Sada bi za vikend trebalo biti novo kolo za takmičenje u programiranju, međutim nisam zadovoljan zainteresovanošću. Zadaci su bili prelagani i nezanimljivi prvo da bi bio siguran da se mogu napisat u svim navedenim jezicima, a drugo da vidimo koliko vas ima zainteresovanih i kakvi ste sa tim problem solvingom na najmanjem nivou, da bih nekad u budućnosti počeo uvoditi nešto ozbiljnije i zanimljivije.

Pošto meni nije namjera nastavljati postavljat nešto za šta ne postoji zainteresovanost samo da bih "obavio posao", nego mi je namjera privući pažnju na ovaj podforum, svakako planiram uvesti nešto novo i zanimljivije, pa naravno vaši prijedlozi bi mogli pomoći svakako.

Jedna od stvari koje su mi u planu je da počnemo ovdje dijeliti neke projekte koje napravimo, ne mora to biti dijeljenje svega što ste uradili na github, kada je nešto što ne želite da bude dostupno svima, tj. open-source, nema potrebe svakako za tim jer nam ne treba to nego nam treba neka kratka prezentacija vaših projekta ili bilo čega zanimljivog što ste napravili. Da li vas ima koji biste bili zainteresovani da to radimo? Ne bi to moralo biti toliko često, sigurno bi svako od nas jednom u par mjeseci imao prezentovati nešto zanimljivo.

Ja sam vam uvijek dostupan tako da zajedno možemo od ovoga napraviti nešto jako zanimljivo i zdravo za komunikaciju. Imat ću ove godine ako Bog da svakako podijelit svašta zanimljivo sa vama. Ukoliko imate prijedlog za zadatke šta biste promjenili, možemo odatle krenuti.