Citiraj Prvotno napisano od Ocelot Vidi poruku
Zanima me od vas koji ste zaposleni ili radite neke projekte, u kojem stacku radite?

Ja već više od pola godine radim na projektima koji su u Microsoft SQL Server - .NET Core (C#) - Angular i razmišljam o promjeni stacka. Sviđa mi se .NET i layered arhitektura u web api-u, ali koliko vidim ne koristi se puno C# u web developmentu, razmišljam o prelasku na MERN stack (Mongo - Express - React - Node), čini se da je to sigurna varijanta za budućnost web developmenta. Čak je i backend u Springu (Java) čini se korišteniji od .NET-a, međutim čini se da dominacija JavaScripta u web developmentu neće prestati.
Radio sam na fakultetu MERN i super je cijela struktura po meni. Mongo mi je fantastična NOSQL. Realnost - radim upravo to što si spomenuo. Zasad samo backend ("ne bi ja backend " ). Ako bude trebalo mislim da imam još neke prezentacije s faksa za MERN pa može malo pripomoći jer je ok ukratko objasnjen poneki pojam.

Ako si već usavršio C# i znaš Angular.. Ne možeš faliti i s učenjem MERN-a. Naposljetku React je sličan Angularu tako da tu ne bi trebao imati puno problema