju ljestvica.
      Kada se sjetim nekad Eurosonga, to smo svi gledali, bio dogadjaj pravi..

      Ukrajinska pjesma je dobra, narucito refren, ali cu samo reci, jer necu da ulazi u politiku, ali ovo je crna komedija. Gleda ih Europa kako se urusavaju, kako ginu, al im zato daju pobjedu na Eurosongu, znaci smjesno od Europe. I nije prvi put da okrecu pogled od ratom unistene zemlje. Mene to ljuti, sto se ljudima tim slabo pomaze, i neki im cak i odmazu, i misle da ako im dadnu pobjedu na takmicenju da je to neka moralna velicina.


      Nadam se da ce ovo krvoprolice prestati do naredne godine i da ce Ukrajina odrzati Eurosong.
      Posljednje uređivanje od Kyūketsuki : 19-05-22 at 21:23
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    3. #33
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,662
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      22 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1884
      Rep
      Joj sta izvuko, "Iz naftalina", idalje jedna od najjacih melodija.



      Hardstyle je jedno vrijeme bio dosta popularan i slusao sam ga, toliko da sam naucio i ples "Shuffle" koji ide uz njega, i dan danas sam dobar u tome. No naravno vise od deset godina poslije nit plesem nit slusam, ali lijepo se vratit i poslusati.

      Da li je jos neko od vas slusao Hardstyle, mozda i Hardcore u to vrijeme? Mnoge sam izvodjace zaboravio, i neke pjesme trazim godinama, ali ih ne mogu naci jer se ne sjecam nit imena izvodjaca nit imena pjesme.

      Zivopisna, tako bi opisao u jednom rijeci ovaj stil muzike, narucito zbog moje sinestezije culno vidne i boja i sarenila koje nudi muzika sa puno ritma.
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


     

     
  • Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •