Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 6 od 9 PrviPrvi ... 45678 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 51 do 60 od 87
    1. #51
      Ocelot avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      May 2014
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      3,356
      Teme
      262
      CHB
      301
      Spomenut(a)
      90 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      37 min
      Like (kliknutih)
      2401
      Like (dobivenih)
      1877
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Tatta Vidi poruku
      Pretrazis cijeli internet , satima trazis .... nista .

      Napokon nadjes neki video na YT od nekog Indijca . Nema veze sto taj video ima samo 8 pregleda u 10 godina ( heheh ) , on je jedini snimio bas taj problem koji ti imas .
      Da ih nema , trebalo bi ih izmisliti .
      Nekad znaju staviti naslov na engleskom jeziku da bi video zapravo bio hindi, ali neću se žaliti jer sam neke ispite na fakultetu položio zahvaljujući njihovim tutorialima.

    2. Like Sahne Moody, Čupićka se sviđa ovaj post
    3. #52
      Sahne Moody avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2013
      Poruke
      260
      Teme
      4
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      14 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      169
      Like (dobivenih)
      153
      Rep
      Odlicno, super drago mi je da se kolo ponovo vraca.
      Preporucio bi da za povratak budu opet neki zadaci(tj problemi kao sto su prije bili) ali neke malo teze razine, mozda neki zadaci sa fakulteta/skola i slicno.
      Ali ono sto mislim da bi trebali je probati neke razne kombinacije web/problem solving itd.. cisto onako da se vidi sta ekipi sa CH najvise odgovara.

      Vidim da si kreno malo PAWN skriptati, samo naprijed, samo nek je zanimljivo.
      Licno PAWN nikad nisam ni probao niti pogledao, jedino sto sam nekad radio i imam nekog iskustva su pravljenje i modifikovanje CLEO skripti(citeva hehe).

    4. Like Ocelot se sviđa ovaj post
    5. #53
      Ocelot avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      May 2014
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      3,356
      Teme
      262
      CHB
      301
      Spomenut(a)
      90 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      37 min
      Like (kliknutih)
      2401
      Like (dobivenih)
      1877
      Rep
      Sada kada nam forum radi, zamolio bih vas da učestvujete u takmičenju koje je organizovano prošli vikend. Nagrada za pobjednika je 15 CHB, pa zašto da ne?


    6. Like Sahne Moody se sviđa ovaj post
    7. #54
      Sahne Moody avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2013
      Poruke
      260
      Teme
      4
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      14 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      169
      Like (dobivenih)
      153
      Rep
      Ja mogu uradit, al tek sutra.
      Nek neko drugi pokusa uradit, ovo je bar lagano.

      Mali hint: koristiti math biblioteku : u javi bi to bilo Math.cos(Math.sqrt(x,n))

    8. Like Ocelot se sviđa ovaj post
    9. #55

      Datum pristupanja
      Dec 2021
      Poruke
      22
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      9
      Like (dobivenih)
      6
      Rep
      Kada ce opet biti neko takmicenje u programiranju. Zna li se to unaprijed da ne fulim kad postate

    10. Like Vito Bonnuci, Sahne Moody se sviđa ovaj post
    11. #56
      Sahne Moody avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2013
      Poruke
      260
      Teme
      4
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      14 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      169
      Like (dobivenih)
      153
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Sepy Vidi poruku
      Kada ce opet biti neko takmicenje u programiranju. Zna li se to unaprijed da ne fulim kad postate
      Slazem se, treba ponovo pokrenut takmicenje

    12. Like Sepy se sviđa ovaj post
    13. #57
      Ocelot avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      May 2014
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      3,356
      Teme
      262
      CHB
      301
      Spomenut(a)
      90 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      37 min
      Like (kliknutih)
      2401
      Like (dobivenih)
      1877
      Rep
      Neko vrijeme nismo imali moderatora za ovaj dio foruma, a ja nisam baš bio u mogućnosti voditi to zbog situacije u stvarnom životu. Od sutra se ovo vraća u život i bit će organizovano takmičenje. Kolega @Matthew; i ja ćemo ovo voditi.

      Samo bih volio da nam takmičenja ne budu jedina stvar koja će se dešavati ovdje. Ja ću se potruditi da odvojim vremena za neke tutoriale. Volio bih da više razgovaramo u ovom chatu o bilo kakvim dešavanjima i bilo čemu što bi mogli podijeliti sa nama.

      Evo da podijelim sa vama za početak, od prekosutra počinjem raditi kao programer. Doslovno ću u isto vrijeme učiti i raditi taj posao, za šta ću zarađivati pristojnu mjesečnu platu. Radit ću na dva projekta za strano tržište sa kolegom koji me i zvao da se zaposlim tu, jer sam mu ostavio dobar dojam kada smo radili SmartTransport projekat pretprošle godine, gdje smo zauzeli četvrto mjesto na jednom takmičenju. Istina, studiram i treća sam godina na Fakultetu informacijskih tehnologija, međutim vjerujem u sebe da ću stići sve obavljati na vrijeme. Svakako mi je trebalo nešto da se pokrenem poslije teškog perioda koji sam imao.

      Šta ima kod vas programeri, budući programeri, mlade nade i ostali? Vjerujem da imate nešto da podijelite sa nama, pa izvolite!

    14. Like nowitzki, Matthew, Zlatni, Geroi, Sahne Moody, Berserker se sviđa ovaj post
    15. #58
      Apollo Quadra avatar
      Unbothered.
       
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Nov 2013
      Lokacija
      Virovitica, Hrvatska
      Poruke
      701
      Teme
      39
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      37 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      1180
      Like (dobivenih)
      781
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Ocelot Vidi poruku
      Neko vrijeme nismo imali moderatora za ovaj dio foruma, a ja nisam baš bio u mogućnosti voditi to zbog situacije u stvarnom životu. Od sutra se ovo vraća u život i bit će organizovano takmičenje. Kolega @Matthew; i ja ćemo ovo voditi.

      Samo bih volio da nam takmičenja ne budu jedina stvar koja će se dešavati ovdje. Ja ću se potruditi da odvojim vremena za neke tutoriale. Volio bih da više razgovaramo u ovom chatu o bilo kakvim dešavanjima i bilo čemu što bi mogli podijeliti sa nama.

      Evo da podijelim sa vama za početak, od prekosutra počinjem raditi kao programer. Doslovno ću u isto vrijeme učiti i raditi taj posao, za šta ću zarađivati pristojnu mjesečnu platu. Radit ću na dva projekta za strano tržište sa kolegom koji me i zvao da se zaposlim tu, jer sam mu ostavio dobar dojam kada smo radili SmartTransport projekat pretprošle godine, gdje smo zauzeli četvrto mjesto na jednom takmičenju. Istina, studiram i treća sam godina na Fakultetu informacijskih tehnologija, međutim vjerujem u sebe da ću stići sve obavljati na vrijeme. Svakako mi je trebalo nešto da se pokrenem poslije teškog perioda koji sam imao.

      Šta ima kod vas programeri, budući programeri, mlade nade i ostali? Vjerujem da imate nešto da podijelite sa nama, pa izvolite!
      Drago mi je kao prvo što si se zaposlio i nadam se da ćeš uživati u budućem radu i projektima!

      Isto radim sad jedan interesantan projekt sa kolegom za FiveM. Malo kompliciraniji sistem teritorija, natjecanje sa ostalim bandama/mafijama te potpuna kontrola nad svojom organizacijom! Evo jedan mali sneak-peek:

    16. Like Ocelot se sviđa ovaj post
    17. #59
      Sahne Moody avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2013
      Poruke
      260
      Teme
      4
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      14 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      169
      Like (dobivenih)
      153
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Ocelot Vidi poruku
      Neko vrijeme nismo imali moderatora za ovaj dio foruma, a ja nisam baš bio u mogućnosti voditi to zbog situacije u stvarnom životu. Od sutra se ovo vraća u život i bit će organizovano takmičenje. Kolega @Matthew; i ja ćemo ovo voditi.

      Samo bih volio da nam takmičenja ne budu jedina stvar koja će se dešavati ovdje. Ja ću se potruditi da odvojim vremena za neke tutoriale. Volio bih da više razgovaramo u ovom chatu o bilo kakvim dešavanjima i bilo čemu što bi mogli podijeliti sa nama.

      Evo da podijelim sa vama za početak, od prekosutra počinjem raditi kao programer. Doslovno ću u isto vrijeme učiti i raditi taj posao, za šta ću zarađivati pristojnu mjesečnu platu. Radit ću na dva projekta za strano tržište sa kolegom koji me i zvao da se zaposlim tu, jer sam mu ostavio dobar dojam kada smo radili SmartTransport projekat pretprošle godine, gdje smo zauzeli četvrto mjesto na jednom takmičenju. Istina, studiram i treća sam godina na Fakultetu informacijskih tehnologija, međutim vjerujem u sebe da ću stići sve obavljati na vrijeme. Svakako mi je trebalo nešto da se pokrenem poslije teškog perioda koji sam imao.

      Šta ima kod vas programeri, budući programeri, mlade nade i ostali? Vjerujem da imate nešto da podijelite sa nama, pa izvolite!
      Cestitke na zaposljenju, drago mi je što si se zaposlio i zelim ti puno srece i uspjeha. Ja takođe radim kao web programer, sad ce skoro godina dana.
      Mogu reci da nije bilo lahko ovo naucit, treba dosta vremena ulozenog, al jos kad pogledas tamo neke oglase svi traze minimum 2 god iskustva.

      PS. Ovo rjesenje 12 kola zadatak 1 nije tacno, ne moze se deklarisati niz velicine 1(eg. Broj[1]) i onda reci Broj[1], jer indexi niza idu do (velicina niza -1) i radnjom npr. Broj[1]=2 pohranjujemo varijablu u memoriju koja uopste ne postoji, a to nije moguce.

    18. Like Ocelot se sviđa ovaj post
    19. #60
      Apollo Quadra avatar
      Unbothered.
       
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Nov 2013
      Lokacija
      Virovitica, Hrvatska
      Poruke
      701
      Teme
      39
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      37 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      1180
      Like (dobivenih)
      781
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Sahne Moody Vidi poruku
      Cestitke na zaposljenju, drago mi je što si se zaposlio i zelim ti puno srece i uspjeha. Ja takođe radim kao web programer, sad ce skoro godina dana.
      Mogu reci da nije bilo lahko ovo naucit, treba dosta vremena ulozenog, al jos kad pogledas tamo neke oglase svi traze minimum 2 god iskustva.

      PS. Ovo rjesenje 12 kola zadatak 1 nije tacno, ne moze se deklarisati niz velicine 1(eg. Broj[1]) i onda reci Broj[1], jer indexi niza idu do (velicina niza -1) i radnjom npr. Broj[1]=2 pohranjujemo varijablu u memoriju koja uopste ne postoji, a to nije moguce.
      Pokusaj compilat sa libraryem navedenim u programu pa provjeri jel radi

     

     
  • Stranica 6 od 9 PrviPrvi ... 45678 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •